آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - جف بزوس: خوشحالم که شورانرهای سریال ارباب حلقه‌ها حرف‌های من را نادیده گرفتند

جف بزوس: خوشحالم که شورانرهای سریال ارباب حلقه‌ها حرف‌های من را نادیده گرفتند

جف بزوس در فرش قرمز سریال ارباب حلقه‌ها

مدیرعامل سابق آمازون که در فرش قرمز جهانی سریال ارباب حلقه‌ها در لندن حاضر شده بود، درباره سریال گفت: «آرزوی هر شورانری است که درباره فیلمنامه و اولین قطعات ساخته شده‌ی اثرش از موسس و رئیس هیئت مدیره شرکت یادداشت بگیرد.»

او گفت جی.دی. پین و پاتریک مک‌کی هم عاشق این تعامل بودند اما ادامه داد: «باید از هر دوی شما تشکر کنم که هر زمان فایده‌ای داشت به حرف‌هایم گوش می‌دادید و باید بیشتر سپاسگزار شما باشم که در مواقع درست من را نادیده گرفتید.»

او درباره ریسک انتخاب این دو چهره ناشناخته گفت: «یکی از بهترین تصمیم‌هایی که گرفتیم اعتماد کردن به این تیم نسبتا ناشناخته بود. بعضی‌ها این انتخاب ما را زیر سوال بردند. اما ما ویژگی‌های خاصی را در جی.دی. و پاتریک دیدیم. ممنونم که پروژه سریال ارباب حلقه‌ها را برعهده گرفتید و تمام توان خود را روی آن گذاشتید. همه مخاطبانی که این‌جا هستند، به زودی خواهند دید که ما تصمیم درستی گرفتیم.»

بزوس همچنین اعلام کرد که از دوره نوجوانی طرفدار کتاب‌های تالکین شده بود: «پدربزرگم کسی بود که تالکین را به من معرفی کرد. من بلافاصله عاشق کتاب‌ها شدم. احتمالا ۱۳ یا ۱۴ سالم بود. عاشق ماجراجویی‌ها، جهان پرجزئیات، احساس امید و مثبت‌بینی و این ایده شدم که هر کسی نقشی برای ایفا کردن در داستان دارد.»

جف بزوس می‌گوید حالا فرزندانش هم طرفدار تالکین هستند: «یک روز پسرم پیشم آمد، به چشمانم نگاه کرد و گفت: ‘بابا لطفا این رو خرابش نکن.’ او حق داشت. ما می‌دانستیم که این جهان برای خیلی‌ها اهمیت دارد و خوش شانس بودیم که توانستیم روی این دنیا کار کنیم و می‌دانیم که مسئولیت بزرگی را برعهده داریم.»

مخاطبان در این مراسم دو قسمت اول سریال را تماشا کردند. پخش رسمی سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت جمعه ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران آغاز می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سریال این مقاله را بخوانید.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

۱ دیدگاه

  1. جف بزوس مدیر عامل سابق آمازونه ؟؟؟ پس کی الان مدیر آمازونه؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آیا می دانستید

آیا می‌دانستید چهره یکی از اورک‌های ارباب حلقه‌ها از هاروی واینستاین الگوبرداری شده بود؟ الایجا ...