رفتن به مطلب

Recommended Posts

Legolas Greenleaf

آقا هر کی هرطوریه به ما چه اصلن؟

مهم اینه که نقش گندالفو خوب بازی کرده ما چی کار داریم موافق هم جنس بازیه یا نه؟(البته خیلی کوته فکره اگه موافقه! :D )

ولی کلن ما رو سننه؟؟؟؟؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

یعنی چی؟ :D

راست و حسینی بگو قضیه چیه ! چرا حرف میذاری تو دهن مردم ؟

حرف تو دهن مردم چیه رفیق.مدرکمشم موجوده

یه شایعه به نظر میاد.سال 88 میلادی از حقوق همجنس گرا ها دفاع کرده و این فک نکنم نشون بده که طرف خودش هم این طوره.علاوه بر اون، این نباید به دید ما در مورد اون خدشه ای وارد کنه به نظرم.ما به خاطر بازیش دوسش داریمف نه چیز دیگه ای

نه شایعه نیستش اصلا متاسفانه

درسته بازیش خیلی خوب بود و هیچ شکی هم توش نیست ولی بعضی وقتا نوع زندگی کردن بعضیا باعث میشه روی دید بقیه نسبت بهشون هم تاثیر بزاره

Partner :

Brian Taylor (1964–1972)

Sean Mathias (1978–1988)

In 1988, McKellen came out and announced he was ga*y. He became a founding member of Stonewall, one of the United Kingdom's most influential LGBT rights groups, of which he remains a prominent spokesman.

http://up.iranblog.com/Files2/7a53fa8ef096494f9bf1.png

http://up.iranblog.com/Files2/88a5c050584c4172b350.jpg

http://up.iranblog.com/Files2/1efda0d955364076b5ef.jpg

http://up.iranblog.com/Files2/67e9a000db0f407fb41d.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز,خوب ببینید کلا فرهنگ غرب با فرهنگ شرق خیلی تفاوت ها داره واین مطلبی رو هم که در مورد یان مک کلن گفته شد اگه با دلیل ومدرک باشه نمیتونیم انکارش کنیم.اما من با نظر تولکاس هم تا حدودی موافقم چون دلیل نمیشه کسی که از همجنس گراها دفاع کرده حتما باید خودش هم همچین ادمی باشه .چون ما با ذات افراد اشنا نیستیم تا بفهمیم اون ها چه جوریند؟من خودم بازی اون رو در نقش گاندولف خیلی دوست دارم ولی ای کاش اینها شایعه باشه چون بلاخره با وجود تمامی ازادیهای جنسی که در زندگی مدرن بشر وجود داره ,باز هم به همجنس بازها در تمام دنیا مورد نفرت اکثریت مردم هستند .خوب در مورد یان مک کلن هم کمی باعث میشه از محبوبیتش کاسته باشه. اما ای کاش اینها همه شایعه باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

یه مطلب هم یادم رفت بگم من با تولکاس موافق نیستم که میگه شانس موفقیت هابیت نسبت به ارباب حلقه ها کمتره .چون محاله که یه اثر فانتزی وحماسی اونهم از نوع تالکینیش به دست پیتر جکسون دوست داشتنیمون ساخته بشه و اثری موفق نباشه .واقعا من به سینمای پیتر جکسون خیلی علاقه دارم از وحشت افرینان گرفته تا سه گانه بزرگ خودمون(ارباب حلقه ها) وهمینطور بازسازی عظیمش از فیلم محبوب دوران نوجوانیش کینگ کنگ با اون صحنه های عظیم و زنده و رئالش از کنگ وتیرونوزوروس رکس ها که ادم رو توی رویایی فراموش نشدنی غرق میکنه ویادش تا سال ها در ذهن ادم میمونه.

خطاب به لگولاس گرینلیف عزیز@@@:من فکر می کردم شما پسری ,به حق حرفهای نشنیده وندیده.اقا از این به بعد خواهشا خودتون رو معرفی کنین واین قدر از اسامی معکوس استفاده نکنین .در مورد داش ارون خودمون هم من فکر می کردم که ایشون دختر هستند اما بعد که فهمیدم خیلی تعجب کردم.ویه حرف دیگه که امیدوارم لگولاس به دل نگیره,برای من خیلی عجیبه که یه دوشیزه خانم به کتاب های حماسی اسطوره ای اونم از نوع ارباب حلقه ها که جهانی کاملا خشن ورام نشدنی داره علاقه مند باشه.اخه معمولا دختر خانم ها کلا شخصیت احساساتی دارند واز این جور داستان ها ورمان ها هم متنفرند.البته ببخشید ها من قصدم از گفتن این حرف توهین به شما نیست ,اما واقعا خیلی تعجب می کنم که شما این قدر به تالکین وحماسه اش علاقه دارید!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من هم در هر دو مورد با تولکاس موافقم. هابیت کجا و لوتر کجا. ولی چون قراره یکم از داستان های ناتمام بهش اضافه بشه و از حالت کودکانه دربیاد میشه روش حساب کرد. در مورد ایان مک کلن هم ما فقط بازیگریش رو میشناسیم و به همین خاطر دوسش داریم اما این دلیل نمیشه که در همه موارد اونو تایید کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به به ! تو این یه سال اینهمه پست جدید یه جا ندیده بودم ! کور بشه چشم حسود !

به گلروفیندل :

شما هم جز سه شاهد عادل و عالم صحنه بودید ؟؟ :D !

نگید این حرف ها رو ترو خدا ! به قول استاد آسیب شناسی روانی مون : بد و خوب آدم ها رو باید با بستر فرهنگیشون بسنجیم ، شاید این کار هموسکشوال ها تو ایران زننده باشه ولی تو جاهایی که فرهنگش جا افتاده ( درست یا غلط به هر حال ) نمیشه با این دید قضاوت کنیم ! مثل مراسم قمه زنی خودمون که به دید خیلی ایرانی ها عشقه و شور و عبادت ولی به چشم غربی ها وحشی گری و ... حرف کی درسته ؟ میشه قضاوت کرد ؟

خاکستری تو زمینه سفید تیره است ولی همین خاکستری تو زمینه سیاه روشنه !

به الندیل :

خب این قضیه که از لوتر کمتره رو میشه به لحنش مربوط دانست ، شاید فیلم خوب باشه ولی این که جکسون کارگردانشه که دیگه شرط فروشش نیست ! همین کینگ کونگ که گفتی با اون بودجه نجومی چقدر مگه فروخت ؟ 220 تا بودجه داشت 500 تا فروخت ، یا لاولی بونز چرا انقدر کم فروخت ؟ هرچیزی ممکنه سر هابیت بیاد .....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

آقا چرا اینجا هیشکی به حقوق مسلم یه انسان احترام نمیذاره!خب طرف دوس داره همجنس گرا باشه! به ما چه؟:دی

راستی این جکسون هرچقدر هم بخواد این هابیت رو خفن بسازه بازم درست در نمیاد!هابیت مث یه بازی دوران کودکیه!برو دنبال گنجت!!!

هابیت اصلا دلهره و تعلیق نداره و همین هم باعث میشه که تو نظامی مث هالیوود موفق نباشه.هابیت تک پرده است.

راستی:پست آرون رو خیلی میپسندم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز,راستشو بخوای ارون نظر دادن در مورد اتفاقی که نیافتاده وقراره در اینده رخ بده ,هیچ وقت نتیجه اش درست از اب در نمیاد.منظور من از اون حرف این بود که پیتر جکسون اشنایی زیادی با کار های تالکین داره و توی فیلم ارباب حلقه ها هم امتحانش رو در حد عالی پس داده.پیتر در طول ساخت سه گانه ارباب حلقه ها تجربیات عمیقی از کارهای تالکین و برگردوندن اون به یک اثر سینمایی رو کسب کرده وبه همین خاطره که میگم امکان موفقیت فیلم دو گانه هابیت خیلی زیاده.

در مورد کینگ کنگ هم باید بگم که درسته موفقیتی در حد واندازه ارباب حلقه ها پیدا نکرد .ولی باز هم این فیلم (کینگ کنگ) یکی از قله های تاریخ سینماست هم در زمینه داستانی ودرام اثر وهم در زمینه شخصیت پردازی فیلم وهم در زمینه جلوه های ویژه فیلم بسیار قدری هست.در زمینه داستانی پیتر فیلمنامه این فیلم رو بر اساس نسخه اصلی واولیه فیلم کینگ کنگ به کارگردانی ارنست ,بی, شودساک و مریان سی کوپر ,محصول سال 1933که فیلمی سیاه وسفید هست نوشته است.حاصل کار سه همکار قدیمی یعنی پیتر جکسون ,فرن والش و فیلیپا بوینز یک فیلمنامه عالی وکم نقص درخشان شده که در طول مدت زمان 187دقیقه ای فیلم ,مخاطب رو همچنان سر جاش نگه میداره ودر اخر به طرز غم انگیز وبا شکوهی به پایان میرسه.شخصیت پردازی کاراکتر های این فیلم در حد بسیار عالی قرار داده,شخصیت خود کنگ که یک گوریل 8 متری هست بسیار زیبا پرداخته شده بر خلاف نسخه سال 1933 که کنگ رو به صورت یک هیولا در اورده,در فیلم پیتر می بینیم که شخصیت کنگ تا حدی تعدیل پیدا کرده ویک شخصیت کمی انسانی پیدا کرده و جادوی این فیلم هم در همین جاست.طرز رفتار کنگ رو با ان دارو که در فیلم یک بازیگر تئاترهست رو دقت کنین.اون وقت میفهمین منظور من چیه.حتی شخصیت ان دارو با بازی نائومی واتس استرالیایی هم خیلی خوب پرداخته شده در ابتدا میبینیم که ان دارو از کنگ میترسه وکنگ هم می خواد اون رو اذیت کنه اما رفته رفته رفتار هردوشون تغییر پیدا میکنه وبه همدیگه علاقه مند میشن تا جایی که حاضرند جانشون رو برای همدیگه فدا کنند.در واقع داستان کینگ کنگ قصه ناممکن ترین عشق هاست ,عشق بین یک دیو ویک دلبرکه عاقبت به یکدیگر نمی رسند ,اما چنان زیبا بهش پرداخته شده که ما رو به وجد میاره.جلوه های ویژه این فیلم در زمان خودش (سال 2005)پیشرفته ترین جلوه های ویژه رو داشت.با دقت در هریک از موجودات فیلم اعم از خود کنگ دوست داشتنی ,دایناسور های علف خوار که توی دره دیده میشه وهمینطور تیرونوزوروس رکس ها وکلا فضای جنگل های جزیره اسکال این امر بر ما ثابت میشه.اگه دقت کنین تمامی موجودات توی این فیلم خیلی واقعی ورئال به نظر میرسه واصلا تفاوت اون ها رو با کاراکتر های واقعی فیلم حس نمی کنیم .همه این ها اسون به دست نیاورده شده ,کینگ کنگ اخر سر 207میلیون دلار خرج برداشته و باید بگم که اصلا هم بودجه این فیلم حیف ومیل نشده وپیتر وعوامل این فیلم کارشون رو در حد عالی انجام دادند.اگر ارباب حلقه وکینگ کنگ ساخته نمیشد ما امروز نمی تونستیم فیلمی مثل اواتار رو بر پرده سینما مشاهده کنیم .در واقع جیمز کامرون با دیدن تکنیک های به کار رفته در طراحی وساخت دیجیتالی گولوم و کنگ با استفاده از تکنیک پرفورمنس کپچر به این نتیجه رسیده که حالا وقت ساختن اواتار فرا رسیده.جالب اینجاست که بسیاری از کار های جلوه های ویژه اواتار توی شرکت خود پیتر ,وتا دیجیتال ساخته شده ودر واقع میتونیم بگیم که تیم جلوه های ویژه پیتر جکسون صحنه های این فیلم رو خلق کرده .با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یکم یواش تر دادا ، بذار ما هم برسیم .

در مورد اتفاقات آینده میشه قضاوت کرد ، به شرطی که با عقل و تجربه همراه باشه .

در این که لوتر فیلم کامل و نابی بود هیچ شکی نیست ،اما تکرار این نابیت زیاد آسون نیست ، دنیا 10 سال از اون زمان جلوتر رفته و انتظارات پیچیده تر شده ، همونجوری که تولکاس گفت هابیت یه قصه کودکانست که دیگه چنین سادگی رو نمیشه تو یه انیمیشن مثل داستان اسباب بازی 3 دید! درسته جلوه های ویژه نقش مهمی رو بازی میکنه ولی همه چیز نیست .

به نظرم سلیقه ها داره به اصل فیلم نامه و موضوع فیلم برمیگرده .نمونش فیلم سرآغاز ... که به مدد فیلم نامه و داستان مهیجش به فروش 800 میلیونی میرسه .

کینگ کونک فیلم خوبی بود ، ولی دیگه شاهکار نبود که ! فروشش معجزه نکرد ، و هیچ جایزه ای هم نبرد ! نباید در مورد فیلم احساسی قضاوت کنیم ، ولی این که میگی آواتار رو با کمک فیلم های جکسون ساختن ، این که معلومه .... همه فیلم ها ی جدید از فیلم های گذشته درس میگیرن ، مگه لوتر و کینگ کونگ تمامی روش های جلوه های ویژشون رو خودشون ابداع کرد بودن ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل
به گلروفیندل :

شما هم جز سه شاهد عادل و عالم صحنه بودید ؟؟ :D !

نگید این حرف ها رو ترو خدا ! به قول استاد آسیب شناسی روانی مون : بد و خوب آدم ها رو باید با بستر فرهنگیشون بسنجیم ، شاید این کار هموسکشوال ها تو ایران زننده باشه ولی تو جاهایی که فرهنگش جا افتاده ( درست یا غلط به هر حال ) نمیشه با این دید قضاوت کنیم ! مثل مراسم قمه زنی خودمون که به دید خیلی ایرانی ها عشقه و شور و عبادت ولی به چشم غربی ها وحشی گری و ... حرف کی درسته ؟ میشه قضاوت کرد ؟

خاکستری تو زمینه سفید تیره است ولی همین خاکستری تو زمینه سیاه روشنه !

نه جزو 3نفر شاهد نبودم ولی به نظرت وقتی یکی میاد رسما اعلام میکنه که همجنسگرا هستش

8سال با یه مرد زندگی میکرده،10 سال دیگه هم با یه مرد دیگه زندگی میکرده اونوقت میشه گفت طرف Straight هستش؟

مث اینه که بیایم بگیم التون جان همجنسگرا نیستش :D

بعدشم حتی توی فرهنگ غرب هم هنوز همجنسگرایی جا نیفتاده،ممکنه تو جاهایی مث انگلیس ازدواجشون قانونیه ولی عملا خیلیا نگاه نفرت انگیزی دارن

حتی توی کشوری مثل امریکا همجنسگراها نمیتونن استخدام بشن توی ارتش

به قولی اونا رو از ادمای عادی جدا میدونن.

ولی به هر حال همونطور که رفقامون گفتن بازیش خوبه ولی زندگی شخصیش میتونه باعث کاهش محبوبیتش بین یه سری بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز,داش ارون ,عزیز دل من,من اصلا احساسی قضاوت نمی کنم.کینگ کنگ یک شاهکاره.یه حماسه مدرن بزرگ که داستان پیچیده اش رو به بهترین شکلی روایت می کنه و طوری داستان به تصویر در میاد که ما در علاقه وعشق ان دارو با کنگ شکی نمی کنیم.اتفاقا کینگ برنده 3تا جایزه اسکار سال 2005بود.اسکار بهترین جلوه های ویژه,اسکار بهترین صدابرداری,اسکار بهترین میکس و تدوین صدا شما چطوری میگین برنده هیچ جایزه ای نبوده؟درسته که فروشش در حد واندازه ارباب حلقه ها نبود ,ولی مگر قراره همه فیلم های پیتر جکسون مثل ارباب حلقه ها باشه.بدون شک ارباب حلقه ها یک اثر تاریخ ساز و بی نظیردر تاریخ سینما هست وکمتر فیلمی مثل اواتار اونم به کمک اخرین تکنولوژی های تصویری می تونه رکورد اون رو جا بجا کنه.شما نباید بقیه فیلم های پیتر رو با ارباب حلقه ها مقایسه کنید.ارباب حلقه ها از نظر فروش یه فیلم کم نظیره ,توجه داشته باشین که سومین قسمت این فیلم تا جایی که یادمه یک میلیارد ودویست میلیون دلار فروش داشت و قبلا رتبه دوم پرفروش ترین فیلم پس از تایتانیک رو داشت که با اومدن اواتار شد رتبه سوم .در ضمن کل فروش سه گانه ارباب حلقه ها در جهان 3 میلیارد دلار بود.پس می بینیم که هر فیلمی قرار نیست مثل ارباب حلقه ها فروش داشته باشه.

در مورد بخش سوم عرایض شما هم باید بگم که من نگفتم تمامی روش های جلوه های ویژه شون رو خودشون ابداع کردند.اما اگه الا از هرکسی توی دنیا بپرسی و بگی که سه تا شرکت عالی در زمینه جلوه های ویژه کدوم هستند؟بدون شک یکی از این سه نام کمپانی وتا دیجیتال نیوزلند خواهد بود.ولی ارباب حلقه ها وکینگ کنگ از این نظر فیلم های بزرگ وشاخصی هستند که به وجود اورنده روش های نوینی (در جلوه های ویژه)در تاریخ سینما برای اولین بار هستند.همون روش پرفورمنس کپچر که گفتم رو تیم جلوه های ویژه ارباب حلقه ها اون رو به وجود اوردند.در این روش حسگر هایی رو روی بدن بازیگر نصب می کنند و با استفاده از حرکت های بدن بازیگر حرکت های شخصیت مجازی رو به طبیعی ترین شکل به وسیله نرم افزار های پیشرفته در کامپیوتر ها ثبت می کنند. و سپس شخصیت CGI یا همان انیمیشنی رو به وسیله اون حرکات ثبت شده به حرکت در می ارند وما شاهد موجوداتی مجازی ولی بسیار رئال مثل گولوم وکنگ رو میبینیم که بازیگر هردوشون اندی سرکیس بود.با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

راستی این جکسون هرچقدر هم بخواد این هابیت رو خفن بسازه بازم درست در نمیاد!هابیت مث یه بازی دوران کودکیه!برو دنبال گنجت!!!

هابیت اصلا دلهره و تعلیق نداره و همین هم باعث میشه که تو نظامی مث هالیوود موفق نباشه.هابیت تک پرده است.

ای بابا برادر من بی خیال شو دیگه...چه قدر منفی نگری...شماها هنوز فیلم درنیومده این قدر اه اه و پیف پیف می کنین دیگه وای به روزی که فیلم دربیاد...عجبا...!!!! :D آقاجون کار دست پیترجکسونه و باید بهش اعتماد کرد بابا ناسلامتی این همونیه که لوترو ساخت ها... من مطمئنم که فیلم عالی از آب درمیاد و همچین می زنه تو دهن آواتار (که همین امروز به این نتیجه رسیدم که خیلی فیلم جفنگیه :D ) که دندونای جیمز کامرون بریزه تو شیکمش! حالا ببینید من کی گفتم!این خط ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اینم نشون... که نمی دونم چه جوری باید بکشمش... :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

لگولاس جان همین آقا جکسونه استخوان های دوست داشتنی رو هم ساخت ولی به جز ضرر مالی هیچی ازش ندید.

دیگه خدایی هابیت هرچقدر شاخ هم بشه ، دیگه پوز آواتار رو نمیتونه بزنه ! آواتار شرایط ویژه ای داشت ، و در بهترین زمان ممکن اکران شد ....

حالا چرا یه روزه به این نتیجه رسیدی ؟؟؟؟؟ چی از جیمز و آواتارش دیدی ؟ به ما هم بگو

حالا مگه پیتر جکسون هرچی می سازه باید خوب باشه؟؟؟؟ خب هرکی بعضی وقتا شکست هم می خوره دیگه...

من امروز...یعنی همون روز نشستم آواتارو با دقت تمام و در سکوت محض نگاه کردم.بعد اومدم یه صحنه هایی از بازگشت پادشاه رو نگاه کردم و با هم مقایسه شون کردم و به نتایج زیر رسیدم:

آرون جان!اون آواتار...یه فیلم گیشه ایه که دیگه کسی بهش توجه نمی کنه...داستانش عمق نداره!یه چیز تخیلی بی مفهومه...

اما این هــــــــابــــــــیــــــــته!نویسنده ش تالکینه...اگه قراره چیزای دیگه ای هم از داستانهای ناتمام بهش اضافه بشه خیلی چیز توپی از آب در میاد و دیگه حالت بچگانه نداره...اما آواتار خیلی بی سر و ته بود...داستانش مسخره و لوووووووووس بود...

اگه دقت کنی تازه یه سال از اکران آواتار گذشته و کاملا به فراموشی سپرده شده اما هنوزم که هنوزه بعد حدودن 7 سال از اکران بازگشت پادشاه ارباب حلقه ها رو بورسه...طرفداراشم هر روز دارن زیاد میشن بنده به شخصه الان 4 ساله که طرفدار پر و پاقرص لوتر شدم...چون بعد این همه سال فیلم اون قدر جذاب بود که منو به طرف خودش بکشونه اما حاضرم قسم بخورم اگه آواتارو 5 سال دیگه به یکی نشون بدی خیلی چیز مزخرفی به نظر می رسه و طرف پا میشه می ره.

پیتر جکسون بود که ارباب حلقه ها رو جهانی کرد و همه رو با دنیای تالکین آشنا کرد...نمی گم تالکین به خاطر پیترجکسون معروف شد ولی قبول کنید که محبوبیتش چندین برابر شد و طرفداراش خیلی بیشتر شدن.من مطمئنم که پیتر جکسون یه حماسه از هابیت می سازه که تو ذهن همه ی مردم می مونه...

خب دیگه خانوما و آقایان...سخنرانی تموم شد...خسته شدم...شمام برید خونه هاتون دیگه...

Namarie

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خب، ولی این دلیلی نمیشه که بازم هابیت بترکونه ، احتمال یه میلیاردیش رو منم میدم چون برادران وارنر که دیوانه نیستن بخوان 500 میلیون دلار رو صرف هزینه های الکی بکنن ، ولی این که بتونه رکورد آواتار رو بزنه به نظرم بعیده .

در مورد آواتار هم منم قبول دارم که شاهکار نیست ، ولی انتظار داشتم نقدی چیزی خونده باشی در موردش که این نتیجه گیری رو کردی . سلیقه ها هم فرق دارن ، ما که نباید استقرای ناقص بزنیم و چون هنوز تو جوو لوتر هستیم همه رو اینجوری ببینیم . مطمئن هستم که آواتار هم طرفداران خاص خودش رو خواهد داشت که سالها به یادش میمونن . باید فیلم رو از دید اونها دید .

راستی :

دم هری پاتر 7 گرم ، در عرض 3 روز 330,017,372 دلار در جهان فروخت ! :D این یکی حتما میلیاردی میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

شدیدا نظرات دوست عزیزمون لگولاس گرینلیف با نظرات من تطابق کامل داره,اواتار همه عظمتش به جلوه های ویژه وتکنولوژی های جدیدیه که درش استفاده شده ,با اینکه جیمز کامرون طرح داستانی جالبی در سرش پرورونده اما در اجراش وهم در نوشتن فیلمنامه اش خیلی ضعف ها دیده میشه ,در واقع نتونسته اون انتظاری که ازش میرفت رو بر اورده کنه.در عمل هم دیدیم که بیشتر جوایز اسکار (فکر کنم در حدود 6تا)رو فیلم رقیبش مهلکه به کارگردانی کاترین بیگلو همسر سابقش ,برد در حالی که من قبل از اون با دنبال کردن رویداد های سینمایی واخبار فروش این فیلم همش حرص می خوردم که اواتار میخواد جای ارباب حلقه ها رو بگیره و بسیاری از جوایز رو به خودش اختصاص بده.اما بین خودمون باشه وقتی دیدم که اواتار فقط 3 جایزه اسکار برد ,دلم خنک شد.وبه این ترتیب این اثر با شکوه حماسی (the lord of the rings )تنها فیلم پر افتخار سال های اخیر هالیوود هنوز هم در مقام اولش قرار داره.فقط به این فکر کنید که تنها اهنگ هایی که هاوارد شور برای این فیلم ساخته خودش به تنهایی شاهکاری بی نظیره و اواتار حتی نمیتونه به گرده ش هم برسه.باور نمی کنید هر دفعه ای که فیلم های 1و2و3 لوتر رو تماشا می کنم انگار به جهان دیگه ای وارد میشم که تمام غم وغصه هام رو فراموش می کنم.به خصوص وقتی که صحنه های جنگ اخرین اتحاد در فیلم اول وکلا تمام صحنه های فیلم سوم به همراه اون موسیقی با شکوه هاوارد شور رو در میدان های نبرد رو میبینم احساس می کنم خودم هم اونجا حضور دارم ودر واقع اون لحظه می خوام دوتا بال در بیارم و پرواز کنم.

به لگولاس گرینلیف:من تازه فهمیدم که شما دختری قبل از این فکر می کردم شما پسری !!! اقا لطفا از اسامی معکوس استفاده نکنین تا ما هم به اشتباه نیفتیم.قبلا هم در مورد داش ارون عزیز این اتفاق افتاده بود همه مون فکر می کردیم که ایشون دخترند ولی وقتی فهمیدم که ایشون یه اقا پسرند خیلی تعجب کردم.ولی واقعا برای من خیلی عجیبه که یه دختر خانم اینقدر به فیلمی حماسی اونم از نوع ارباب حلقه ها علاقه داشته باشه .البته اینو به حساب توهین نذار ها ,اخه راستش دختر خانم ها یکم احساساتی هستند واز این جور فیلم ها هم بدشون میاد ولی شما انگار خیلی علاقه به این فیلم دارید.واقعا خیلی برام عجیبه!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

در مورد آواتار هم منم قبول دارم که شاهکار نیست ، ولی انتظار داشتم نقدی چیزی خونده باشی در موردش که این نتیجه گیری رو کردی . سلیقه ها هم فرق دارن ، ما که نباید استقرای ناقص بزنیم و چون هنوز تو جوو لوتر هستیم همه رو اینجوری ببینیم . مطمئن هستم که آواتار هم طرفداران خاص خودش رو خواهد داشت که سالها به یادش میمونن . باید فیلم رو از دید اونها دید .

راستی :

دم هری پاتر 7 گرم ، در عرض 3 روز 330,017,372 دلار در جهان فروخت ! :)) این یکی حتما میلیاردی میشه .

معلومه که شاهکار نیست اینکه واضح و مبرهنه! :D

نقد؟؟؟واقعن فکر کردین من وقت گرانبها و عزیزمو میذارم سر اینکه نقد فیلم آواتارو بخونم؟؟؟؟؟ بنده خودم یه پا منتقدم داداشی!

خب شاااااااااااااااااااید یه کمی طرفدار داشته باشه اما بهت قول میدم طرفدارای اینجور فیلما وقتی یه فیلم دیگه رو دست آواتار بلند شه فوری میرن طرف اون یکی...طرفداراش ماندگار نیستن...می دونی چرا؟چون ایده ی فیلم ماندگار نیست...می دونی...اصلن ذات فیلمایی مثل آواتار همینه...نمی دونم چه طوری بگم راستش!اصولن فیلمای حماسی به مراتب جای خودشونو تو ذهن مخاطب بیشتر از فیلمای علمی-تخیلی حفظ می کنن این یه واقعیته... :)

جدا" دم هری پاتر گرم!!!! فقط امیدوارم این یادگاران مرگ بهتر از شاهزاده ی دورگه باشه! :D

شدیدا نظرات دوست عزیزمون لگولاس گرینلیف با نظرات من تطابق کامل داره,اواتار همه عظمتش به جلوه های ویژه وتکنولوژی های جدیدیه که درش استفاده شده

که در اینجا بنده باید اشاره کنم که هر سال تکنولوژی های جدیدتری میاد و تا چند سال دیگه جلوه های ویژه ی به کار رفته در آواتار کاملن ابتدایی و پیش پا افتاده به نظر میرسه.

باور نمی کنید هر دفعه ای که فیلم های 1و2و3 لوتر رو تماشا می کنم انگار به جهان دیگه ای وارد میشم که تمام غم وغصه هام رو فراموش می کنم.به خصوص وقتی که صحنه های جنگ اخرین اتحاد در فیلم اول وکلا تمام صحنه های فیلم سوم به همراه اون موسیقی با شکوه هاوارد شور رو در میدان های نبرد رو میبینم احساس می کنم خودم هم اونجا حضور دارم ودر واقع اون لحظه می خوام دوتا بال در بیارم و پرواز کنم.

دقیقا"!!!!! اصلن من دیگه نفسم بالا نمیاد و بی اختیار گریه م می گیره! بعضی وقتا شک می کنم به خودم که شاید دیوونه شدم؟! :D\

به لگولاس گرینلیف:من تازه فهمیدم که شما دختری قبل از این فکر می کردم شما پسری !!! اقا لطفا از اسامی معکوس استفاده نکنین تا ما هم به اشتباه نیفتیم.قبلا هم در مورد داش ارون عزیز این اتفاق افتاده بود همه مون فکر می کردیم که ایشون دخترند ولی وقتی فهمیدم که ایشون یه اقا پسرند خیلی تعجب کردم.ولی واقعا برای من خیلی عجیبه که یه دختر خانم اینقدر به فیلمی حماسی اونم از نوع ارباب حلقه ها علاقه داشته باشه .البته اینو به حساب توهین نذار ها ,اخه راستش دختر خانم ها یکم احساساتی هستند واز این جور فیلم ها هم بدشون میاد ولی شما انگار خیلی علاقه به این فیلم دارید.واقعا خیلی برام عجیبه!!!!

هه هه هه...خب دیگه...می دونید چیه شما اولین کسی نیستید که این حرفو میزنه...همه می گن بنده اصلن دختر نیستم چون علایق دخترونه ندارم و ذره ای احساس تو وجودم نیست و حاااااااالم از فیلمای عشقی به هم می خوره! :-o عرض کردم خدمتتون که من 4 ساله که طرفدار لوتر شدم و باید بگم قبل از اون از لوتر به حد مرگ نفرت داشتم اما الان باید بگم که میمیرم واسه ارباب حلقه ها!و با هرکسی که بهش توهین کنه به شدت برخورد می کنم!...براتون عجیب نباشه زیاد...من کلن این طوریم و همه ی این حرفاتونو به حساب تعریف از خودم میذارم! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهم...اهم...

خب گويا چند صباحي كه زياد در اين قلمرو پاي نگذاشته ايم، اتفاق خاصي رخ نداده و ملالي نبوده ـست جز دوري ما! {اوه شت چه سر خود معطل!} جز دو فقره؛ كه همانا افشاي همجنسگرايي مك كلن پير بوده و ديگري پيشگويي هاي ماهرانه ي دوستان من باب چرند بودن فيلم هابيت!

كه اولي را خود نيز حدس مي زديم، چه وي در لوتر نيز چندين بار بر فرودو و پيپين چشمك هاي ناقلاگرايانه مي افكند پدرسوخته!

دومي را نيز ترجيح مي دهيم در آن شركت نكنيم... چه، اينگونه پيش بيني ها {كه التپه{!} با قاطعيتي كه دوستان دارند به پيش گويي بدل گشته} را نمي پسنديم، دومند كه ارادت خاصي نسبت به هابيت عزيزمان داريم و دندان به جگر مي گيريم تا توليد گردد و آنگاه كه توسط ما رؤيت گرديد به نقد آن مي پردازيم...

پ.ن: اين جناب فري من بايد شش دانگ حواسش به خود باشد... چرا كه در چندين نقطه جنابان بيلبو و گندالف {مك كلن} با يكديگر تنها مي مانند!پي!

پ.پ.ن: رفقا چقدر مسئله ي جنسيت خواهر لگولاس را بزرگ مي نماييد! آنقدر هم تعجب بر انگيز نيست! اصلن منم دخترم... خوب شد؟!:دي! يكي ندونه فك مي كنه اينجا دانشكده عمرانه !:پي!

پ.پ.پ.ن: دوستان اگه فكر مي كنيد كه من با استفاده از شناسه هاي جمع براي خودم فكر مي كنم كه شخصيت مهمي تشريف دارم بايد بگم كاملن درست فكر كرديد!:دي!!

ارودت داريم...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
لگولاس جان همین آقا جکسونه استخوان های دوست داشتنی رو هم ساخت ولی به جز ضرر مالی هیچی ازش ندید.

دیگه خدایی هابیت هرچقدر شاخ هم بشه ، دیگه پوز آواتار رو نمیتونه بزنه ! آواتار شرایط ویژه ای داشت ، و در بهترین زمان ممکن اکران شد ....

آرون جان از نظر من میزان فروش یک فیلم هیچ دخلی به خوب یا بد بودن فیلم نداره. من که استخوانهای دوست داشتنی خوشم اومد. بحث فیلم خوب با فیلم گیشه ای جداست.

عرض کردم خدمتتون که من 4 ساله که طرفدار لوتر شدم و باید بگم قبل از اون از لوتر به حد مرگ نفرت داشتم اما الان باید بگم که میمیرم واسه ارباب حلقه ها!و با هرکسی که بهش توهین کنه به شدت برخورد می کنم!...براتون عجیب نباشه زیاد...من کلن این طوریم و همه ی این حرفاتونو به حساب تعریف از خودم میذارم!

کشته این ثبات عقیده ات شدم! :D چه تضمینی میدی که 4 سال دیگه باز از لوتر متنفر نشی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

آرون جان از نظر من میزان فروش یک فیلم هیچ دخلی به خوب یا بد بودن فیلم نداره. من که استخوانهای دوست داشتنی خوشم اومد. بحث فیلم خوب با فیلم گیشه ای جداست.

چه سخن زیبا و به جایی زدی اخوی مهدی!منم دقیقا" همین نظرو دارم!به نظر من استخوانهای دوست داشتنی فیلم جالبی بود...ایده شم خوب بود...منتها نمی دونم چرا فروش نکرد؟!

کشته این ثبات عقیده ات شدم! :D چه تضمینی میدی که 4 سال دیگه باز از لوتر متنفر نشی؟

خب ببین داداش من،من در دوران جاهلیت اصلا" با لوتر کوچکترین آشنایی نداشتم و دنیای تالکینو نمی شناختم و درکش نمی کردم... آخه چه انتظاری از یه بچه ی 10 ساله داری؟! من اون موقع عشق سفید برفی و زیبای خفته بودم! :D چه می دونستم ارباب حلقه ها چیه؟ سائورون کیه...؟؟؟؟ جالب این بود که حتی تحمل اینکه 10 دقیقه ی فیلمو ببینم نداشتم!

بعد همین طوری این طرز تفکر باهام اومد تا 4 سال پیش که به اصرار داداش کوچیکه م رفتم لوترو خریدم و عین آدم نشستم و نگاه کردم بعد به خودم گفتم:"ای خاک تو سرت دختر! تو جدا" از این فیلم بدت میومد؟" و همه می دونن که من اگه از یه چیزی خوشم بیاد دیگه ول کنش نیستم...اینم ضمانت برادر من راضی شدی؟؟؟ :D

اصلن منم دخترم... خوب شد؟!:دي!

وای بلا به دور!!!!! خاک عالم تو سرم! زبونتو گاز بگیر برادر من! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

لگولاس این قدر فخر فروشی نکن خواهر من ,داداشت(الندیل) از اولین زمانی که این فیلم به اکران در اومد عاشق این فیلم شد کمتر فیلمی این قدر در ذهن من ماندگار میشه ولی این فیلم جزو معدود فیلم هاییه که من خیلی خاطره ازش دارم.این فیلم یکی از اون فیلمهاییه که در ذهن تا ابد ماندگار خواهد بود .همون عید فطر سال 81که این فیلم(فقط قسمت اول اونم در دوشب متوالی) از شبکه 2سیما پخش شد وچند روز قبل از اون من تبلیغات این فیلم رو توی تلویزیون دیده بودم .فهمیده بودم که با فیلم خیلی قدری روبه رو هستم پس به عشق این فیلم شب رو تا ساعت یک ونیم نصف شب بیدار موندم و تماشا کردم وکلی هم کیف کردم .در واقع می تونم بگم که من یکی از اولین افرادی در ایران هستم که با این فیلم اشنا شدم.ولی خودمونیم ها اون وقت که این فیلم از تلویزیون پخش شد متوجه شدم که واقعا فیلم قدریه به خصوص با اون موسیقی حماسی وبزرگ هاوارد شور,طوری شده بود که اون قسمتی که در بخش ارشیو سایت با نام a knife in the dark موجود هست تا چند سال بعد وقتی که با دوستام در مورد این فیلم حرف میزدیم توی ذهن هممون طنین انداز میشد و به اون تکه موسیقی از فیلم اشاره می کردیم.اون موسیقی که مربوط به سکانسییه که گاندولف در برج اورتانک زندانی بود واون شاپرک زیبا میاد رو دستش واون هم بهش اشاره می کنه که (عقاب گاندولف رو خبر کن).واقعا خیلی هیجان انگیز وزیباست . در اون لحظه که شاپرک میاد , اواز زیبا و اسمانیه خانم انیا (enya ) خواننده مشهور طنین انداز میشه که ادم رو در رویایی زیبا و سحر امیزغرق میکنه که نمیتونم به زبان اون رو شرح بدم بعد ازاین صحنه که یه دفعه دوربین به صورت مارپیچ بر میگرده و از فراز برج پایین میره واورک ها رو در حال کار واهنگری نشون میده ,تم موسیقی عوض میشه وناگهان صدای غرش دیوانه وار و پر هیجان طبل ها رو میشنویم دیگه در اوج حماسه غرق میشم و مثل کسی که به سر مستی رسیده به دنیای دیگه ای وارد میشم.

این فیلم سه گانه یکی از قله های بزرگ تاریخ سینما در ابتدای قرن بیست ویکم هست ومن همیشه این رو میگم که امکان نداره دیگه فیلمی به این عظمت وتاثیر گذاری ساخته بشه. اخه شوخی نیست پیتر جکسون عزیزمون برای این فیلم از جون ودل مایه گذاشته.با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

مهدی :

من کی گفتم که فروش فیلم برام مهمتر از خود فیلمه یا فروش تضمین برای خوبی فیلم . برای این که مثال نقضی آورده باشم میگم که از فیلم های جنگ ستارگان و هری پاتر و ترانسفورمرز متنفرم ( البته برای یه بار میبینمشون ) و عاشق فیلم های کم خرجی و کم فروشی مثل عزیز میلیون دلاری و پرشس ام . :D من گفتم از لحاظ فرووووش هابیت نمیتونه از آواتار بگذره، همین .

به لگولاس و الندیل :

بابا شما اصلا از خود پیتر جکسون هم بیشتر به لوتر علاقه و تعلق دارید .... منم شاهد ، کافیه . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

باشه آبجی لگولاس ضمانتت قبول!

به الندیل:

آقا این چه حرفیه که میزنی؟! اینکه کی اول فیمو دیده که افتخار نیست. اتفاقا منم همون شب که میگی فیلمو دیدم به آخرش که رسید گفتم اِ چرا اینجوری تموم شد؟! بعدش فهمیدم که بابا 2 و 3 هم داره و من خبر نداشتم. :D

و در نهایت:

به لگولاس و الندیل :

بابا شما اصلا از خود پیتر جکسون هم بیشتر به لوتر علاقه و تعلق دارید .... منم شاهد ، کافیه .

منم شاهدم، بی خیال این مورد بشین!

مهدی :

من کی گفتم که فروش فیلم برام مهمتر از خود فیلمه یا فروش تضمین برای خوبی فیلم . برای این که مثال نقضی آورده باشم میگم که از فیلم های جنگ ستارگان و هری پاتر و ترانسفورمرز متنفرم ( البته برای یه بار میبینمشون ) و عاشق فیلم های کم خرجی و کم فروشی مثل عزیز میلیون دلاری و پرشس ام . من گفتم از لحاظ فرووووش هابیت نمیتونه از آواتار بگذره، همین .

خب از اون حرفی که در مورد lovely bones زدی میشد همچین برداشتی کرد حالا که میگی اینجوری نیست حرفی نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز,حالا مهدی چرا از کوره در میری!!!,اینو فقط به این خاطر گفتم که بدونید که من از خیلی وقت پیش با این فیلم اشنا بودم وبهش علاقه زیادی داشتم وخاطرش برام خیلی عزیزه .فقط همین.به داش ارون عزیزمون:وقتی که این نظرتونو دیدم یکم نسبت به شما در مورد قضاوتتون درباره فیلم ها نظرم عوض شد .واقعا فیلم خوب رو نمیشه با فروشش مقایسه کرد چون اکثر (ونه همه)فیلمهایی که به فروش بالایی دست پیدا می کنند دارای موضوعات گیشه پسندین.فیلم استخوان های دوست داشتنی رو هنوز نتونستم ببینم ولی از نقد هایی که در موردش خوندم فکر می کنم با یه فیلم شاهکار دیگه از پیتر در ژانر خودش روبه رو هستیم چون توی اکثر نقد هایی که درباره این فیلم نوشته شده است اینطور فهمیده میشه که پیتر در خلق شخصیت سوزی وقتل اون به وسیله همسایشون وداخل شدن سوزی در یک دنیای برزخ گونه موفق عمل کرده .اونجور که شنیدم فیلم استخوانهای دوست داشتنی جلوه های ویژه خفنی داره,وبهشت وجهنم وبرزخ رو خیلی عالی به تصویر کشیده.ولی فیلم قبلی پیتر جکسون این مرد دوست داشتنی که هنوز با داشتن سنی بالای پنجاه سال کودک درونش به طرزی شگفت انگیز به زندگی ادامه میده,یعنی کینگ کنگ واقعا فیلم شاهکاری بود.کینگ در لایه های زیرینش حرف های زیادی برای گفتن داره .اصلا نوع جلوه های ویژه ای که برای کینگ کنگ استفاده شده خیلی شگفت انگیزه.شما در هر صحنه به طرز حرکات وحالت صورت کنگ نگاه کنید ؟با هر حرکت ماهیچه های صورت کنگ اون به ما احساسش رو منتقل میکنه.این فیلم پایان غم انگیزی داره .وقتی که در سکانس اخر فیلم کنگ به بالای برج امپایر استیت میره تا از محبوب ودلبرش ان دارو محافظت کنه این صحنه ادم رو خیلی تحت تاثیر قرار میده,اون برای این که به محبوبش صدمه ای نرسه اونو داخل برج قرار میده وخودش به نوک برج میره وجانانه با هواپیماهای جنگی که برای مصاف با اون اومدند میجنگه واتفاقا چند تاشون رو هم ساقط میکنه .در اون لحظه ان دارو هم میاد بالای برج و با زاری وگریه میگه که کاری باهاش نداشته باشین .انگار ان دارو هم در قلب خودش خیلی به این موجود وابسته شده, وقتی در صحنه پایانی میبینم که کنگ دیگه از نفس افتاده ودر حال مردن چه نگاه های غم انگیز و عاشقانه ای بهم میکنند ووقتی از بالای برج کنگ پایین می افته تراژدی به پایان میرسه وکنگ در راه معشوق ومحبوبش به فنا میرسه.یا توی سکانسی که در جزیره اسکال اتفاق می افته وکنگ جانانه با سه تا تیرونوزوروس برای دفاع از ان دارو مبارزه می کنه وهر سه شون رو میکشه واون اخریه رو بلایی به سرش میاره که دیگه بی جان می افته زمین.واقعا این سکانس هم خیلی هیجان انگیزه وهم خیلی ادم رو تحت تاثیر قرار میده,کنگ توی یک مشتش اندارو رو نگه داشته تا اسیبی بهش نرسه و با مشت دیگرش حساب دایناسور های گوشت خوار رو میرسه و یک لحظه اونو از خودش جدا نمیکنه مبادا که بهش اسیبی برسه.وقتی با اخرین تیرونوزوروس می جنگه دیگه ان دارو هم این باور رو پیدا کرده که کنگ می خواد از اون محافظت کنه برای همین به طرف کنگ میره.

این فیلم قصه ناممکنترین عشقهاست .قصه عشق بین یک دیو ویک دلبر که عاقبت یکیشون (کنگ) در راه رسیدن به معشوق جان خودش رو از دست میده.با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

وا مصیبتا!ببین دو روز نیومدیم این جا چه حرفها که پشت سر آدم نمی زنن :D

لگولاس این قدر فخر فروشی نکن خواهر من

دقیقا" کدوم قسمت حرفام فخر فروشی بود...؟ درست متوجه نشدم راستش... :D\

منم شاهدم، بی خیال این مورد بشین!

کدوم مورد؟؟؟؟ :D\ برادر من خودتون شروع کردین!!!!!!! :D

به داداش آرون:معلومه که بیشتر از پیتر جکسون به لوتر علاقه دارم!!!!! برای پیتر جکسون در درجه ی اول پول مهم بود نه تالکین و داستانش اما برای ما نه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...