آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - بخش ویژه سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» - مصاحبه‌های بازیگران سریال - نازنین بنیادی در مورد داستان بران‌وین و رمنس الف/انسان کاراکترش می‌گوید

نازنین بنیادی در مورد داستان بران‌وین و رمنس الف/انسان کاراکترش می‌گوید

نازنین بنیادی در مورد داستان بران‌وین و رمنس الف/انسان کاراکترش می‌گوید

نازنین بنیادی بازیگر سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در کامیک‌کان ۲۰۲۲ سن دیگو این فرصت را پیدا کرد تا در مورد کاراکتر بران‌وین و رابطه‌ی عاشقانه‌اش با آروندیر، یک الف سیلوان با بازی اسماعیل کروز کوردوا با رسانه کولایدر صحبت کند.

یکی از مضامین اصلی تکرار شونده در مورد شخصیت بران‌وین مطرود بودن است، چه در میان جامعه‌ی بزرگ‌تر به عنوان یک انسان و چه در جامعه‌ی کوچک خودش به عنوان یک مادر تنها و داشتن رابطه‌ی عاشقانه‌ی ممنوعه با یک الف. اما بنیادی این مطرود بودن را نه یک ویژگی منفی بلکه نشانه‌ی قدرت این کاراکتر می‌داند.

«[بران‌وین] یکجورهایی مطرود است چون ذهن و اراده‌ی بسیار قوی دارد. او یک مادر تنهاست و وارد یک رابطه‌ی عاشقانه‌ی ممنوعه با یک الف می‌شود و به نوعی مورد غضب جامعه‌ی خود واقع می‌شود. بنابراین همیشه مجبور بوده است تا خودش را ثابت کند و بلندتر و محکم‌تر با مردم خودش صحبت کند. و بله، من فکر میکنم وقتی یکجورهایی مطرود و دیوانه در نظر گرفته شوید، لازم است کمی تحکم به خرج دهید تا چیزی را اثبات کنید.»

بنیادی در مورد رابطه‌ی عاشقانه‌ی ممنوعه‌اش با آروندیر اینگونه ‌می‌گوید:

«جنبه‌ی ممنوعه‌ی رابطه‌ی الف و انسان آنجاست که این دو نباید با هم باشند. اما از سوی دیگر [آروندیر و بران‌وین] به نوعی در جامعه‌ی خود مطرود هستند. آنها احساس می‌کنند که در میان همنوعان خود اشتباهی هستند. شما [آروندیر] را به عنوان الف می‌شناسید، اینطور نیست. او در الف بودن بسیار ضعیف است. و من در انسان بودن ضعیف هستم. اگر انسان‌های جنوب را با نومه‌نوری‌ها مقایسه کنید، موجوداتی پوشیده شده با خاک و زمخت و خشن به نظر می‌رسند، و او هم در میان دنیای خودش همینطور است و این مطرود بودن آنها را به سمت هم می‌کشاند. اما همچنین ما مقدار زیادی عشق و ارتباط عمیق به طبیعت را شاهد هستیم. او یک الف است و من یک گیاهپزشک و شفادهنده، بنابراین من با گیاهان احاطه شدم و همین ما را مرتبط می‌کند. اما ما در خلقیات با هم تفاوت زیادی داریم، او بسیار ساکت است، یکجورهایی پایدار و آرام، اما من بیشتر شبیه روبی با بازی رنه زلورگر در فیلم کوهستان سرد هستم.»

او در مورد ارتباط خودش با کاراکتر بااراده‌ی بران‌وین می‌گوید:

«چیزی که بیشتر از همه مرا با بران‌وین مرتبط کرد این بود که من دانشجوی پزشکی بودم. من مدرک زیست‌شناسی دارم و قرار بود تا پزشک شوم، بازیگری را در میانه‌ی سالهای بیست‌سالگی‌م آغاز کردم، و [بران‌وین] هم یک شفادهنده است. پس هر دو در این موضوع اشتراک داریم. همچنین او اهل سرزمین‌های جنوبی‌ است و اجداد او بدی و یا پلیدی را به جای خوبی انتخاب کردند و او و مردمانش تلاش می‌کنند تا خود را تبرئه کنند و ثابت کنند که قابل اعتماد هستند. یکجورهایی یک اکتیویست درونی در او وجود دارد. و من هم فعال حقوق بشر هستم، بنابراین یکجورهایی بران‌وین را نسخه‌ی کاراکتر فانتزی خودم در نظر می‌گیرم.»

درباره بانوی سفید روهان

من بانوی سفید روهان هستم. گهگاهی پیدام میشه و تلاش می‌کنم برای خانواده‌ی آرداییم مفید باشم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

لباس زنان در سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت و نقاشی‌های پیشارافائلی

لباس زنان در سریال ارباب حلقه‌ها و نقاشی‌های پیشارافائلی

به‌دنبال مباحثی در مورد اینکه چرا لباس‌های طراحی شده برای سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت ...