آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - بخش ویژه سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» - مصاحبه‌های بازیگران سریال - گفتگوی بازیگر ایسیلدور در سریال ارباب حلقه‌ها با ورایتی

گفتگوی بازیگر ایسیلدور در سریال ارباب حلقه‌ها با ورایتی

گفتگوی بازیگر ایسیلدور در سریال ارباب حلقه‌ها با ورایتی

مکسیم بالدری، بازیگر نقش ایسیلدور در گفتگویی در حاشیه کامیک‌کان سن دیگو درباره انتظاراتی که از آینده کاراکترش وجود دارد گفت اون نمی‌خواسته درباره پایان کار فکر کند و تنها تلاشش این بوده که یک شخصیت انسانی بسازد.

ایسیلدور ظاهرا رابطه پرفراز و نشیبی با پدرش، الندیل، دارد و در تلاش است تا راه خودش را بیاید. او بین دو راهی برای رسیدن به اهداف پدرش و دنبال کردن رویاهای خودش قرار دارد، رویاهایی که هنوز به طور کامل آن‌ها را پیدا نکرده است.

او گفت یکی از نکات جذاب سریال کشتی بزرگی است که آمازون برای ایسیلدور ساخته و جزئیات بسیار زیادی دارد.

بالدری گفت مردم با تالکین ارتباط برقرار می‌کنند چون این داستان‌ها درباره خیر و شر، نور و تاریکی، و امید هستند. خود او هم به همین شکل با داستان‌ها ارتباط گرفته و برای رهایی از مشکلات زندگی به آن‌ها پناه می‌برده است.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

بازیگر گالادریل: فصل دوم سریال پر از شخصیت‌های منفی جدید خواهد بود

بازیگر گالادریل: فصل دوم سریال پر از شخصیت‌های منفی جدید خواهد بود

مورفید کلارک، بازیگر نقش گالادریل در سریال حلقه‌های قدرت در مراسم EE BAFTA درباره فصل ...