رفتن به مطلب
turambar

بحث در مورد «هابیت: برهوت اسماگ» [خطر لو رفتن داستان]

Recommended Posts

turambar

واااای اصن من تسلیم ولی چرا گفتی بخونم! :)) نابود شدم که! ولی کامل نخوندم و این طرف هم اشتباه کرده به نظرم :دی یعنی با آرمور خود سائرون یاران حلقه میاد؟! فک نکنم

باشه اصلا اینا همه دروغ گفتن! =))

فکر کنم سائورون همون یدونه آرمورو کلا بیشتر نداشته باشه! چون کالبدش همون شکلیه! یه چند ثانیه ای که تو بازگشت پادشاه هم نشونش میده (اونجا که آراگورن تو پلان تیر دنه تور بهش نگاه میکنه) دقیقا همین شکلیه!

ولی خدا خیلی خفنه! دارم میمیرم واسه دیدن این صحنه! چه شود! =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

اون جواب پست قبلی شما بود

خب وقتی اسماگ یه جا دست داشته باشه و جای دیگه نداشته باشه بهش میگن گاف

طراحی بله ولی بشرطی همه جا یکسان باشه

بحث گاف با قضاوت در مورد ارزش سینمایی یه اثر جداست

شما جز کاربران جدید هستید

اگه تاپیک های مختلف رو بخونید هم تاپیک هایی وجود داره که به گاف های سینمایی لوتر میپردازه و هم تاپیک هایی که در مورد خود فیلم بحث میکنه

در ضمن آر-فارازون شاه بزرگ نومه نور و سرزمین میانی بوده با دورف ها قابل مقایسه نیست :|

چی جواب پست قبلی من بود؟! :))

تو فیلم 1 معلوم نیس با دست میاد تو یا با پا! هیچ لانگ شاتی نیست که اینو ثابت کنه! در ضمن اگه هابیت1 رو 2باره نگاه کنید میبینید که پنجه هایی که میاد از در داخل واسه پاهای اسماگه با توجه به این پشت صحنه آخریه که این عکسا رو نشون داد از پا و دست اسماگ

1461282_554711587956690_2076225498_n.jpg

من کاربر جدیدم و اون تاپیک ها رم خوندم ولی ربطی به حرفای الانمون ندارن اون تاپیکها!

"در ضمن آر-فارازون شاه بزرگ نومه نور و سرزمین میانی بوده با دورف ها قابل مقایسه نیست " ----> خخخ =)))

باشه اصلا اینا همه دروغ گفتن! :)) فکر کنم سائورون همون یدونه آرمورو کلا بیشتر نداشته باشه! چون کالبدش همون شکلیه! یه چند ثانیه ای که تو بازگشت پادشاه هم نشونش میده (اونجا که آراگورن تو پلان تیر دنه تور بهش نگاه میکنه) دقیقا همین شکلیه! ولی خدا خیلی خفنه! دارم میمیرم واسه دیدن این صحنه! چه شود! =))
خیــــــلی منظرش بودم از همون هابیت لول! ملاقات نکرومنسر و گندالف! پس اینجا باید در تقابل با سائرون سر عصای گندالف بشکنه و از هم باز شه و بشه اون عصایی که در ارباب حلقه ها داره. ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

چی جواب پست قبلی من بود؟! =))

تو فیلم 1 معلوم نیس با دست میاد تو یا با پا! هیچ لانگ شاتی نیست که اینو ثابت کنه! در ضمن اگه هابیت1 رو 2باره نگاه کنید میبینید که پنجه هایی که میاد از در داخل واسه پاهای اسماگه با توجه به این پشت صحنه آخریه که این عکسا رو نشون داد از پا و دست اسماگ

من کاربر جدیدم و اون تاپیک ها رم خوندم ولی ربطی به حرفای الانمون ندارن اون تاپیکها!

"در ضمن آر-فارازون شاه بزرگ نومه نور و سرزمین میانی بوده با دورف ها قابل مقایسه نیست " ----> خخخ =)))

راستش اصلا منظور شما رو نمیفهمم از این بحث

در سفرغیرمنتظره اسماگ دست داره و بقولی اینجا نداره

اینکه پیچوندن نداره

چرا کاملا دارن اگه خوندید متوجه میشید که بحث در مورد اشتباهات سینمایی ربطی به از اتود تا دیزاین نداره

مگه دورف ها شاهی داشتن که از ار-فارازون بزرگ تر باشه. داشتند؟

اگه اون پست قبلی من رو میخوندید میدونستید که شما سعی دارید چیزی رو به من بقبولانید که خودم قبولش دارم

پست 40 از همین تاپیک رو بخون

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

به جای اینکه اسم تاپیک رو " بحث در مورد «هابیت: برهوت اسماگ» [خطر لو رفتن داستان] " بزارین بنظرم بهتره که اسم " اسماگ دست داشته باشه خوبه یا نداشته باشه " میزاشتین بهتر بود [شوخی]

ولی گفتین که اسماگ وقتی که حرف میزنه دهانش تکون میخوره که واقعا هنگیدم . یعنی جکسون چطوری این صحنه رو به نمایش میگذاره؟! شما فکر کنین اسماگ داره میگه : " من پادشاه زیرکوهم " بعد دهنش تکون میخوره . کلا یکجورایی بنظرتون بچه گانه بنظر نمیرسه ؟!

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

به جای اینکه اسم تاپیک رو " بحث در مورد «هابیت: برهوت اسماگ» [خطر لو رفتن داستان] " بزارین بنظرم بهتره که اسم " اسماگ دست داشته باشه خوبه یا نداشته باشه " میزاشتین بهتر بود [شوخی]

ولی گفتین که اسماگ وقتی که حرف میزنه دهانش تکون میخوره که واقعا هنگیدم . یعنی جکسون چطوری این صحنه رو به نمایش میگذاره؟! شما فکر کنین اسماگ داره میگه : " من پادشاه زیرکوهم " بعد دهنش تکون میخوره . کلا یکجورایی بنظرتون بچه گانه بنظر نمیرسه ؟!

من شک دارم که به طور مستقیم نشان داده بشه دهنش موقع حرف زدن!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

من شک دارم که به طور مستقیم نشان داده بشه دهنش موقع حرف زدن!!

تو این کلیپ پرده ای که امروز منتشر شد از فیلم نشون میده دقیقا. اسماگ داره با بیلبو حرف میزنه و دهنش هم باز و بسته میشه.

همون دیالوگ معروف don't be shy, step into the light رو هم میگه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

راستش اصلا منظور شما رو نمیفهمم از این بحث

در سفرغیرمنتظره اسماگ دست داره و بقولی اینجا نداره

اینکه پیچوندن نداره

چرا کاملا دارن اگه خوندید متوجه میشید که بحث در مورد اشتباهات سینمایی ربطی به از اتود تا دیزاین نداره

مگه دورف ها شاهی داشتن که از ار-فارازون بزرگ تر باشه. داشتند؟

اگه اون پست قبلی من رو میخوندید میدونستید که شما سعی دارید چیزی رو به من بقبولانید که خودم قبولش دارم

پست 40 از همین تاپیک رو بخون

اسماگ کجا در سفری غیر منظره دستشو نشون داد؟! این حل بشه بقیه بحثای جانبی هم حل میشه که دیگه نمیگیم گاف

تو این کلیپ پرده ای که امروز منتشر شد از فیلم نشون میده دقیقا. اسماگ داره با بیلبو حرف میزنه و دهنش هم باز و بسته میشه.

تورامبار من ندیدمش! تو دیدی بگو چه جوریه؟ حرف زدنش =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

اسماگ کجا در سفری غیر منظره دستشو نشون داد؟! این حل بشه بقیه بحثای جانبی هم حل میشه که دیگه نمیگیم گاف

تاپیک اخبار برهوت اسماگ رو ببینید

عکسش در اونجا هست

پست 520 از تاپیک برهوت اسماگ رو بخون

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

کسی کلیپ دانلود نکرده آپلود کنه ما هم ببینیم =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

اگر دهنش تکون نخوره ! حیوان خدا چجوری صوت ایجاد کنه؟ !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

چی ؟! کلیپ؟! داداش اگه کلیپشو داری میشه واسه ما هم لینکشو بصورت پیغام خصوصی ارسال کنی؟!

اگر دهنش تکون نخوره ! حیوان خدا چجوری صوت ایجاد کنه؟ !

من فکر میکردم چیزی شبیه اژده های فیلم اراگورن حرف میزنه ... یعنی بدون اینکه دهانشو تکون بده حرف بزنه D:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

نه متاسفانه لینکی ازش ندارم، خودمم تو فیس بوک دیدم.

کلیپش این طوریه که بیلبو رو نشون میده که تو اره بور داره از دست اسماگ فرار میکنه و قایم میشه، در حالی که حلقه هم دستشه.

اسماگ هم داره دنبالش میگرده، و به نظر میرسه که حضور حلقه رو حس کرده. اسماگ میگه:

!Come now, Don't be shy! step into the darkness! there is something with you...something you carry, something made of gold... but far more precious

اینجا کلمه precious رو که میگه (اسم اعظم @-)) بیلبو یه نظر چشم سائورون رو میبینه و غیر ارادی حلقه رو درمیاره، و در نتیجه مریی میشه و اسماگ میبیندش. اما تو همین جا کلیپ تموم میشه.

اسماگ صداش که فوق العاده است، تصویر زیاد واضح نیست اما مطمئنا عالیه. چشمای اسماگ به خصوص خیلی خوب در اومده و کلا صورتش اون حس شرارت اژدها رو خیلی خیلی خوب منتقل میکنه!

ویرایش شده در توسط turambar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

بنظرتون پیتر بالاخره اسماگ رو از اون کوه میکشه بیرون ؟

من میخوام اسماگ رو وقتی در آسمان در حال پروازه ببینم ! چه شود !

بحث کردن رو بذارید کنار ! چیزهای مهمتری برای گفتن هست

میخواید اسماگ دست داشته باشه ؟ اینجوری خوبه ؟ :دی @-)

post-1521-0-59378900-1386948503_thumb.jp

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

عذر بنده رو بپذیرید، اما باید به صراحت عرض کنم که بعد از ضعف تکنولوژی CG وارگ ها و اورک ها در قسمت اول، تمام دلخوشیم در مورد قسمت دوم گریم فوق العاده بی نظیر و جذاب و با ابهت بولگ بود که باعث شده بود تمام این 1سال رو برای دیدنش انتظار بکشم، اما اونطوری که از ظواهر امر بر میاد مثل اینکه جناب جکسون مثل همیشه در لحظه ی آخر تصمیم گرفت که برای بولگ هم از سیستم CG استفاده کنه!!! ولی واقعاً چطور دلش اومد اون هیبت عظیم و با ابهت و گریم حرفه ای که برای بولگ طراحی کرده بودند رو به این راحتی زیر پا له کنه و به جاش از یه چهره ی مصنوعی (CG) استفاده کنه؟!؟!؟!

در مورد بحث دست داشتن یا نداشتن اسماگ نظر خاصی ندارم اما وقتی عده ی زیادی از طرفداران عقیده دارند که دست نداشتن اسماگ یه نقطه ضعف هست، حتما یک مشکلی وجود داره!

من از بیان این جمله منظور خاصی ندارم اما پیتر داره با حرکت کردن در جهت مخالف علایق ما باعث میشه آرزو کنیم کاش گیلرمو دل‌تورو کارگردان سه گانه ی هابیت میشد!!!

با تمام این اوصاف امیدوارم بعد از دیدن فیلم، به قدری شاهد جذابیت های زیادی در فیلم باشم که باعث بشه در مورد این کامنتم تجدیدنظر کنم!

یادمه یکی از دوستام تو یه سایت دیگه گفته بود : کارگردانی که بر سلیقه ی دیگران فیلمشو میسازه کلا اشتباه است و من بهش لقب یک کارگردان مهربان رو میدهم ولی کارگردانی که خلاف بقیه فیلم میسازه به شجاع و اون اعتمادی که داره تحسینش میکنم.

و من هم به خاطر همین که جکسون خلاف ما عمل کرده تحسینش میکنم اگر جکسون فقط به خاطر سلیقه ی ما عمل کنه فیلمش به فنا میره ، اینو باید قبول کنیم و اگه بطور مخالف حرکت کنه معلوم میشه که کارگردان شجاعیه و به اون ایمانی که داره پایبنده.

منهم از همون روز اول گفتم که بولگ هم مثل آزوگ به سبک موشن کپچر هستش ولی هیچکدوم از بچه ها توجهی نکردن و فقط گفتن بولگ گریم داره و سی جی ای نیستش ... حالا به نظرتون حق با کی بود؟! D:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

یادمه یکی از دوستام تو یه سایت دیگه گفته بود : کارگردانی که بر سلیقه ی دیگران فیلمشو میسازه کلا اشتباه است و من بهش لقب یک کارگردان مهربان رو میدهم ولی کارگردانی که خلاف بقیه فیلم میسازه به شجاع و اون اعتمادی که داره تحسینش میکنم.

و من هم به خاطر همین که جکسون خلاف ما عمل کرده تحسینش میکنم اگر جکسون فقط به خاطر سلیقه ی ما عمل کنه فیلمش به فنا میره ، اینو باید قبول کنیم و اگه بطور مخالف حرکت کنه معلوم میشه که کارگردان شجاعیه و به اون ایمانی که داره پایبنده.

منهم از همون روز اول گفتم که بولگ هم مثل آزوگ به سبک موشن کپچر هستش ولی هیچکدوم از بچه ها توجهی نکردن و فقط گفتن بولگ گریم داره و سی جی ای نیستش ... حالا به نظرتون حق با کی بود؟! D:

آخه میدونی چیه ! پیتر عاشق جلوه های رایانه ای هستش ! بخاطر همین جوگیر شده داره همه چیزو مصنوعی و رایانه ای میکنه ! تکنولوژی زیاد رو دیده داره از همش استفاده میکنه !

خودش یه زمان میگفت من و دلتورو به روش های قدیمی (ماکت و ..) پایبندیم و از اونا استفاده میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

... منهم از همون روز اول گفتم که بولگ هم مثل آزوگ به سبک موشن کپچر هستش ولی هیچکدوم از بچه ها توجهی نکردن و فقط گفتن بولگ گریم داره و سی جی ای نیستش ... حالا به نظرتون حق با کی بود؟! D:

من نمیدونم شما بر چه اساسی عقیده داشتید که بولگ هم مثل آزوگ CG هست، اما تمام دوستانی که میگفتند بولگ کاملا گریم داره، به این تصویری که به طور رسمی منتشر شده بود استناد می کردند:

post-1821-0-86941600-1386949150_thumb.jp

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

من نمیدونم شما بر چه اساسی عقیده داشتید که بولگ هم مثل آزوگ CG هست، اما تمام دوستانی که میگفتند بولگ کاملا گریم داره، به این تصویری که به طور رسمی منتشر شده بود استناد می کردند:

post-1821-0-86941600-1386949150_thumb.jp

لرد الروند عزیز فکرکنم که این شبیه یکی از جنگجویانی بود که در آزانول بیزار و در پای دروازه های موریا از پای در اومد

فکرکنم دوالین اونو کشت .خیلی شبیه اون هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

لرد الروند عزیز فکرکنم که این شبیه یکی از جنگجویانی بود که در آزانول بیزار و در پای دروازه های موریا از پای در اومد

فکرکنم دوالین اونو کشت .خیلی شبیه اون هست

خوب قرار بود این بولگ باشه دیگه! من خودم تو پشت صحنه های اکستندد هابیت 1 دیدم که این به عنوان بولگ بود!! کی گقته بولگ cg هستش؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bridge

نه دوست من هم میگه کاربران تو ای ام دی بی نوشتن بولگ کامپیوتری هست و ظاهرا شکایت هم داشتن که خوب از آب در نیومده مثل اینکه جلوه های کامپیوتری در برخی صحنه ها مضنوعی شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

نه دوست من هم میگه کاربران تو ای ام دی بی نوشتن بولگ کامپیوتری هست و ظاهرا شکایت هم داشتن که خوب از آب در نیومده مثل اینکه جلوه های کامپیوتری در برخی صحنه ها مضنوعی شده

خوب تو imdb خیلی چیزا نوشتن! من که باور نمیکنم تا خودم نبینم! اگر میشه لینک imdb را بهم بدید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

این جانب بانوی روهان با شجاعت تمام پای در این مکان خطیر و پر اسپویل میگذارم ...

حالا آخرش اسماگ توی برهوت اسماگ میمیره یانه ؟تو تریلر که تیر سیاه و پرتابشونشون داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

خب یه الهامی بهم شده بود که بولگ هم CGI هستش D: خودمم از قبل هم میدونستم که بولگ بصورت موشن کپچر نشان داده میشه...

نقدهای کاربرای imdb هم 50/50 هستش بعضیا بشدت از CGI و موشن کپچر فیلم خوششون اومده بود و بعضیا هم خیر... قبلا هم خیلی به خمیری شکل بودن پوست آزوگ اعتراض کرده بودند ولی خب آزوگ رو الان ببینید به نظرتون چه جوریه ؟!! هنوز بزارید فیلم هابیت بیاد اونموقع معلوم میشه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

این جانب بانوی روهان با شجاعت تمام پای در این مکان خطیر و پر اسپویل میگذارم ...

حالا آخرش اسماگ توی برهوت اسماگ میمیره یانه ؟تو تریلر که تیر سیاه و پرتابشونشون داد

اینطور که بچه ها خبر رسوندن ! نه تو هابیت 2 نمیمیره !

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bridge

خوب تو imdb خیلی چیزا نوشتن! من که باور نمیکنم تا خودم نبینم! اگر میشه لینک imdb را بهم بدید؟

من خودم که نمیتونم پیدا کنم اما شما اگه زبانت خوبه شاید بتونی پیدا کنی باید تو این بخش باشه http://www.imdb.com/title/tt1170358/board/?p=3

چون فیلم نمایشش بوده بحث این بخش داغ شده رفته صفحه های عقب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...