رفتن به مطلب

Recommended Posts

pirooz

تو گوگل سرچ کی پیدا میکنی .این یکیش :

اولاش ماله فیلم ارباب حلقه هاس ولی وسطاش معلوم نیس از کجاس .

واسه منم جالب بود بدونم یه همچین ترلر هایی از کجا اومده !

راستی کسی آهنگ این تریلر رو که گزاشتم نداره ؟

-------------

پ.ن :فیلم ملک سلیمان چه جوریه ؟منم شنیدم جلوه های ویژش ایرانی نیست .چه جوری ساختن ؟ارزش دیدن داره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
پ.ن :فیلم ملک سلیمان چه جوریه ؟منم شنیدم جلوه های ویژش ایرانی نیست .چه جوری ساختن ؟ارزش دیدن داره ؟

عفو بفرما تولکاس...

سریال SuperNatural رو دیدین؟

اومدن یک تقلید کامل از اون کردن

البته اگه اون سریالو دیده باشین و اینو ببینین خیلی میخندین :D

گرافیکش آنچنان خوب نیست

اما بهتر از بیشتر فیلم های چرت فعلیه ی ایرانه

دیشب با بچه ها رفتیم دیدنش

من و یکی از دوستام که سوپرنچرال رو دیده بودیم فقط داشتیم می خندیدیم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

فکر کنم وحشت ناکترین فیلم نامه قرن رو داشته باشه ، که احتمالا بزرگترین ویژگیش همینه !

توفیلم شما دارین تصویر حرکت ارتش 20 سوارکاری رو میبینید یا این که سلیمان داره با خدا حرف میزنه ، ترکیبی از evil ( مردمی که به خاطر گناهان و اجنه به مردم وحشیانه حمله میکنن ) ، لوتر ( نمای سوار کاری ها در صاحل و جنگل که بشدت از تعغیب و گریز آرون کپی برداری شده ) ، جنگ ستارگان ( پرواز کشتی!!!! به جای قالیچه ) ، ژاندارک ( سوزاندن تابلو و مسخره مردم ) ، هری پاتر !!!!!!!!( حمله اجنه به مردم که کاملا شبیه حرکت مرگ خواران فیلم هریه (( همونجایی که شبیه دود سیاه هستند)) و ..... است !

جلوه های ویژش خدایی بهتر از فیلم های دیگه ایرانه و موسیقی و تصویر برداری خوبی داره ، اما وقتی شاسی (فیلم نامه) سر تا پا مشکله ..... چی میخواد بشه؟! :D

خبری از هابیت ندارید ! مگه قرار نبود تا آخر همین هفته نتایج مزاکرات رو اعلام بکنن !

چی شد ، هابیت رو تو کجا میسازن ؟

لوکیشن های نیوزیلند چی میشند ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

آرون جان، برار، خبرو كه گفتن دوستان... كارگردان كه حاج پيتر جكسون شد فيلمم قراره در دو قسمت باشه، سه بعديم هست و تو فبريه ي سال جاري استارت ميخوره...

اين چند ماه آينده سرشار از خبرهاي توپوله... بايد منتظر اعلام بازيگرا باشيم {اسمايل قند تو دل آب شدن}

پ.ن: اين سوپرنچرال چيه تقريبن تو 90 درصد پستاي الوه خودنمايي ميكنه؟!:دي

پ.پ.ن: آقا يكي بره مسلموني كنه و اين دكمه ي اينتر كيبورد الوه رو منهدم كنه! بين هر كدوم از سطراش به قول گندالف با پرواز كلاغ سه روز راهه!:دي

پ.پ.پ.ن: آقا چند وقته {...} شدم شديد! هي ميخوام پست بدم ولي حال ندارم!:دي!

ارودت داريم...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خبر کامل رو به همراه رفرنس توی صفحه اصلی سایت گذاشتم. ولی خلاصه اش همونیه که بچه ها گفتن.

تورین جان دیگه داریم به این نیومدن ها و حال نداشتن های شما عادت میکنیم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

بابا بر و بکس ملک سلیمان چیه دیگه؟؟؟

هابیتو عشقه به خداااااااااااااااااااااااا!!!! :D

بنده می خواستم یه بار دیگه بگم:داداش مهدی دستت درد نکنه واسه این خبر توپت!یه ملتو شاد کردی...!

به بعضی ها:

خب بعله دیگه...مردم فک می کنن رفتن دانشگاو خیلی بزرگ شدن غافل از این که دهنشون هنوز بوی شیر میده و کله شونم بو قورمه سبزی...!اشکال نداره...به قول داداش مهدی ما داریم عادت می کنیم! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

چه عجب بالاخره جکسون افتخار داد کارگردانیو قبول کرد ! :D

خب بعله دیگه...مردم فک می کنن رفتن دانشگاو...

حالا از کجا میدونی رفتن دانشگاه ؟

-------------------

پ.ن : بچها آهنگ اون تریلره که گزاشتم چی شد ؟هیچ کسی نداره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

البته دست الروس عزیز درد نکنه، چون اول اون خبرو اعلام کرد. من فقط خبرو با رفرنسش توی بخش اخبار سایت گذاشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

طبق خبری که همین الان به دستم رسید پیتر جکسون گفته که مارتین فریمن (Martin Freeman) نقش بیلبو رو بازی میکنه.

همچنین حضور Robert Kazinksy و Richard Armitage و Aidan Turner هم در فیلم تایید شد. قراره به ترتیب نقش ثورین سپر بلوط، فیلی و کیلی رو بازی کنن.

یه شایعه هم هست که میگه قراره فیلم در استودیو برادران وارنر در انگلیس ساخته بشه. جایی که بع از ساخت فیلم هری پاتر خالی میمونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

پس هزینه هایی که برای لوکیشن ها کردن چی میشه ؟

چه کاریه ! نیوزیلندی ها بازی نمیکنن ، نکنن! چرا بازیگر از یه جای دیگه نمیارن! بهتر از اینه که این همه راه هلک هلک پاشن برن انگلیس!

تو هزینه ها فرقی ایجاد نمیشه ! این کار باعث میشه بودجه بیخودی بسوزون! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
پس هزینه هایی که برای لوکیشن ها کردن چی میشه ؟

چه کاریه ! نیوزیلندی ها بازی نمیکنن ، نکنن! چرا بازیگر از یه جای دیگه نمیارن! بهتر از اینه که این همه راه هلک هلک پاشن برن انگلیس!

تو هزینه ها فرقی ایجاد نمیشه ! این کار باعث میشه بودجه بیخودی بسوزون!

پول و استدیو رو ول کن فقط نر... تو فیلم .به جای فیلم انیمیشن بسازن !بازیگراشم بهتره همونا باشن .اینایی که میگید کیین ؟معروفن ؟

پ.ن : راستی از بچها خبری نیست ؟سایت خوابیده فقط یه سری هستن که میان سر میزنن .واقعا اینقدر مدرسه ها همه رو مشغول کرده ؟!پس چرا مارو اینقدر مشغول نکرده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت
به بعضی ها:

خب بعله دیگه...مردم فک می کنن رفتن دانشگاو خیلی بزرگ شدن غافل از این که دهنشون هنوز بوی شیر میده و کله شونم بو قورمه سبزی...!اشکال نداره...به قول داداش مهدی ما داریم عادت می کنیم! :D

الان همه ي اينا كه گفتي من بودم؟! بابا دو كلمه گفتيم حال نداريما!... حالم داشته باشم جون سيبيلاي نداشته ت وقتم تا خرخره پره! {اوه شتز!} آخه خود نارفيقتو چي ميگي كه سالي يه بارم از ما خبر نميگيري ببيني زنده ايم مرده ايم... {بيييپ!}

آقا من خبري كه خوندم گفته بود سيلوستر مك كوي قراره نقش بيلبو رو برداره... به قيافشم ميخورد اتفاقن، تيپش هابيتيه تقريبن... {هويژوري}

پ.ن: ما همچنان زنده ايم!

پ.پ.ن: هه هه... عسك حاجي مذكور:

200px-Seventh_Doctor.jpg

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

مقصود.........، مدرسه و دانشگاه بهانست! :D

من از وقتی سال تحصیلی شروع شد وقتم هم آزاد شد و سایت هم به راه ! :D

نمیدونم دوستان تو مدرسه و دانشگاه چه میکنن که وقت واسه اینترنت ندارن. :))

به دادا 2ت :

شما زحمت میکشی ، لطف کن وبلاگت رو به روز کن :D ، پوکیدیم انقدر رفتیم و برکشتیم و چیز جدیدی نخوندیم.

خبرای ه میخونی چقدر قدیمی هستن دادا ! تا حالا صد تا بیلبو اومده و رفته .... :D :D

دلم لک زده واسه آهنگ های جدید هاوارد ! کو وووووووووووووووو 2012!!!!!!!! :D( :D( :)( :) :D :-o :D :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
فکر کنم وحشت ناکترین فیلم نامه قرن رو داشته باشه ، که احتمالا بزرگترین ویژگیش همینه !

ببخشیدا اما این حرفت توهین به فیلم ترسناک بود :-o

همونجایی که شبیه دود سیاه

این سوپر نچرالههههههه :))

DTF.JPG

جلوه های ویژش خدایی بهتر از فیلم های دیگه ایرانه و موسیقی و تصویر برداری خوبی داره ، اما وقتی شاسی (فیلم نامه) سر تا پا مشکله ..... چی میخواد بشه؟! :)

جلوه های ویژه در حد ماریو قارچی :D

یک سریال ماوراالطبیعی هست

فکر کن همه ی داستان های ماوارایی رو توی این سریال جا بکنی

کنستانتین یک جورایی بچه ی اینه :D

اگه حال داری 120 قسمت سریال که هنوزم ادامه داره ببینی به خودم مراجعه کن... :D

پ.پ.ن: آقا يكي بره مسلموني كنه و اين دكمه ي اينتر كيبورد الوه رو منهدم كنه! بين هر كدوم از سطراش به قول گندالف با پرواز كلاغ سه روز راهه!:دي

من واسه این میزارم که شما راحت بخونین اون وقت شما... :D(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

ساعت: اوايل شب، تورين تورامبار پشت سيستم همسايه ي دوستش{!} در حال پست پرت كردن در آردا {اين شاهدي ست بر ادعاي بنده مبني پر بودن وقت تا خرخره!}

به برادر ستاره ي شامگاهي:

ها! ... اون وبلاگ خاك خورده رو ميگي؟! به قول چوب ريش: هوووم ... هوووم... عجول نباش آرون جوان! اگه پسوردش يادم اومد، چشم! در چند روز آتي آپ همي خواهم كرد!!:دي!

اون خبري كه من گفتم كلي واسه خودش جديد بود يه زماني!:دي!! حالا جدا از شوخي... جديده بابا! از سايت دِ وان رينگ كش رفته بودم... يكي از هد لايناي جديدش بود كه گفته بود سيلوستر مك كوي نقش خودشو قطعي كرده... الانم رفتم توي آ ام دي بي ديدم نقشش گويا مسجل شده ولي نه براي بيل بو، بلكه واسه راداگاست قهوه اي!!

سايت كذا:http://theonering.net

به برادر كبود ردا:

نه برار! چنا ناناحت ميشي؟! اصن چشمم كور از اين به بعد اينتر بزن در سطح اينتر ميلان!:پيى ... شوخي كردم: )

پ.ن: اين ملك سليمونم خيلي كركرِ خنده س! ما با جمعي از رفقا رفتيم اينقدر خنديديم كه ته فيلم يه بنده خدايي كه جلو نشسته بود برگشت بهمون گفت: آقا اين فيلم تاريخي بودا نه كمدي!!

در ضمن تقليد از كارتون " يوگي و دوستان" رو به ليست تقليد هاي بالا اضافه كنيد!:دي!

چوخ تشكر ادريم...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
نه برار! چنا ناناحت ميشي؟! اصن چشمم كور از اين به بعد اينتر بزن در سطح اينتر ميلان!:پيى ... شوخي كردم: )

میدونم برادر :D

شوخی اندر شوخی بود :D

الانم رفتم توي آ ام دي بي ديدم نقشش گويا مسجل شده ولي نه براي بيل بو، بلكه واسه راداگاست قهوه اي!!

اینا یکم مشکل شخصیتی دارن

یه هفته فیلـ** هست و هفته ی دیگه باز!!

ایندفعه دوباره فیلـ**

بهتون گفتم می خندین :D

در ضمن تقليد از كارتون " يوگي و دوستان" رو به ليست تقليد هاي بالا اضافه كنيد!:دي!

حتما... :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

حالا از کجا میدونی رفتن دانشگاه ؟

دانشگاه نه...دانشگاو برادر من!خب دیگه...ناسلامتی ت.ت جان ریفیق ماست ها...

به اخوی ت.ت:

آره با حضرت عالی بودم مشکلی هستش؟؟؟اگه هم هست واسه م اصلن مهم نیست...خودت برو حلش کن! :D

من نارفیقم؟من؟؟؟از من با معرفت تر پیدا می شه؟حداقل میام دو تا متلک بارت می کنم!ناسلامتی کنکور دارم ها...هرچی باشه از جنابعالی بهترم که بیشه رو بستی...به خاطر (...) چون کنکور! :D

آقا کله ی پی.جی رو خر گاز گرفته!آخه ریچارد آرمیتاژ عشق من با اون تیپ و قیافه آخه نقش تورینو بازی کنه؟؟؟؟ به نظر من الف بهش بیشتر میاد...یا بارد...آخه دورف چیه جون مادرت پیتر آخه...! :D

اون Aidan Turner هم قیافه ش کپی هابیتاست...من نمی دونم چرا دورف شده آخه!اااااااااااااااااااااااااااه! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

همونطور که الوه جون گفتن سوپرنچرال یه سریال تلویزیونیه و سریال محبوب من هستش :D

جان رایس دیویس(همون گیملی خودمون)هم که رد کرده بازی تو هابیتو

گفته همونقدر که دهنم سر فیملبرداری ارباب حلقه ها سرویس شد کافیه:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
همونطور که الوه جون گفتن سوپرنچرال یه سریال تلویزیونیه و سریال محبوب من هستش :D

:D

فقط از شخصیت جدید سم و رفتارش توی فصل 6 اصلا خوشم نمیاد... :D

جان رایس دیویس(همون گیملی خودمون)هم که رد کرده بازی تو هابیتو

گفته همونقدر که دهنم سر فیملبرداری ارباب حلقه ها سرویس شد کافیه:دی

ذراست میگه :D

بدبخت اون قدر لباس سنگین تنش کردن که داشت می ترکید

توی اخبار سایت یک جایی اشاره شده بود بهش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

:D

فقط از شخصیت جدید سم و رفتارش توی فصل 6 اصلا خوشم نمیاد... :D

کلا هنوز کار سارا تو این فصل نگرفته

امیدوارم گند نزنه به شاهکار اریک

بدبخت اون قدر لباس سنگین تنش کردن که داشت می ترکید

لباس سنگین که هیچی

انگار چشمشم مشکل دار شده بود سر این مواد و گریمایی که بهش میزدن و نوع فیلمبرداری و این صوبتا

تنها کسی هم بود بین بازیگرا که خالکوبی nine رو انجام نداده رو دستش

به جاش بدلش اینکارو کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

به همشيره لگي!:

گويي اين كنكور بر مخيلاتت تاثيرات سوء گذارده و بر جو گيريت افزوده است و شلدمبيلي چون تويي را به مخلوقي شلدمبيل تر بدل گردانيده است! خواهر من به قول يكي از رفقا: "خو يخده آروم بگير نه!"... نكته ي دوم اينكه بيشه رو بستم كه بستم اصن فداي سرم كه بستم!:دي!

يه خبرم هويژوري دور همي:

گويا ملت غيور پرور و هابيت محور نيوزلند سر انجام با تظاهرات ، راه پيمايي ها و ننه من غريبم بازي هاي اخيرِ خود توانستند محل فيلمبرداري هابيت را بار ديگر به مملكت خويش بازگردانند... حالا همه... بوي گل فئانوري به نيوزلند خوش آمدي!{چه ربطي داشت؟!}

چوخلصيم...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یه خبر مهم ! یه خبر مهم !

نخست وزیر نیوزیلند با نماینده اتحادیه برادران وارنر بر اساس مذاکراتی به این نتیجه رسید که پروژه با شکوه هابیت رو در نیوزیلند نگه دارد ، طبق آخرین اخبار پروژه 500 میلیون دلاری هابیت ، پرهزینه ترین فیلم تاریخ ، بنابه تظاهرات هزاران نیوزیلندی که خواهان فیلم برداری هابیت در کشورشان بودند ، به طور قطع در نیوزیلند فیلم برداری میشود.

:D :) :D :-o :D :D :D :D :)) :)

متن کامل خبر رو به 3d مهدی دادم تا روی اخبار سایت قرار بده ، ولی از ذوق زیاد نتونستم اینجا نگم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

ممنون از بابت خبری که اعلام کردی,راستی یه حرف دیگه هم می خوام بگم دیروز نشسته بودم وبه این فکر می کردم که واقعا تمام بچه های سایت اردا چه قدر به تالکین کتابهاش ومکتبش وهمینطور فیلم های ساخته شده براساس داستان ها وکلا هر چی که مربوط به تالکین ودنیاش میشه علاقه دارند.اخه واقعیتش رو بخواین وقتی همه ما وارد این سایت میشیم در واقع از یه دنیا وارد دنیای دیگه ای میشیم در اینجا با زبان ومنش این دنیا صحبت وزندگی می کنیم.اما در دنیای واقعی وروزمره خودمون واقعا میتونیم با همچین گفتار وبحث هایی با دیگران صحبت کنیم ؟مسلما نه .علت این که این موضوع رو اینجا بیان کردم این بود که ذوق وعلاقه همه بچه های سایت به خاطر ساخته شدن فیلم هابیت منو شگفت زده میکنه!در هر حال ما جدا از شناسه مجازی وداستانیمان در این سایت هر کدوم ممکنه یک دانشجو ,دانش اموز ,استاد دانشگاه ,پزشک و.....باشیم که در زندگی واقعی وروزمره خودمون هر کدوم دغدغه های خاص خودمونه داریم و زندگی خشک وافسرده کننده ماشینی وصنعتی امروز همه مارو از این دنیا و وجوه مختلفش خسته می کنه اما وقتی برای لحظاتی خودمون رو وارد این دنیا می کنیم اندکی از ناامیدی وافسردگی این نوع زندگی در میایم و با امید وانرژی بیشتری به اینده امیدوار میشیم .این یه درد و دل شخصی بود با تمام بچه های سایت که همینجا رو جای مناسبی دیدم و مطرح کردم.

(خطاب به مدیران محترم انجمن @@@:تو رو خدا این پست رو حذفش نکنین چون مناسبترین جایی رو که به ذهنم رسید تا درد ودلم رو مطرح کنم همینجا بود .با تشکر الندیل پادشاه انسان ها) .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
کلا هنوز کار سارا تو این فصل نگرفته

امیدوارم گند نزنه به شاهکار اریک

خدا کنه...

هیجان خوب جلو میره اما تفاوت سبکیش برای یکی که سریالو دقیق دیده عذاب آوره...

تنها کسی هم بود بین بازیگرا که خالکوبی nine رو انجام نداده رو دستش

قضیه خالکوبی چیه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

بابا هیچی...

همه ی اعضای یاران حلقه یه عدد nine رو به زبون الفی رو بدنشون خالکوبی کردن...

به ت.ت:

(.................................................................................................................................................................)

جدی؟؟؟؟؟ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخ جون!چه خوب که تو نیوزیلند فیلمبرداری می شه...عجب این نیوزیلندی ها جربزه دارن ها...خوب کولی بازی در می آرن... :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...