رفتن به مطلب

Recommended Posts

3DMahdi

بیلیو خودش نخواست که تو هابیت بازی کنه. اینم خیلی شبیه بیلبو ـه.

فعلا پیتر جکسون داره بازیگرا رو انتخاب میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خلایق هر چه لایق!

نمیدونم ، واقعا گیر هابیت چیه ؟ شکست شرکت سرمایه گذار ؟ پس چرا یکی دیگه بر عهدش نمیگیره !

انگار تو دنیا تنها کسی که دنبال کارای هابیته پیتر جکسونه ! کارگردان ها مگه همیشه دنبال پول نیستن ، خوب یکی بیاد کارو بگیره پولشو بزنه تو جیب دیگه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

من که چشمم آب نمی خوره

این فیلم حالا حالا ها ساخته نمیشه

شکمتو صابون نزن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

اهم... می بینم که معرکه گرفتی تری دی مهدی جان! چشمم روشن! :D یه شایعه ی جدید!!!! این سیلوستر مک کوی رو می شناسید؟ من که نمی شناسمش...ولی می گن قراره تو هابیت بازی کنه... قیافه ش به دورفها می خوره و از اونجایی که قراره از این نقش مهم ها بازی کنه... غلط نکنم باید بازیگر نقش تورین باشه!چه قدر دلم می خواد پیتر جکسون و دلتورو رو تیکه تیکه کنم!!!!! ~x( :D بعد 4-3سال سرکار گذاشتن ملت آقای دلتورو انصراف دادن!فقط من موندم به چه جراتی؟ اصلا چه طوری روش شد؟ :- اونم از پیتر جکسون که هر روز یه وعده و وعید تازه می ده!!! اگه یه روز دیدید پیتر جکسون رو ترورش کردن بدونید کار من بوده!!!! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به به لگولاس جان. چه عجب از اینطرفا؟

بابا با پیتر بدبخت چیکار داری؟ همین یه نفر دنبال کار فیلم رو داره، اونم میخوای بکشیش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به نظرتون ، مشکلات تولید فیلم به فروشش ممکنه صدمه بزنه ....

فکر میکردم با موفقیت لوتر راه واسه هابیت باید خیلی هموار تر باشه ؟

میگم بیاین عواملی که منجر به سکون تولید هابیت شده رو برسی کنیم ! چطوره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یه فاجعه:

کارگردان هری پاتر، «هابیت» را می سازد...

فیلم دو قسمتی «هابیت» که فعلاً بدون کارگردان است، احتمالاً توسط «دیوید یاتس» کارگردانی خواهد شد.

تهیه کنندگان این فیلم دو قسمتی فانتزی و ماجراجویانه این روزها درحال مذاکره با یاتس هستند و به احتمال زیاد او کارگردانی «هابیت» را به عهده خواهد گرفت. یاتس قرار است جایگزین «گی یرمو دل تورو» شود که چند هفته پیش انصراف خود را از ساخت این فیلم اعلام کرد. یاتس قبل از این، کارگردانی «هری پاتر و هدایای مرگ» را- که قرار است در دو قسمت به نمایش عمومی درآید- انجام داده است. تهیه کنندگان «هابیت» هم به همین دلیل او را برای کارگردانی این فیلم انتخاب کرده اند و عقیده دارند او می تواند فیلم خوبی از این قصه نوجوانانه ارائه دهد.

فیلم نامه فیلم دو قسمتی «هابیت» را گی یرمو دل تورو با همکاری «پیتر جکسون» نوشته است. قرار است کل صحنه های هر دو فیلم در نیوزیلند فیلم برداری شود. سه سال پیش زمانی که بحث تولید این فیلم ها مطرح شد، قرار بود پیتر جکسون آنها را کارگردانی کند، ولی وی به دلیل اختلاف با تهیه کنندگان از کارگردانی «هابیت» ها کناره گرفت. هم جکسون و هم دل تورو قرار است فیلم های دیگری را جلوی دوربین ببرند. «کیت بلانشت»، «رای پرامن»، «یان مک کلن» و «اندی سرکیس» بازیگران اصلی «هابیت» 1 و 2 هستند.

این دو فیلم براساس قصه کتاب قدیمی «جی. آر.آر. تالکین» ساخته می شود. این قصه پیش درآمدی بر قصه کتاب سه جلدی «ارباب حلقه ها» است و قبل از ماجراهای این کتاب رخ می دهد. بعد از موفقیت زیاد فیلم سه قسمتی «ارباب حلقه ها» (که توسط پیتر جکسون کارگردانی شد) تهیه کنندگان آن تصمیم گرفتند «هابیت» 1 و 2 را نیز تهیه و تولید کنند. این فیلم ها در همان محل( لوکیشن) هایی فیلم برداری می شود که سه قسمت «ارباب حلقه ها» در آنها ساخته شد و بسیاری از بازیگران آن همان بازیگران «ارباب حلقه ها» هستند.

سایت جامع فیلم های هالیوودی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

post-1215-13215415864866_thumb.jpg

یا با این دست اندر کاران هابیتو می کشم

یا میرم سینما همه رو می کشم

دیوونمون کردن این موجودات

با این وضعیت فیلم 1000 دلار هم فروش نمیکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

آقا شاعر ميگه : {...} همشون! {البته اين شاعر خيلي بي ادب بود}

الوه جان اونو قلاف كن من خودم با طالبان صحبت كردم قراره تجهيزمون كنن تا طي يك عمليات بشر دوستانه بزنيم همه شونو به اف بديم!

من واقعن دليل اين همه قر و فر رو نمي فهمم! دلمون خوش بود اقلن اين دستندركاران هاليوودي با برنامه ن! گويا اينام تنشون به تن فيلم سازان ما خورده!

لوتر با اينكه سه قسمت بود و چندين سر و گردن بالاتر از هابيت بود تو اون شرايط محدود جلوه هاي ويژه{نسبت به الان} توليد شد، حالا اينا 6-7 ساله ميخوان هابيتو بسازن هنوز كارگردانش معلوم نيس! خير سرشون ميخواد 2011 هم بياد بيرون...

اين يارو جسدم به نظرم اصلن مناسب نقش بيلبو نيس! اين كه داره زرتش غمسوز ميشه! بيلبوي هابيت 50 سالشه و جزو هابيتاي جوون محسوب ميشه...

در ضمن آرون جان، اين يارو كارگردان هري پاتر از همون اول حدودن 1000 بار ميخواسته كارگردان هابيت بشه و باز منتفي ميشده قضيه ش! ديگه حناي اين جماعت براي ما رنگي نداره....

ميگم بچه ها جمع شيم خودمون بريم كمپلت كارو دست بگيريم دو روزه فيلمو بسازيم و خيال همه رو راحت كنمي، نه؟ :دي!

پ.ن: به به، لگي جان! گويا بالاخره دعوت مارا اجابت نمودي.... برم ببينم ائومر رو هم ميتونم بيارم اينجا زمين گيرش كنيم يا نه! اين برادر تري دي مهدي هم خاستگاه اصليش همينجاس، حالا ميبيني هر از گاهي هم به اون وبسايت دوست و برادر {واليمار} سر ميزنه بذار به حساب تريپ مرام و لوتي گريش!

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

نه نه...قلافش نکن الوه!!!!! :D ردش کن بیاد این ور اگه دل و جیگرشو نداری!

من خودم کارو یه سره می کنم... :D فقط یه ماه مهلت بدین این ویزامو ردیف کنم...بعدش دیگه سر دست اندر کارای هابیتو با کارت تبریک براتون می فرستم. :D وقتی کشت و کشتار تموم شد و مدارک به طور کامل سوت شد تورامبار با بکس خودمون شوت می شن طرف نیوزیلند که کار فیلمبرداری رو شروع کنیم!... دیگه آخرش دو هفته ای با این کارای تدوین و صدا گذاری و میکس و این جور مزخرفات موضوع حله! :-

و ای یارو یاتس خیلی بی جا فرمودن که می خوان قدم نحسشونو بذارن تو هابیت!!!!!! (البته موضوع به طور خفنگ جیبس بنگی منتفی شد!) \:D ولی اگه دوباره فکر همچین فکر (...) ی به کله ش بزنه اونم می ره تو لیست ترور!!!! حالا خودش می دونه! حالا از من گفتن بود! فقط یادتون باشه! این موضوع کاملا محرمانه ست! :D$

پ.ن: سلام ت.ت! خواستم اصلاح کنم که کمپانی وارنر اعلام نموده که فیلم سال 2012 اکران می شه ~x( ...هه هه... گفتم بدونی الکی دلتو صابون نزنی! و اون ائومر رو هم زودتر زمین گیرش کن!

به برادر تری دی مهدی: من دیگه از والیمار بریدم... با اجازه می خوام اینجا تلپ بشم! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
به برادر تری دی مهدی: من دیگه از والیمار بریدم... با اجازه می خوام اینجا تلپ بشم!

بيا قدمت روي چشم! واليمار سايت خوبيه ولي بخش تالکينش تعطيله و حيفه از وجود شما توي فرومهاي تالکيني استفاده نشه. اينکه من ازت دعوت نکردم بياي اينجا بخاطر اين بود که به کاربر دزدي متهم نشم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

مگه تو والیمار هم ، بخش تالکینی هست ، چه جالب ! میگفتید هر از چند گاهی یه مهمونی میرفتیم.

چه ربطی به وارنر داره ، بلاخره امتیاز هابیت فروخته شد ؟

بمیره ، از همین میترسیدم که وارنر بز بخره ، اگه هنوز وارنر سر نیولاین کلاه نذاشته ترجیح میدم فاکس بگیردش.

2012 :D تا اون موقع که کسی زنده نمیمونه ، همه رفتنی میشیم اون سال !

چه فیلم آبگوشتی میخواد از آب در بیاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
مگه تو والیمار هم ، بخش تالکینی هست ، چه جالب ! میگفتید هر از چند گاهی یه مهمونی میرفتیم.

خود اسم والیمار که مال تالکینه

بعدش بست داده شد و.......

2012

نگران نباش

زودترش Apocalypse در راهه :D

اطلاعات بیشتر

سریال SuperNatural :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

والیمار رو یادم اومد ، یه بار چون نتونستم قسمت عضویتش رو پیدا کنم ناراحت شدم .

این بار هم رفتم که عضو بشم تو صفحه عضویت ، هر چی معطل شدم، کد لازمه انتهای فرم، نمایش داده بشه تا واردش کنم ، ظاهر نشد و من دوباره نتونستم عضو بشم !

راستی این اسامی کساییه که قرار بوده احتمالا تو فیلم واسه نقش بیلبو بازی کنن...

Daniel Radcliffe, David Tennant, Shia LaBeouf, James McAvoy ، Erryn Arkin

این ها قبول نکردن بازی کنن یا مسئولین فیلم پشیمون شدن ؟

اسم دنیل تن آدم رو می لرزونه ، این چه بخت شومیه که هابیت دچارش شده ؟! میخوان ننگ هری پاتر رو به دل هابیت بزنن!؟

اگه هابیت قراره مثل هری پاتر بشه ، ترجیح میدم هیچ وقت واسش کارگردان پیدا نشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

به برادر تری دی مهدی: خاک تو سرم!کاربر دزدی؟ این چه حرفیه؟شما سرورید! :-

arven جان مارو گرفتیا! یه درصد احتمال بده یکی از این اشخاص بازی کنه! مگه پی.جی دچار الاغ گزیدگی شده؟ :D

بنده به شخصه فیلم رو تحریم می کنم اگه اون پسره ی وزغ پشنگ (دنیل) :D پاشو بذاره تو پروژه ی هابیت!حالا می بینید! :D

به نظر من هرچی بیشتر این پروژه به تعویق بیوفته بدتره!... فروشش کم میشه...چون یواش یواش کاسه ی صبر طرفدارا داره لبریز میشه من که جدا" دارم جوش میارم! :D باید هرطور شده یه آدرسی از این پی.جی پیدا کنم تا هرچی از دهنم درمیاد بهش بگم!... ولی هیچ کی افتضاح تر از اون Shia LaBeouf نیست! قحطی بازیگر اومده؟ اگه مجبور باشم یکی از اینا رو انتخاب کنم David Tennant رو ترجیح میدم... ولی از اون بهتراشم هستن فقط امیدوارم اون بلایی رو که سر سن فرودو تو لوتر آوردن سر بیلبو تو هابیت نیارن! خیر سرش 50 سالشه! حالا اگه فردا یه پسر 17 ساله رو نذاشتن جاش! ~x(

منم نمی دونستم امتیاز هابیت فروخته شده... خیلی شوکه شدم. اول فکر کردم امتیازش مال نیولاینه... چند وقت بعد گفتن مال ام.جی.امه! الانم می گن وارنره...دو روز دیگه می گن فاکس... بعدش دریم وورکس... شایدم کلمبیا... الله اعلم بعدیش چیه؟ :D الهی همه شون بمیرن! چرا نمی فهمن من هابیت می خوام؟ :D :D( s

من پیتر جکسون رو می کشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

پیتر جکسون رو نه

اول باید نیولاین رو بکشی که فروخته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

همشون که نمیخوان بازی کنن ! اینها کسایی بودن که تو این مدت احتمالا قرار بوده انتخاب شن!

بنده خدا ، دعا کن فقط سنشو عوض کنن ! با این جریانات احتمالا یه معشوقه هم اضافه میکنن به داستان و هدف بیلبو هم میشه رسیدن به اون ! :D

ولی من احساس میکنم همه این آتیش ها از زیر سر پیتر جکسون بلند میشه ! شاید میخواد به نیولاین نشون بده که بدون اون هیچی نیستن ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

منظورت از اون معشوقه ایتاریله؟ ایتاریل که الفه و تازه عاشق یه Elven Lord تو قصر تراندویله که فکر نمی کنم ربطی به بیلبو داشته باشه مگه این که یه هابیت دیگه هم سر و کله ش تو فیلم پیدا بشه! چون تو هابیت اصلا" هیچ زنی وجود نداره و خب... پسرها به امید کی بیان تو سینما؟ یا این دختر فمنیستا؟ یکی- دوتا شخصیت زن باید اضافه بشن. راستی شنیدین که این Jason Issaacs و Richard Armitage با دو نفر دیگه که اسمشون یادم نیست واسه نقش تراندویل انتخاب شدن؟ اگه این جیسون بشه که معرکه میشه!!!!!!!!!!!!! :D خیلی شبیه الفاست! مخصوصا" با اون موهای لوسیوس مالفوی!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

نه منظورم معشوقه الفی نیست ، احتمالا واسه بیلبو یه خان باجی پیدا میکنن ! فکر کن اما واتسون بشه معشوقه بیلبو ! :D

نمیشه بدون لکه دار کردن هابیت به نام هری پاتر کار رو پیش ببرن ! اگه Jason Issaacs واقعا الف هم باشه ، ترجیح میدم تو فیلم نباشه ، نکه بده باشه ، واسه هابیت افت داره ! ;:D

حالا چرا فمینیست؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
Richard Armitage

آدم پیدا نکردن :دی

نمیدونم چرا ازش خوشم نمیاد :- ( یکم ناموزونه :دی )

یک دفعه دیدی سونگ ایل گوک رو گذاشتن نقش تراندویل رو بازی کنه :D :D ~x(

منظورت از اون معشوقه ایتاریله؟

تا جایی که یادم میاد توی یک فروم خارجی 30 صفحه یا خیلی بیشتر روش بحث شده بود

آخرش هیچی تایید نشد

فعلا باید منتظر ماند

نه منظورم معشوقه الفی نیست ، احتمالا واسه بیلبو یه خان باجی پیدا میکنن ! فکر کن اما واتسون بشه معشوقه بیلبو ! :D

:دی

اگه این کارو بکنم تا بتونم توی اینترنت بر ضد هابیت مطلب می نویسم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
نه منظورم معشوقه الفی نیست ، احتمالا واسه بیلبو یه خان باجی پیدا میکنن ! فکر کن اما واتسون بشه معشوقه بیلبو ! :-

نمیشه بدون لکه دار کردن هابیت به نام هری پاتر کار رو پیش ببرن ! اگه Jason Issaacs واقعا الف هم باشه ، ترجیح میدم تو فیلم نباشه ، نکه بده باشه ، واسه هابیت افت داره ! ;:D

حالا چرا فمینیست؟!

اما واتسون؟؟؟؟؟؟؟؟ آره! تو اون سایته که به قول الوه 30 صفحه در مورد ایتاریل بحث شده بود منم شرکت داشتم تو بحثا و کاملا" در جریانم... اتفاقا" یکیشونم گفت اما واتسون واسه ایتاریل خوبه... منم گفتم خیلی جوونه!!!! تازه اصلا" تیریپ اما به فیلمای حماسی نمی خوره که! در مورد فمنیستا... خب فردا میان کلی حرف پشت سر فیلم می زنن که چرا تو فیلم یه شخصیت زن هم نبود و...حقوق زنا نادیده گرفته شده تو این فیلم...و مرد سالاری به خطه ی میانی هم رسید و از این چرندیات دیگه! :D

ریچارد آرمیتاژ که مزخرفه واسه ی این نقش! آخه اون وقت همه فکر می کنن داداش بزرگه ی لگولاسه نه باباش! ~x(

چرا جیسون نه؟ کجاش افت داره؟ بازیگر به این خوبی! از بقیه ی کاندید ها که خیلی بهتره! نکنه انتظار دارید Peter Facinelli رو بیارن؟ یا یه یاروی دیگه که قیافه ش عین کنت دراکولا می مونه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

قیافه اما هم شبیه آرون خودمونه ولی خیلی جوون تر ! نقشش زیاد باور پذر نمیشه اگه بخواد بازی کنه !

فمینیست ها هم حق دارن ! چرا یه زن نباید تو داستان باشه ؟ البته نباید داستان رو عوض کرد ، ولی میشه به نویسنده خورده گرفت !

همین ارباب حلقه ها ، آخه چی میشد تالکین یه خانوم هم همراه یاران حلقه میفرستاد ، مثلا همین آرون ! اونوقت اینهمه بلا سرشون نمی اومد !

سالی رو توی فیلم پزشک دهکده یادت می آد ؟ یا اون صاحب رستوران ، جیک !؟؟

این دو تا بهتر میتونن این نقش رو قبول کنن ، مخصوصا سالی ، خیلی مهربون بود ، بهش میاد یه الف باشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

واسه نقش ایتاریل من فقط و فقط کیرا نایتلی رو پیشنهاد می کنم...

سالـــــــــــــــی؟ شوخی نکن باوووووو! به هرکی فکر می کردم الا اون!!!!!!!!!!!! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

چرا که نه ! از اون مالفوی بدجنس که بهتره !

مالفوی با اون قیافش باید نقش اون الفی رو بازی کنه که تورین برهنه پرتش کرد تو صخره های رودخونه ! ~x(

میگم چرا تو ارباب حلقه ها از سیاه پست ها استفاده نشد !؟

شاید تو هابیت از این نژاد هم کسی رو بیارن !

منم واسه این نقش ایتاریل مری الیزابت وینسلت رو پیشنهاد میکنم ! :D تو مقصد نهایی بازی میکرد یادته ؟؟

در مرحله دو هم خانم لوپز ! میتونن خوب این نقش رو بازی کنن! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

به جیسون عزیز من توهین نکن بانو آرون! :D اون بازیگر فوق العاده خوبیه... فکر کنم خودتم متوجه شده باشی چون اون قدر خوب بازی کرده که به این شدت ازش متنفری! (اون الفی که می گی اسمش سایروس بود البته فکر کنم!) :D

لوپزززززززززززز؟؟؟؟؟؟؟ :D :- :D تو رو خدا! آدم دیگه ای نبود تو این دنیا؟؟؟؟؟ خیلی چندشه این بشر! ~x(

این مری الیزابت هم... بدک نیست ولی به کیرا نایتلی بیشتر میاد چون قیافه ش تخس تر از اون دو تای دیگه ست و واسه ی یه شی-الف جنگجو همون بهتره... مری الیزابت قیافه ش گوگولیه... باید نقش یکی مثل آرون رو بازی کنه یه نقش لطیف و ... لوس! /:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...