آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - بخش ویژه سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» - مصاحبه‌های بازیگران سریال - بازیگر نقش کمن در سریال درباره رابطه این شخصیت با پدرش فارازون می‌گوید

بازیگر نقش کمن در سریال درباره رابطه این شخصیت با پدرش فارازون می‌گوید

بازیگر نقش کمن در سریال درباره رابطه این شخصیت با پدرش فارازون می‌گوید

یکی از شخصیت‌هایی که برای سریال حلقه‌های قدرت ساخته شده کمن، پسر فارازون است که نقش او را لئون وادام بازی می‌کند. او اخیرا در مصاحبه‌ای با وب‌سایت کولایدر درباره رابطه خود با پدرش گفت: «ببینید، فارازون مرد بزرگی است. و فکر می‌کنم فرزندان افراد قدرتمند را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد. آن‌ها می‌توانند سعی کنند به سطح والدین خود برسند و از آن‌ها جلو بزنند، یا با حس استحقاقی که در خود می‌بینند کنار بیایند. و فکر می‌کنم وقتی [کمن] را می‌بینیم، او بیشتر در گروه دوم است.»

این بازیگر نیوزلندی در ادامه افزود: «کمن در یک دوره طلایی زندگی می‌کند، و هر چیزی که خواسته را در اختیار داشته است. او واقعا نمی‌خواهد این امکانات از دست بروند. و فکر می‌کنم ناامیدی پدرش از او به خاطر این است که کمن هیچ ابتکار عملی ندارد، چون ایده‌های موجود برای شخص او کافی بوده‌اند.»

لئون وادام درباره داستان کمن می‌گوید: «سفر او باعث می‌شود این سوال را از خود بپرسد که به چه چیزهایی معتقد است و به نظرش چه چیزی ارزش جنگیدن دارد و این جنگ ممکن است چه چیزهایی را در بر بگیرند.»

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت با یک فلش‌بک مهم شروع می‌شود

فصل دوم سریال حلقه‌های قدرت با یک فلش‌بک مهم شروع می‌شود

مجله Total Film با انتشار تصویر اختصاصی بالا که به‌زودی مطلبی ویژه درباره سریال ارباب ...