رفتن به مطلب

Recommended Posts

elros

من هم خیلی دوست دارم فرزندان هورین ساخته شه

کلا دوست دارم همهداستان های تالکین فیلم شه

و امیدوارم هابیت هم فیلم خوبی بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

بچه ها این فیلم هابیت یه خورده نگران کننده است با بودجه ی 300 میلیونی که بهش اختصاص دادن اگه تو گیشه شکست بخوره دیگه تا 100 سال دیگه از هیچ کدوم از آثار استاد اقتباس سینمایی نمی کنن.

بعد هم قرار دو تا فیلم بسازن اولی تا مرگ اسماگ هست و گفتن فیلم دوم جایی تموم می شه که یاران حلقه شروع می شه.

با توجه به اینکه داستان فیلم کوتاه هست احتمالا یه سری داستان از خودشون میذارن تو فیلم دوم اگه می تونستن از داستان های ناتمام استفاده کنن می شد The Quest of Erebor رو به صورت فلش بک نشون داد.

فکر کنم حقوق هابیت و ارباب حلقه ها بیشتر متعلق به ناشر کتاب ها بوده.

ولی بقیه که بعد مرگ تالکین منتشر شده متعلق به کریستوفر باشه.

راستی در مورد Born of Hope و The Hunt for Gollum هم صحبت نکردیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

بعيد ميدونم كه فيلم شكست بخوره.بالاخره اسم جكسون و دل تورو خوره هاي اين ژانر رو به شينما ميكشونه.جكسون براي خودش غوليه و دل تورو هم نشون داده كه تو گيشه شكست نميخوره.

اين كه تهيه كننده هم جكسونه،اين نويد رو ميده كه اصل داستان خيلي دچار ضعف نميشه.جكسن ديد خيلي باز و خوبي نسبت به آردا داره و تجربه هم نشون داده كهتوي كاراي اقتباسي از داستان هاي فانتزي،تنها نوع نگاهي كه اصل داستان رو زير سوال نبرده،كاراي جكسن بوده.

در مورد فيلم هايي كه ذكر كردي:من خودم اولي رو نديدم و از دومي نسخه اي ندارم(فقط دو بار آن لاين ديدمش :D ) به نظرم جشتجوي گالم فيلم خوبيه.به عنوان يه فيلم كاملا مستقل از جلوه هاي بصري خوبي بهره ميبره.ولي مشكل اصليش اينه كه خيلي تلاش كرده كه كاراكتر ها شبيه فيلم هاي لوتر باشن !يه جورايي قيد هاي هاليوود همراهشه.

در مورد ميلاد اميد هم اگه يكم توضيح بدي خيلي خوب ميشه.

خود من دوست داشتم كه تاپيك جداگانه اي براي در جستجوي گالم ايجاد كنم،ولي احتمال دادم كه خيلي ها نديده باشنش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

فیلم "میلاد امید" داستان آراتورن دوم پدر آراگورن هست.

بر اساس ضمیمه های ارباب حلقه ها ساخته شده. در واقع چند خط اول داستان آرون و آراگورن.

فیلم با اومدن گیلراین و مامان و باباش به دهکده آراتورن شروع می شه.

ازداوج آراتورن و گیلراین رو نشون می ده و مرگ آرادور پدر بزرگ شاه رو نشون می ده و مرگ خود آراتورن.

و آخرش هم گیلراین رو نشون میده که داره داستان رو برای آراگورن تو ریوندل تعریف می کنه. که این آخرش خیلی ضایع تصویر رو گذاشتن رو یه عکس.

چند تا کارکتر غیر اورجینال داره.

پسران الروند رو هم نشون میده.

کارگردانش Kate Madisonهست که یه نقش هم تو فیلم داره.

سعی کردن لحن صحبت کردنا مثل لوتر حماسی باشه ولی یه خورده مسخره شده

در کل بد نیست من خودم از یکی از سایت های فارسی mkv اش رو دانلود کردم لینکش هم مستقیم بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من این دوتا رو ندیدم، اولی رو حتی اسمشم نشنیده بودم اما دومی رو چرا قبل از اینکه اکران بشه رفتم تو سایتش و تریلرش رو دیدم از لحاظ جلوه های ویژه ضعیف بود در مورد قیافه اورکها که اصلا حرف نمیزنم خیلی ضایع بود. لینک این فیلمارو نداری الروس؟ خدا خیرت دهاد بده ما هم ببینیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anarion_d

سلام بچه ها

من هیچ کدوم از این دو فیلم رو ندیدم خرید پستی دارند؟

کسی آدرس ایمیلی از پیتر جکسون,مدیر برنامه هاش,دوستانش,نزدیکانش یا ی همچین چیزایی ازش نداره ؟

من نیاز دارم که باهاش ارتباط برقرار کنم. کسی کمکم میکنه؟

مطمعنم کار جکسون به هابیت ختم نمیشه.توی ساخت داستان های دیگه ی تالکین تلاشی داشته؟

اگه کسی ایمیلی ازش بهم بده واقعا ممنونش میشم(واقعا)

آناریون دونه داین 3/2/2010 -آناریا، دومین روز از فصل کوایره در تقویم ایملادریس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اولی این امیده رو منم ندیدم :دی

اما این Hunt For Gollum رو نبینی بهتره وحشت می کنی :دی

( قیافه ی آرون و آراگورن رو ببینی غش نکردی خودش یک موهبته :D )

در کل چیزی نداره

من که دانلودش کردم کردم همش ضرر بود

این لینکو امتحان کن بیبنم چی میشه

http://www.archive.org/details/TheHuntForGollum

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
سلام بچه ها

من هیچ کدوم از این دو فیلم رو ندیدم خرید پستی دارند؟

کسی آدرس ایمیلی از پیتر جکسون,مدیر برنامه هاش,دوستانش,نزدیکانش یا ی همچین چیزایی ازش نداره ؟

من نیاز دارم که باهاش ارتباط برقرار کنم. کسی کمکم میکنه؟

مطمعنم کار جکسون به هابیت ختم نمیشه.توی ساخت داستان های دیگه ی تالکین تلاشی داشته؟

اگه کسی ایمیلی ازش بهم بده واقعا ممنونش میشم(واقعا)

آناریون دونه داین 3/2/2010 -آناریا، دومین روز از فصل کوایره در تقویم ایملادریس.

اینا چیزی نیستن که خرید داشته باشن

hunt4gollum که بیشتر یک کلیپ هست تا فیلم ( اصلا فیلم نیست که :دی )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

لینک مستقیم born of hope:

http://www.dl.fcrad.ir/film/Born%20Of%2 ... com%29.mkv

البته دوستان این دو تا فیلم رو طرفدارها ساختن توقع زیادی نداشته باشین.

born of hope بهتره زمانش هم بیشتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

ميزان و مقياس شما رو براي خوب يا بد بودن فيلم من نميدونم.اما تا اونجايي كه من از در جستجوي گالم متوجه شدم،يه فيلم كوتاه(الوه عزيز اون كليپ نيست و با تعاريف كليپ همخوني نداره) مستقل اقتباسي خوبه.انتظار نداشتيد كه ليو تايلر يا ويگو مرتنسن توش بازي كنن؟يا جلوه هاي ويژه سه گانه جكسون رو داشته باشه؟داستان هم با توجه به زمان به نظر من به خوبي روايت شده وOST فيلم هم واقعا در خور توجهه.

فكر كنم سوئدي بود،درسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anarion_d

سلام

کسی از جکسون یا آشناهاش ایمیلی نداره؟

باور کنید لازم دارم قصدم هم مزاحمت نیست!! :D

من هر چیزی یا هر کسی رو که بخواد کارهای تالکین رو به تصویر بکشه حمایت میکنم(البته اگه برای دشمنی و تمسخر باشه نابودش میکنم)

ممنون بچه ها بابت اطلاعاتی که بهم دادید اما بیشتر تر تر ممنون میشم اگه در زمینه ایمیله کمکم کنید

بازم ممنون

آناریون دونه داین 3/2/2010 - آناریا، دومین روز از فصل کوایره در تقویم ایملادریس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون از اینکه لینکا رو دادین :D

البته هنوز دانلود نکردم هر وقت دیدم نظر دقیقمو میگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب بر و بچ دستتون درد نکنه من این فیلما رو دیم.

The Hunt for Gollum بد نبود اما تولد امید تحسین بر انگیز بود و با توجه به سن (و جنسیت :D ) کارگردان کار خوبی بود. خیلی خوب تونسته بود داستان کوتاه رو به یه فیلم تبدیل کنه بدون اینکه آدم خسته بشه.

The Hunt for Gollum از نظر کارگردانی ضعیف بود و گریم ها هم خوب نبود قیافه آرون با اون دماغش هم که آخرش بود. اما برای یه فیلم که رایگان قراره پخش بشه بد نبود. اما باز هم قیافه ها توی تولد امید بهتر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sir.thrax

ببخشید ولی قکر کنم پیتر جکسون داره همین الان می سازه و قراره سال 2011 بیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

دوست عزيز،اگر تاپيك رو كامل مطالعه ميكردي،متوجه ميشدي كه دوشتان هم به اين نكته اشاره كرده اند.

جكسون هم تهيه كننده فيلمه.كارگردان دل تورو هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

بچه ها حالا که فیلم دوم ممکنه وقایع بعد از هابیت تا یاران حلقه باشه می خواستم ببینم به نظرتون میشه داستان خوبی ازش درآورد؟ اصلا اتفاق های زیاد و مهمی این بین هست؟ چون به نظر می رسه فعلا فقط شورای سفید قطعی شده و صحبت هایی هم از رفتن گالوم به موردورهست.

به نظرتون لگولاس باید تو فیلم باشه چون پسر تراویندل هست از نظر منطقی اگه در زمانی که هابیت اتفاق میافته اگ تو سیاه بیشه بوده باشه باید تو کاخ پدرش می بوده. حالا به نظرتون لگولاس باید باشه یا نه؟ با دیالوگ یا بی دیالوگ؟

در مورد کیت بلانشت هم که صحبت هایی هست که شاید گالادریل رو تکرار کنه به نظرتون چه حوادثی رو شامل میشه؟

حالا یه سوال غیر مربوط به فیلم هابیت

به نظرتون اگه فیلم سومی هم ساخته بشه موازی ارباب حلقه ها مانند جنگ دورف ها و سیاه بیشه و لوتورین به نظرتون می تونه جالب باشه

یا ساختن مجموعه ای از انیمه های کوچیک بر اساس ضمایم کتاب چیزی شبیه انی ماتریکس یا شوالیه گوتهام (برای عرضه رو دی وی دی) به نظرتون جالب میشه؟ هوادارها استقبال می کنن؟

خلاصه تا دسامبر 2011 که فیلم اول اکران بشه یه خورده بحث کنیم که بی کار نباشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

میتونن جستجوی گالم رو توش قرار بدن یا رفت و آمد گندالف به اینور و اونور. اگه لگولاس باشه(که احتمالا باشه) حتما دیالوگ داره. در مورد گالادریل فکر نکنم تو اون زمان کار خاصی کرده باشه احتمالا فقط توی شورای سفید باشه.

گرچه من با دورفها زیاد حال نمیکنم اما بالاخره از هر فیلمی که بخواد از روی داستانهای تالکین ساخته بشه حمایت میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اتفاقا ميتونه اون دوران رو خوب نشون بده!وجود شوراي سفيد به تنهايي ميتونه خيلي اتفاقات رو پوشش بده.لگولاس احتمالا در قسمتي كه شكار گولوم آغاز ميشه،و اون رو ميگيرن،وجود خواهد داشت.

در مورد اين انيميشن ها كه گفتي،به نظرم توجيح اقتصادي نداره اين كار.بر خلاف ماتريكس،(و يا بتمن كه رسما كميك استريپه) اين داستان تاريخچه داره و نميشه تو وقايعش دست برد.پس براي نشون دادن بخش كوچكي از اون ناچاره كه يه بخش ديگه رو توضيح بده،كه اگه بخواد اين كار رو بكنه،به نظرم توليد فيلم بلند سينمايي موفق تره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

لعنت به کمپانی های فیلم سازی تاریخ اکران فیلم اول شد 2012 فیلم دوم هم 2013.

هیچ بعید نیست چند روزه دیگه به 2013و2014 تغییرش بدن.

فکر کنم انقدر طولش بدن که ایان مک کلن و کریستوفر لی به رحمت ایزدی بپیوندن (البته امیدوارم حالا حالا ها زنده باشن و در سینما بدرخشن)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

البته اگه 2012 بگذاره :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ای بابا این چه وضعیه؟؟!!! :D :D( :D(

اینا دیگه شورش رو در آوردن مگه ملت مسخره اونان خب یه بارگی بگن نمیخوایم درست کنیم خیال ما رو راحت کنن.

الروس جان کجایی؟ خبری ازت نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

نگو من قبلم ضعیفه :D

من تا این فیلم رو نبینم نمیمیرم :D

ولی خب فیلم ساختن دردسر داره درسته اینا طولش میدن ولی خب کار وقت میبره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros
ای بابا این چه وضعیه؟؟!!! :D :D( :D

اینا دیگه شورش رو در آوردن مگه ملت مسخره اونان خب یه بارگی بگن نمیخوایم درست کنیم خیال ما رو راحت کنن.

الروس جان کجایی؟ خبری ازت نیست.

هستیم ولی این مدت خبر تالکینی زیاد نبوده که ما هم درباره اش صحبت کنیم.

نگران نباش بالاخره می سازن خود پیترجکسون از سال 95 علاقه مند به ساخت هابیت بوده (به عنوان اولین قسمت از تریلوژی). کمپانی ها هم از چیزی که توش سود باشه نمی گذرن.

نگو من قبلم ضعیفه :D

من تا این فیلم رو نبینم نمیمیرم :D

ولی خب فیلم ساختن دردسر داره درسته اینا طولش میدن ولی خب کار وقت میبره

منم نمی میرم.

خیلی هم دردسر نداره.فکر کنم این کمپانی ها زورشون میاد پول بدن. می خوان سه بعدی باشه خرج هم نکنن از آواتار هم بیشتر بفروشه.

کلا وضعیت عجیبی داره. استودیوهایNew Line Cinema و Metro-Goldwyn-Mayer تولید کننده ان نیولاین و فاکس هم پخش کننده یه جا خوندم وارنر هم به پروژه علاقه منده ولی چیزی که رسما اعلام نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خدا وکیلی!؟

من تقریبا به 99 درصد اطرافیانم ، وعده بزرگترین فیلم تاریخ رو دادم . اگه بفهمن اکران یه ماه عقب افتاده سکته میکنن.

تازه من از خدا تا 2012 وقت گرفتم، میترسم بمیرم و داغ هابیت تو دلم بمونه! چی میشد چشم باز کنم ببینم تو سینمای آمریکام و دارم هابیت رو میبینم.

گفتید بودجه زیاده! من موافق نیستم ،آخه ما که به فکر برد و سود کمپانی نیستیم، جونشون در بیاد تا میتونن باید خرج کنن، فقط فیلم شاهکار بشه ، واسه من کافیه.

ای خدا.

بیاین دعا کنیم هابیت زودتر ساخته و اکران شه.

یا و جیهن عند الله ..........

راستی ، مک کلن عزیز با این سنش میتونه تو فیلم بازی کنه؟ یعنی هنوز میتونه دلیرانه مثل قبل بجنگه؟

خدا کنه تو این فیلم جنگ های جادویی بین جادو گر ها باشکوهتر باشه، نه مثل چوب بازی گاندلف با سارومان گلم. و نبرد کوتاه گاندلف با ویتچ کینگ.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

فک کنم شما با این علاقه ای که به نبرد های جادویی داری باید منتظر باشی تا فیلم وارکرفت ساخته بشه اون وقت بیشتر حال کنی :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...