رفتن به مطلب
turambar

بحث در مورد «هابیت: برهوت اسماگ» [خطر لو رفتن داستان]

Recommended Posts

Farshid2d

الان توی هابیت با کمال وقاحت دست اسماگ رو حذف میکنه تحریف هم حدی داره نه اینکه بزنی تمام توصیفات تالکینو تغییر بدی

این جملات بالا عین صحبت های شماست در پست قبلی

فکر نکنم هیچ کدوم از ماها در حدی باشیم که به پیترجکسون وقیح بگیم

شما در مورد نقاشی اسماگ گفتید و اینکه اونو با دست و پا تصور کردید و کشیدید حالا پیترجکسون سلیقه و نظر خودشو مقدم کرده و اسماگی هم که من دیدم خیلی قابل قبول خوب بود

قبلا هم در این مورد بحث کردیم

این قضیه در مورد اسماگ بود نه در مورد شاهکار بودن یا نبود فیلم

وقتی تالکین میگه اسماگ دست داره یعنی دست داره حالا می خواد هر کسی دستشو حذف کنه این کار درست نیست

اسماگ فیلم خوب بود به خصوص صورتش عالی بود و صداشم بی نظیر بود

اما بحث در مورد اینه که تالکین معلوم کرده اسماگ دست داره حذف دستش عملی عجیبه واسه من

مثلا اکه رنگ موهای گالادریل رو از طلایی می کردند سیاه اون موقع واسه شما مهم نبود

؟؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

مثلا اکه رنگ موهای گالادریل رو از طلایی می کردند سیاه اون موقع واسه شما مهم نبود

؟؟؟؟؟

همین الانشم موهای گالادریل باید مخلوط نقره ای و طلایی باشه و به سان مخلوط شدن نور دو درخت والینور دوست عزیز

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

این قضیه در مورد اسماگ بود نه در مورد شاهکار بودن یا نبود فیلم

وقتی تالکین میگه اسماگ دست داره یعنی دست داره حالا می خواد هر کسی دستشو حذف کنه این کار درست نیست

اسماگ فیلم خوب بود به خصوص صورتش عالی بود و صداشم بی نظیر بود

اما بحث در مورد اینه که تالکین معلوم کرده اسماگ دست داره حذف دستش عملی عجیبه واسه من

؟؟؟؟؟

والا بهتره از بحث اسماگ بگذرید چون من اسماگ رو دیدم و خیلی هم خوب بود و اینجا سلیقه پیترجکسون خوب بود

در موارد دیگه ای هم بوده که جکسون سلیقشو ترجیح داده و کار هم خوب در اومده

در مورد دست و پای اسماگ بهتره اون قضیه نقاشی رو بزاری کنار و پیش فرض منفی رو حذف کنی و با لذت به تماشای فیلم بشینی

این حق مسلم یک کارگردانه که جزییات فیلمشو انتخاب کنه وگرنه باید کریستوفر تالکین کارگردان لوتر و هابیت میشد

در مورد کیت بلانشت صدای جادویی اش و بازی زیباش خیلی برای من مهم تره تا رنگ موهاش .و البته همونطور که الوه عزیز اشاره کرد رنگ موی گالادریل طلایی خالص نیست

مورد دیگه ای رو خدمت شما مثال میزنم

لرد الروند:بعد از دیدن ماتریکس هوگو ویوینگ به عنوان مامور اسمیت در ذهن من بود

کلا به نظرم هوگو ووینگ شاید به نقش لرد الروند نمیخورد ولی بازی مسلط و عالی ایشون کاری کرد که الان لرد الروند و بازی هوگو ویوینگ یکی از عناصر قدرت لوتر و هابیت است

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

همین الانشم موهای گالادریل باید مخلوط نقره ای و طلایی باشه و به سان مخلوط شدن نور دو درخت والینور دوست عزیز

موهای بانو به رنگ طلایی سیر بود

این جمله توصیفی خود کتابه نگو که رنگ طلایی سیر رو نمی شناسی

حالا من خواستم یه مثال بیارم اصلا فرض کنید موی الروند به جای سیاه زرد بود حالا خوبه

؟؟؟

والا بهتره از بحث اسماگ بگذرید چون من اسماگ رو دیدم و خیلی هم خوب بود و اینجا سلیقه پیترجکسون خوب بود

در موارد دیگه ای هم بوده که جکسون سلیقشو ترجیح داده و کار هم خوب در اومده

در مورد دست و پای اسماگ بهتره اون قضیه نقاشی رو بزار کنار و پیش فرض منفی رو حذف کنید و با لدت به تماشای فیلم بشینیم

این حق مسلم یک کارگردانه که جزییات فیلمشو انتخاب کنه وگرنه باید کریستوفر تالکین کارگردان لوتر و هابیت میشد

در مورد کیت بلانشت صدای جادویی اش و بازی زیباش خیلی برای من مهم تره تا رنگ موهاش .و البته همونطور که الوه عزیز اشاره کرد رنگ موی گالادریل طلایی خالص نیست

مورد دیگه ای رو خدمت شما مثال میزنم

لرد الروند:بعد از دیدن ماتریکس هوگو ویوینگ به عنوان مامور اسمیت در ذهن من بود

کلا به نظرم هوگو ووینگ شاید به نقش لرد الروند نمیخورد ولی بازی مسلط و عالی ایشون کاری کرد که الان لرد الروند و بازی هوگو ویوینگ یکی از عناصر قدرت لوتر و هابیت است

این بحث جز درگیری هیچ نتیجه ای نداره من خودم این بحث رو از همین جا می بندم

و یه بحث دیگه ای رو باز می کنم

اگه باعث کدورت خاطر شدم ببخشید اینا فقط نظر شخصیه من بود

یکی از دوستان گفت اونجا که گندالف و سائورون می جنگند سائورون تبدیل به یک شکل زیبای آتشین میشه (یه الف آتشین طبق گفته دوستمون) اما من هر چی دقت کردم نتونستم چیزی رو تشخیص بدم به نظر شما چطور بود

؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

موهای بانو به رنگ طلایی سیر بود

این جمله توصیفی خود کتابه نگو که رنگ طلایی سیر رو نمی شناسی

حالا من خواستم یه مثال بیارم اصلا فرض کنید موی الروند به جای سیاه زرد بود حالا خوبه

؟؟؟

این بحث جز درگیری هیچ نتیجه ای نداره من خودم این بحث رو از همین جا می بندم

و یه بحث دیگه ای رو باز می کنم

اگه باعث کدورت خاطر شدم ببخشید اینا فقط نظر شخصیه من بود

یکی از دوستان گفت اونجا که گندالف و سائورون می جنگند سائورون تبدیل به یک شکل زیبای آتشین میشه (یه الف آتشین طبق گفته دوستمون) اما من هر چی دقت کرده بودم نتونستم چیزی رو تشخیص بدم به نظر شما چطور بود

؟؟؟؟

مسئله ای نیست خواهش میکنم

بحث بر سر رنجش و یا بخشیدن و یا نبخشیدن من نیست.بحث بر سر چندین و چند ساله زحمت پیترجکسون و تیم اونه

به نظرم تمام کسایی که به سایت آردا میان بخاطر خلق رویایی بنام ارباب حلقه ها و هابیت به پیترجکسون بدهکارن

بی انصافی دیدم که به پیترجکسون گفتید وقیح

البته سائوورن در اونجا بیشتر مخوف اتشین بود تا زیبای آتشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

مسئله ای نیست خواهش میکنم

بحث بر سر من نبود بحث بر سر چندین و چند ساله زحمت پیترجکسون و تیم اونه

به نظرم تمام کسایی که به سایت آردا میان بخاطر خلق رویایی بنام ارباب حلقه ها و هابیت به پیترجکسون بدهکارن

به انصافی دیدم که به پیترجکسون گفتید وقیح

البته سائوورن در اونجا بیشتر مخوف اتشین بود تا زیبای آتشین

من این موضوع رو قبول دارم که پیتر جکسون کار بزرگی کرده و همه بهش مدیون هستند و آدم با استعدادی هم هستش

در ضمن بهترین کارگردان منم هم هستش اما این دلیل نمیشه بهش انتقاد نکنم چون واقعا بعضی جاها یه دنده میشه مثل استفاده بیش از حد سی جی آی

مثلا من دلمو خوش کرده بودم بولگ رو با گریم ببینم اما آرزو به دل موندم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

خدا رو شکر که عمری بود و موفق شدم قسمت دوم رو هم ببینم. دانشگاهم و انشاءالله تا شب یه کلاسمو جیم میزنم و دوباره میبینمش! بچه های دانشگاه دیگه این اواخر فیلم دورم جمع شده بودن و میگفتن این چیه که داره نگاه میکنه و اشک میریزه! @-)

عالی بود. در یک کلام واقعا خوب بود...گرچه همینقدر هم ازش انتظار داشتم اما در برخی اوقات فراتر از انتظارم رفت و البته گاهی زیر انتظار. با تمام نقاط قوتی که آقا مهدی فرمودن موافقم. و تا حدودی نقاط ضعف رو هم قبول دارم. صحنه های مربوط به اسماگ کاملا خوب دراومده بود. ورود بیلبو به تنها کوه دقیقا مشابه تصورات من بود از وقتی کتاب رو خوندم. هنوز یادمه...فرار با بشکه ها هم دقیقا همینطور. اکشن عالی بود. هیجان از سرتاسر اون صحنه می بارید به طوری که مخاطب احساس میکنه خیلی زود و تند درگیر ماجرا شده. سرعت پیشروی داستان از نظر من در ابتدای فیلم خیلی تند بود. اما از نصفه های فیلم به بعد تصحیح میشه که البته فکر میکنم همون یک ساعت اول هم در اکستندد درست بشه. لگولاس هم عالی بود. تراندویل فوق عالی بود اصن فعلا نمیتونم حق مطلب رو ادا کنم. میرک وود خیلی خوب بود. مریضی در میرک وود رو خوب نشون داده بودن اما خب کم بود. بی صبرانه منتظر زنبور های بئورن بودم و فکر نمیکردم نشون بده و با دیدنشون تقریبا از جا پریدم! اما تو نسخه پرده ای یکم به نظرم نامطلوب اومد...تاثیر حلقه بر بیلبو مثل اونچه در لوتر سر فرودو اومد رو به خوبی دیدیم با این تفاوت که به نظرم مارتین فریمن خیلی بهتر ادا کرد. صحنه های سائورون خیلی خوب بود! اگر سائورون رو فیزیکی نشون میدادن من خودمو حلق آویر میکردم! :دی

مثل دوبرج، داستان فیلم ابتدای برهوت اسماگ به خوبی سه شقه میشه. و آخر فیلم سرعت بین صحنه ها سریع میشه و فیلم تقریبا میتونه بیننده رو خوب تا آخر با داستان همراه کنه. از این بابت به نظرم تدوین از فسمت اول قوی تر عمل کرده بود. اونچه ضعیف تر از قسمت قبل بود وفاداری به کتاب و منبع بود. اجازه بدید فعلا از مثلث عشقی هم چیزی نگم! حالا وقتتونو نمیگیرم به نقد این صرفا نظراتم بودن بلافاصله بعد دیدن فیلم. منتظر نقد مفصل من از قسمت دوم باشید...

جناب تور پس نقد چی شد ؟! ما منتظر نقدتونیم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

من این موضوع رو قبول دارم که پیتر جکسون کار بزرگی کرده و همه بهش مدیون هستند و آدم با استعدادی هم هستش

در ضمن بهترین کارگردان منم هم هستش اما این دلیل نمیشه بهش انتقاد نکنم چون واقعا بعضی جاها یه دنده میشه مثل استفاده بیش از حد سی جی آی

مثلا من دلمو خوش کرده بودم بولگ رو با گریم ببینم اما آرزو به دل موندم

انتقاد شما در اون پست راستش دیگه از حد گذشت و کلماتی رو بکار بردید که در شان پیتر جکسون نبود.ما باید سعی کنیم در یک فروم تخصصی بر ادبیامون مسلط باشیم

در مورد استفاده زیاد جلوه های ویژه موافقم

در مورد بولگ هم بله اگه مثل ارباب حلقه ها از گریم استفاده میشد به نظرم بهتر و طبیعی تر بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

ببخشید وسط میپرم من نبودم پس سوالمو الان مطرح میکنم،قضیه ی صورت تراندویل درسته؟

تو فیلم، تورین از حمله اسماگ و آتش اژدها میگه تراندویل عصبانی میشه و بهش میگه جلوی من از آتش اژدها حرف نزن! و صورت زخمیشو آشکار میکنه.

حالا این که این آتش اسماگه آیا (که حتما باید باشه) و کِی اسماگ به تراندویل حمله کرده رو من نمیدونم شایدم تو کتاب هست و من به یاد نمیارم! حمله اسماگ به میرک وود که صحیح نیست حمله تراندویل به اره بور هم با گفته خود بیلبو در ابتدای فیلم که میگه تراندویل نه اون روز (روز حمله اسماگ به اره بور) و نه روزهای بعد به کمک دورف ها نیومدن تناقض داره! پس کلا یک گیجی در من به خاطر این صحنه هست!!! @-)

جدا از اون یکی میتونه به من بگه جدا اسماگ رو چه به سائورون؟! که در فیلم از گسترش تاریکی حرف میزنه؟! اصن مگه اسماگی که 60 سال خواب بوده از سائورون چی میدونه؟! پیتر هدفش از این دیالوگ چی بوده نمیدونم...

از اسماگ که حالا بحثش مطرح شد میتونم بگم که خیلی راضی ام! اصن انگار زنده بود و در چشمانش زندگی و وجود داشت و اون خباثت درونش از چهره اش می بارید و آتش درونش قابل باور بود! تو هیچ فیلم و تصویر دیگه ای من اژدها رو تا این حد زنده ندیده بودم...اصن من که دو بار اون صحنه ها رو دیدم بعدش تو خیابون تمام ماشینا رو به شکل اسماگ میدیدم و سعی میکرم نقش بیلبو رو بازی کنم!!! :))

به ایوب عزیز:

فعلا که سرم خیلی شلوغه از ون گذشته باید فیلم رو چند بار دیگه با کیفیت بهتر ببینم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

سلام.البته ببخشید که بین بزرگانی مثل شما دارم اظهار نظر میکنم.اما فکر کنم یه چیزایی لازمه بگم.خب دوستان اول یه سوال:شما چند بار سفر غیر منتظره رو نگاه کردید؟

من خودم 5-6 بار نگاه کردم و باید بگم فیلمی که دفعه اول چندان خوب به نظر نمیومد کم کم منو به خودش جذب کرد ازش خوشم اومد.ویژگی لوتر و هابیت اینه که بعد از چند بار دیدن باز دلت میخواد ببینیو بیشتر بهت میچسبه.خودم حدود بیست بار ارباب حلقه هارو دیدم واین یعنی حدود دویست ساعت.ولی ازش زده نشدم.به نظر من هابیت نباید با ارباب حلقه ها مقایسه بشه.همینطور که نباید کتاباشونو مقایسه کرد.من خودم برهوت اسماگ ندیدم ولی از تریلراش خوشم اومد.بیاید کمتر به جزءیات گیر بدیم مانند افراد عادی از تماشای شاهکار های سینمایی ساخته شده لذت ببریم

آفرین دوست عزیز @-)

این دنیا هرچقدر سخت بگیری برات سخت میگیره ! هرچقدر از فیلم هابیت ایراد بگیری ، ایراد های بیشتری رو میبینی !

بقول دوستمون فیلم رو ببینید و لذت ببرید !

البته با این حرف های ناین هم موافقم :

من فقط گفتم که حس کتاب رو به من نمیدن ولی اگر حس کتاب رو به شما می دن چه بهتر

!!!

وگرنه منم با دیدن فیلم هابیت به خصوص قسمت دومش لذت بردم

من فقط دارم میگم ما نباید خودمونو محدود به دنیای پیتر جکسون کنیم و فکر کنیم این دیگه آخرشه و دیگه امکان نداره یکی بتونه از این بهتر سرزمین میانه رو نشون بده

شاید در آینده یه کارگردان دیگه بیاد و خیلی بهتر از پیتر جکسون مثلا یکی از داستان های سیلماریلیون رو فیلم کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

یه چیز رو باید بگم:

تو اوا انجلین لیلی بازی خوب و کاراکتر دوست داشتنی ای داشت.نامزدی جایزه انجمن منتقدین واقعا حقش بود

انتخاب پیترجکسون بسیار هوشمندانه بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

یه چیز رو باید بگم:

تو اوا انجلین لیلی بازی خوب و کاراکتر دوست داشتنی ای داشت.نامزدی جایزه انجمن منتقدین واقعا حقش بود

انتخاب پیترجکسون بسیار هوشمندانه بود

داداش اینو تازه فهمیدی ؟! :دی

جکسون همیشه تو انتخاب بازیگرهاش فوق العاده عمل کرده و همیشه هم دوتا بازیگر هستن که تو فیلم هاش خیلی خوش میدرخشن

مثلا تو فیلم مخلوقات آسمانی : کیت وینسلت و ملانی لینسکی

تو سری ارباب حلقه ها : ایان مک کلن ، گالوم (البته همه بازیگرا خیلی عالی بودن ولی این دو یه چیز دیگست)

کینگ کونگ : جک بلک و نائومی واتس

استخوان های دوست داشتنی : استنلی توچی و سوزان ساراندون

هابیت : مارتین فریمن و ایان مک کلن و ریچار آرمیتاژ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

داداش اینو تازه فهمیدی ؟! :دی

جکسون همیشه تو انتخاب بازیگرهاش فوق العاده عمل کرده و همیشه هم دوتا بازیگر هستن که تو فیلم هاش خیلی خوش میدرخشن

مثلا تو فیلم مخلوقات آسمانی : کیت وینسلت و ملانی لینسکی

تو سری ارباب حلقه ها : ایان مک کلن ، گالوم (البته همه بازیگرا خیلی عالی بودن ولی این دو یه چیز دیگست)

کینگ کونگ : جک بلک و نائومی واتس

استخوان های دوست داشتنی : استنلی توچی و سوزان ساراندون

هابیت : مارتین فریمن و ایان مک کلن و ریچار آرمیتاژ

بله داداش بخاطر موج مثبت و انرژی زیادی که وارد فیلم کرد میگم.انتظار این بازی قدرتمند و تاثیر گذارو ازش نداشتم

در مورد موجودات بهشتی ،لوتر و هابیت موافقم

در مورد استخوان های دوست داشتنی هم

واقعا حیفه جای استنلی توچی با بازیهای قدرتمندش در هابیت خالیه

جالبه این قضیه تائوریل و همچنین برخورد نفس گیر گندالف با سائورون واقعا قسمت دومو نفس گیر کرد

راستی یه سوال چرا راداگاست گندالف رو تنها گذاشت؟دونفری با هم که شانسشون مقابل سائورون بیشتر بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بله داداش بخاطر موج مثبت و انرژی زیادی که وارد فیلم کرد میگم.انتظار این بازی قدرتمند و تاثیر گذارو ازش نداشتم

در مورد موجودات بهشتی ،لوتر و هابیت موافقم

در مورد استخوان های دوست داشتنی هم

واقعا حیفه جای استنلی توچی با بازیهای قدرتمندش در هابیت خالیه

جالبه این قضیه تائوریل و همچنین برخورد نفس گیر گندالف با سائورون واقعا قسمت دومو نفس گیر کرد

راستی یه سوال چرا راداگاست گندالف رو تنها گذاشت؟دونفری با هم که شانسشون مقابل سائورون بیشتر بود؟

والا این قضیه راداگاست هم واسم نامعلوم بود ... کلا یه پرسش هایی هست که باید با زیرنویس فارسی ببینیمش یه سوال دیگه هم اینکه چرا بارد زندانی شد ؟! :دی

استنلی توچی هم بازیگر قدرتمندیه ... فکر کنم واسه بازی بسیار خوبش تو استخوان های دوست داشتنی هم نامزد شده بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

والا این قضیه راداگاست هم واسم نامعلوم بود ... کلا یه پرسش هایی هست که باید با زیرنویس فارسی ببینیمش یه سوال دیگه هم اینکه چرا بارد زندانی شد ؟! :دی

استنلی توچی هم بازیگر قدرتمندیه ... فکر کنم واسه بازی بسیار خوبش تو استخوان های دوست داشتنی هم نامزد شده بود...

اولش که در مخالف با تورین صحبت کرد ولی بعدشو متوجه نشدم. آره باید منتظر نسخه باکیفیت تر و زیرنویس بمونیم

آره بازیگر فوق العادیه توچی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
m/saruman

توی تریلر یه صحنه بود که آزوگ یهو می پره بالای دیوار! فکر کنم مربوط به سکانسی میشه که دورف ها داخل بشکه ها از راه رودخونه فرار میکردند و اورک ها بهشون حمله می کنند.

این صحنه ی پریدن آزوگ رو توی فیلم ندیدم! کسی دیده؟ اگر این صحنه توی فیلم نباشه پس احتمالا توی اکستندد پخش میشه!

ویرایش شده در توسط m/saruman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

توی تریلر یه صحنه بود که آزوگ یهو می پره بالای دیوار! فکر کنم مربوط به سکانسی میشه که دورف ها داخل بشکه ها از راه رودخونه فرار میکردند و اورک ها بهشون حمله می کنند.

این صحنه ی پریدن آزوگ رو توی فیلم ندیدم! کسی دیده؟ اگر این صحنه توی فیلم نباشه پس احتمالا توی اکستندد پخش میشه!

فکرنکنم.فکرکنم در اون سکانس فرار داخل بشکه ها بولگ بود نه آزوگ

نه منم ندیدم .آره احتمالا در نسخه گسترش یافته فیلم باشه

بله در اون تبلیغ به نظر میرسه که آزوگ هم در فرار با بشکه دورف ها باشه.فضاش که شبیه همون صحنه بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

در مورد شخصیتش بولگ بگم که درسته که اصلا به خوفی اون گریمی که براش درست کرده اند نبود ولی تصوری که در مورد بولگ در حین خوندن رمان هابیت داشتم دقیقا همین شکلی بود و مو نمیزد باهاش :دی

فکرنکنم.فکرکنم در اون سکانس فرار داخل بشکه ها بولگ بود نه آزوگ

نه منم ندیدم .آره احتمالا در نسخه گسترش یافته فیلم باشه

بله در اون تبلیغ به نظر میرسه که آزوگ هم در فرار با بشکه دورف ها باشه.فضاش که شبیه همون صحنه بود

فکر نکنم اون صحنه ی آزوگ حتی تو نسخه ی اکستند هم باشه چونکه ما تو فیلم دیدیم که آزوگ تو دولگلدور هست و داره برای سایرون یه ارتش مهیا میکنه و بولگ رو واسه کشتن تورین میفرسته ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

در مورد شخصیتش بولگ بگم که درسته که اصلا به خوفی اون گریمی که براش درست کرده اند نبود ولی تصوری که در مورد بولگ در حین خوندن رمان هابیت داشتم دقیقا همین شکلی بود و مو نمیزد باهاش :دی

فکر نکنم اون صحنه ی آزوگ حتی تو نسخه ی اکستند هم باشه چونکه ما تو فیلم دیدیم که آزوگ تو دولگلدور هست و داره برای سایرون یه ارتش مهیا میکنه و بولگ رو واسه کشتن تورین میفرسته ...

آره ولی اگه دقت کرده باشی اون نگهبانان مثل الف های سبز بیشه فیلم لباس یکسان و طلایی داشتند و اون منظره هم مثل رودخونه ای بود که تورین وشرکا ازش فرار کردند

دلیلی برای حضور نگهبانان در دول گولدور وجود نداشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

آره ولی اگه دقت کرده باشی اون نگهبانان مثل الف های سبز بیشه فیلم لباس یکسان و طلایی داشتند و اون منظره هم مثل رودخونه ای بود که تورین وشرکا ازش فرار کردند

دلیلی برای حضور نگهبانان در دول گولدور وجود نداشت

فکر کم اون صحنه فقط مختص تریلر بوده باشه و نه چیز دیگه ای ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
m/saruman

توی این پوستر که جدیدا منتشر شده، دقیقاً آزوگ داره مثل اون تریلر میپره بالای دیوار.

روبروی عکس، بالای اون پل رو ببینید ؛ اون آزوگ هست.

http://upload7.ir/im...14444564995.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

توی این پوستر که جدیدا منتشر شده، دقیقاً آزوگ داره مثل اون تریلر میپره بالای دیوار.

روبروی عکس، بالای اون پل رو ببینید ؛ اون آزوگ هست.

http://upload7.ir/im...14444564995.jpg

آره آزوگه

بله باید نسخه گسترش یافته رو ببینیم تا قضاوت کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

خوب بالاخره فیلمو دیدم به نظرم پیتر جکسون دوباره هنر واقعی خودشو به نمایش گذاشت . فیلم هابیت و برهوت اسماگ به نسبت فیلم قبلی پیشرفت چشمگیری داشته اوایل فیلم داستان خیلی تند و سریع پیش میره اما اواسط فیلم روند متعادلی رو در پیش میگیره . اکشن فیلم فوق العادست مخصوصا صحنه های مربوط به فرار با بشکه ها، لگولاس و تائوریل هم تو این صحنه ها عالی ظاهر شدند . پیتر جکسون در معرفی شخصیت بارد خوب عمل کرد و بازی لوک اونس هم در این نقش باور پذیر بود و همچنین شهر دریاچه که به نظرم جلوه های ویژه ی با شکوهی داشت ( البته با کیفیت بالا با شکوه تر هم دیده میشه ). و صد البته اسماگ که بسیار بسیار عالی کار شده ، واقعا موقع دیدن صحنه های مربوط به بیلبو و اسماگ نفسم داشت بند میومد. به نظرم نقطه اوج فیلم هابیت و برهوت اسماگ همین صحنه های آخرشه که نوید صحنه های باشکوه تری رو در قسمت بعد میده . البته فیلم نقاط ضعفی هم داشت مثلا صحنه های مربوط به بئورن که خیلی کوتاه و گذرا بود و همچنین که کمی پیتر میتونست بیشتر رو شخصیت پردازیها کار کنه که ما رو بیشتر درگیر داستان کنه . ولی در کل از فیلم راضی بودم و به نظرم یه فیلم فانتزی فوق العاده زیباییه که ارزش چند بار دیدن رو داره . امیدوارم هر چه زودتر کیفیت بالاش بیاد. ما منتظریم @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...