خانه - آخرین خبرها - مورفید کلارک از چالش‌های زندگی، حضور در نیوزلند و سریال ارباب حلقه‌ها می‌گوید

مورفید کلارک از چالش‌های زندگی، حضور در نیوزلند و سریال ارباب حلقه‌ها می‌گوید

مورفید کلارک بازیگر گالادریل در سریال ارباب حلقه‌ها

ترجمه: ایمان صاحبی

مورفید کلارک، بازیگر احتمالی گالادریل در سریال ارباب حلقه‌ها، که در چند وقت اخیر به‌خاطر پخش فیلم Saint Maud مصاحبه‌های زیادی انجام داده، در مصاحبه جدیدی به صحبت درباره زندگی شخصی خود، نیوزلند و ارباب حلقه‌ها پرداخته است. او در ابتدای مصاحبه در پاسخ به سوالی درباره نامش تاکید می‌کند که حرف «ر» در اسمش اهمیت دارد.

کلارک می‌گوید هنوز در نیوزلند حضور دارد ولی به‌خاطر محرمانگی این پروژه نمی‌تواند اطلاعاتی را به اشتراک بگذارد. او مدعی است که این روزها فعالیت بدنی بالایی دارد و به همین خاطر بدنش شوک شده است، چون قبلا ورزش نمی‌کرده و بسیار لاغر بوده است.

کلارک از اکتبر پارسال به نیوزلند رفته و ۱۲ ماه گذشته را «خیلی سورئال» توصیف می‌کند. او درباره علت این توصیف می‌گوید: «چون من این همه‌گیری را خیلی متفاوت از همه کسانی که در خانه هستند تجربه کرده‌ام. این اتفاق دیدگاهم را بازتر کرده و به من نشان داده که نحوه اداره یک کشور چقدر می‌تواند با کشور ما فرق داشته باشد. من در تمام مدتی که این‌جا بوده‌ام کاملا احساس ایمنی کردم. این‌جا شفافیت زیادی وجود دارد و انگار که همه با هم در این ماجرا سهیم‌اند.»

مورفید کلارک ادامه می‌دهد: «ما خیلی خوش‌شانس بودیم چون در کشوری حضور یافتیم که در آن شرایط به اندازه سایر نقاط دنیا بد نیست؛ شرایط بد نیست، زیرا مردم خیلی مراقب بوده‌اند.»

کلارک که از کودکی با اختلال یادگیری (ADHD) و دیسلکسیا درگیر بوده و در نهایت در ۱۶ سالگی مدرسه را ترک کرده است، ظاهرا هنوز نتوانسته خود را از سایه زندگی قبلیش جدا کند. او می‌گوید: «فکر می‌کنم هیچ‌وقت اشتیاق و انگیزه بالایی نداشتم، چون از شکست می‌ترسیدم. همیشه اهدافم را خیلی کوچک نگه می‌داشتم و سعی می‌کردم از دستیابی به آن‌ها غافل‌گیر شوم. نمی‌دانم. شخصا به نظرم جاه‌طلبی چشم‌انداز ترسناکی دارد چون برای من این موضوع با شکست پیوند خورده است. هرگز از داشتن هدف لذت نبرده‌ام. همیشه دوست داشتم کارهای مختلفی انجام دهم.»

این بازیگر ولزی ادامه می‌دهد: «فکر می‌کنم عدم موفقیت در مدرسه به معنای این است که انتظارات بسیار پایینی از خودتان دارید، و این موضوع در شغلم خیلی خیلی به من کمک کرده است. تا این‌جای راه هم در زندگی‌ام خیلی غافل‌گیر شده‌ام و از این غافل‌گیری‌ها لذت برده‌ام.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.