رفتن به مطلب

Recommended Posts

3DMahdi

قرار بود Sylvester McCoy نقش بیلبو رو بازی کنه! اصلا به درد نقش راداگاست نمیخوره. از بازیگر بیلبو هم خوشم نیومد همون سیلوستر بهتر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

Imdb یک وبسایت خوشحاله...!همینجوری واسه خودش هر چند روز یه بار یه چیزی می پرونه! :D

آخه فیلمی که هنوز کارگردان نداره...چه شخصیتی؟چه آشی؟چه دوغی؟!!!!! :D

حالام که پی.جی می گه می خوان لوکیشن ها رو تو شرق اروپا بذارن!یعنی نیوزیلند بی نیوزیلند! تشریفشونو می برن شرق اروپا!

البته من خبرو تا آخرش نخوندم ها که بفهمم قصدشون چیه از انجام این کار!...یه چند خطیش موند! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خب عزیز برو اون چند خط رو بخون بیا برا مام بگو چه خبر شده !

جدا میخوان بران شرق اروپا؟

چه تخیلاتی دارن بابا این ها !

هزینه الکی چرا میخوان درست کنن؟

نیوزیلند که آمادس ، چرا لوکیشن جدید میخوان ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
نیوزیلند که آمادس ، چرا لوکیشن جدید میخوان ؟

کجاش آماده هست؟

هر چی از لوتر بود باز کردن و روش صحنه ی کینگ کونگ رو ساختن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

تا اینجا که من سر در آوردم اینا میخواستن سر بازیگرای نیوزلندی کلاه بذارن و بیگاری ازشون بکشن. اتحادیه بازیگران نیوزلند هم گفته نباید فرقی بین قرارداد بازیگران نیوزلندی و بازیگران خارجی باشه و حقوق یکسان بگیرن. حالا اینام اینو گفتن که یا نیوزلندی ها کوتاه بیان یا اگه نشد از بازیگرای شرق اروپا استفاده کنن و دستمزد کمتری بدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

آره بازیگرام بودن ولی این قضیه در مورد لوکیشن ها هم صدق می کنه! :D خودش تو خبره نوشته بود! :D\

لوکیشن ها هم همچینی آماده نبودن فقط بازسازی هابیتون رو شروع کرده بودن!

ولی به نظر من خریت محضه (بی ادب!) :D اگه پیتر جکسون بخواد تو شرق اروپا فیلمبرداری کنه!شرق اروپا چی داره مگه؟؟؟؟؟

ملت به فضاهای نیوزیلند عادت کردن بعد حضرت آقا هوس کردن برن شرق اروپا...عجبا...حیرتا...! :D

تازه بماند که باید یه هابیتون دیگه م بسازه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

فرض كن مثلن هابيت تو استامبول فيلمرداري بشه! :اسمايل خنده هاي نخودي!

والا اون خبري كه من خوندم كه اين ضعيفه {فليپا بوينز} گفته بود قراره لوكيشنا تو كانادا و اسكاتلند و استراليا و ايرلند فيلمبرداري بشه!{چيز چه ربطي داره به شقيقه؟!} تازه گفته بازيگرا دو هفته پيش بايد كارشونو شروع مي كردن خبرشون!:دي

بعد يه خبر ديگه هم بود واسه ديروز كه گفته اين حاج پيتر جكسون ما با يه مقام كله گنده {وزير توسعه ي اقتصادي اگه اشتباه نكنم!} ديروز صبح ملاقات داشته و يكي از نتايج اين نشست اين بوده كه خبر قطعي فيلم بايد تا آخر اين هفته اعلام بشه و اين پدر{...}ها بگن ميخوان چه {...}ي بخورن!:دي! {اين لحن لگي رو منم تاثير گذاشته! شرمنده:دي!}

دوميشم اين بود كه آينده فيلم هابيت هم چنان در هاله اي از ابهام بوده و منوط است بر نتيجه ي اختلافات حقوقي جاريه بين حاج پيتر جكسونيان و اتحاديه ي بازيگران استراليا! {اوه واقعن شت!}

پ.ن: اين پيتر كي لقب "سِر" گرفته كه هي اين سايته سر سر ميبنده به نافش؟!

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یعنی میخوان تو چهارتا کشور فیلمبرداری کنن. خیلی هزینه ها میره بالا. احتمالا یکی از این کشورها قراره انتخاب بشه. حالا ببینیم تا آخر این هفته قراره چی بگن.

پ.ن: اين پيتر كي لقب "سِر" گرفته كه هي اين سايته سر سر ميبنده به نافش؟!

سال 2010 لقب سر رو گزفت البته این لقب ماله نیوزلنده نه انگلیس و عمرا به پای لقب سر الکس ما نمیرسه! :D

پیشنیازش رو هم سال 2002 گرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سر الکس دیگه کیه ؟ :D

پیشنیازی چیه ؟

مگه نیوزیلند هم ملکه داره که این لقب ها رو بده :D\ ؟ . (( البته نمیدونم که حتما باید ملکه این کار رو بکنه یا نه )).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

منظور داش مهدی،حاج الکس فرگوسن ـه آرون جان...

آخه اونجا لقب دادن مثه مملکت آباد ما نیست که همینجوری یلخی لقب ببندن بیخ ریش ملت... کلی مراحل باید طی بشه تا به یکی لقب بدن... این پیترم من نمیدونستم ازین لقبا داره ... {به قول یکی بچه ها} نه خوشم اومد باریک... باریک...!

اون نیوزلندم نم دونم چجوریه سیستم لقب رسانیشون... مطمئنن مثه اینجا سنگ کاغذ قیچی نمیکنن!:دی!

دوستان دعا کنید... "کاش این جمعه بیاید!... ای کاش!"

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اسپم:

لقبهای نیوزلند و استرالیا و ولز و ... رو ملکه انگلیس میده.

القاب نیوزلند به ترتیب اهمیت اینه:

Knight or Dame Grand Companion (GNZM)

Knight or Dame Companion (KNZM or DNZM)

Companion (CNZM)

Officer (ONZM)

Member (MNZM)

پیتر لقب Companion رو سال 2002 گرفت اما برای اینکه بهش بگن سر باید لقب Knight رو میگرفت که سال 2010 Knight Companion رو گرفت و بهش میگن سر.

مال انگلیس ایناست:

Knight Grand Cross of the Order of the British Empire (GBE) or Dame Grand Cross of the Order of the British Empire (GBE)

Knight Commander of the Order of the British Empire (KBE) or Dame Commander of the Order of the British Empire (DBE)

Commander of the Order of the British Empire (CBE)

Officer of the Order of the British Empire (OBE)

Member of the Order of the British Empire (MBE)

الکس فرگوسن هم 1983 لقب Officer و 1995 لقب Commander و 1999 لقب Knight Bachelor رو گرفت و شد سر الکس!

آنتی اسپم:

من که کلا بی خیال این فیلم شدم و دیگه اعصاب خودم رو با اخبارش خورد نمیکنم و زمانی که ساخته شد(که خدا میداند کی خواهد بود) میشینم میبینم.

راستی توی ویکی پدیا نوشته پیتر کارگردان هابیت شده! قضیه چیه؟!

http://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Jackson#Filmography

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

آخی...الان همه چی ردیفه فقط لقب پیتر جکسون مونده که اصلاح بشه نه؟ حالا شما به بزرگی خودتون ببخشید تورو خدا!خوبیت نداره!

اووووووووی ت.ت!از غیبت من سو ء استفاده نکن ها...برادر من کنترل لحن خودتو داشته باش اینجا یه مکان فرهنگیه! :D

مهدی جان تعجبی نداره وقتی یه فیلم این قدر خر تو خره هر کی یه کارگردان واسه ش بذاره اصلن همین جا اعلام می کنم که خودم کارگردانم!... :D

امضا هم نمی دم فعلن کار دارم! :D

آقا چرا واسه فیلمبرداری نمیان ایران؟ خنده داره؟ببند اون نیشو...!(خییییییییییییلی بی ادبی!) این نفس لوامه م بود الان! :D

خدایی!جاده ی تهران-تبریزو دیدین؟این قدر شبیه خطه ی میانیه که نگو...! من 7 ساعت فقط تو کف جاده مونده بودم!

فکرشو بکنید...پیتر جکسون در کنار مردم غیور آذربایجان بخوان هابیتو بسازن!آقا یاشاسین آذربایجان! :-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

آخرین اخبار از کارگردانی .

یکی از کاربرای آردا به اسم Legolas Greenleaf کارگردانی هابیت رو به عهده گرفت .دیگه دعوی بسه . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

Martin Freeman نقش بیلبو رو رد کرد!

مارتین فریمن اعلام کرد که بهش پیشنهاد شده تا نقش بیلبو رو بازی کنه اما چون زمان فیلمبرداری مشخص نیست ترجیح داد بره نقش دکتر واتسون رو در شرلوک هلمز بازی کنه!

نکته دیگه توی مصاحبه اش اینه که از پیتر جکسون به عنوان کارگردان فیلم نامبرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

همون بهتر که رفت ، خیلی خوب بود !

واتسون کجا بیلبوی خودمون کجا !؟

در مورد این که لوکیشن ها قراره بره اروپا ، قضیه جدیه ؟

چقدر مردم نیزیلند پرو تشریف دارن که میخوان اندازه بروبچ هالیوود پول به جیب بزنن!

افاده ها تبق تبق نیوزیلندی ها دنبال وق وق ...! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
آخرین اخبار از کارگردانی .

یکی از کاربرای آردا به اسم Legolas Greenleaf کارگردانی هابیت رو به عهده گرفت .دیگه دعوی بسه . :D

بله...بله...کاملن درسته پس این مبحث گیس و گیس کشی را بگذارید کنار بچسبید به کارتون.

آقا این یارو Freeman رو من خودم ردش کردم بره بابا...هی سوسه می دوئوند اون وسط!...من از اول هم به پیتر گفته بودم این یارو به درد نمی خوره ها...گفتم خودتو کوچیک نکن!گوش نداد که...بفرما!دیدید چه طوری پیتر رو (...) کرد؟؟؟؟ :D

مهدی جان کی گفته کارگردان پیتره؟کارگدان حی و حاضر جلوت نشسته دیگه چی می خوای؟اینا همه ش شایعه ست! :D

================

خب از تی ریپ مزخرف گویی خارج می شویم. :D

جون من؟گفته پیتر کارگردانه؟خدایی؟عجبا...حیرتا...وا...اگه پیتر کارگردانه چرا نمی گه پس؟ اصلن من نمی فهمم این همه پنهان کاری دیگه واسه چی شونه؟...مخ اینام مث مخ بنده پوکیده...! :-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
جون من؟گفته پیتر کارگردانه؟خدایی؟عجبا...حیرتا...وا...اگه پیتر کارگردانه چرا نمی گه پس؟ اصلن من نمی فهمم این همه پنهان کاری دیگه واسه چی شونه؟...مخ اینام مث مخ بنده پوکیده...!

میخوان مردمو غافلگیر کنن . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

خوب بالاخره پیتر جکسون رسماً به عنوان کارگردان فیلم دو قسمتی و سه بعدی هابیت اعلام شد.

فیلم براداری قراره از فبریه 2011 شروع بشه. و دسامبر 2012 و 2013 اکران بشه.

آیا شاهکاری دیگر در راه است؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

:D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

ببینم تا اون موقع ریشم سفید شده یا نه :D

تا حالا که جو گندمی شده :D

فقط این این سه بعدیش برای من یکم ... چیزه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
فیلم براداری قراره از فبریه 2011 شروع بشه. و دسامبر 2012 و 2013 اکران بشه.

یعنی چی ؟

قرار بود قسمت اول دسامبر 2011 بیاد که .چرا شد 2012 ؟

چه مسخره بازییه . :D :D

اگه کار همگی 2012 تموم شد چی ؟اونوقت ما بریم اونور هابیت رو ببینیم ؟! :D (خدا نکنه زبونتو گاز بگیر :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خدایی کارگردان شد پیتر !؟ :D

باورم نمیشه ، الان باید بسرچم چند منبع معتبر پیدا کنم ! :D

آقایون و خانوم ها از این به بعد لطفا خبر های به این بزرگی رو با رفرنس معتبر بنویسید . :D

بلاخره باید وقت داشته باشن فیلم رو بسازن ! اگه 2013 نشه 14 خیلیه ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros
ببینم تا اون موقع ریشم سفید شده یا نه :D

تا حالا که جو گندمی شده :-o

فقط این این سه بعدیش برای من یکم ... چیزه

نگران نباش نسخه ی دو بعدی هم اکران می شه.

یعنی چی ؟

قرار بود قسمت اول دسامبر 2011 بیاد که .چرا شد 2012 ؟

چه مسخره بازییه . :D :))

اگه کار همگی 2012 تموم شد چی ؟اونوقت ما بریم اونور هابیت رو ببینیم ؟! :D (خدا نکنه زبونتو گاز بگیر :D )

تاریخ ها که خیلی وقته تغییر کرده.

تازه اینجوری که بهتره یا هر دو فیلم رو می بینیم یا هیچ کدوم رو نمی بینیم.

اگه 2011 قسمت اول رو می دیدیم و 2012 اون دنیا برفک (ببخشید نور) تماشا می کردیم که بدتر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

حالا خوبه یه کم زودتر شروع کنن یه تریلر بدن بیرون .

من یه تریلر تو نت دیدم مالبه فیلمه هابیت بود .ولی خوب با این اخبار اصلا هنوز بازیگری انتخاب نشده که بخواد تریلر بیاد بیرون .ولی در کل قشنگ ساخته بودن پیدا کردم لینکشو میزارم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

تریلر ؟ مگه تریلر بعد ساخت کامل فیلم بیرون نمیاد ؟

تریلرش رو خودت دیدی پیروز ؟

چه جوری بود ، جلوه های ویژه داشت ؟

یه خاطره ! دیروز دانشگاه بلیت سینما بهمون داد بریم ملک سلیمان رو ببینیم ، جلوه های ویژه و موسیقیش چینی بود ، واسه همین بدک نبود ،چند تقلید تابلو هم از فیلم لوتر و آخرین سامورایی و جومونگ کرده بودن ، ولی وحشتناک ترین فیلم نامه قرن رو داشت :D ، با این حال دوستام خوششون اومد !

منم حالا میترسم با این سلیقه و عقده ایرانی ها از جلوه های ویژه ، اگه صنعت فیلم سازی ما به این تکنولوژی دست پیدا کنه ، دیگه قید تمام ملاک های فیلم خوب رو بزنن ! :D :D :D(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...