خانه - آخرین خبرها - موفقیت فیلم هابیت وابسته به مارتین فریمن

موفقیت فیلم هابیت وابسته به مارتین فریمن

Martin Freeman

بنابه گزارش آسوشیتدپرس با وجود اینکه بسیاری از بازیگران ارباب حلقه ها مانند ایان مک کلن، الیجا وود و کیت بلانشت برای ایفای نقش‌های خود به مجموعه هابیت بازگشته‌اند بخش زیادی از پتانسیل موفقیت فیلم به عهده «مارتین فریمن» می‌باشد که ایفای نقش «بیلبو بگینز» را بر عهده دارد.
تهیه کنندگان فیلم هابیت آنقدر بر آمدن او برای بازی در این فیلم اصرار داشتند که حتی ۳ ماه تولید فیلم را متوقف کردند تا فریمن بتواند از بازی در نقش دکتر واتسون در مجموعه شرلوک فراغت پیدا کند. پیتر جکسون در قبال این عمل تهیه کنندگان اظهار کرد که: «تا به حال دیده نشده بود که تهیه کنندگان یک فیلم با بودجه سنگین بخواهند تولید فیلم خود را برای فقط یک بازیگر به تعویق بیندازند ولی ما این کار را انجام دادیم به خاطر اینکه ما باور داریم فریمن بهترین گزینه برای ایفای نقش بیلبو می‌باشد و استودیو هم از این کار ما حمایت کرد و ما هم بازبینی در برنامه‌هایمان به خاطر مارتین به عمل آوردیم. بیشتر بار فیلم بر دوش او قرار دارد و همه میدانیم که اگر در انتخاب و نحوه رفتار با بازیگران اشتباهی صورت بگیرد آنوقت دردسرهای بزرگی هم پیش می‌آید.»

درباره گلورفیندل

۲ دیدگاه

  1. ای دم مارتی گرم.

    ببینم میتونه نامزد اسکار شه….

  2. البته بعید میدونم. به خاطر اینکه فیلم پر از بازیگره و اساسا بازیگرمحور نیس. من فکر میکنم اسکار جلوه های ویژه که رو شاخشه. شاید یا قسمت سوم بتونه تمام اسکارهارو درو کنه
    باید نشست و منتظر بود

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.