رفتن به مطلب

Recommended Posts

Legolas Greenleaf

با شناختی که از پیتر در تغییر داستان داریم امیدوارم مثلا نقش تراندویل رو نده لگولاس.

دیگه فکر نمی کنم این قدرهام گاگول باشه!یعنی اگه همچین کاری بکنه اند مسخره بازیه!!بنده به شخصه می کشمش اگه همچین کاری بکنه!

اگه الیجا وودم قراره همچین نقشی رو تو فیلم ایفا کنه به نظر من که یه نقش کاملن زائده و نباشه بهتره!

Saoirse Ronan؟؟؟؟؟ شوخی نکن!!!! :D

نه نه نه...این کوچولو رو چه به الف شدن؟؟؟؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

بالاخره ایان مک کلن و اندی سرکیس قرارداد امضا کردن. مک کلن گفته از 21 فبریه بازیش شروع می شه.

کریستوفر لی و ایان هولم در حال مذاکره برای تکرار نقش هاشون هستند. که احتمالا بیلبوی پیر رو در کنار فرودو می بینیم. حدس خود من اینه که بیلبو داستان رو برای فرودو تعریف می کنه.

اما بازیگرانی که حضورشون در حد شایعه است (برا اساس IMDB) :

Saoirse Ronan (که قبلا با جکسون در استخوان های دوست داشتنی همکاری کرده) در نقش Itaril که یک الف سیلوان از گارد پادشاه است.

اورلاندو بلوم در نقش لگولاس. که امیدوارم این اتفاق بیافته.

David Tennant در نقش Thranduil که اگه در فیلم بازی کنه، بعد از Sylvester McCoy دومین دکتر هو هابیت خواهد بود.

Leonard Nimoy (اسپاک در پیشتازان فضا) در نقش اسماگ

و Brian Blessed هنوز معلوم نیست برای چه نقشی

و همچنین هوگو ویونگ در نقش الروند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من از این دختره Saoirse Ronan خوشم میاد. قیافه اش به الف میخوره اما سن و سالش به گارد پادشاهی نه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

کریستوفر لی هم به فیلم پیوست

گفته می شه اورلاندو بلوم برای دو دقیقه بازی یک میلیون دلار درخواست کرده. که اگه راست باشه فکر نکنم استودیو موافقت کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

یک میلیون دلار؟؟؟؟؟منم باشم موافقت نمی کنم!!!!تو برنامه ی America's got talent ملت خودشونو تیکه پاره می کنن که یه میلیون دلار بگیرن اون وقت ایشون قراره دو دقیقه بیان اون وسط رژه برن این همه پول می خواد؟؟؟اصلا" نباشه بهتره به نظر من! :D

ترجیح می دم Olivia Wilde نقش ایتاریلو بازی کنه تا این جوجه بازیگر!آخه این فنچو چه به گارد پادشاهی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

با توجه به گندزدن هایی که توی داستان قابل پیشبینیه باید منتظر یک داستان موند که با کتاب 179درجه تفاوت داره :D :D

این ایتاریل فقط یه روز از من بزرگ تره... :D

Leonard Nimoy هم که توی Fring تبدیل به انرژی مسافرت بین دو Universe شد

نمیدونم چطوری برگشت :D

جدا از همه چیز از صداش واقعا خوشم میاد

انتخاب خوبیه واسه اسماگ

باید منتظر آش پخته شده موند...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

خب دوستان بنده پس از تحقیقات به عمل آورده در مورد گفته های الروس عزیز باید خدمتتون عرض کنم که در خبری که در 9 دسامبر 2010 در وبسایت www.the-hobbit-movie.com منتشر شد در مورد لگی و اورلاندو و این حرفا اون سایت ادعا کرده که مطلع شدن که نقش اورلاندو بلوم در صورت بازی تو فیلم اصلا" Cameo نیست!بنابراین اگه این سایت درست گفته باشه(که فکر کنم گفته چون اخبارش تا به حالا همه درست بودن) فکر کنم خبری که به الروس جان رسیده فقط در حد شایعه بوده...اما اگه سایت یه چیزی الکی از خودش پرونده باشه...الله اعلم! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

البته خبر من قطعی نبود http://www.theonering.net هم در حد شایعه خبر رو منتشر کرده بود. (به تاریخ 11 ژانویه 2011)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

چرا همدیگه رو میکشین :ymapplause:

اینجا هم نوشته

http://www.imdb.com/title/tt0903624/

نقش اورلاندو هنوز شایعه هست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب حضور کریستوفر لی هم در فیلم تایید شد. البته هنوز معلوم نیست که قراره بره نیوزلند یا توی لندن جلوی پرده آبی بازی کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

قضیه این اورلاندو بلوم و ایلجا وود مشخص نشد یکی بگه این دوتا چکاره ان این وسط :ymapplause:\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

الایجا علافه!

...اورلاندو خیر سرش پسر تراندویله ها...خیلی ضایعه ست که تو کتاب نبود...تو فیلم باشه خوبه به شرطی که نقشش Cameo نباشه! :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بچه ها هابیت به تاخیر افتاد .....

سر پیتر جکسون رفته بیمارستان !

گویا مشکل مزاج داشته ، با این اوصاف فیلم برداری حتما به تاخیر می افته :ymapplause:(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فیلمبرداری 21 فوریه قراره شروع بشه. مشکل پیتر جدی نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بازم فیلمبرداری فیلم هابیت عقب افتاد. پیتر جکسون سوم فوریه از بیمارستان مرخص شده و الان تو خونش داره استراحت میکنه و نمیتونه بره سر فیلم. به همین دلیل تاریخ شروع فیلمبرداری رو عقب انداختن. قراره فیلمبرداری 21 مارس یا اول فروردین شروع بشه. امیدوارم دیگه فیلم تاخیر نخوره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

ای بابا ....

شائد مشکلش با تهیه کننده ها یا بازیگرایی چیزی باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

آخ جون!تاخیر!!!!تاخیر دوست دارما!!!!!!!!!!!!!!!

:ymapplause: L-) :D :D :D

نه بابا پیتر جدی جدی اوضاعش خرابه...فکر کنم داره می میره... :x

هاهاهاهاهاها...دیدین گفتم فیلمبرداری بازم به تاخیر میوفته گوش ندادین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

کجای تاخیرو دوس داری ؟ :ymapplause:

نه حالا واسا هابیت و بسازه بعد بمیره ، ارق تالکینی داشته باش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز ,اقا اینا چه حرفاییه میزنین!از یه اردایی بعیده که این حرفا رو بگه!واقعا شرم اوره. انشااله خدا به پیتر جکسون 100سال دیگه عمر بده ....ناسلامتی ما هممون با سه گانه بزرگ the lord of the rings trilogy پیتر جکسون با جهان اردا اشنا شدیم

از تمامی دوستان عزیز می خوام که دیگه از این جور حرفا نزنند.

در هر حالت بلاخره هر چه قدر هم که به تاخیر بیوفته ساخته میشه.الندیل پسر آماندیل ,بنیانگذار پادشاهی متحد ارنور وگاندور.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
با سلام خدمت دوستان عزیز ,اقا اینا چه حرفاییه میزنین!از یه اردایی بعیده که این حرفا رو بگه!واقعا شرم اوره.

شرمنده یه لحظه دامنم از دستم برفت...خب اعصابم خورد شد دیگه...دیگه تحمل ندارم... L-)

انشااله خدا به پیتر جکسون 100سال دیگه عمر بده ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بابا این لگولاس هرچی مو رو سرش بود کند. شما میگین حرفش جدی بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

بچه ها خبری از پیتر نشده یا فیلم استارت نخورده هنوز ؟ :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه بابا اینا منتظرن تقی به توقی بشه فیلمو تاخیر بندازن. مثل اینکه نیوزلند زلزله اومده، دوباره فیلمبرداری رو عقب انداختن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

الان من باید چی کار کنم هان؟؟؟؟؟الان من چی کارکنم؟کله مو بکوبونم تو دیوار خوبه؟دیگه این مرتیکه جکسون مو نذاشته واسه ی من که بکنم!!!!!!!بفرما الندیل جان!!هی بگو احترام این آقا رو نگه دار!آخه تا کی برادر من؟!لوترو ساخته درست!!!ولی ببین آخه چند وقته ملتو مچل خودش کرده؟!هیچ وقت حس انسان دوستی این پیتر جکسون گل نکرده گذاشته گذاشته واسه کی؟الان!!!!! فیلمبرداری رو بازم عقب انداخته اونم به خاطر کمک به زلزله زده های نیوزیلند!خیلی مرد بودی به هائیتی کمک می کردی...آی قلبم...من اینو می کشم...ببینین کی بهتون گفتم...اصلا" من هابیت نمی خوام...من مامانمو می خواااااااااام... L-) :x :D :x( :D( :x(

آخه یکی نیست بگه اگه خیلی دوست داری کمک کن ولی دیگه چی کار به تاریخ فیلمبرداری داری بی انصاف؟؟؟ :D :x :D :D :D :D :D :x

حس می کنم الان منو این فرض کرده====> :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

پیتر موزی!

من میگم میخواسته خودش خوب خوب بشه بعد بیاد واسه فیلمبرداری ، فکر کنم دیگه واسه کار عظیمی مثل هابیت پیر شده !

منم واقعا حوصلم سر رفت .

چرا باید فیلم های چرتی مثل ترانسفورمرز به همین راحتی ساخته و اکران بشه ولی هابیت عزیز .... :ymapplause:(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...