خانه - آخرین خبرها - آگهی استخدام بازیگر برای فیلم هابیت، هزاران نفر متقاضی داشت!

آگهی استخدام بازیگر برای فیلم هابیت، هزاران نفر متقاضی داشت!

به گزارش آفتاب، مسئولان تهیه فیلم هابیت اعلام کرده بودند که برای پروژه هابیت به سیاهی لشکر احتیاج دارند اما تعداد متقاضیانی که دوست داشتند به عنوان سیاهی لشکر در پروژه هابیت شرکت کنند آنقدر زیاد بود که بخاط شلوغی بیش از حد ، دفتر مربوط به انتخاب افراد واجد شرایط از بین متقاضیان ، در همان ساعات اولیه روز شنبه تعطیل شد.

گروهبان استیو بریبروک به خبرگزاری نیوز وایر گفت:” ازدحام جمعیت آنقدر زیاد بود که پلیس مجبور شد مداخله کند.”

او گفت:”تعداد مراجعین واجد شرایط خیلی بیشتر از حد انتظار بود و مسئولان این پروژه با سرعت به کار خود پایان دادند و دفتر مربوطه را تعطیل کردند.”

بنا به گفته گروهبان استیو بریبروک ، ازدحام جمعیت آنقدر زیاد بود که ممکن بود جان برخی از افراد به خطر بیفتد و بسیاری از متقاضیان اتومبیلهای خود را در جاده ها و بزرگراه ها پارک کرده بودند تا بتوانند زودتر به دفتر این پروژه برسند.

بنا به گزارش رادیو نیوزلند ، حدود ۳۰۰۰ نفر متقاضی برای استخدام در این پروژه مراجعه کرده بودند در حالی که دفتر کمپانی تهیه کننده این فیلم حدود ۱۲۰۰ نفر ظرفیت داشت.

Hobbit_Audition_4

تری نیوز گزارش کرد که فقط حدود ۸۰۰ نفر از این مراجعین توانستند وارد این دفتر شوند.

مردانی که قد آنها کمتر از ۱۶۳ سانتی متر بود و زنانی که کوتاهتر از ۱۵۵ سانتی متر بودند از جمله افراد واجد شرایط برای حضور در این پروژه بودند .علاوه بر این کمپانی تهیه کننده این پروژه به تعداد ی مرد درشت هیکل با قدهای بلندتر از ۱۷۵ سانتی متر و تعدای زن با چهره خاص و موی بلند احتیاج داشت.

Hobbit_Audition_2

علاقمندان به شرکت در این پروژه از بین افراد بالای ۱۶ سال انتخاب شدند.

بسیاری از متقاضیان از سراسر نیوز لند آمده بودند و برخی از آنها از آنطرف اقیانوسها برای حضور در این پروژه به نیوزلند مسافرت کرده بودند.

مترجم: فرشته مشاور

درباره arven

۱ دیدگاه

  1. کاشکی منم از اونا بودم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.