آخرین مقالات فرهنگنامه
خانه - آخرین خبرها - ایان مک‌کلن فکر می‌کند آمازون او را نادیده گرفته است

ایان مک‌کلن فکر می‌کند آمازون او را نادیده گرفته است

ایان مک‌کلن فکر می‌کند آمازون او را نادیده گرفته است

سر ایان مک‌کلن اخیرا در مصاحبه‌ای با BBC2 اعلام کرده که علی‌رغم انتظارش، آمازون با او تماس نگرفته است. مک‌کلن گفت:

«مدت‌هاست منتظر تماس آن‌ها بودم ولی خبری نشد. قرار است نمایش جدیدی از آثار تالکین تحت عنوان ارباب حلقه‌ها اتفاق بیفتد. فکر کنم یک سریال تلویزیونی ساخته می‌شود. اما به گمانم گندالف بخشی از آن نخواهد بود یا اگر هست…خب این نقشی است که نمی‌توان برای ایفا کردنش بیش از حد پیر بود. فکر کنم [گندالف] حدود ۷۰۰۰ سال داشته باشد.»

او با اشاره به سه‌گانه جکسون گفت: «۲۰ سال از آن زمان گذشته، و حالا می‌خواهم با هر نقشی که می‌گیرم طوری برخورد کنم که انگار نقش آخرم است.»

مک‌کلن گفت می‌داند که به پایان زندگی‌اش نزدیک شده چرا که تمام هم‌دوره‌ای‌هایش دارند از دنیا می‌روند: «مرگ حالا بخشی از زندگی من است. دوستانم می‌میرند و کارشان تمام می‌شود، اما من هنوز هستم. به هیچ وجه از مرگ نمی‌ترسم. چیزی برای ترسیدن وجود ندارد، نه؟»

او که سال‌ها در زمینه‌های حقوق بشری فعالیت داشته، افزود در حال حاضر فقط یک آرزو دارد و آن هم این است که وقتی جهان را ترک می‌کند این دنیا را به جای بهتری تبدیل کرده باشد.

درباره ایمان صاحبی

از سال ۱۳۹۰ با نام کاربری لگولاس در قلمروهای جنگلی آردا سرگردانم و این‌جا می‌خواهم دینی را ادا کنم که از تالکین به گردن دارم. ماموریت من این است که با قلم‌فرسایی در قالب خبر و مقاله ادامه‌دهنده راه غول‌هایی باشم که روی شانه‌هایشان ایستاده‌ام.

۱ دیدگاه

  1. حرف حساب میزنه ?

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

انیمه جدید War of the Rohirrim از دنیای ارباب حلقه‌ها ساخته می‌شود

انیمه «ارباب حلقه‌ها: جنگ روهیریم» تأخیر خورد

انیمه «ارباب حلقه‌ها: جنگ روهیریم» که قرار بود در تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ اکران شود، ...