رفتن به مطلب

Recommended Posts

الوه
سالی رو توی فیلم پزشک دهکده یادت می آد ؟ یا اون صاحب رستوران ، جیک !؟؟

زادی سریال نگاه می کنی

ایران فکر کنم 5 باری از اول گذاشتتش :دی

فیلمه مال عهد سائورونه :D

سالی هم قیافه ی جدیدش ( توی بعضی فیلما ) اصلا خوشگل نیست:دی

من اینو پیشنهاد میدم

Jensen Ackles

تضمین میدم که بهترین بازی جدی، کمدی و ترسناک ، اکشن و همه جور بازی رو بخواین میبینین

خیلی با شخصیت هاش حال می کنم

مالفوی با اون قیافش باید نقش اون الفی رو بازی کنه که تورین برهنه پرتش کرد تو صخره های رودخونه ! :D

به تورین چرا تهمت میزنی

سایروس خودش پاش لغزید افتاد ~x(

میگم چرا تو ارباب حلقه ها از سیاه پست ها استفاده نشد !؟

سیاه پست؟؟ (Siyah Past)

من اشتباه میخونم یا همچین چیزی وجود داره ؟؟

در مرحله دو هم خانم لوپز ! میتونن خوب این نقش رو بازی کنن! :D

اینا دنبال یه بازیگر جون میگشتن

نه... :D

یه نقش لطیف و ... لوس! :-

اگه توی اون فروم بودی باید یادت بیاد که دنبال یه بازیگر جنگجو میگشتن

نه لوس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

الان مثلا" خواستی مچ بگیری الوه جان؟؟؟؟؟ :- ~x(

ببینم اصلا" خوندی چی نوشتم؟ یه کم دقت کن تو پستم! من گفتم مری الیزابت قیافه ش گوگولیه و باید نقش لوس بازی کنه... کی گفتم نقش ایتاریل لوسه؟ /:D من اصلا" داشتم در مورد مری الیزابت حرف می زدم گفتم اون لوسه! گفتم ایتاریل شی الف جگجوئه! به خاطر همین این قدر رو کیرا تاکید می کنم! چون اون سابقه ی استفاده از کمان رو تو فیلم کینگ آرتور داشته... قیافه شم تخسه...! افتاد؟ :D

پ.ن:الوه جان اگه باور نداری من اونجا با اسم Legolas Greenleaf عضوم...بیا در خدمتیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

خدا کنه خود پیتر جکسون فیلم ها رو کارگردانی کنه.

یه نقش هم باید بدن به Ashley Greene (ترجیهاً الف)

از Jensen Ackles هم شدیداً حمایت میشه.

من نمی دونم قیافه ی Hugo Weaving رو می خوان چیکار کنن. تصور کنین یه الف تو زمان قبل از لوتر 10 سال پیرتر شده باشه. شاید گریمورها یه کار کنن.

Ian McKellen که تا فیلمبرداری شروع بشه شده فسیل. (احتمالاً تو این فیلم گاندولف بیشتر به عصاش نیاز پیدا می کنه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
پ.ن:الوه جان اگه باور نداری من اونجا با اسم Legolas Greenleaf عضوم...بیا در خدمتیم!

کجا باور ندارم :دی

خدا کنه خود پیتر جکسون فیلم ها رو کارگردانی کنه.

یه نقش هم باید بدن به Ashley Greene (ترجیهاً الف)

از Jensen Ackles هم شدیداً حمایت میشه.

چقدر زیبا سخن میرانی، الروس تارمینیاتور :D

به سان فرمانروایان دورف باستان ( از تعریفات میم برای تورین :دی )

من نمی دونم قیافه ی Hugo Weaving رو می خوان چیکار کنن. تصور کنین یه الف تو زمان قبل از لوتر 10 سال پیرتر شده باشه. شاید گریمورها یه کار کنن.

عجب نکته ی باحالی :D

البته این گریمور ها ناکام نمیمونن

که تا فیلمبرداری شروع بشه شده فسیل. (احتمالاً تو این فیلم گاندولف بیشتر به عصاش نیاز پیدا می کنه)

اگه تا الان به عصا نیاز نداشته باشه ~x(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

معلومه که گریمورها یه کارایی می کنن! تصورشو بکنید اگه بخوان بازیگرای گندالف و الروند رو عوض کنن فیلم چه قدر مضحک میشه!!!!!!!!! :D

البته من ترجیح میدادم الروند کلا" از تو فیلم حذف بشه آخه من بدم میاد از این الفه! :D خیلی مغرور و خردمنده... یه جورایی حالمو بد می کنه! تازه هیچ نقش مهمی هم تو فیلم نداره... اصلا" بیلبو اینا می تونن نرن ریوندل... تاثیری تو سیر اصلی داستان نداره که!

اشلی گرین؟ آخی... کوچولو! :- به الفها میاد ولی آخه بدبختی تیریپ حماسی اصلا" بهش نمیاد! تازه بیاد نقش کی رو بازی کنه؟ :D\

می گم این Jensen Ackles خیلی باحاله ها... دوستش دارم! ~x(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

می دونستین پیتر می خواسته هابیت اولین قسمت سه گانه اش باشه؟ یه جورایی شبیه سه گانه ی غیر رسمی کارتونی.(یعنی هابیت، ارباب حلقه ها و بازگشت شاه)

ولی Harvey Weinstein (تهیه کننده) می فهمه Saul Zaentz (که در دهه ی 70 حقوق ارباب حلقه ها رو از MGM خریده بوده) حق تهیه هابیت رو داره ولی حقوق توزیع فیلم هابیت متعلق به United Artists هست.

Miramax هم بعد از 4 ماه می فهمه یه 150 میلیون دلاری خرجشون می شه تصمیم می گیره دو تا فیلم رو بکنن یکی ولی جکسون کوتاه نمیاد (درود بر پیتر) بعد هم که نیولاین میاد می گه کتاب ها که سه تا هست چرا دو تا فیلم، که فیلمانامه نویس ها دوباره 3 تا فیلم نامه می نویسن و شاهکار خلق می شه.(درود بر نیولاین)

و در سال 2006 مترو گلدوین مایر (که حقوق هابیت رو خریده بود) علاقه مند به ساخت هابیت با نیولاین شد و همچنین یه دنبالهدر فاصله ی زمانی هابیت و لوتر.

چه اتفاقات عجیبی می افته.

مترو که یه روز حقوق لوتر رو فروخته بود فهمید چقدر ضررکرده.

یا یونیورسال که سال 1997 بازسازی کینگ کونگ رو کنسل کرد سال 2005 بیست میلیون دلار به جکسون پرداخت کرد.

اشلی گرین؟ آخی... کوچولو! ~x( به الفها میاد ولی آخه بدبختی تیریپ حماسی اصلا" بهش نمیاد! تازه بیاد نقش کی رو بازی کنه؟ :D

به نکته ی خوبی اشاره کردی اصلن چرا تو هابیت زن نیست؟

یه رمان که بیشتر برای بچه هاست چرا نباید توش زن باشه؟

احتمالن تالکین طرفدار زن ستیزی بوده. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

ای بابا... این چه حرفیه؟ زن ستیزی کدومه؟ :D الکی پشت سر استاد تالکین حرف درنیارین که من قاطی می کنم! :D حتما" جاش نبوده که شخصیت زن رو تو داستان وارد کنه... اصلا" موقعیتش هم پیش نیومده بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

هابیت داستان ماجراجویی یه هابیت و دوازده تا دورفه و جای زیادی برای یک زن نیست. زنهای دورف هم که اصلا در ملا عام دیده نمیشن. فکر کنم تنها زنهای فیلم گلادریل و ایتاریل باشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

یه کار جالب که میشه انجام داد اینه که تام بامبادیل رو هم وارد هابیت کنن

از اونجایی که تام بامبادیل در لوتر نبود در هابیت میتونه باشه

در این صورت گلدبری هم هست و میتونه یه شخصیت زن باشه

چی کار کنم؟دوست دارم تام بامبادیل رو ببینم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به لگولاس :

اصلا اگه به خانم جنگجو نیاز هست ، چرا نمیرن پی اون خانمی که تو بیل را بکش بازی کرده بود ؟ هم جنگجوئه ، هم باحال ، هم بازی خوبی داره ! :D اسمشم یادم نیست.

من همچنان از اون جیسون بدم میاد و همون طور که گفتم تنها نقش یه الف رو میتونه بازی کنه : ..... سایروس ! :D :D)

نقش آرون تو فیلم همچین لوس و گوگولی هم نبود ! ~x(

مخالفتت با لرد الروند هم تنها واسه اینه که بابای شما زیر سایه ایشون دیده نمیشد ، همین ! :- :D)

به الوه :

منظورم سیاه پوست بود ، غلط تایپی بود ، شرمنده .

میگم بهتر نبود به جای این همه زحمت واسه گریم اورک ها ، از سیاه پوست ها به عنوان اورک استفاده میشد !؟ البته با به جان خریدن مخالفت های آنتی نژاد پرستان.

اصلا پنلوپه کروز :D)

به الروس:

اگه مک کلن تا اون موقع زنده موند ، راهی هم واسه سنش پیدا میکنن . یادتونه تو بنجامین باتن چه جوری براد پیتو تبدیل کردن به نوجوان ! جلل خالق.

ولی پیدا کردن اون همه دورف ! باید سخت باشه!

به تورامبار:

هابیت که پیوست ارباب حلقه ها نیست بخواد خلاء هاش رو پر کنه ، تام به ابدیت پیوسته ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

خواهر آرون! رحم کنید!!!!!!! :-

یه جوری حرف می زنید انگار من طرفدار زن ستیزی ام!!! مثل اینکه خودمم دخترم ها!!!! من بیل را بکش رو ندیدم ولی من فقط کیرا جونمو می خوام! :x

دیگه داری غیرتمو به جوش میاری!!! :D حالا که این طوریه الهی جیسون نقش تراندویل رو بازی کنه! :D

نقش آرون یه نقش لـــــــــــوس گوگولی بود! قبول کن دیگه...عین واقعیته. :D تو کل فیلم یا داشت گریه می کرد یا صحنه های مبتذل بازی می کرد... :D هه...هه که اونم نتونست درست بازی کنه بدبختی! حـــــــــــــــال منو که به هم زد!!! :D نقشش تو کتاب خوب بود...تو کلش یه دیالوگ بیشتر نگفت! کاملا" متعادل! :D)

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی نفس کش!!! :D بابای من تو سایه ی الروند چی...؟؟؟؟ اون کچل چیه که سایه هم داشته باشه!... حداقلش اینه که بابای عزیز من مثل الروند به ظاهر خردمند،متکبر و گردن دراز نبود و زندگیشو وقف مردمش کرد و در برابر همه چی با جون و دل ازشون دفاع کرد! :D اون قدر ها هم خنگ نبود که زارپ و زورپ به این و اون اعتماد کنه!... پدر من همواره اعتقاد داشت که اون سائورون گور به گور ( :D ) یه روزی بر می گرده... و به کوری چشم بعضی ها پیش بینیش درست از آب در اومد! و به نظر من تراندویل یه قهرمانه که نیازی به دیده شدن نداره... اما الروند یه موجود خودخواه خودنماست که همه ش می خواد برتریش رو به رخ این و اون بکشه و محتاج تحسین دیگرانه... می دونی چیه؟ من شخصیت سائورون رو بیشتر از الروند می پسندم! :D تازه الروند از نظر من یه موجودیه کسل کننده تر از معلم گسسته مون! :D

(به خودت نگیری یه وقتی آرون! دارم مزاح می کنم ها!) ~x(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

لگولاس جان من اخوی هستم . برعکس شما! :D

اسم بازیگر بیل را بکش یادم اومد uma thurman ، بازیگر خوبی واسه این نقشه درسته ؟ :D

جیسون نقش تراندویل رو بازی کنه ؟ چه بهتر خلایق هرچه لایق ! :D

از آرون بد نگو ! چه بدی داشت ؟

بیچاره پدرم ! این همه لطف در حق شما کرد ، نمک دون رو شکوندید ! ای کاش نبرد پنج سپاه رو راه نمینداختیم تا سیاه بیشه ، بشه بخت سیاهتون!

برای یه خانوم صحیح نیست انقدر تند صحبت کنند . ( منم شوخی کردم ، این به اون در) :-

در مورد فیلم هابیت یه چیز ناراحت کننده به ذهنم رسید :

با این تشنجات و ابهاماتی که روی ساخت فیلم سایه افکنده ، و تمام تلاش ها برای ساخت فیلم صورت میگیره ، به نظرم میرسه که عرصه فیلم سازی داره متحول میشه ، میترسم زمانی هابیت ساخته شه که مدت هاست از زمان طلایی اون گذشته باشه ، و دیگه جایی واسه چنین فیلمی در دل مخاطبین وجود نداشته باشه..... میترسم با اینهمه موانع ، هابیت به یه فیلم افسرده و دلمرده بدون خلاقیت تبدیل بشه ! رها شده ، تنها و غریبه ~x(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

جون من؟ اخوی؟؟؟؟ شرمنده!!! :D من نمی دونستم...آخه اینم اسمه واسه خودت گذاشتی برادر من؟ خیلی غلط اندازه!!! :D) :D

من تراندویل رو دوست دارم... خیلی هم مرد باحالیه...جیسون هم مرد باحالیه و جفتشون عشق منن!!! :D به عشق های من توهین نکن آقا آرون! :D

تند؟ واقعا" به این می گی تند؟ ~x( من تند تر از این حرفهام...آخه هنوز اون روی تراندویلی من بالا نیومده! :D

با حرفت موافق نیستم آرون!!! :- فیلم های حماسی هیچ وقت جایگاهشون رو تو ذهن مخاطب از دست نمی دن... چون زمان رخ دادنشون خییییییییییلی به توان n از زمان ما فاصله داره و به خاطر همین هیچ وقت کهنه نمی شن این حرفی که شما می زنید مال فیلمهایی مثل ماتریکس و آواتار و این چیزاست... 10 سال دیگه که بهش فکر کنی خیلی ایده های مضحک و مسخره ای به نظر میان اما لوتر بعد گذشت 10 سال حدودا" هنوز تازگی داره... بهتره زیاد خودتو نگران نکنی... :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خوبه اسم جناب عالی هم متناسب نیست!! :D بعلاوه این که آواتار من نقش موثری در رفع ابهام داره ولی واسه شما، نه ! :D

باشه دیگه به عشق هاتون توهین نمیکنم ، ولی این اصل قضیه ( شامل نواقص متعدد و کمبود های آنها ) رو تعغیر نمیده .

نه ، منظورم از دوران طلایی ، دورانی هستش که مردم منتظر اکران فیلم هستن ( که به مرور ناامید میشن ) و فیلم سازان ذوق ساخت این فیلم رو دارند و به مرور زمان از دست میدن .

اگه هابیت همچون ارباب حلقه ها اثری بی نقص و مستحکم نباشه ( که بخاطر این مشکلات بعید نیست ) ، فکر میکنی بتونه موفقیت چندانی کسب کنه ؟ حالا میخواد حماسی و فانتزی باشه ، یا نباشه !؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
میگم بهتر نبود به جای این همه زحمت واسه گریم اورک ها ، از سیاه پوست ها به عنوان اورک استفاده میشد !؟

کسی کسیو گریم نکرد که :دی

ماسک بود :D :D

ولی پیدا کردن اون همه دورف ! باید سخت باشه!

به هیچ عنوان

میدونستین قد واقعی هنرپیشه ی گیملی 5 سانت از ویگو مورتنسن بلندتره ؟؟ ( منبع خبر های سایت :دی )

حداقلش اینه که بابای عزیز من...

تراندویل ؟؟

اون موجود حریص ... ~x(

نمیگی چرا اومد خواست طلای دورف هارو بالا بکشه براشون لشکر کشید

یا عقل توی کلش نبود گرفت اون دورفای بدبختو انداخت توی زندان

چی کارشون داشت ؟؟

با گولوم بهتر رفتار کرد تا با تورین و شرکا

قبول نداری برو این مطالبو از کتاب و ذهن خوانندگان حذف کن :D

اسم بازیگر بیل را بکش یادم اومد uma thurman ، بازیگر خوبی واسه این نقشه درسته ؟ :-

هزار بار

نه من از قیافش خوشم میاد

نه از بیشتر مدل موهاش

نه از سنش :دی

آخه به سنش دقت کنین

ایتاریل تازه جوونه

اما اوما تورمان ... :D

اگه هابیت همچون ارباب حلقه ها اثری بی نقص و مستحکم نباشه ( که بخاطر این مشکلات بعید نیست ) ، فکر میکنی بتونه موفقیت چندانی کسب کنه ؟ حالا میخواد حماسی و فانتزی باشه ، یا نباشه !؟

موافقم

من که چشمم آب نمیخوره

با این آشوبی که در جریان فیلمه فکر کنم 10 سال طول بکشه ساختش :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

الوه !

خب گریم نه ، ماسک ! ساختنش که زیاد راحت نبوده ! بوده ؟ تو سوپر مارکت ها که ماسک اورک نمیفروختن ، برن تهیه کنن ، بیچاره ها حتما کلی واسش زحمت کشیدن ، که دست کمی از گریم نداشته !

منظورم از پیدا کردن دورف ، از نظر قد نبود ، بازیگر متناسب بود ... واسه بیلبو اینهمه دارن جون میکنن ، احتمالا هزاران نفر کاندید نقش دورف ها میشن !

در مورد اون یارو تراندویل خوب اومدی....

نمیشه که یه بازیگر تازه وارد رو واسه این نقش انتخاب کرد ... اوما تورمن هم با یه گریم میشه یه دختر بچه ... خوبه ! مدل موهاش هم که تو فیلم قرار نیست کوتاه باشه ، خیلی خوب هم میجنگه ....

اگه دست رد به سینه همه این بازیگرا بزنید ، به اجبار فسیل جین منسفیلد باید بیاد این نقش رو بازی کنه ، شما که دوست نداید اینجوری بشه !!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اگه بدین دست خودم یک لیست عالی از بازیگرا معرفی می کنم

اما حیف که ما در اون بخش هالیوود نیستیم :- ( نمیگه چقدر پرروئه این بچه :دی )

خب گریم نه ، ماسک ! ساختنش که زیاد راحت نبوده ! بوده ؟ تو سوپر مارکت ها که ماسک اورک نمیفروختن ، برن تهیه کنن ، بیچاره ها حتما کلی واسش زحمت کشیدن ، که دست کمی از گریم نداشته !

نه

راحت نبوده که :دی

باید میساختن

وظیفخ بوده

حالا هم در مغازه پیدا میشه ~x( :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
]

تراندویل ؟؟

اون موجود حریص ... :D

نمیگی چرا اومد خواست طلای دورف هارو بالا بکشه براشون لشکر کشید

یا عقل توی کلش نبود گرفت اون دورفای بدبختو انداخت توی زندان

چی کارشون داشت ؟؟

با گولوم بهتر رفتار کرد تا با تورین و شرکا

قبول نداری برو این مطالبو از کتاب و ذهن خوانندگان حذف کن :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
خودت باشی نمی ترسی؟

تا جایی که من یادم میاد نه تنها نترسیدم

بلکه کلی پیز به دورف ها گفتم ( من الو تین گول فرمانروای بلریاند ... - بقیش تو امضام هست )

آخه این چه حرکتی بود که عین وحوش می پرن وسط یه جشن الفی؟!

اصلانپرسیدن

اون الف های ترسو بودن که تا یه چیزی میدیدن در میرفتن ~x(

توی مبحث الف ها ترسو هستن هم 3-0 به نفع ما ( موافقات ترسویی الف ها ) شد :دی

اخطار! آقا آرون!!!! دیگه نبینم به تراندویل بگی یارو ها...!!! :D

:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

نپرسیدن؟ چی رو نپرسیدن؟؟؟؟؟؟ :-\

الفها به هیچ وجه ترسو نبودن...چون موجود ترسو همیشه ترسوئه... اگه الفها ترسو بودن نمی تونستن تو نبرد 15 مارس (درست گفتم تاریخشو؟ آخه الان کتاب در دسترسم نیست!) میرک وود رو حفظ کنن... یا همون موقع که تاریکی میرک وود رو فرا گرفت جل و پلاسشونو جمع می کردن و فلنگ رو می بستن اما شجاعانه ایستادند و از سرزمینشون دفاع کردند! اینم در نظر داشته باشید الوه جان! ~x(

ولی در کل هرچی من می گم شما یه چیز دیگه می گی به هرحال نظر من همونیه که گفتم و عوض هم نمی شه و برام هم مهم نیست دیگران چی فکر می کنن... تراندویل یه شخصیت باحاله که من دوستش دارم و دلایلم رو هم گفتم. حالا شما هر چی دوست داری بگو! :D به نظرم شما باید خصومت شخصی تون رو با خود تراندویل حل کنی اگه بخوای می تونم یه وقت ملاقات برات بذارم...! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
الفها به هیچ وجه ترسو نبودن...چون موجود ترسو همیشه ترسوئه... اگه الفها ترسو بودن نمی تونستن تو نبرد 15 مارس (درست گفتم تاریخشو؟ آخه الان کتاب در دسترسم نیست!) میرک وود رو حفظ کنن... یا همون موقع که تاریکی میرک وود رو فرا گرفت جل و پلاسشونو جمع می کردن و فلنگ رو می بستن اما شجاعانه ایستادند و از سرزمینشون دفاع کردند! اینم در نظر داشته باشید الوه جان! :D

نه خیر

حیف از اعضای لژیون اینجا کسی نیست وگرنه بهتون ثابت می شد الف ها ترسو هستن ( تورین تورامبار، مهدی و...)

شما مبحث های اون تاپیک رو بخونین

viewtopic.php?f=7&t=355

متوجه میشین چرا

در ضمن اون میرک وودی ارتشش از دول گولدور بود و تازه گالادریل آخرش میاد دول گولدور رو ویران می کنه !!! ( خب معلوم شد هیچ قدرتی نبوده :دی )

آخه اون ارتش اصلیش نبوده که :دی

یه 4 تا اورک اومدن این تراندویل ترسید :دی ی ی ی

نبرد دورف ها نبرد بود

به نظرم شما باید خصومت شخصی تون رو با خود تراندویل حل کنی اگه بخوای می تونم یه وقت ملاقات برات بذارم...! :D

تراندویل باید در برابر من سر فرود آورد :D

من بسیار از او باستانی ترم

باستانی تر

آن چه او حتی فکرش را هم بکند ~x(

حالا هر چی

الف ها ترسو هستن :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

اوووووووووووووووووووووه...12 صفحه!!!! مگه بی کارم برادر من؟؟؟؟؟؟؟؟ :D

فقط محض اطلاع بگم که حساب تراندویل و الفهای میرک وود از بقیه ی الفها جداست از نظر من!... حس می کنم با بقیه فرق دارن چون من کلا" از الفها بدم میاد فقط الفهای میرک وود رو دوست دارم و در مزخرف بودن و ترسو بودن و (...) بودن بقیه ی الفها شکی ندارم! به خصوص اون الروند کچل!!! :-

البته اقرار می کنم که نبرد دورفها جدا" نبرد بود! :D

4 تا اورک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما چه جوری می شمری؟؟؟ اصلا" کسی بهت شمردن یاد داده؟ (کاملا" شوخی...! :D )

تراندویل چی کار کنه...؟؟؟؟ نشنیده می گیرم حرفتو الوه جان! اما این بار آخره که از طرف من عفو نصیبت می شه! :D

این قدر هم اون به اصطلاح لژیونتون رو به رخم نکشید... هیچ بنی بشری حق توهین به تراندویل و کلا" بکس میرک وود رو نداره!!! ~x(

و کلا"... اگه شما ترسو بودید به پدر من هیچ ربطی نداره... خودتونو الکی به ما میرک وودیا نچسبونید!!! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

الوه...!

انتظار نداشتم .

گالادریل زد اون برج و بارو رو ترکوند ، همون برج و بارویی که سبز بیشه رو کرده بود سیاه بیشه ! اون وقت ...

خدا رو شکر خودت الفی... سیندار ترسو .... به جای اینهمه فخر ، یکم از اجداد من یاد میگرفتی و به جای اینکه سر النگو و جواهرات به دست کوتوله ها کشته بشی میرفتی با یه بالروگ میجنگیدی :D ........!

به لگولاس :

از حرفای بالایی فاکتور بگیر چون خاطر تینگول پیش ما خیلی عزیزه ، بحث و جدل درباره ترس نژادمون واسه اینجا نیست . درسته فعلا عقب نشینی کردیم ، ولی در روز موعود به تاپیک (((آآآآیا الفها ترسو هستند ))) یورش میبریم . ناظر اینجا این چیزها رو ببینه میفرستمون حراست ... گفته باشم !

بچه ها she is man رو دیدید ؟ اسم دختره فعلا یادم نمیاد، ولی به نظرتون مناسب نقش مورد نظر ما نیست ؟ هم جونه هم زرنگه ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

اوه...اوه...پسر تراندویل تا حالا پاش به حراست و این جور جاها کشیده نشده... بی خیال می شویم!!!

آره دیدم...ای بابا ازش اصلا خوشم نمیاد... Kirsten Dunst چه طوره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

شما هم از هر چی بازیگر خوب و جون و خوشگله فرار میکنی !

عوضش این پیر دخترای 30 ساله ، پر کک و مک و غیره رو پیشنهاد میدی . اتفاقا همیشه حسرت اینو میخوردم بزنم تو گوش مرد عنکبوتی ، که این دختر چی داره واسش اینهمه سر و دست میشکونی؟ ... :D

اصلا خوب نیست . به چشم خواهر ناتنی خیلی زشته ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...