آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - بخش ویژه سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» - مصاحبه‌های بازیگران سریال - بنجامین واکر توضیح می‌دهد که چرا معمولاً گیل-گالاد به سراغ کله‌بریمبور می‌رود

بنجامین واکر توضیح می‌دهد که چرا معمولاً گیل-گالاد به سراغ کله‌بریمبور می‌رود

با گیل-گالاد سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت آشنا شوید

سریال پیش‌درآمدِ پرایم ویدیو، ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت ما را به دوران دوم سرزمین میانه خواهد برد، به دورانِ رهبران بزرگی همچون گیل-گالاد و کله‌بریمبور، دو الف که کمک کردند تا دنیای فانتزی جی.آر.آر. تالکین شکل بگیرد. در یک مصاحبه با پری نمیروف از رسانه کولایدر، بنجامین واکر بازیگر گیل-گالاد از رابطۀ خود با کله‌بریمبور با بازیگری چارلز ادواردز سخن می‌گوید و اینکه چگونه آهنگر حلقه‌های قدرت، در زمان نیاز به یاری پادشاه الف می‌آید.

در اساطیر تالکین، گیل-گالاد شاه الفی است که وقتی سائورون پرده از هویت اصلی خویش می‌گیرد و تبدیل به فرمانروای تاریکی می‌شود، کمک می‌کند تا مردمان آزاد در یک جبهه با یکدیگر متحد شوند و با سائورون بجنگند. همچنین کله‌بریمبور، او مسئول ساخت سه حلقه‌ای است که به بزرگان الف هدیه داده شد، کله‌بریمبور همچنین وقتی سائورون هنوز تظاهر می‌کرد که متحدی برای مردمان سرزمین میانه است، برای ساختن حلقه‌های مختلف با او همکاری کرد. در سریال پیش‌درآمد مورد انتظار، کله‌بریمبور مشاوری نزدیک به شاه گیل-گالاد خواهد بود و هنگامی که او به یک دوست مورد اعتماد نیاز دارد به او کمک می‌کند. چنانچه واکر توضیح می‌دهد:

«من فکر می‌کنم او زمانی که می‌خواهد تفکر و اندیشه کند، احتمالاً در خودش فرو می‌رود و آن را نزد خودش نگه می‌دارد. این قضیه از آن زمان‌هایی خواهد بود که اطرافیان از خودشان می‌پرسند شاه کجاست؟ او به قدم‌زنی می‌رود. اما وقتی که نیاز به عمل است، و او به مشاورت صحیح نیاز دارد، به سراغ کله‌بریمبور می‌رود. آنها تجربیاتی مشترک دارند، درکی صحیح از فقدان و اهمیت محافظت از سرزمین میانه. و همچنین چیزی که همۀ شما از آن سخن می‌گویید، علاقه‌ای که بشر به سستی‌نفس دارد، که خودشان هم از این خطا‌پذیری و لغزش آگاه هستند، بااین‌حال این یکی از چیزهایی است که ما را مجذوب و علاقه‌مند به آنها می‌کند.»

این موضوع جالب خواهد بود که ببینیم کاراکترهایی که در سه‌گانه پیتر جکسون تنها یک اشاره کوتاه به آنها شده است، چگونه قرار است در پیش‌درآمد پرایم ویدیو دارای داستان کامل خود باشند. این سریال همچنین سرگذشت و داستان شخصیت‌های محبوبی همچون گالادریل جنگجو با بازی مورفید کلارک، الندیل با بازی لوید اوون، و الروند جوان با بازی روبرت آرامایو را نشان می‌دهد.

درباره آرش شامرادلو

من آرش شامرادلو هستم، لقبم ماشین کار هست :) از بهمن 98 عضو آردا هستم. کاراکتر آرداییم آگارواین هست و با دکستر مورگان احساس همذات‌پنداری دارم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

پوسترهای شخصیت‌های سریال که در کامیک‌کان منتشر شده‌اند

گفتگو با سارا زوانگوبانی بازیگر ماریگولد برندی‌فوت در سریال ارباب حلقه‌ها

به‌دست آوردن حق و حقوق اقتباس از داستانی که یکی از بهترین سه‌گانه‌های تاریخ سینما ...