رفتن به مطلب

Recommended Posts

الندیل پادشاه انسان ها

به لگولاس گرینلیف:بابا شوخی کردم, حالا چرا به دل میگیری.منظوری از این حرف نداشتم فقط خواستم یه شوخی کرده باشم.

باز هم به لگولاس گرینلیف:خواهش می کنم در مورد پیتر جکسون اینطوری قضاوت نکنید.پیتر خودش تو اکثر مصاحبه هاش روی این نکته تاکید کرده که از بچگی یعنی از حدود ده سالگی این کتاب رو خونده بود وعلاقه زیادی داشت تا این کتاب تبدیل به فیلم بشه ,اما طبق گفته های خودش بعد از سال ها انتظار برای ساخته شدن ارباب حلقه ها,بلاخره خودش دست به کار شد واین فیلم سه گانه رو ساخت که یکی از عظیمترین اثار تاریخ سینماست.شما مطمئن باشید که اگر پیتر به ساخت این فیلم علاقه مند نبود وبیشتر مسائل مالی براش مهم بود.هیچ وقت این سه گانه در این حد واندازه موفقیت به دست نمی اورد.در واقع پیتر این فیلم رو با عشق وعلاقه به داستان محبوب دوران نوجوانیش ساخته ودلیل موفقیت این سه گانه هم این هست که پیتر با علاقه قلبی به این داستان این فیلم رو ساخته.با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

به اخوی الندیل:

به دل نگرفتم باووووو گفتم یه ابراز وجودی کرده باشم... :D

خب...خب...می بینم که سه بعدی شدن هابیت هم قطعی شد...ولی جدا" نمی دونم این خوبه یا بد؟! :D\

قبلا" فکر می کردم بده...ولی الان جدا" نمی دونم! :D

بعدشم یه سوالی...فیلمبرداری هابیت به زودی شروع می شه دیگه مگه نه؟ تا حدودا" یه ماه دیگه وارد سال 2011 می شیم دیگه...پس چرا هنوز این پیترجکسون تکلیف بعضی کاراکترای کتاب و کاراکترایی که احیانا" ممکنه اضافه بشن رو روشن نکرده؟! فکر نمی کنین داره دیر می شه؟؟؟؟؟؟

من فکر نمی کنم با این وضع قسمت اول هابیت تا 2012 بیاد بیرون...به عبارتی این آقای جکسون باز وعده ی سر خرمن داده بهمون!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فیلمبرداری فوریه 2011 شروع میشه که میشه وسطهای بهمن خودمون. پیتر حتما تا حالا بازیگرا رو انتخاب کرده اما اعلام عمومی نکرده.

خیالت راحت باشه فیلم اولو دسامبر 2011 میبینی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

دادا مهدی دسامبر 2011 نه ! اکران 2012 هستش .

به بانو لگولاس : چرا که بد باشه ، خیلی هم خوبه که سه یعدی ساخته بشه ، چه بسا پولش فراهم بشه تلوزیون سه بعدی بگیریم ، بشه هابیت رو سه بعدی ببینیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider

سلام

نقش های جدید اعلام شده توسط پیتر:

smmpcbks21.jpg

From L to R: Sylvester McCoy, Mikael Persbrandt, Cate Blanchett, Ken Stott, William Kircher, Jed Brophy & Ryan Gage

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

کیت بلانشت نقش کیو داره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider
کیت بلانشت نقش کیو داره ؟

مثل لوتر نقش گالادریل رو داره.

فکر کنم فقط تو چند صحنه از شورای سفید وجود خواهد داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

یعنی بـــــــــــــدددددم میاد از این کیت بلانشت ها...بیشتر از بادمجون به این یارو من حساسیت دارم...کهیر می زنم!!! :-o

چه قدر این آقاهه Mikael Persbrandt به بئورن میادها...ولی این سیلوستر اصلن به راداگاست نمی خوره بچه ها...من دوست داشتم دورف باشه...

ولی Ryan Gage یه کمی شبیه بگینزها هستش...شایعاتی هم در مورد حضور عقش من لگی جون در هابیت به گوش می رسه که اگه این طوری بشه که عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــااااااااااااااااالی می شه!!!! :D :D :D

به داداش آرون:ببین جون من نگو بانو لگولاس،یه کمی ضایع به نظر می رسه...قربونت همون لگی صدامون کن... :D

بعدشم ما پول نداریم بریم تلویزیون سه بعدی بخریم...ما شبا تو چادر می خوابیم اونم با شکم گشنه سه بعدیم کجا بود... :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بیچاره درسته زشته ، بدترکیبه ، و اصلا شبیه الف ها نیست ... ولی بااین وجود نقشش رو خوب بازی میکنه !

خدا رو چه دیدی ، شاید تا اون موقع تو سینما سه بعدی های تو ایران بتونیم این فیلم رو ببینیم ! :D :D

ایشالا ..

ایشالا...

فکرش رو بکن ، با دوستات میری سینما .... پف فیل میخوری و هابیت سه بعدی رو میبینی ...

قسم میخورم در این صورت هابیت به اندازه تمام تاریخ سینمای ایران تو ایران فروش میکنه . :D(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

چرا همچین نظری راجع به کیت بلانشیت دارید ,به نظر من بازیگر خیلی خوشگل وخوشتیپی هم هست وهم اینکه نقشش رو در ارباب حلقه ها خوب بازی کرده به خصوص صدای جالبی هم داره ,پیشگفتار فیلم یاران حلقه رو به بهترین شکل می خونه.لطفا یکم انصاف داشته باشین.

در مورد سینمای سه بعدی وپخش هابیت در ایران زیاد امیدوار نباشید چون توی اکثر سینماهای کشور ما بیشتر فیلمای ایرانی رو اکران می کنند ویه تک توکی هم فیلم های خارجی هست که اونهم به شکل محدود اکران میشه .البته مسئولان سینمایی ما هم بنده خدا ها تقصیری ندارند چون در ایران اصلا از فیلمهای خارجی خوب استقبال نمیشه ,اما عوضش هر چی فیلم مزخرف واشغال به نام فیلمهای کمدی و طنز به اکران میرسه مردم فوری می پرند توی سینما تا بلکه یکمی با لودگی و ادا واطوار های بازیگران فیلمها یکمی بخندند .اصلا میدونید چیه تقصیر خود ماهاست چنان سطح فرهنگی و هنری مردم پایین اومده که این فیلم های اشغال رو به نام فیلم سینمایی قبول می کنند و میرند تماشا می کنند,بعد از بیرون اومدن از سینما هم خودشون کم بودن میرند واسه شش هفت نفر دیگه هم داستان فیلم رو تعریف می کنند .واقعا وضع سینمای ما خیلی اسفناک شده .در واقع میشه گفت وضعش افتضاحه.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
چرا همچین نظری راجع به کیت بلانشیت دارید ,به نظر من بازیگر خیلی خوشگل وخوشتیپی هم هست وهم اینکه نقشش رو در ارباب حلقه ها خوب بازی کرده به خصوص صدای جالبی هم داره ,پیشگفتار فیلم یاران حلقه رو به بهترین شکل می خونه.لطفا یکم انصاف داشته باشین.

پیشگفتار آره .اما قیافش چندان چنگی به دل نمیزنه .(مسخره نکنیم ولی قیافه شیر برنجیی داره)

ر مورد سینمای سه بعدی وپخش هابیت در ایران زیاد امیدوار نباشید چون توی اکثر سینماهای کشور ما بیشتر فیلمای ایرانی ... نفر دیگه هم داستان فیلم رو تعریف می کنند .واقعا وضع سینمای ما خیلی اسفناک شده .در واقع میشه گفت وضعش افتضاحه.با تشکر.

دقیقا .مثلا یه فیلم تاریخی نمیسازن که تاریخ به فرض کوروش رو به تصویر بکشه .

البته چرا میسازن اما با مسخرگی .خدا وکیلی یه فیلم تاریخی جدی شما نام ببر که بشه ازش به عنوان یه فیلم درست و حسابی نام برد .فقط بلدن فیلم های پیامبری بسازن .داستان حضرت موسی و...

اینم بگم که بخوانم نمیتونن .نه تکنولوزیشو دارن نه بازیگرشو .هنوز نمیدونن که تو فیلم تاریخی و یا کلا سبک قدیمی نباید بازیگر معروف بیارن یا حداقل هر بازیگری نیارن.

یه فیلم ساختن ناسپاس .هر چی بازیگر بود آورده بودن توش فقط جای گلزار و مهناز افشار خالی بود . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

اصن کلا تاریخمون رو به فیلم نکشن بهتره ، چهل سرباز بود چی بود رو که یادتونه ؟ افتضاح قرن

کی حوصلش میشه دوسال دیگه وایسه تا هابیت اکران شه ، ولی هرچی بیشتر طول بکشه بهتره چون کیفیت فیلمم بالاتر میره .. ولی به نظرتون هابیت اون شوق و هیجان موقه تماشا لوتر رو میتونه داشته باشه ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

کیت بلانشت انقدرام زشت نیست. ولی خب قشنگ هم نیست. اما مهم اینه که به الف میخوره و خوب از پس نقشش برمیاد.

در مورد اکران فیلم خارجی با نظر الندیل مخالفم. فیلم خارجی خیلی هم طرفدار داره اینکه اکران نمیشه دلیلش اینه که اونوقت کسی نمیره فیلمهای سطح پایین ایرانی رو نگاه کنه. به نظرم اگه فیلمهای خوب خارجی اکران بشه فیلمسازهای ما هم مجبور میشن کیفیت کارشون رو بالا ببرن. فیلم خوب خارجی بدن من هر هفته میرم سینما(این نکته رو اشاره کنم که من ماه گذشته بعد از 14، 15 سال رفتم سینما و ملک سلیمان رو دیدم!)

فیلم تاریخی هم اگه قراره با این وضع ساخته بشه همون بهتر که ساخته نشه. اون چهل سرباز که فاجعه بود رسما گند زد تو شاهنامه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

با تمام این گفته ها موافقم!

سینمای ایران بیش از حد اندازه عقب افتاده ... ولی مردمش که گناهی ندارن ! چه اشکالی داره هم مردم از سینما لذت ببرن و هم سودش به این مسئول ها برسه ؟

سانسور هم خواستن بکنن ، فقط دبله نکنن !

چهل سرباز به کنار ... این ملک سلیمان که من رو هم مثل مهدی از بند سینما نرفتن رها کرد حالمو گرفت ... با اون فیلمنامش :D !

راستی کیت بلانشت فقط دهنش گشاده ، دیگه مشکلی نداره ... به نظر بنده البته .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

فکرش رو بکن ، با دوستات میری سینما .... پف فیل میخوری و هابیت سه بعدی رو میبینی ...

:D(

آره...فکرشو بکن...چی میشه... :D البته من پف فیل دوست ندارم...چی توز موتوری می خوام...ولی عمرناش!!!! :D

اخوی مهدی راست می گه...اگه فیلمای خارجی تو سینمای ایران اکران شه دیگه کی میره این ملک سلیمان رو ببینه؟؟؟؟؟ یا چه می دونم...اون درباره ی الی مسخره...حالا بگذریم...

یعنی شما دوستان در مورد این بازیگرای انتخاب شده واسه ی فیلم نظری ندارین؟؟؟؟

یعنی هیچی نمی خواین بگین؟؟؟

اعتراضی...اظهار رضایتی...فحشی...دری وری...هیچی؟؟؟ :D\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
یعنی شما دوستان در مورد این بازیگرای انتخاب شده واسه ی فیلم نظری ندارین؟؟؟؟

یعنی هیچی نمی خواین بگین؟؟؟

اعتراضی...اظهار رضایتی...فحشی...دری وری...هیچی؟؟؟

اکثر اینارو اولین باره که اسمونو میشنوم چه برسه به دیدن فیلماشون. حالا چه جوری درباره شون نظر بدم؟! معمولا پیش داوری نمیکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز ,اقا به نظرتون پیتر در فیلم دو گانه هابیت به سائورون هم خواهد پرداخت؟منظورم اینه که نکات بیشتری از زندگانی سائورون رو به تویر بکشه .چون توی سه گانه the lord of the rings نقش سائورون در فیلم در سایه قرار داره و چندان حس وجود سائورون در فضای داستانی فیلم به مخاطب القا نمیشه .درسته که برج تاریک و چشم اتشین توی فیلم بود .اما پیتر می تونست یکم بیشتر به سائورون بپردازه.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

من فکر میکنم این کارو بکنه...آخه این پیتر جکسونه...عشق تحریفه!!!! :D

شنیدم اورلاندو هم اومد تو کار هابیت...آآآآآآآآخ جوووووووووووووووووووووووون!!!! :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این جور که بوش میاد قراره حمله به دول گولدور رو هم بسازن پس سائرون هم هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

آقا گويا اليجا وودم توي فيلم خواهد بود... گفتم تا داغه خبرشو بدم بهتون!

حال ترجمه شو نداشتم خودتون بريد ببينيد اوضاع از چه قراره:

http://www.theonering.net/torwp/2011/01 ... more-41520

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

نه نه نه نه نه نه نه نه...............................

آخه...ای شت!یعنی چی آقا؟؟؟؟؟مگه شهر هرته؟!

آخه این فینگیلی تو هابیت چی کار می کنه؟اون موقع این تو عالم ذر هم نبوده که!!!!

اصلن قراره نقش کدوم(...) بازی کنه؟

یکی نیس بگه آدم قحطیه؟پسره ی بی ریخت با اون چشمای عین وزغش...اه اه اه... :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

لگولاس گرین لیف عزیز,چرا توهین می کنی ,چطور دلت میاد به الیجا وود بگی وزغ .واقعا از شما بعیده !بازیگر به این خوشتیپی با اون چشمای ابی قشنگش رو به وزغ تشبیه می کنی!وای ...وای ...وای... .من عاشق چشمای ابی الیجا هستم واقعا توبی مگوایر که توی اسپایدر من بازی کرده بود بی ریخته یا الیجا وود؟فکر می کنم تشبیهت بیشتر شامل حال اون میشه نه الیجا وود.با تشکر الندیل بنیانگذار پادشاهی ارنور وگاندور.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

مگه قرار نبود هر بازیگری نقش خودشو داشته باشه ؟ اه به نظر منم تو هابیت نباشه بهتره یا ادقل نقش مهمی رو بش ندن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
لگولاس گرین لیف عزیز,چرا توهین می کنی

همین جوری دور همی گفتم بخندیم...

چطور دلت میاد به الیجا وود بگی وزغ .

به سادگی...

بازیگر به این خوشتیپی با اون چشمای ابی قشنگش رو به وزغ تشبیه می کنی!

مگه وزغ چشه؟؟؟؟؟از این چشم ورقلمبیده که بهتره...اگه چشمای این قشنگه پس چشمای من چیه...؟؟؟؟ :D

واقعا توبی مگوایر که توی اسپایدر من بازی کرده بود بی ریخته یا الیجا وود؟

یکی از یکی زشت ترن!!!!

فکر می کنم تشبیهت بیشتر شامل حال اون میشه نه الیجا وود.

اتفاقا" این پست مخصوص این پسره وود بود...

با تشکر الندیل بنیانگذار پادشاهی ارنور وگاندور.

خواهش میکنم،لگولاس پسر تراندویل! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

فرودو که اون زمان هنوز به دنیا نیومده بوده احتمالا فرودو به عنوان راوی داستان هست.یا مثلا نشونش می دن داره برای بچه ها کتاب سرخ رو می خونه. (و اگه همچین نقشی رو قرار باشه فرودو داشته باشه من ترجیح می دم سم این کار رو بکنه.) من هم زیاد از الیجا وود خوشم نمیاد. راستی پدر فرودو هم تو فیلم هست.

با اینکه تا یک ماه دیگه قرار فیلم برداری شروع بشه هنوز وضعیت ایان مک کلن، اندی سرکیس و اورلاندو بلوم مشخص نیست. همچنین هوگو ویونگ.

برای یه سری نقش ها هم بازیگر انتخاب نشده مثله تراندویل، بارد، ارباب شهر دریاچه و ...

Saoirse Ronan هم گفته می شه قراره نقش یه الف رو بازی کنه.

البته آرون و کلبرون هم در اون زمان بودن. که بعید استفاده شن.

با شناختی که از پیتر در تغییر داستان داریم امیدوارم مثلا نقش تراندویل رو نده لگولاس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...