رفتن به مطلب
turambar

بحث در مورد «هابیت: برهوت اسماگ» [خطر لو رفتن داستان]

Recommended Posts

Farshid2d

والا فکرکنم آگارواین هم عکسشو گذاشته بود ولی چندان به نظرم اژدهای 4 دست و پا خوب و مهیب به نظر نمیرسه

اتفاقا وقتی دست داشته باشه موقع حرف زدن می تونه دستشو تکون بده اینجوری حس و حال بیشتری رو می تونه منتقل کنه

ولی به نظرم میاد پیتر اول می خواست با دست طراحیش کنه نمی دونم چرا نظرشو عوض کرد

!!!

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

اتفاقا وقتی دست داشته باشه موقع حرف زدن می تونه دستش تکون بده اینجوری حس و حال بیشتری رو می تونه منتقل کنه

ولی به نظرم میاد پیتر اول می خواست با دست طراحیش کنه نمی دونم چرا نظرشو عوض کرد

!!!

والا همین حرف زدن اژدها یا عنکبوت زیاد برام خوش آیند نیست

بخصوص اون قسمت هایی از کتاب که بیلبو عنکبوت هارو مسخره میکرد یا با اسماگ حرف میزد رو خوشم نیومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

پس طبق گفته شما سائورون به صورت یک شبح تاریک ظاهر میشه .

آیا هیئت این شبح مثل همون قسمت اول هست یا واضح تره؟؟؟؟

اره همون شبه قسمت یک بااین تفاوت که آتشینم میشه وخیلی مهیب تر قدرتشونشون میده البته گاندالفم قدرتش کم نیس وظاهرا ازاون سکانس نبردباویچ کینگ تولوتر3درس عبرت گرفته که گاندولفو ضعیف نشون نده تاطرفدارا ناراحت نشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

دستت درد نکنه که توضیح دادی . با گفته های شما حرص و ولع زیادی برای قسمت دوم پیدا کردم.

* راستی آقا معین شما مقیم آمریکا هستی از اول و خانوادگی ؟؟؟؟ یا برای درس وکار و...... رفتی ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

دستت درد نکنه که توضیح دادی . با گفته های شما حرص و ولع زیادی برای قسمت دوم پیدا کردم.

* راستی آقا معین شما مقیم آمریکا هستی از اول و خانوادگی ؟؟؟؟ یا برای درس وکار و...... رفتی ؟؟؟

نه داداشم اونجاست فقط چندهفته رفتم ببینمش خوبم شد زمان خوبی بودرفتم هابیتم دیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

صحیح

پس حسابی خوش گذشت ؟؟ مشکل پاسپورت رو چطوری حل کردی ؟؟ پایان خدمت داشتی؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

اره جات خالی معافی دارم

ازدها بادست مهیب تره من موندم این اسماگ چه جوری غذامیخوره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

اژدهایی که آتیش داره نباید دست داشته باشه ! @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

اژدهایی که آتیش داره نباید دست داشته باشه ! @-)

میشه بگی چرا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

میشه بگی چرا؟

بنظرم قانونه ! قانون طبیعت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ویلوارین

چون ممکنه دستاش رو بسوزونه @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

خوب من تا همین الان داشتم فیلم را میدیدم نگران نباشین اسپویلر نمیکنم اما فقط میتوانم بگم بی نظیر بود @-)

دوستان نگران دست و لب و لوچه اسماگ نباشین عالی کار شده بود و باید بگم دستهاش روی بالش بود و فراتر از یک تیغ معمولی بود! شبیه به دست بود

در مورد سایرون هیچی نگم بهتره :)) :( عااااااااااااالیییییی بود

من هنوز توی شوک فیلمم :|

سوالی داشتین در خدمتم :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
datalife

خوب من تا همین الان داشتم فیلم را میدیدم نگران نباشین اسپویلر نمیکنم اما فقط میتوانم بگم بی نظیر بود @-)

دوستان نگران دست و لب و لوچه اسماگ نباشین عالی کار شده بود و باید بگم دستهاش روی بالش بود و فراتر از یک تیغ معمولی بود! شبیه به دست بود

منم تا 6 دقیقه دیگه فیلمو میبینیم

خب فیلمو همتون دیدین

حالا متوجه شدید در مورد فیلم اغراق نمیکردم

واقعا این شخصیت تائوریل چیه وسط داستان خیلی ضایع بازی میکنه

از سارومان هم خبری نبود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

فیلم هیجانی و معلوم کننده خیلی از نامعلوماته؟ یا اینکه از این فیلمهایی هستش که آدمو خسته میکنه؟ !

از قسمت اول از نظر اکشن بهتر هستش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

منم تا 6 دقیقه دیگه فیلمو میبینیم

خب فیلمو همتون دیدین

حالا متوجه شدید در مورد فیلم اغراق نمیکردم

واقعا این شخصیت تائوریل چیه وسط داستان خیلی ضایع بازی میکنه

از سارومان هم خبری نبود

نه تنها باهاتون مخالفم بلکه به نظر من تائوریل خیلی خوب هستش و مثلث عشقی را هم من خیلی خیلی دوست داشتم!!

فیلم هیجانی و معلوم کننده خیلی از نامعلوماته؟ یا اینکه از این فیلمهایی هستش که آدمو خسته میکنه؟ !

از قسمت اول از نظر اکشن بهتر هستش؟

اصلا خسته کننده نیست همش هیجان داره و یک لحظه این هیجان تمام نمیشه تا آخر هیجان داره

فقط تنها ایراداتی که داشت به نظر من cgi بولگ بودش که واقعا نمیدانم پیتر چرا بولگ گریم را گذاشت کنار و از cg استفاده کرده بود! چون بولگ cg خوب نبود به نظر من گریمش بود خیلی خوف تر میشد!

مورد دوم پایان فیلم هستش که خیلی مسایل باز هستش و یهو فیلم تمام میشه البته مشکل نمیشه گفت باید گفت پیتر بدجوری توی انتظار میذارمون تا سال دیگه!!

البته اسماگ در این تصویر خیلی بزرگه

ولی قلب اژدها نقطه ضعفشه کافیه تیری به قلبش بزنن و خلاص!

اسماگ توی فیلم به همین بزرگیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

اسماگ توی فیلم به همین بزرگیه

پس باید اژدهای مهیبی باشه چون اژدهای هری پاتر و مرکب نازگول تا حدودی کوچکتر بودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

یکی ازایرادات بزرگ فیلم اینه که مایه نبرد هلمزدیپی نداریم که این توفیلم روشنه وخیلیا روناراحت کرده پیتر باید بدونه خیلیا فقط به خاطر هنرش درنبردهای عظیم فیلماشوچندبار میبینن البته این قضیه تائوریلم درکل خوبه توفیلم باشه ولی نیازبه یه سری اصلاحات داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

یکی ازایرادات بزرگ فیلم اینه که مایه نبرد هلمزدیپی نداریم که این توفیلم روشنه وخیلیا روناراحت کرده پیتر باید بدونه خیلیا فقط به خاطر هنرش درنبردهای عظیم فیلماشوچندبار میبینن البته این قضیه تائوریلم درکل خوبه توفیلم باشه ولی نیازبه یه سری اصلاحات داشت

نبردهای خوبی داشت که!! درسته به آن بزرگی نبود اما نبرداش خیلی خوب و عالی کار شده بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

خب کتاب هابیت تنها نبرد بزرگی که داره نبرد پنج سپاهه در آخر کتاب که در قسمت سوم میبینیم

در دو قسمت اول منطقیه که نباید انتظار نبردی در حد هلمز دیپ یا محاصره میناس تیریث و نبرد در دشت پله نور نداشته باشیم

آس سه گانه هابیت نبرد پنج سپاهه که باید ببینیم پیترجکسون این نبرد رو چطور به تصویر میکشه

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

خب کتاب هابیت تنها نبر بزرگی که داره نبرد پنج سپاهه در آخر کتاب که در قسمت سوم میبینیم

در دو قسمت اول منطقیه که انتظار نبردی در حد هلمز دیپ یا محاصره میناس تیریث و نبرد در دشت پله نور نداشته باشیم

آس سه گانه هابیت نبرد پنج سپاهه که باید ببینیم پیترجکسون این نبرد رو چطور به تصویر میکشه

بله نبردای خوبی داشت ولی درحدود کموبیشترمیشه گفت درگیری وتعقیبو گریزبود البته بماند یه جاهایی یه خورده غیر واقعی شده بود به خصوص اون قسمت فراردورف هابابشکه که من موندم دورف هاچجوری اونجوری نبرد میکنن ضمنا من انتظار نبرد پنج سپاهوتواین فیلم نداشتم انتظار نبرددول گولدور داشتم به هر حال وقتی پیتر هابیت سه قسمت میکنه باید نبردم حتمابزاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بله نبردای خوبی داشت ولی درحدود کموبیشترمیشه گفت درگیری وتعقیبو گریزبود البته بماند یه جاهایی یه خورده غیر واقعی شده بود به خصوص اون قسمت فراردورف هابابشکه که من موندم دورف هاچجوری اونجوری نبرد میکنن ضمنا من انتظار نبرد پنج سپاهوتواین فیلم نداشتم انتظار نبرددول گولدور داشتم به هر حال وقتی پیتر هابیت سه قسمت میکنه باید نبردم حتمابزاره

خب بابا اینقدر منفی بافی نکنین :دی . فیلم خودش فانتزیه و فانتزی یعنی دوری از منطق و واقعیت . به خاطر همین نبرد های هابیت اینطوری هستند . ارباب حلقه ها هم خودش بعضی جاهاش اینطوری بود به عنوان مثال حرکات آکروباتیک لگولاس. در مورد غیر واقعی بودن که خب جکسون بیچاره باید چیکار کنه ؟! آخرین حد تکنولوژی همینه دیگه :دی

-------------------------------------------------------------

یه نفر به تائوریل میگوید : " نور ستاره ها ، نور سردی است "

تائوریل : " این نور خاطره است "

:( :| :| @-) :))

فکر کردین شخصیت تائوریل اضافه هست و الکی تو فیلم گنجانده شده ؟! حرف هایی که این شخصیت میزنه تاثیر بسیار زیادی بر وقایع ارباب حلقه ها خواهد داشت...

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
datalife

کلا بازیگر نقش تائوریل نمیتونه مثل بقیه بازیگرا حس و حال دنیای آردا به بیننده برسونه

خیلی سطحی و امروزی داره برخورد میکنه

مثلث عشقی؟

خدایی این دیگه اخرشه

دنیای آردا ئ مثل عشقی؟

هر چرت و پرتی تو دنیای امروز وجود داره و فیلمای امروزی رو واسه بیننده هاش جذاب میکنه که نباید ببری داخل فیلمای بزرگ

به نظر من تائوریل کل داستانو نابود کرد

با وجود زحمتای زیادی که برای قسمتای دیگه کشیده بودن این دختر جوان حس و حال و هیجان فیلمای پیتر جکسون رو خنثی کرد

به نطر من پایین ترین سطح فیلم همین تائوریل بود

البته یه نکته بگم

داستان هابیت جزئیات بیشتری داره نسبت به ارباب حلقه ها

نمیشه این همه جزئیات رو ببری داخل یه فیلم 166 دقیقه ای

چون انقد پچیده میشه که شما بعد از تماشای فیلم حس و حال خاصی ندارید دقیقا مثل تماشای فیلمای هری پاتر یا مثلا ترنسفورمرز میمونه انقد جزئیات زیاد و پیچیده هست که شما هر 3 دقیقه یک بار یه چیز جدید میبنی

ارباب حلقه ها اینجوری نبود و داستانش ادمو مجذوب میکرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

کلا بازیگر نقش تائوریل نمیتونه مثل بقیه بازیگرا حس و حال دنیای آردا به بیننده برسونه

مثلث عشقی؟

خدایی این دیگه اخرشه

دنیای آردا ئ مثل عشقی؟

هر چرت و پرتی تو دنیای امروز وجود داره و فیلمای امروزی رو واسه بیننده هاش جذاب میکنه که نباید ببری داخل فیلمای بزرگ

با وجود زحمتای زیادی که برای قسمتای دیگه کشیده بودن این دختر جوان حس و حال و هیجان فیلمای پیتر جکسون رو خنثی کرد

البته یه نکته بگم

چون انقد پچیده میشه که شما بعد از تماشای فیلم حس و حال خاصی ندارید دقیقا مثل تماشای فیلمای هری پاتر یا مثلا ترنسفورمرز میمونه انقد جزئیات زیاد و پیچیده هست که شما هر 3 دقیقه یک بار یه چیز جدید میبنی

مثلث عشقی تو ارباب حلقه ها هم بود : ائووین - آراگورن - فارامیر ... در حالی که فکر کنم این قضیه تو رمان ارباب حلقه ها هم نبود...

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

مثلث عشقی؟

خدایی این دیگه اخرشه

دنیای آردا ئ مثل عشقی؟

البته یه نکته بگم

مخالفم البته فیلم نباید زیاد رمانتیک بشه قبول دارم که اینجوریم تقریبانبوددوما اتفاقا خودکتاب هابیت خیلی سبک ترازارباب حلقه هاست وپیترمجبور شد ازدیگه کتابهای تالکین استفاده کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

منم پس میبینم! اول بگو به فیلم چند میدی از 10 و بعد بگو به نظر تو آیا ازون فیلمای ماندگار شاهکار بود یا مثل هابیت 1 یه فیلم خیلی خوب و استاندارد بود یا چی؟

نقطه ی اوج فیلم به نظرت کجا بود، بدون اسپویل بگو، فقط اشاره :دی

دوستانی که انتظار نبرد لشگری دارن اشتباه فکر میکنن! خوب اگه اونجوره جکسون بیاد همون ارباب حلقه ها رو بازسازی کنه به جای اینکه "هابیت" بسازه :| فیلم مهم اینه نقطه ی اوج و فرودش درست و به جا باشه... نه دیگه اینکه واسه اوج حتما از جنگ استفاده کنه... نظر هر کسی محترمه ولی این حرفا به نظرم غیر حرفه ای و از سر احساساته...

ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...