رفتن به مطلب

Recommended Posts

Legolas Greenleaf

اهم...چه تند صحبت می کنی آقا آرون... /:D

خب به درد این جور فیلما نمی خورن دیگه...چرا اصرار می کنی؟؟؟؟؟؟؟

مشکل شما قیافه و کک و مکه؟ همه ی اروپایی ها به این درد گرفتارن و کسی از این قاعده مستثنی نیست!... با یه گریم حله! مهم بازی طرفه نه قیافه! :-

کیرا نایتلی پیر دختره؟ محض اطلاع 25 سالشه که 5 سال از سی سال کمتره...بله! :D

اگه شما به خانومای 30 ساله به چشم پیرزن نگاه می کنید جدا" متاسفم برای این طرز فکرتون! ~x(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
و کلا"... اگه شما ترسو بودید به پدر من هیچ ربطی نداره... خودتونو الکی به ما میرک وودیا نچسبونید!!! :D

هی

من نبودم شما زنده نمی موندین :D

من بسایر دوست دارم این اسم را :D :D :D

اما الف ها ترسو هستن :D

الوه...!

انتظار نداشتم .

گالادریل زد اون برج و بارو رو ترکوند ، همون برج و بارویی که سبز بیشه رو کرده بود سیاه بیشه ! اون وقت ...

نتکوند

چون اونجا قبلش ترکیده بود :دی

خدا رو شکر خودت الفی... سیندار ترسو .... به جای اینهمه فخر ، یکم از اجداد من یاد میگرفتی و به جای اینکه سر النگو و جواهرات به دست کوتوله ها کشته بشی میرفتی با یه بالروگ میجنگیدی :D ........!

ببخشید نسل تو از منه ها ؟؟

ترسو :دی

من نبودم شما هم نبودین :- :D

در کل من ابهت داشتم جلوی اون همه دورف این طوری سخن رانی کردم :D

در ضمن من همیشه گفتم با الوه موافق نیستم !؟@؟!

بچه ها she is man رو دیدید ؟ اسم دختره فعلا یادم نمیاد، ولی به نظرتون مناسب نقش مورد نظر ما نیست ؟ هم جونه هم زرنگه ! :D

آره

فقط به درد جنگجو بودن نمیخوره

استایلش نیست

اگه شما به خانومای 30 ساله به چشم پیرزن نگاه می کنید جدا" متاسفم برای این طرز فکرتون! :D

بابا ایتاریل مثلا قرار بود از 25 هم کمتر باشه

شما چیکار می کنید؟؟

نبرد آخرالزمان هست اینجا ~x(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به لگولاس :

کجای لحنم تند بود ؟!

فلفل خورده بودم گویا ...

من که نگفتم نایتلی ، من گفتم : (( به چشم خواهر ناتنی ( خواهری که یک والد متفاوت دارد ، و معمولا منفور است) ، Kirsten Dunst خیلی زشته )) 28 ساله هم هست این نا دوژیزه!

اگه قیافه مهم نیست چرا هی کم موهی بابای بیچارم رو میزنی تو سرش و هی میگی :D( کچل ، کچله گردن دراز)) ؟ چرا به بازیش توجه نمیکنی ؟

چرا انقدر نسبت به سن حساسید... :D نکنه در شرف سی سالگی بسر میبرید ؟ ~x(

برای یه جون 19 ساله مثل من ، 30 سال یه عمره :D

بگذریم .... اگه ما دوتا میشدیم کارگردان هابیت احتمالا سر انتخاب بازیگر همدیگه رو میکشتیم !

یه بازیگر معرفی میکنم ، این یکی رو دیگه خدایی نمیتونید رد کنید ...بازیگر خانوم twilight !! خیلی مناسبه ، نه ؟

به الوه :

فرزند نمیتونه اجدادش رو انتخاب کنه ! من پاسخ گوی اعمال اجدادم نیستم! :-

چی کار کنیم همه بازیگر ها پیرن؟ الیجاه خواهر دوقلو نداره این نقش رو بدن بهش ؟! ( دوقلو هم نشد ، اشگالی نداره).

یکی دو روزه دیگه الوه ، گریه نکن ، برات نامه مینویسم :D

پیوست : بجز بازیگر به کس دیگه ای نیاز نیست ؟! فیلمبردار ، تدوینگر و مسئول جلوه های ویژه و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
بگذریم .... اگه ما دوتا میشدیم کارگردان هابیت احتمالا سر انتخاب بازیگر همدیگه رو میکشتیم !

نبرد 6 سپاه میشد به جای 5 سپاه :D

یکی دو روزه دیگه الوه ، گریه نکن ، برات نامه مینویسم :D

چطوری میخندی ~x( :-

من دارم میرم شما برام نامه می نویسین :D :D :D

در هر حال :D

پیوست : بجز بازیگر به کس دیگه ای نیاز نیست ؟! فیلمبردار ، تدوینگر و مسئول جلوه های ویژه و ...

ما تو هیمنش موندیم

بخوایم اونا رو هم انتخاب کنیم فکر کنم دوباره نصف سرزمین میانه رو به زیر آب ببریم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
شما هم از هر چی بازیگر خوب و جون و خوشگله فرار میکنی !

عوضش این پیر دخترای 30 ساله ، پر کک و مک و غیره رو پیشنهاد میدی

خب شما گفتی دخترا! جمع بستی که از لحاظ قواعد زبان و ادب پارسی یعنی هر چی که تاحالا پیشنهاد کردم! :D

اگه قیافه مهم نیست چرا هی کم موهی بابای بیچارم رو میزنی تو سرش و هی میگی :D( کچل ، کچله گردن دراز)) ؟ چرا به بازیش توجه نمیکنی ؟

چرا انقدر نسبت به سن حساسید... :D نکنه در شرف سی سالگی بسر میبرید ؟ :D

برای یه جون 19 ساله مثل من ، 30 سال یه عمره :x

یه بازیگر معرفی میکنم ، این یکی رو دیگه خدایی نمیتونید رد کنید ...بازیگر خانوم twilight !! خیلی مناسبه ، نه ؟

خب بله...بله! قیافه زیاد مهم نیست بازی طرف مهمه... واقعا" این کچله به نظرت خوب بازی کرده؟؟؟؟ :D

ها ها...خندیدیم! :D محض اطلاع بنده 17 سالمه و خیلی بدم میاد وقتی آقایون به سن خانوما گیر میدن! ~x(

امممممممممم آره! جدا" سر انتخاب بازیگر خون و خون ریزی راه می افتاد ها... :D

نگو که منظورت کریستن استوارته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :- :D :D :D

بنده متاسفانه بازم رد می کنم! :x

دختره ی مزخرف! ای حالم ازش به هم می خوره... اصلا" خیلی آدم دپسرده ایه!... همه ش نقش های غم و غصه ای به دردش می خوره...نه نقش یه شی-الف پر شر و شور... خیلی شل و وله... همین یه ذره آبرویی هم که واسه الفها مونده میره ها...! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

راست میگی الوه ! چه جوری باید نامه بدم ! ؟ چه سوتی بامزه ای دادم :D ( اصولا همیشه فروتنم من) .

منم همینطور :D

به لگولاس :

یه نکته جالب در مورد خانم ها : معمولا کسانی که از سخن گفتن در مورد سنشون طفره میرن ، یا با قاطعیت ، سوال در این زمینه رو زشت میدونن و (( ناراحت کننده )) ، خانم هایی هستن که واسه پوشاندن سن واقعی خود مجبورن دست به توهم بزنن ~x( :D .

شل و ول دیگه چه جور صیغه ایه ، بگو متین ،باوقار ،سنگین ، خانوووم ، لیدی ، مادمازل ، و غیره و غیره و غیره!

دیدی چقدر نقشش رو خوب بازی کرده که شما هم تحت تاثیر قرار گرفتی ! میتونه بهترین بازی رو در نقش دوشیزه الف ما داشته باشه ! خدا رو شکر نمیخوای عروست رو انتخاب کنی ! وگرنه خود لوتین خدا بیامرز یا حتا آرون (ره) هم میومد، یه ایراد ازش میگرفتی تا زن پسرت نشه! :-

من دیگه دختر جوون نمیشناسم ندارم ، این نقش به خاطر کمبود بازیگر حذف شه بهتره !

بیا 13 دورف رو انتخاب کنیم !

یا حداقل بیلبو رو مشخص کنیم!

پیوست : تو imdb یه بازیگر جز بازیگر های هابیت معرفی شده که تو فیلم پسر جهنمی نقش اون یارو ماهی آبیه رو داشت ، نظرتون چیه ؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

به لگولاس :

یه نکته جالب در مورد خانم ها : معمولا کسانی که از سخن گفتن در مورد سنشون طفره میرن ، یا با قاطعیت ، سوال در این زمینه رو زشت میدونن و (( ناراحت کننده )) ، خانم هایی هستن که واسه پوشاندن سن واقعی خود مجبورن دست به توهم بزنن :D :D .

شل و ول دیگه چه جور صیغه ایه ، بگو متین ،باوقار ،سنگین ، خانوووم ، لیدی ، مادمازل ، و غیره و غیره و غیره!

دیدی چقدر نقشش رو خوب بازی کرده که شما هم تحت تاثیر قرار گرفتی ! میتونه بهترین بازی رو در نقش دوشیزه الف ما داشته باشه ! خدا رو شکر نمیخوای عروست رو انتخاب کنی ! وگرنه خود لوتین خدا بیامرز یا حتا آرون (ره) هم میومد، یه ایراد ازش میگرفتی تا زن پسرت نشه! :D

وااااااااااای! نکته سنج! می گم تو با این استعدادت حیف نشی اینجا یه وقت...؟؟؟؟ :D

به علاوه بنده الفم و نیازی به توهم و این جور چیزا ندارم! :D

لیدی...مادمازل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D :D :- :D :D :D :D

نه جدا" راست می گی! باید این بحثو تعطیل کنیم و گرنه مجبورم دست به سلاح ببرم به خصوص به خاطر اون چند تا جمله ی آخرت!!!!!!!

واسه نقش بیلبو هر کی می خواد باشه فقط این یارو مرد عنکبوتی نباشه جون من!!!! :D

اون پسر ماهیه؟... :x من اصلا" تا حالا چهره شو ندیدم. اسمش چیه؟ ~x(\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

می گم یه چیزی

Gemma Artenon خوبه واسه ایتاریل؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه اصلا ازش خوشم نمیاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

چرا؟ :D خیلی قیافه ش معصومه که تازه به الفها هم می خوره ... از اون کریستن استوارت که بهتره! ~x( بازیشم بدک نیست!

راستی یه ساعت پیش یه خبری به دستم رسید که می گفت: ساخت فیلم هابیت به زودی آغاز می شه...بعد یه سوالی این وسط پیش میاد...با کدوم کارگردان؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

به نظر من فیلم هابیت توسط پیتر ساخته بشه بهتره

و بالاتر از اون اگر به صورت سه بعدی ساخته بشه دیگه محشره

واقعآ تو این فکر بودم که چی میشد ارباب حلقه ها به صورت سه بعدی ساخته می شد و ما می تونستیم خودمون رو در اون دنیا حس کنیم و بیشتر درکش کنیم.

با تشکر :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
با سلام

به نظر من فیلم هابیت توسط پیتر ساخته بشه بهتره

نمیشه

به علت مشکلات...

و بالاتر از اون اگر به صورت سه بعدی ساخته بشه دیگه محشره

متاسفانه بله

سه بعدیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
راستی یه ساعت پیش یه خبری به دستم رسید که می گفت: ساخت فیلم هابیت به زودی آغاز می شه...بعد یه سوالی این وسط پیش میاد...با کدوم کارگردان؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون خبر رو دیدم. گفته بود اگه اون معامله سر بگیره و بدهی ها جبران بشه. که معلوم نیست کی این اتفاق بیافته. اینا حتما یه کارگردان پیدا کردن ولی صداشو در نمیارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

الهی اگه کارگردانه دیوید یتس باشه پاش نرسیده به نیوزیلند بمیره!!!!!!!!!!!! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

که ساخت فیلم بره واسه n سال یعد ؟

هر کی باشه قبوله ! فقط فیلم رو بسازن .

الوه ! چرا گفتی متاسفانه ؟ سه بعدی بودن مگه بده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

نه همینطوری که نمیشه کارگردانش هرکی باشه قبوله, اون وقت ارون میدونی نتیجه اش چی میشه ؟میشه مثل فیلم بنام پادشاه که واقعا افتضاح بود ,اصلا نمیشد فهمید که کی به کیه ,اصلا مسخره ترین بخش فیلم می دونی کجا بود؟ اون سوار های سیاه پوش مضحک ومسخره که بیشتراز اینکه ادم رو بترسونه ادم خنده اش می گرفت.معلوم بود که کارگردان این فیلم یووه بول از فیلم ارباب حلقه ها اشکارا کپی کاری کرده بود .اما نتیجه اش چی شد یه فیلم 60میلیون دلاری احمقانه ومضحک که نامزد دریافت جایزه تمشک طلاییه بدترین فیلم و بدترین کارگردانی از طرف اکادمی اسکار بود. من ترجیح میدم که فیلمو خود پیتر کارگردانی کنه احتیاجی هم نیست که فیلم 3بعدی باشه اخه به نظر شخصی خودم این جور فیلم ها با این سرعت فوق العاده پیشرفت تکنولوژی ودنیای مجازی وسینما تاریخ مصرف داره .یه دفعه می بینی بعد از ده سال تکنولوژی جدید تری به بازار اومد واون یکی رو منسوخ کرد دیگه به درد نمیخوره که. من ترجیح میدم فیلم هابیت هم مثل سه گانه ارباب حلقه ها ساخته باشه این طوری فیلم کلاسیک تر وماندگار تر میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

شدید شدید با الندیل موافقم! هم در مورد سه بعدی بودن هم در مورد این کارگردان! :D

نمی شه که هر بزی از راه رسید بشه کارگردان فیلم بزرگی مثل هابیت! اگه قراره این طوری باشه اصلا" کارگردان خودمم! :-

از شما همچین حرفی بعیده اخوی آرون! :D حتی اگه ساخت فیلم بیوفته به !n سال بعد هم من راضیم! اما حاضر نیستم ببینم هابیت نامزد تمشک طلایی شده! :D ای خدا اون روز رو نیاره! الهی باعث و بانیش به خاک سیاه بشینه به حق ایلوواتار!

تازه خیلی هم مسخره می شه اگه سه بعدی بشه... خیلی غیر عادی به نظر می رسه و آدم نمی تونه با فیلم ارتباط برقرار کنه نمی دونم متوجه منظورم می شید یا نه؟ یه جووووووووریه! نمی دونم چه جوری باید بگم... ~x(\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

نه دیگه انقدر پست و سخیف !

یه کارگردان گفتم ، نگفتم سوپور دم محلمون بیاد این کار رو کنه !

من ترجیح میدم قبل مرگ فیلم رو ببینم !

در مورد سه بعدی ساخته شدن هابیت !

شماها فیلم های سه بعدی رو کجا دیدید که بدتون اومده ؟

یه نکته : ساخت سه بعدی هابیت به فروشش کمک میکنه ، و به همراه اون یه نسخه دو بعدی هم ساخته میشه ... مثل همون کاری که واسه آواتار کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

خوب داداش خود شما که جوابتون دادین .ارون شما خودت هم نسخه های 3بعدی فیلم های اخیر (اواتار جیمز کامرون)رو که ندیدید,خوب معلومه که من ولگولاس هم ندیدیم.ولی این دلیل نمیشه که از این جور چیز ها سر در نیاریم.معلومه که اگه 3بعدی باشه هابیت پرفروش تر میشه,اما شما به حرف های من توجه نکردین .من میگم این جور فیلم ها تاریخ مصرف دارند.یه زمانی ترمیناتور2:روز داوری پیشرفته ترین جلوه های ویژه رو داشت(اوایل دهه 90)اما حالا چی؟ بازم با وجود فیلم هایی نظیر سه گانه ماتریکس میشه این نظر رو پذیرفت.معلومه که نه.الا اواتار چرا پرفروشترین فیلم تاریخ سینماست به خاطر اینکه از تکنیک های جدید 3بعدی بصری استفاده کرده ,مطمعنا این دلیل اصلیش بوده .اما ایا وقتی ده سال دیگه تکنولوزی جدید تری به بازار اومدباز هم اواتار جذابیتش رو حفظ میکنه؟من خودم شخصا the lord of the ringsبه اواتار ترجیح می دم .جلوه ها ی ویژه اواتار هر چه قدر هم پیشرفته وعالی باشه به گرد پای ارباب حلقه ها نمیرسه.تنها اهنگ هایی که هاوارد شور برای ارباب حلقه ها ساخته به همه چیز اواتار می ارزه.واین که میگین یه نسخه دو بعدی و یه نسخه سه بعدی ساخته بشه امکان نداره .مگه یادتون نیست که پیتر با چه زحمتی تونست 300میلیون دلار بودجه فیلم ارباب حلقه ها رو تهیه کنه.اصلا می دونید پیتر چه قدر زجر کشید تا مسئولان کمپانی ها رو متقاعد کنه تا روی فیلم سرمایه گذاری کنند,به خاطر همین فکر نکنم پیتر بتونه 2نسخه از فیلم بسازه, در این صورت بودجه گزافی رو می طلبه.شما فکرتون رفته به جیمز کامرون .اون کارگردانیه که بیشتر بودجه فیلم رو از خودش سرمایه گذاری کرده وطبیعتا ادم ثروتمند ودست ودلبازیه برای خرج کردن .اما بیچاره پیتر جکسون چی هنوز هم که هنوزه سر درامدفروش ارباب حلقه ها با کمپانی دعوا داره وحق پیتر بیچاره رو پرداخت نکردند.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

خــــــــــــب!!! حرف حساب جواب نداره دیگه!

من سه بعدی رو ندیدم اما سراغ دارم کسایی رو که دیده ن... و اصلا" جذب نشدن! :D

امیدوارم چنین بلایی رو سر هابیت نیارن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

به نظر من مقاومت در برابر سینمای سه بعدی درست مثله مقاومت در برابر سینمای ناطق و رنگی هست. فقط تعصبیِ نه از روی دلیل.

اینکه می گید ده سال دیگه آواتار جذاب نیست. آیا ارباب حلقه ها هست؟ آیا اگه کمپانی امسال یاران حلقه رو اکران می کرد مثله 9 سال پیش می فروخت؟

مطمئن باشید 10 سال دیگه آواتار طرفدارانش رو از دست نخواهد داد همان طور که ارباب حلقه ها نداده. یا ترمیناتور 2 که جلوه های ویژه اش قدیمی شده طرفداراش رو از دست داده؟ نه چون قصه اش برای مردم جالب بوده. به همین دلیل هست که فیلم چهارم و سریالش هم می سازن.

اگه 10 سال دیگه هم آواتار مثلن 4 رو با جلوه های ویژه ی 10 سال آینده بسازن می فروشه ولی اگه با تکنولوژی 2009 بسازن نمی فروشه.به نظرتون اگه اپیزود سوم جنگ ستارگان رو با جلوه های ویژه ی اپیزود چهارم (فیلم اول) می ساختن می فروخت؟ نه. ولی چیزی از ارزش های هیچ کدام از فیلم ها کم نمی شه.

بعد هم ببخشید کمپانی دیوونه نیست که فقط نسخه ی سه بعدی رو بسازه. خیلی از شهرهای جهان سینمای سه بعدی نداره. یا یه سری ها از سینمای سه بعدی خوششون نمیاد. به نظرتون کمپانی این همه خرج ساخت فیلم می کنه بعد از سود اکران دو بعدی می گذره؟

بعد هم مگه کلاً اگه کمپانی از طریق سه بعدی سود بیشتری بکنه اشکالی داره؟ مگه از اهداف اصلی سینما پول در آوردن نیست؟

مطمئن باشید پیتر (که به احتمال زیاد کارگردانه هابیت هست) استاد سه بعدیه. هم زان با فیلم برداری کینگ کونگ سه بعدی هم کارگردانی کرده که شاید نسخه سه بعدی کینگ کونگ هم در آینده نزدیک اکران بشه.

بعد کی گفته پیتر وضعش بده؟ پیتر بیشترین دست مزد بین کارگردان ها رو برای کینگ کونگ گرفت. در مورد ارباب حلقه ها هم پیتر یه خورده حریص شده بود. کمپانی به یه کارگردان تقریباً گمنام اعتماد کرده بود و یه بودجه ی زیادی در اختیارش گذاشته بود. بعد از فروش فیلم ها طمع کار شد. البته کی نشد؟ همه از وارث های تالکین تا بازیگرای درپیت نیوزیلندی فیلم می خواستن میلیونر بشن.

من که هر کدام از آشناها که آواتار سه بعدی رو دیده بودن لذت برده بودن که البته اکثرنشون هم مخاطبین عام سینما بودن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
من که هر کدام از آشناها که آواتار سه بعدی رو دیده بودن لذت برده بودن که البته اکثرنشون هم مخاطبین عام سینما بودن.

من خوشم نمیاد چون چشم من باهاش سازگاری نداره :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت الروس برادر دوقلو وگرامی یار قدیمی وبا وفایمان در جنگ اخرین اتحاد لرد الروند نیم الف,ببین الروس تمام حرفهایی که من در پستهای قبلیم زدم از روی تعصب نبود.همه اش دلیل ومدرک داره.در مورد سوال اولت باید بگم که شما فقط روی جلوه ای ویژه فیلم حساب باز می کنیدمگه کل ارزش فیلم به جلوه های بصری پیشرفته هست,من نمی گم اواتار اصلا جذاب نبود,من خودم این فیلم رو دیدم خوب فیلمی که کارگردانش جیمز کامرون از اصلی ترین فن سالار های های هالیوود باشه حتما دیدنی وجذاب خواهد بودجیمز کامرون چیزی در حدود 400میلیون دلار خرج اواتار کرده باید هم دیدنی باشه من خودم از طرفدار های جیمز کامرون وفیلم هاش هستم.اینکه می گید اگه امسال یاران حلقه اکران میشد چه قدر می فروخت اصلا قیاس درستی نیست چون هر فیلم رو باید با تکنولوژی دورانی که ساخته شده سنجید قطعا اگر یاران حلقه با تکنولوژی امروز صنعت سینما ساخته میشد مطمعا باشید از اواتار بیشتر می فروخت. من معتقدم اگه فیلمی خوب ساخته بشه وتمام عناصر سینمایی در ان به نحو احسن کنار هم قرار بگیرند,ده سال که سهله هشتاد ساله دیگه هم دیدنی خواهد بود وطرفدار خواهد داشت.چرا امروزه با این همه پیشرفت جلوه های ویژه وتکنولوژی مختلف تصویری در سینمای دنیا بالاخص سینمای هالیوود هنوز هم فیلم های کلاسیک تاریخ سینما مثل بر باد رفته ,کازابلانکا,همشهری کین ,یا فیلم های الفرد هیچکاک کارگردان بزرگ سینما با فیلم های مشهورش روانی ,پرندگان ,سی ونه پله,سرگیجه و.... هنوز هم که هنوزه جذابیت خودش رو حفظ کرده وهنوز هم طرفدار های پر وپا قرصی داره ؟به خاطر اینه که این فیلم ها رو خالقان دستور زبان سینما همین کارگردانان بزرگ عصر کلاسیک سینما ساختند.به نظر خود من اواتار فیلمی که از لحاظ جلوه های ویژه وتکنولوژی های روز دنیا چیزی کم نداره اما از لحاظ فیلمنامه در سطح ضعیف تری از ارباب حلقه ها قرار داره مگه همه جذابیت یک فیلم به جلوه های ویژه فوق العادشه؟ ارباب حلقه ها با اون ریتم سنگینش واون صحنه های نفسگیر جنگیش واون موسیقی حماسی هاوارد شور تا 50سال دیگه هم جذاب خواهد بود این رو مطمعا باشید هنوز هم که هنوزه در میان فیلم های جدید هالیوودی که من میبینم فیلمی به زیبایی بازگشت پادشاه سراغ ندارم ,اون صحنه های عظیم و بزرگ نبرد دشت های پله نور یا نبرد اخر در جلوی دروازه سیاه از به یاد ماندنی ترین لحظه های تاریخ سینماست که تا سال های سال از ذهن سینما دوستان بیرون نخواهد رفت.البته به نظر شخصی خودم اواتار چندان داستان گیرا ویکدستی نداره که تا ده ساله دیگه باز هم طرفدار داشته باشه البته سو تفاهم نشه ها نمیگم طرفدار نخواهد داشت بلکه به اون به چشم یه فیلمی که جلوه های ویژه پیشرفته ای داره نگاه خواهند کرد و طرفداراش هم از این طیف خواهند بود. اما ارباب حلقه ها چی بخش بزرگی از جذابیت این فیلم به خاطر خالق این داستان وخود کتاب ارباب حلقه هاست که نویسنده اش درون این کتاب دنیایی رو خلق کرده که کاملترین دنیای فانتزی حماسی در نوع خودش هست.خود شما هم اشاره کردین که علت علاقه به فیلم ترمیناتور 2:روز داوری صرفا به جلوه های ویژه اش نیست بلکه به داستان جذابیه که داره من هم دقیقا نظرم اینه که به خاطر جذابیت این داستان(ارباب حلقه ها) تا سال های سال این فیلم جذابیت خودش رو حفظ خواهد کرد وطرفداراش هم سر جاشون خواهندبود. در مورد حرف دومتون که می گین کمپانی دیوونه نیست فقط نسخه 3بعدیش رو بسازه؟اصلا متوجه حرف من نشدید من گفتم زمانی که پیتر می خواست ارباب حلقه ها رو بسازه هیچ کمپانی حاضر به انجام چنین ریسک بزرگی نبود چون همه کمپانی ها می ترسیدند فیلم نفروشه و ورشکست شوند ,خود پیتر هم تو ی یکی از مصاحبه هاش گفته که من اصلا انتظار چنین پیروزی بزرگی برای ارباب حلقه ها رونداشتم وفقط امیدوار بودم که فیلم بودجه ای روکه نیولاین سینما بهش اختصاص داده رو برگردونه.اما در عمل دیدیم که این فیلم چه موفقیت بزرگی برای پیتر به ارمغان اورد.شما حساب کنید که ان زمان که پیتر می خواست سه گانه رو بسازه با کلی زحمت و راضی کردن مسولان کمپانی تونست اون بودجه رو برای فیلم اختصاص بده !حالا شما می گین هم نسخه سه بعدیش ساخته بشه وهم نسخه دوبعدیش من امیدوارم که بودجه نسخه 2بعدیش رو کمپانی فراهم کنه ,3بعدیش رو نخواستیم.خود پیتر از زیان بار بودن تماشای فیلم های 3بعدی گفته اون وقت شما می گین ایشون دوست داره 3بعدی ساخته بشه؟.ودر مورد گفته پایانی تون هم باید بگم که من کجا گفتم پیتر وضعش بده وفقیره .خوب درسته که برای فیلم کینگ کنگ 20میلیون دلار دستمزد گرفته بود اما مگه دلیل اصلی نپذیرفتن کار گردانی فیلم هابیت به دست پیتر جکسون همین اختلافات مالی بین اون با کمپانی نبوده که پیتر از کارگردانی کنار کشید .میگید پیتر حریص شده بود !به نظر من باید حق پیتر رو هرچه قدر باشه پرداخت می کردند ,به نظر من مسئولان خود کمپانی از همه حریص تر بودند که اون درامد باد اورده رو برای خودشون می خواستند انگار همون ها نبودند که با پیتر مدام شرط می بستند که باید هزینه کل فیلم رو به اضافه سودش به کمپانی برگردونه .وقتی که مسئولان کمپانی موفقیت بی نظیر این فیلم ها چه از لحاظ استقبال عمومی ,چه از بابت فروش میلیاردی فیلم,وچه از بابت جوایز اسکاری که این فیلم درو کرد وچه از لحاظ نقد های ستایش امیزی که منتقدان فیلم برای ان نوشتند,دیدند باید سهم بیشتری رو برای پیتر اختصاص می دادند چون هر چی باشه پیتر جکسون همه کاره این فیلم بود واصلی ترین دلیل موفقیت ان.حالا این طور در نظر بگیریم که پیتر قبل از ساخت این فیلم کارگردان مطرحی نبود این که دلیل نمیشه دستمزد شخصی رو که شب وروز برای این فیلم زحمت کشیده رو پرداخت نکرد. با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

راستی این پسر اوققققققه Dominic Monaghan یه چند کلمه نطق کرده در مورد هابیت...منتها لینک ویدیوش فی***ه... اگه کسی فی*** شکن داره این وسط بره ببینه چیزی از تو این مصاحبه هه درمیاد؟؟؟؟

www.mtv.com/movies/trailer_park

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سلام !

به تازگی دیدم که در Imdb ملعون نام چند تا از شخصیت های هابیت معرفی شدن ، من اسم و نقشی که قراره بازی کنن رو میذارم ، لطفا بگید نظرتون در موردش چیه !

Sylvester McCoy ... Radagast

Martin Freeman ... Bilbo Baggins

من از این یارو که میخواد نقش بیلبو رو بازی کنه ، دوست ندارم خیلی پیره و زشت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...