رفتن به مطلب
turambar

بحث در مورد «هابیت: برهوت اسماگ» [خطر لو رفتن داستان]

Recommended Posts

ayub_s

تاد مک کارتی که از پایان فیلم راضی بوده تاحالا D:

البته با این اوصاف که همه ی اتفاقات نصف و نیمه تموم بشه منهم ناراضی میشم ازش ... ولی اینکه پایان فیلم نیست که ؟!!! پس دلیل اینکه فیلم دنباله داره و فیلمه ناتموم تموم میشه به نظر من نه یک نکته ی منفی هستش و نه مثبت ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

جان خودتون اسپویلر ندین!

ما تحمل نمیکنیم مجبور میشیم بخونیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

من همون موقع هم که گفتم اسماگ دست نداره

!

واقعا ضد حال خوردم

!

نمی دونم پیتر با خودش چی فکر کرده که اینطوری طراحی کرده اسماگ رو

؟!

من نابود شدم الان

!!!

=))

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

پ.ن: به نظر میرسه تقریبا همه، چه منتقدا چه طرفدارا و بینندگان فیلم، از پایان فیلم ناراضی بودن!

اکثر نقدا مثبته و تا اونجایی که من خوندم اتفاقا بیشتر با مدل تموم شدنش راضین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bridge

دوستان اگه لینک دانلود اومد زودی بزارید درسته به فیلم امتیاز چندان خوبی ندادن ولی از فیلم اول بهتر بود من که از فیلم اول خوشم اومد مطمئن هستم دیوانه این قسمت میشم

راستی چرا برای اسماگ دست نذاشتن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

دوستان اگه لینک دانلود اومد زودی بزارید درسته به فیلم امتیاز چندان خوبی ندادن ولی از فیلم اول بهتر بود من که از فیلم اول خوشم اومد مطمئن هستم دیوانه این قسمت میشم

راستی چرا برای اسماگ دست نذاشتن؟

اتفاقا این قضیه واسه من هم جای سوال داره

اسماگ توی قسمت اولش به نظر می رسید که دست داره

ولی میگن اینجا دست نداره

یعنی این ایجاد تناقض نمی کنه

!!؟؟؟؟؟

واقعا عجیبه

!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saeed642

ببینید من نمیفهمم یعنی چی که اژدها دست داشته باشه.درسته دزده ولی همه دزدا که دست ندارن D:

در ضمن اژدهای دست دار یکم عجیب میشه ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

این که اسماگ دست نداره رو از پیتر باید پرسید!

ولی شاید پیتر جکسون خواسته یه تنوعی به خرج بده ما تا کامل فیلمو نبینیم نمیتونیم بگیم که این کار بذ بود با خوب.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

ببینید من نمیفهمم یعنی چی که اژدها دست داشته باشه.درسته دزده ولی همه دزدا که دست ندارن D:

در ضمن اژدهای دست دار یکم عجیب میشه ها

کجاش عجیب می شه

؟؟

تا اون جا که یادمه همه اژدهاها دست داشتند و دارند

اون اژدها هایی هم که دست ندارن معمولا به جای مرکب ازشون استفاده می شه

کجای اسماگ شبیه حماله آخههههههه ؟؟؟؟؟

من اسماگ رو با دست می خوام

=)) =)) :))

این که اسماگ دست نداره رو از پیتر باید پرسید!

ولی شاید پیتر جکسون خواسته یه تنوعی به خرج بده ما تا کامل فیلمو نبینیم نمیتونیم بگیم که این کار بذ بود با خوب.

این کاری که پیتر انجام داده تنوع نیست بلکه بدعت گذاریه

!!!

من خوشم نمیاد اژدهای هابیت شبیه اژدهای مسخره فیلم هری پاتر باشه

!!!

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

چندتا اسپویلر گنده از فیلم، اونایی که حساسن نخونن! (از بین بحث های تو IMDB در آوردمشون) :

1- قراره یه مثلث عشقی تشکیل شه بین لگولاس، تائوریل و کیلی!

2- گیملی کوچولو و مادرش تو برهوت اسماگ حضور دارن!

3- تایم بئورن فقط 5-6 دقیقه است تو فیلم و بیشترش هم تو حالت خرسیشه. ظاهرا فقط یک صحنه تو حالت انسانی ظاهر میشه. و این که مردم زیاد از حالت انسانی بئورن راضی نبودن.

4- اسماگ تو این فیلم کشته نمیشه.

5- حمله شورای سفید به دول گولدور تو این فیلم اتفاق نمیفته.

6- یه صحنه نبرد بین گندالف و سائورون تو دول گولدور تو این فیلم وجود داره. بله گندالف با سائورون فیزیکی (مثل اونی که تو پرولوگ یاران حلقه دیدیم) میجنگه و شکست میخوره!

7- پایان فیلم یه حالت cliffhanger یا تعلیق داره، به این صورت که نشون میده اسماگ قصد داره به شهر دریاچه حمله کنه (اما رسیدنش و اتفاقات اونجا رو نشون نمیده)، گندالف هنوز زندانیه، بارد هم به دلایلی که هنوز نفهمیدم تو شهر دریاچه زندانی شده، و سپاهی از اورک ها به سمت اره بور و شهر دریاچه در حال حرکتند؛ و در این حال فیلم تموم میشه.

8- گالادریل، سارومان، الروند، گالوم، تراین، و بیلبوی پیر تو این فیلم حضور ندارند.

9- صحنه برخورد گندالف با تراین تو این فیلم وجود نداره!

10- همون طور که حدس میزدیم اسماگ تو این فیلم بیشتر شبیه یه wyvern ـه، یعنی دوتای پای عقبی داره به اضافه چنگال روی بال! دست بی دست!

11- لگولاس با بولگ میجنگه. اما این که چه اتفاقی میفته نشون داده نمیشه و وسط جنگیدنشون قطع میشه و همون cliffhanger ـه پیش میاد

منم که مبتلا به بیماری اژدها =)) همشو خوندم نتونستم جلو خودمو بگیرم! شماره ی 9 دیگه چرا نیست آخه؟! =)) ای بابا... از فیلم 1 انداختنش به 2 و حالا هم حتما میندازنش واسه 3!

ولی چیز ناراحت کننده ای که تا حالا در مورد این فیلم بوده واسه من، تبدیل شدن بولگ گریم شده ی به اون عظمت به بولگ CG هست! متاسفانه پیتر جکسون بعضی وقتا در برخورد با جلوه های ویژه کاملا عقلشو از دست میده :)) دیروزم خراب شد با این خبر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

منم که مبتلا به بیماری اژدها =)) همشو خوندم نتونستم جلو خودمو بگیرم! شماره ی 9 دیگه چرا نیست آخه؟! =)) ای بابا... از فیلم 1 انداختنش به 2 و حالا هم حتما میندازنش واسه 3!

ولی چیز ناراحت کننده ای که تا حالا در مورد این فیلم بوده واسه من، تبدیل شدن بولگ گریم شده ی به اون عظمت به بولگ CG هست! متاسفانه پیتر جکسون بعضی وقتا در برخورد با جلوه های ویژه کاملا عقلشو از دست میده :)) دیروزم خراب شد با این خبر

احتمالا شماره 9 توی اکستندد هابیت 2 باید باشه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saeed642

من کتاب هابیت رو خوندم.البته خیلی سرسری و با عجله مثلا توصیفاتشو کامل نمیخوندم یا شعر ها و آواز ها رو رد کردم.توصیفی از اسماگ نداره؟

البته دنیای تالکین باید با دنیای فانتزی افسانه های دیگه متفاوت باشه.کاش اسماگ هم شامل این تفاوت بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

احتمالا شماره 9 توی اکستندد هابیت 2 باید باشه!!

حالا من فک میکنم که واسه فیلم 3 باشه، نگهش داشته واسه اول فیلم 3 به عنوان پرولوگ که میتونه خواب آشفته ی تورین باشه. مثل خواب آشفته ی فردو در مورد جنگ بالروگ و گندالف!

ولی من خودم دوست دارم که فیلم 3 از بگ اند شروع شه، بیلبوی جوان از خواب پا میشه میره کتری رو میذاره رو آتش، دست میکنه تو جیبش و دنبال یه چی هست که اصن نمیدونه چیه که یهو میبینه اصن تو خونه نیس! تو اره بور یکی از دورفا از خواب بیدارش میکنه در تاریک و روشن هوا!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

منم که مبتلا به بیماری اژدها =)) همشو خوندم نتونستم جلو خودمو بگیرم! شماره ی 9 دیگه چرا نیست آخه؟! :)) ای بابا... از فیلم 1 انداختنش به 2 و حالا هم حتما میندازنش واسه 3!

آره منم خیلی تعجب کردم از شماره 9. حتی من فکر میکنم این تو تریلر های فیلم هم بود. حالا یا گذاشتنش واسه فیلم سوم یا واسه نسخه اکستندد!

بولگ هم واقع خبر بدی بود! واقعا حیف! اون ابهتی که بولگ گریم شده داشت! من نمیفهمم آخه چرا؟! =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

من کتاب هابیت رو خوندم.البته خیلی سرسری و با عجله مثلا توصیفاتشو کامل نمیخوندم یا شعر ها و آواز ها رو رد کردم.توصیفی از اسماگ نداره؟

البته دنیای تالکین باید با دنیای فانتزی افسانه های دیگه متفاوت باشه.کاش اسماگ هم شامل این تفاوت بود

زیر دست و بال او ( اسماگ ) و چنبره دم بزرگش

هابیت - صفحه 310 - پاراگراف دوم - خط چهارم

اسماگ توی کتاب دست داره

!!!!

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دستت درد نکنه محمدرضا! این روز جمعه ما رو هم خراب کردی! خب من الان دیگه دستم به درس نمیره... =))

تنها کاراکتری که دلمون خوش بود بازیگر هست...

چندتا اسپویلر گنده از فیلم، اونایی که حساسن نخونن! (از بین بحث های تو IMDB در آوردمشون) :

1- قراره یه مثلث عشقی تشکیل شه بین لگولاس، تائوریل و کیلی!

2- گیملی کوچولو و مادرش تو برهوت اسماگ حضور دارن!

3- تایم بئورن فقط 5-6 دقیقه است تو فیلم و بیشترش هم تو حالت خرسیشه. ظاهرا فقط یک صحنه تو حالت انسانی ظاهر میشه. و این که مردم زیاد از حالت انسانی بئورن راضی نبودن.

4- اسماگ تو این فیلم کشته نمیشه.

5- حمله شورای سفید به دول گولدور تو این فیلم اتفاق نمیفته.

6- یه صحنه نبرد بین گندالف و سائورون تو دول گولدور تو این فیلم وجود داره. بله گندالف با سائورون فیزیکی (مثل اونی که تو پرولوگ یاران حلقه دیدیم) میجنگه و شکست میخوره!

7- پایان فیلم یه حالت cliffhanger یا تعلیق داره، به این صورت که نشون میده اسماگ قصد داره به شهر دریاچه حمله کنه (اما رسیدنش و اتفاقات اونجا رو نشون نمیده)، گندالف هنوز زندانیه، بارد هم به دلایلی که هنوز نفهمیدم تو شهر دریاچه زندانی شده، و سپاهی از اورک ها به سمت اره بور و شهر دریاچه در حال حرکتند؛ و در این حال فیلم تموم میشه.

8- گالادریل، سارومان، الروند، گالوم، تراین، و بیلبوی پیر تو این فیلم حضور ندارند.

9- صحنه برخورد گندالف با تراین تو این فیلم وجود نداره!

10- همون طور که حدس میزدیم اسماگ تو این فیلم بیشتر شبیه یه wyvern ـه، یعنی دوتای پای عقبی داره به اضافه چنگال روی بال! دست بی دست!

11- لگولاس با بولگ میجنگه. اما این که چه اتفاقی میفته نشون داده نمیشه و وسط جنگیدنشون قطع میشه و همون cliffhanger ـه پیش میاد

اون موارد اسپویلی هم که تورامبار گفت واقعا منو به فکر فرو برد! چی بودن اونا؟! خدایا...

سائورون فیزیکی؟! جنگ تن به تن با گندالف؟! به کجا چنین شتابان؟!

خود سارومان تو یاران حلقه میگفت سائورون نمیتونه شکل فیزیکی به خودش بگیره؟! تو بازگشت شاه هم حذفش کردن...

گالادریل نیست! نبرد دولگولدور نیست! کشته شدن اسماگ نیست! نبرد پنج سپاه نیست! میشه بگید چی هست؟؟؟؟؟

نمیدونم مگه فران والش که طرفدار تالکینه بالا سر شوهرش نیست موقع نوشتن فیلمنامه؟! اصن حالم گرفته شد...

دلیل ویرایش:

تصحیح سوتی! :دی

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

خدایا خدایا این پیتر چرا این جوری کرده ؟

آخه اسماگ چرا دست نداره =))

یا اروایلوواتار منو بکش =))

تو رو خدا در مورد این اسپولرا این قدر وسوسه کننده حرف نزنید .میزنه به سر آدم میخونه بعد خودکشی میکنه :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دستت درد نکنه محمدرضا! این روز جمعه ما رو هم خراب کردی! خب من الان دیگه دستم به درس نمیره... =))

تنها کاراکتری که دلمون خوش بود بازیگر هست...

اون موارد اسپویلی هم که تورامبار گفت واقعا منو به فکر فرو برد! چی بودن اونا؟! خدایا...

سائورون فیزیکی؟! جنگ تن به تن با گندالف؟! به کجا چنین شتابان؟!

خود سارومان تو یاران حلقه میگفت سائورون نمیتونه شکل فیزیکی به خودش بگیره؟! تو بازگشت شاه هم حذفش کردن...

گالادریل نیست! نبرد دولگولدور نیست! کشته شدن اسماگ نیست! نبرد پنج سپاه نیست! میشه بگید چی هست؟؟؟؟؟

نمیدونم مگه فیلیپیا بوینز که طرفدار تالکینه بالا سر شوهرش نیست موقع نوشتن فیلمنامه؟! اصن حالم گرفته شد...

حالا درگوشی میگم

تورامبار اسمش حمیده

همسر پیترجکسونم هم فرن والشه!:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

شاید بخاطر این دست نداره که پیتر میخواد بگه این یک پرنده یا چرنده یا پستاندار نیست ، این یک اژدهاست ! چیزی تا بحال ندیدید !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

اسپویلر

اینم اسماگ بدون دست توی هابیت برهوت اسماگ

post-1897-0-12542700-1386939392_thumb.jp

ای بابا این که بیشتر شبیه خفاشه

!!!

من فقط دلم به اسماگ خوش بود که اونم پرید

!!!

نمی دونم چی با خودشون فکر کردن با این طراحی اسماگشون

؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

قسمت دوم فیلم هابیت هم انگار سورپرایز زیادی رو نداره و جکسون همه ی سورپرایزها رو تو فیلم سوم گذاشته انگار ... ولی از همه ی اینا (منظورم اسماگ و ...) میشه چشم پوشی کرد ولی ای کاش یه جنگی هم توش بود... یکی از دلایل مثبت دو برج به همین جنگ هلمز دیپ اش بود ... چرا آخه جکسون اینجوری عمل کرده ... خدا داند ....

در مورد دست اسماگ ... تو نسخه ی سینمایی سفر غیرمنتظره اسماگ دست داشت ولی تو نسخه ی اکستندش جکسون دستاشو برداشته و دستشو چسبونده به بالهایش که به نظر من اینطور awsome تره ... اسماگ اژده ها بیشتر شبیه اون اژده های قسمت آخر فیلم هری پاتر خواهد بود ، منتها اسماگ به نظرم رنگش قرمز باید باشه...

به نظر منکه خیلی هم عالی شد که پیتر دست هاشو برداشته ... اگه دستشو میگذاشت به جای اینکه شبیه یه اژده ها بشه بیشتر شبیه یه مارمولک میشد ...D:

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

حالا چه گیری دادید به دستاش؟:دی

اصل نفسشه که آتشینه

اینقدر مسائل مهم تری هست که دست اسماگ میونشون گم میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...