رفتن به مطلب

Recommended Posts

فنگورن

ای بابا پس این مدیرای سایت کجان تا خبر رو بذارن !

از دهن افتاد !

باید یه فکر اساسی واسشون کرد !

بانو لگولاس :D :

حالا چرا nine نوشتن رو دستشون ؟

پس این گیملی یه چیزش کمه !

ولی شاید نماز میخونه ، نمیخواد نمازش باطل شه ، واسه همین خالکوبی نکرده !؟ :D

آخرین اخبار از بازیگران هابیت :

Martin Freeman ... Bilbo Baggins

Richard Armitage ... Thorin Oakenshield

Michael Fassbender ... (rumored)

Ian McKellen ... Gandalf (rumored)

Andy Serkis ... Gollum (rumored)

Graham McTavish ... Dwalin

Leonard Nimoy ... (rumored)

Robert Kazinsky ... Fili

Aidan Turner ... Kili

John Callen ... Oin

Peter Hambleton ... Gloin

Mark Hadlow ... Dori

James Nesbitt ... (rumored)

Stephen Hunter ... Bombur

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

چرا nine؟؟؟؟

خب برادر من یاران حلقه 9 نفر بودن دیگه... /:D

گیملی هم خب می دونی...نخواسته ادای جوونکا رو دربیاره...ناسلامتی 60 سالشه ها...این جلف بازیا(!) مال این بچه جووناست (به استثنای سر یان مک کلن!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ببخشید من به خاطر کنکور دیر به دیر میام به سایت سر میزنم خبرهاتونو بدید به تولکاس.

تا اونجایی که من یادمه حضور یان مک کلن و اندی سرکیس تو فیلم قطعی شده بود(البته این قضیه مال همون اوایله که قرار بود فیلم سه سوت ساخته بشه)

پی نوشت:

تا اونجا که من میدونم (و در ظاهر پیدا بود!) لگولاس جان، برادر لگولاس بود حالا چی شده که همشیره و بانو؟؟!! :D :D :D :-o

لطفا هرچه سریعتر این موضوع رو مشخص کنید تا من از صورت شکلکهای مندرج در بالا خارج بشم! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

اوه ! راست میگی ؟! :D

ولی خب نامردی کرد و خالکوبی نکرده ! میمرد ؟ کار بقیه رو لوث کرد ، دیگه از یان بزرگ که گنده تر نبود :D

مهدی جان اطلاعاتت پیری شده ، از 2003 تا حالا اون سه نفر تو جریان فیلمن ، دیگه نیازی نیست باهاشون در مورد نقششون صحبت بشه .

بانو لگی .... دوشیزه لگولاس هستند ! :D ................................ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

هی میگم اینا ثبات شخصیتی ندارن کسی گوش نمیکنه :D

IMDB در حال حاظر باز می باشد :D

Martin Freeman ... Bilbo Baggins

:D

Richard Armitage ... Thorin Oakenshield

آخه آدم قحط بود واسه یه دورف با اون همه عظمت میان...

بقیه هم نظری ندارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

الوه راست میگه ! آرمیتاژ بیشتر به یه باده به نوش ..چیز... پرست ، یا یه جوان لا اوبالی راهزن و یه غیر اشراف زاده دیلاق بیشتر شبیه تا یه دورف کهنسال با اون شخصیت !

بشنوه ، فیلم رو ترک میکنه!

رقم بودجه حسابی حواس از سر پیتر جکی پرونده !

جدای از این حرف ها این مارتین فریمن چه شانسی داره که انتخاب شده ! ره یک هزار ساله رو تو یه شب میره ، احتمالا جز شناخته شده ترین شخصیت ها قرار میگیره .

دوست داشتم به جای اون بودم. ;:D پیتر هم همینو میخواست ، حیف که اجازه خروج ندادن :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
الوه راست میگه ! آرمیتاژ بیشتر به یه باده به نوش ..چیز... پرست ، یا یه جوان لا اوبالی راهزن و یه غیر اشراف زاده دیلاق بیشتر شبیه تا یه دورف کهنسال با اون شخصیت !

ای راست گفتی...

بشنوه ، فیلم رو ترک میکنه!

اگه میخواست ترک بکنه همون اول که پیشنهاد دادن بهش نمی پذیرفت

راستی این عکسه که مال خبر هابیت هست چقدر بد با فتوشاپ ویرایش شده و جالب این که همین عکس توی خیلی از جاهای نت پیدا میشه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهم...اهم...

به همشيره سبزبرگ!:

هييي! تيربيت سيز! به تراندويل بگم فلفل بريزه رو زبونت؟!

به اخوي ستاره ي شامگاهي!:

اگه دقت كني اون خبرو من زودتر بالاي پستت داده بودم... خودم اول گفتم... اولم اولم! {تورين تورامبار: انديشه اي در سطح طفل يك ساله!}

به اخوي سه بعدي:

جريان اين خواهر لگي هم مثل اين برادر آرونه... فقط برعكس!:دي!

خبرهاي گتره اي:

1-اين سايت د وان رينگ يه مصاحبه اي صورت داده{!} با استفان هانتر ، بازيگر نقش بومبور {چه بهش مياد اتفاقن!} هر كي حال داشت بره اينجا بخونه!:دي!

2- امروزم تولد حاج پيتر جكسونه...

3- واسه پر بودن عريضه: هالووين مبارك!!: |

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ممنون ، هالووین شما هم مبارک ! :D

به برادر خزنده کش :

خبر بودجه رو که من اول گفتم !!!! هی هی هی :D

تازه تولد جکسون هم من زودتر تو تاپیک خودش زدم ! :D (( تفکر کودک 7 ساله )).

دادا ت 2 ! کودک یه ساله که تفکر نداره ، تفکر خود مرکز بینی از 3 سالگی تازه شروع میشه !

من همینجوری arven نشدم که منو با بعضی ها مقایسه میکنین :D !

نصف آشنایان منو به این اسم میشناسن :-o ! (( البته بهشون میگم معنیش فقط ستاره شامگاهیه ، نمیگم اسم کی بوده))

ضد اسپم :

یه مقاله انگلیسی خوندم که نوشته بود بودجه 500 میلیون دلاری هابیت ، باعث ضعف فیلم میتونه بشه ، همونجوری که توی کینگ کونگ شده بود ! اون مقاله همچنین گفته بود که بودجه های زیاد باعث میشه تا کارگردان بیشتر به جنبه های تجاری بپردازه تا هنری ! نظرتون چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
دادا ت 2 ! کودک یه ساله که تفکر نداره ، تفکر خود مرکز بینی از 3 سالگی تازه شروع میشه !

اینجا باید تسلیم شد :biggrin:

بیشتر به جنبه های تجاری بپردازه تا هنری ! نظرتون چیه؟

بودجه ی هابیت حتی اگه 1 دلار هم بود از این بهتر میشد

با این بودجه همچین مشکلات مسخره ای سر راهشه

بازیگر درست نداره

و خیلی چیزای دیگه باعث میشه :D

اما اون تکه ی آخرو قبول ندارم کاملا

اما یکم قبول دارم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

به اخوي ستاره ي شامگاهي:

اصلن قهر قهر قهر تا داگور داگورات! {تورين تورامبار احساس شيرين بودن بيش از حد مي كند...}

درضمن1: برادر من شما بقيه رو با بنده مقايشه ميكني؟! اينجانب در شش ماهگي نسبيت انيشتين رو ثابت كرده و در سن يك سالگي معادله ي شرودينگر را حل نمودم! {تورين تورامبار معتقد است: دروغ كه عار نيست...}

درضمن2: رفيق شفيق، "آرون" به معناي "بانوي نجيب" ـه! اون "آندوميل" ـه كه به معناي ستاره ي شامگاهيست!:دي!

"در انتخاب نام خود دقت كنيم...":پي! {تورين تورامبار همچنان احساس شيريني مي كند}

خبر پا منقلي:

جيمز نسبيت نقش بوفور و آدام براون نقش اوري را در مجموعه ي هابيت ايفا خواهند كرد...

عسك حاجيان نامبرده:

James-Nesbitt.jpg

جيمز نسبيت

adam_brown-240x300.jpg

آدام براون... عاشق اون گوشاشم! بهش ميخوره اتفاقن نقش اوري:هر هر هر...

سرقت شده از TORn

پ.ن: حال مي كنيد آردا چه آپديت شده؟! اصن بي بي سي و سي ان ان خر كي؟!!:پي!

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

:D( :))( :)( :D( :D !

جای زخم زبونت میسوزه ه ه ! :D :)

ای کاش جای لالایت تو مرحوم میشدی ! ببینیم برادر ! مطمعنی با گورتانگ گالائرونگ رو کشتی !؟؟

من در این لحظه یقین کردم که با زخم شمشیر زبونت ناکوتش کردی !

قریب گیر آوردی ، قریبی .... بی کسی .... درده ... خدایا ..... آه :D آه :-o آه :D

یکی طلبت :D

تو انتخاب بازیگر ها عمو جکسون رندوم عمل میکنه ... گویا ! :D کار درست رو هم ایشون میکنه ، آخه پشت اون همه ریش و پشم که بازیگر دیده نمیشه ! میشه ؟؟

13 تا گوله پشمالو هم میتونن این نقش ها رو بازی کنن ، من نگران ایان مک کلن و بانو کیت بلانشت هستم ! چرا حضور اونها قطعی نمیشه ، خدا میدونه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
به اخوي سه بعدي:

جريان اين خواهر لگي هم مثل اين برادر آرونه... فقط برعكس!:دي!

ای بابا، اینا از علایم آخرالزمانه!(مردان زن نما و زنان مزدنما) بعد از arven و الیاس چشممون به لگولاس روشن شد! میگن تا سه نشه بازی نشه!

راستی کسی از الیاس خبر نداره؟ یهو غیبش زد!

کلا این پست شده اسپم با اندکی مطالب مرتبط!

فکر نکنم بودجه ی زیاد باعث بشه کیفیت فیلم بیاد پایین. بلاخره اینا کارشونو بلدن، پول اضافی هم ندارن که بیخود بریز و بپاش کنن.

انتخاب بازیگرا هم به نظر من بد نیست. توی ارباب حلقه ها هم از سوپراستارها استفاده نکردن که اتفاقا باعث بهتر شدن فیلم شد.(فرض کن برد پیت و آنجلینا جولی بیان نقش بیلبو و گالادریل رو بازی کنن!)

خداوند عمر ایان مک کلن و کریستوفر لی را دراز گرداناد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام ,از اونجایی که من به نبرد اخرین اتحاد الف ها وانسان ها در برابر نیروهای موردور,علاقه زیادی دارم.به نظر شما پیتر جکسون در دو گانه هابیت هم درباره جنگ اخرین اتحاد وچگونگی رسیدن حلقه به گالم خواهد پرداخت؟ایا این بار هم مثل ابتدای فیلم یاران حلقه تاریخچه ای از به وجود امدن حلقه توسط سائورون وافتادن ان به دست گالم ,نبرد اخرین اتحاد ,گیل گالاد ,الندیل و خود سائورون و...اینبار به طور کاملترساخته میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider

برادران پیتر 2 شخصیت جدید رو معرفی کرد:

James Nesbitt در نقش بوفور

Adam Brown در نقش اوری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به 3D جون :

بلاخره یکی باید این وظیفه نشونه بودن رو به دوش بکشه یا نه !

یه اسم عوض کردیم ، اونم با املای اشتباه :D ، اینهمه تو سر زدن داره آخه ! :D

نه راستش! :-o منم دلم واسه الیاس تنگ شده ، اون که کتاب ها رو گرفت ، من گفتم دیگه پای ثابت اینجا میشه ولی ... ! خدا عالمه !

نظر منم در مورد بودجه و منافعش مثل توئه ، ولی کم نیستن کسایی که میگن جنبه تجاری فیلم با این بودجه ، اجازه نفس کشیدن به هنر فیلم سازی نمیده ! بازم باید منتظر بود و دید !

به الندیل :

فکر نکنم به آخرین اتحاد ربطی داشته باشه ! چون ماجرای حلقه مفصل توضیح داده شده ! :)) هابیت هم کم مطلب نداره که بخوان مطلب کم بیارن و از جایی دیگه اضافه کنن .

عشقت به آخرین اتحاد چقدر زیاده :)

به rider :

برادر من پست های بالای رو نمیخونی ؟! :D بنده خدا دادا ت2 با کلی زحمت عکس این 2 بازیگر رو هم گذاشته ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider

به آرون:

بابا دیروز(4ام نوامبر) بعضی (شاید خیلی) از سایتها این خبر رو پخش کردن و صفحه هابیت تو فیس بوک هم این خبر رو داد. منم فکر کردم خبر جدیده. البته چون اسم بازیگرا یادم نمیمونه متوجه نشدم. :D

در کل پوزش می طلبم.

اینم یکی از سایتها:

http://the-hobbitmovie.com/two-more-cas ... he-hobbit/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

اخوی اینا رو که ت.ت گفت اون بالا یا من دوباره شماره ی چشمم رفته بالا؟؟؟؟؟!!!! :-o\

نمی دونم چرا من عاشق اون چمشمان زیبا و آهویی آدام براون شدم...شبیه آدم فضایی ها می مونه... :))

اوووووووووووویه...چرا اینجا همه کج سلیقه ن...من از ریچارد خوشم میاد توهین نکن آقا... :D

به داداش مهدی:

به...ما رو باش که فکر کردیم هرکی ندونه شما می دونی ما دختریم...عجب روزگاری شده ها... :D

اصلن چی باعث شد شما فکر کنین اینجانب پسرم؟؟؟؟؟؟؟ لطفن هم دیگه قیافه تونو این شکلی نکنین :D

با سلام ,از اونجایی که من به نبرد اخرین اتحاد الف ها وانسان ها در برابر نیروهای موردور,علاقه زیادی دارم.به نظر شما پیتر جکسون در دو گانه هابیت هم درباره جنگ اخرین اتحاد...

والا چه عرض کنم الندیل جان...از پی.جی هرچی بگید برمیاد...یه دفعه دیدید این وسطا اومد سیلماریلیون رو هم قاطی داستان کرد

کی به کیه؟؟؟؟ من هنوز نمی دونم اصلن قصدش از ساخت هابیت 2 چیه دیگه؟چی کار می خواد بکنه الله اعلم...!

به اخوی ت.ت:

آخ...چی بگم بهت آخه...واقعن هیچی به مغزم نمی رسه...بذار برم فک کنم بعدن میام... :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
انتخاب بازیگرا هم به نظر من بد نیست. توی ارباب حلقه ها هم از سوپراستارها استفاده نکردن که اتفاقا باعث بهتر شدن فیلم شد

تو اینجور فیلم ها اصلا نباید طرف بازیگر آشنا باشه چون خیلی بد در میاد .یه فیلم ایرانی ها ساخته بودن .به اصطلاح فیلم تاریخی بود .هر چی بازیگر معروف که نقششون اصلا بهشون نمیومد توش بودن با آرایش ضایع .(آرایش نه گریم :D )

فرض کن برد پیت و آنجلینا جولی بیان نقش بیلبو و گالادریل رو بازی کنن!

دقیقا درسته .

این آدام براون گریم بشه فکر کنم خوده خوده اوری بشه .همونه که دقیقا تالکین تو فکرش بوده . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
به داداش مهدی:

به...ما رو باش که فکر کردیم هرکی ندونه شما می دونی ما دختریم...عجب روزگاری شده ها...

اصلن چی باعث شد شما فکر کنین اینجانب پسرم؟؟؟؟؟؟؟ لطفن هم دیگه قیافه تونو این شکلی نکنین

من فکر میکردم که هرکی اسمشو میذاره لگولاس یعنی پسره!! اما مثل اینکه اینجوریام نیست. من زیاد تو والیمار نبودم به همین خاطر تمام پستها رو نخوندم تا کامل با همه آشنا بشم.

نگران نباش الان که فهمیدم و از تناقضات بوجود آمده خلاص شدم قیافه ام درست شد :D

اوووووووووووویه...چرا اینجا همه کج سلیقه ن...من از ریچارد خوشم میاد توهین نکن آقا...

منم ازش خوشم میاد. به نظرم بتونه از پس نقشش به خوبی بر بیاد

والا چه عرض کنم الندیل جان...از پی.جی هرچی بگید برمیاد...یه دفعه دیدید این وسطا اومد سیلماریلیون رو هم قاطی داستان کرد

کی به کیه؟؟؟؟ من هنوز نمی دونم اصلن قصدش از ساخت هابیت 2 چیه دیگه؟چی کار می خواد بکنه الله اعلم...!

قراره توی فیلم هابیت بخشی از داستانهای ناتمام هم آورده بشه. و شورای سفید هم بهش اضافه میشه. اگه یادتون باشه گندالف هی تو هابیت غیبش میزد و دوباره بر میگشت. توی اون مواقع میرفت و در شورای سفید شرکت میکرد و احتمالا حمله به دول گولدور هم ساخته میشه.

کلا من تا حالا از انتخاب بازیگرا خوشم اومده فقط یه خورده درباره بازیگر نقش بیلبو مشکل داشتم اونم وقتی که پیتر گفت برای این نقش به دنیا اومده یکم خیالم راحت شد چون پیتر تا حالا همچین حرفی رو برای بازیگر دیگه ای غیر از کریستوفر لی نگفته بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

جهت اعلام حضور!!!

بابا انقدر اسپم میزنید خسته نمیشوید؟(گفتم نگید نیستم!!!)

من به هابیت خیلی امید ندارم.کلا داستانش کشش لوتر رو نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
بابا انقدر اسپم میزنید خسته نمیشوید؟(گفتم نگید نیستم!!!)

اگه همینم نزنیم دق می کنیم از بی آردایی :D

من به هابیت خیلی امید ندارم.کلا داستانش کشش لوتر رو نداره

نبرد پنج سپاهش قشنگه...

اون بخش بازی بیلبو با اسماگ هم باید جالب باشه

بقیش رو موافقم

جذابیتش به پای لوتر نمی رسه ( توی متن کتاب هم پیداست )

چون کلا سبکش فرق داره :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

ولی خب نامردی کرد و خالکوبی نکرده ! میمرد ؟ کار بقیه رو لوث کرد ، دیگه از یان بزرگ که گنده تر نبود :D

آره ولی خب جدیدا بعد اینکه فهمیدم سر مک کلن انحراف جنسی دارن نظرم راجع بهش خیلی تغییر کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یعنی چی؟ :D

راست و حسینی بگو قضیه چیه ! چرا حرف میذاری تو دهن مردم ؟

به تولکاس :

من موافق نیستم ، سبک ها متفاوته ، شاید فیلم طوری ساخته شه که بهتر از لوتر از آب در بیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

یه شایعه به نظر میاد.سال 88 میلادی از حقوق همجنس گرا ها دفاع کرده و این فک نکنم نشون بده که طرف خودش هم این طوره.علاوه بر اون، این نباید به دید ما در مورد اون خدشه ای وارد کنه به نظرم.ما به خاطر بازیش دوسش داریمف نه چیز دیگه ای

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...