رفتن به مطلب
turambar

بحث در مورد «هابیت: برهوت اسماگ» [خطر لو رفتن داستان]

Recommended Posts

Thorin Oakenshield
1505616_730954100263182_2029563292_n.jpgفیلمو ندیدم ولی فک میکنم اینا پرچینای خونه ی بئورنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

فیلمو ندیدم ولی فک میکنم اینا پرچینای خونه ی بئورنن!

فکر کنم اینجای فیلم گندالف قصد سُکسُک کردن داره ! قبل از اینکه بئورن اونو بخوره :دی _ اه ببخشید ! عجب اسپویلی دادم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

اووووفففففففففففف منقلب شدم :'|

کلیپ 11 دقیقه ای برای معرفی فیلم دوم!

(البته اونایی که فیلمو ندیدن مثل من ، واسشون جذابیت این کلیپ 100 برابره)

http://www.youtube.com/watch?v=c6NRcXVMSrY

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیلبو

میشه یه لینکه دیگه هم بزارید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

اووووفففففففففففف منقلب شدم :'|

کلیپ 11 دقیقه ای برای معرفی فیلم دوم!

(البته اونایی که فیلمو ندیدن مثل من ، واسشون جذابیت این کلیپ 100 برابره)

http://www.youtube.com/watch?v=c6NRcXVMSrY

وای خدا بود! یعنی هرچی بیشتر این کلیپ ها و تریلر ها رو میبینم بیشتر به این نتیجه میرسم که نباید این فیلم رو بی کیفیت دید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

میشه یه لینکه دیگه هم بزارید ؟

لینک دیگه ای پیدا نکردم، خود این لینک، فیلم ضبط شده از تلوزیون ایتالیاس ولی کیفیت قابل قبولی داره! فردا یا پس فردا به صورت رسمی فک کنم میاد رو یوتیوب. ویرایش شده در توسط hamid stormcrow
جلوگیری از آغاز درگیری تازه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیلبو

ممنون دوست عزیز واقعا زیبا بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

اینا به چی نگاه میکنن ؟ ! :دی

post-1521-0-48707000-1388009609_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

اینا به چی نگاه میکنن ؟ ! :دی

post-1521-0-48707000-1388009609_thumb.jp

فک میکنم سربازای لیک تان دنبالشونن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این صحنه ـش ته خنده بود! @-)

post-1262-0-68494900-1388167506_thumb.jp

بعد دختر بارد میگه Why are the dwarves coming out ftom toilet?! :))

فقط من موندم بومبور چطور از این ابعاد گذر کرد؟! نه جدی اصن پیتر تو هابیت خیلی کم به معضلات بومبور پرداخته!

تو کتاب چقدر مشکلات ایجاد کرده بود ابعاد بومبور؟!

قیافه بیلبو رو! post-1262-0-50715800-1388167724_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

فقط من موندم بومبور چطور از این ابعاد گذر کرد؟! نه جدی اصن پیتر تو هابیت خیلی کم به معضلات بومبور پرداخته!

اونجایی جالب بود بومبور اگه اشتباه نکنم داخل بشکه در مبارزه با ارک ها مثل فرفره بود و در فرار از اقامت گاه الف ها ارک هارو قلع و قمع کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یکی از موارد دیگه ای که از حذفش ناراحت شدم گذر گروه از رودخانه وسط سیاه بیشه بود. سیاه بیشه رو خیلی کم نشون دادن و مشقات گروه اصلا به چشم نیومد. کول کردن بومبور خیلی میتونست جالب باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

مهدی: سیاه بیشه به نظرم تو اکستندد خیلی بیشتر بهش پرداخته خواهد شد. من دوست داشتم بالا بردن بومبور از تنها کوه رو نشون بده...

فارازون: آره با یه حرکت آکروباتیک همه رو از سد راه برداشت! مثل این لاک پشت های توی قارچ خور که حولشون میدادی تا آخر همه رو کله پا میکردن! @-)

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

موافقم این صحنه خودش خیلی باحاله ...

راستی یه جای دیگه بین گلوئین و لگولاس یه بحثی هم میشه که ته خنده است ...

لگولاس یه عکسی رو از جیب ها گلوین در میاره و یه شخص رو تو اون عکس میبینه بعدش به گلوئین میگه : « این دیگه کیه ؟! برادرته ؟! » بعد گلوین هم جواب میده : « اون زن منه » :(

یهنی واقعا این صحنه خیلی باحال بودش :| :|

به آقا مهدی : آقا مهدی اینقدر گیر ندین دیگه !! فیلمه دیگه ! همش که نباید مو به مو از روی کتاب ساخته بشه که ! جکسون بیچاره باید به فکر اون منتقدا هم باید باشه دیگه :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

موافقم این صحنه خودش خیلی باحاله ...

راستی یه جای دیگه بین گلوئین و لگولاس یه بحثی هم میشه که ته خنده است ...

لگولاس یه عکسی رو از جیب ها گلوین در میاره و یه شخص رو تو اون عکس میبینه بعدش به گلوئین میگه : « این دیگه کیه ؟! برادرته ؟! » بعد گلوین هم جواب میده : « اون زن منه » @-)

یهنی واقعا این صحنه خیلی باحال بودش :)) :(

به آقا مهدی : آقا مهدی اینقدر گیر ندین دیگه !! فیلمه دیگه ! همش که نباید مو به مو از روی کتاب ساخته بشه که ! جکسون بیچاره باید به فکر اون منتقدا هم باید باشه دیگه :دی

اره اون دورف های ریشو جالب بود کلا شوخی های فیلم خوب بود

در مورد عبور از میرک وود نه بابا این که گیر نیست منم با گذر سریع از میرک وود مخالف بودم چون یکی از بهترین بخش های کتاب بود

من که خواننده کتاب بودم از گذر در میرک وود خسته شدم چه برسه به اون دورف ها و بیلبوی بیچاره

دوست داشتم این خستگی و مشکلات عبور از میرک وود بیشتر به چشم بیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

فیلمبرداری و تکنیک های سینمایی در نشون دادن مریضی در میرک وود خیلی خوب بود. اونجا که بیلبو پایینو نگاه میکنه و حرکت برعکس خودشو میبینه اصن بیننده هم گیج میشه! ولی اگر از قاب کوبریک استفاده میکردن مثل الگو های تکرار شونده ای که تو درخشش وجود داره؛ اونطوری دیگه صحنه میرک وود خفن بیننده رو درگیر خودش میکرد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

من خودم خیلی دوست داشتم که این هابیت رو آلفونسو کوارن بسازه :دی ای کاش بهش یه درخواستی میداد جکسون ... فیلم های ، فرزندان بشر ، جاذبه و هری پاتر زندانی آزکابان رو ببینید تا پی به هنر کارگردانیش ببرین ... یا اقلا خوده جکسون کمی یکجورایی شبیه فیلم های کوارن میساخت ... مثلا اون سکانس بومبور سوار بر بشکه رو ببینید ... اون سکانس بدون کات هستش و شاتش کمی طولانیه ... سبک فیلمسازی آلفونسو کوارن هم بدون کات هستش و شات های بسیار طولانی رو میگیره ... مثل اگه جکسون اون صحنه ی میرکوود رو بدون کات نمایش میداد ... مثلا وقتی که دورف ها و بیلبو وارد جنگل میشوند و تا خارج شدنشون از اونجا رو بدون کات میساخت و تمام جزئیات جنگل میرکوود رو نشون میداد اینطوری خیلی عالی از آب در میمود ، اگه اینطور میساخت میتونست سکانس میرکوود رو هم خیلی بیشتر از اینی که ساخته بود نشون بده و اینطوری هم منتقدین از فیلمه لذت میبردن و هم اینکه طرفداران رو میتونست راضی نگه بداره ... ولی حیف که جکسون گوش نمیده ، چیکار میشه کرد :دی البته منظورم هم این نیست که دقیقا مثل آلفونسو کوارن نوع فیلمبرداریش رو بسازه ها ، فقط اگه اون سکانس میرکوود رو تا حضور الف ها یا مبارزه با عنکبوت هارو بدون کات نمایش میداد به نظرم خیلی بهتر و خیلی خوف تر میشد

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

هر کارگردانی یه امضا و یه شیوه ی فیلم ساختنی رو داره! چیزایی در سینمای جکسون هست که کوارن نداره و چیزایی کوارن داره که جکسون نداره، همین باعث تمایزشونه و جذابیتشون، هرچند که گاهی اوقات همه از هم الهامانی میگیرن :دی

برداشت طولانی یا همون "سکانس_پلان" موجب برتری و مزیت یه فیلم نیست، این برداشت ها بیشتر واسه فیلمای درام خوبه به نظرم!

در فانتزی ساختن به نظرم جکسون حرف اولو میزنه و بعدش گیلرمو دل تورو با فیلم بینظر :هزارتوی افسانه ای"ش! کوارن با هری پاتر3 نتونست کمترین رقابتی با فیلمای فانتزی این دو مرد داشته باشه، هرچند که کوارن واسه خودش استاده.

ناگفته نماند "کادرهای" جکسون، قاب بندی و فضاسازیاش به نظر من تا ندارن! هیچ وقت من هابیتون رو اونجوری نمیدیدم که جکسون و گروهش دیدن و خلق کردن...

به آقا مهدی: افتادن بومبور تو رودخونه تو اکستندد قطعا هس چون تو پشت صحنه ها دیدم که فیلمبرداریش میکردن، دقیقا بومبور رو روی یه تخته ی چوبی بزرگ میبردن... تو اکستندد حتی تراین در دال گولدور هست و یه ماجرای جدا داره... (هرچند هنوزم من فیلمو ندیدم)

ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

یکی از موارد دیگه ای که از حذفش ناراحت شدم گذر گروه از رودخانه وسط سیاه بیشه بود. سیاه بیشه رو خیلی کم نشون دادن و مشقات گروه اصلا به چشم نیومد. کول کردن بومبور خیلی میتونست جالب باشه.

به نظرم اون صحنه توی نسخه اکستند هستش

!!!!

حتی صحنه افتادن بومبور توی رودخانه طلسم شده هم باید باشه

توی این تصویر مشاهده می کنید که دارن بومبور رو حمل می کنند

http://www.thelandof...664764974_o.jpg

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

دوستان من هر چی فک میکنم نمیشه،داریم در مورد آتیش اژدها حرف میزنیم نه در مورد فندک گازی آخه چطور میشه ک نصف صورت تراندویلو اونقد داغون بکنه نصفه ی دیگش اونقد صاف باشه؟@-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دوستان من هر چی فک میکنم نمیشه،داریم در مورد آتیش اژدها حرف میزنیم نه در مورد فندک گازی آخه چطور میشه ک نصف صورت تراندویلو اونقد داغون بکنه نصفه ی دیگش اونقد صاف باشه؟ @-)

بهمون دلیل که در بتمن دقیقا نصف صورت هاروی دنت سوخت و نصف دیگش سالم موند

این بخاطر شکیل کردن کاره

فکر نکنم تراندویلی که صورتش کلا سوخته باشه حتی دیدنش برای یه لحظه چندان جذاب باشه

البته این صحنه ی چندان مهمی نیست چون خیلی گذراست فقط چند لحظه است

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

دوستان من هر چی فک میکنم نمیشه،داریم در مورد آتیش اژدها حرف میزنیم نه در مورد فندک گازی آخه چطور میشه ک نصف صورت تراندویلو اونقد داغون بکنه نصفه ی دیگش اونقد صاف باشه؟ @-)

به همان دلیل که شنل تورین توی فیلم آتش اسماگ خورد بهش و نصفش سوخت و نصفش نسوخت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به نظرم اون صحنه توی نسخه اکستند هستش

!!!!

حتی صحنه افتادن بومبور توی رودخانه طلسم شده هم باید باشه

توی این تصویر مشاهده می کنید که دارن بومبور رو حمل می کنند

http://www.thelandof...664764974_o.jpg

ایول! دمت گرم. به اکستندد امیدوارم شدم! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...