رفتن به مطلب

Recommended Posts

فین رود

5 سال بعد ، فیلمبرداری هابیت بخاطر فوت یک شهروند نیوزلندی به تاخیر افتاد

10 سال بعد ، فیلمبرداری هابیت بدلیل آرتروز و اوت های ناگاهانی بازیگران لغو شد

15 سال بعد ، پسرم یه زمانی میخواستن ازین هابیت فیلم بسازن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

ایشالا اگه قسمت بشه ، نوه هام میتونن هابیت رو ببینن .

از همون وقتی که دل تورو فیلمو ول کرد ، من گفتم آخرش چی میشه ها . نگفتم ؟ L-)

بابا بی خیال ، اصلا چرا خودمونو ناراحت کنیم ؟

اصلا" چطوره تحریم کنیم و فیلم رو نبینیم ؟ (البته اگه ساخته بشه :ymapplause: )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST
چرا باید فیلم های چرتی مثل ترانسفورمرز به همین راحتی ساخته و اکران بشه ولی هابیت عزیز ....

برای اینکه 7 ساعت بعد اکراین عمومی داخلی " ایالات متحده " تو لیست بیشترین فروش بلاک باسترس کارهای اکراین شده ی تابستون قرار میگیره !! پول, پول, پول ... . و این داستان ادامه دارد . از همون موقع که موج انتقادها برای فیلم دوم بلند شده بود . گروه تهیه کننده ها بودجه ی 300 میلیون دلاری فیلم 3 رو تصویب کردن !! برای فیلم 3 هم از مگان فاکس خبری نیست به جاش یه دختر تازه کار که تا حالا فقط توی تبلیغات شامپو و رژ لب و پنکک بازی کرده بازی میکنه !! با این کار تهیه کننده ها می خواستن به مگان فاکس حالی کنن که تا حالا توی 2 تا کار قبلی یه چیزی بین هویج و گل کلم بودی !!

اصلا" چطوره تحریم کنیم و فیلم رو نبینیم ؟

فکرخیلی خوبی, هر وقت فیلم تو سینماهای سه بعدی و دالبی ایران اکراین عمومی شد . ما تحریم میکنیم و نمیریم سینما !!

میدونین که, بزنم به تخته هنوز کار تو امریکا اکراین محدود نشده توی سینماهای فرست کلاس ایران اکراین عمومی میشه .

تکنولوژی داخلی دیگه چه میشه کرد :ymapplause:

چند وقت پیش بود, میخواستن جای اسکار رو با جشنواره ی فجر عوض کنن L-)

" تا یادم نرفته, امشب اسکار !! ساعت 8 به تایم نیویورک و ساعت 5 به تایم لوس انجلس "

http://oscar.go.com

http://www.oscars.org

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خب ! الی جان مگه قرار نیست هابیت فروش بره ! دیگه فروش بالای 500 میلیونیش که تضمینه ( هوووووووووو) :ymapplause:

اینهمه فیلم پرهزینه ساخته میشه و اکران میشه ، مثل شاهزاده ایرانی یا رابین هود که 200 تا هزینه هر کدوم بود و بیشتر از 300 و اندی نفروختن !

یعنی اینها پیشبینی میکنن که هابیتم به این سرنوشت دچار شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

دوستان تحریم فیلم تقریبا" یه چیز نشدنیه...آخه خداییش می تونین جلوی خودتونو بگیرین و هابیتو نبینین؟

تازه از اونجایی که ما کپی فیلمو می خریم و سینما هم نمی ریم تحریم کنیم یا نکنیم کک پیترم نمی گزه!

من میگم بیاین بریم بکشیمش خودمون کارای فیلمو راست و ریس کنیم... :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST
تحریم کنیم یا نکنیم کک پیترم نمی گزه !

حتی اگه تو کشوری بودیم که سینما داشت, و سینما نمیرفتیم. باز هم برای پیتر جکسون فرقی نمیکرد !! تجربه نشون داده هر وقت فیلمی از طرف عده ای یا نهادی تحریم میشه فروشش توی باکس افیس دو برابر میشه !!

پس پیشنهاد تحریم جالب نبود L-) .. .

من میگم بیاین بریم بکشیمش خودمون کارای فیلمو راست و ریس کنیم ...

این پیشنهاد, جالب تر و پخته تر !!

من پایم . الان با این جو بین المللی هم که در مورد ایرونی ها وجود داره, جون میده واسه این اقدام ها :D

پی نویس : فقط میمونه اینکه بعد از قتل کجا فرار کنیم !؟ اگه بریم کشورهای اروپای غربی که واس بگیم این اقدام برای گسترش حق ازادی بیان و حقوق بشر بود تا کاری نداشته باشنمون !! اگه بریم امریکا که واس بگیم توی اون شرایط توی حالت عادی نبودیم تا قتل درجه ی سوم تشخیص بدن و یه هفت - هشت سالی برامون زندان ببرن !! که اونم با رفتار خوب میشه شش ماهی ازاد میشیم !! اگرم برگشتیم به ایران که واس بگیم این اقدام رو برای اثبات شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست و همچنین مبارزه ی با اس - تکبار جهانی و مبارزه با تاثیر شی - طانی سینمای هالی - وود انجام دادیم بعدش هم میریم توی 8:30 یه دو سه تا بد و بیراه اب نکشیده به فیلم های سیصد - دایره - بدون دخترم هرگز و ... می ندازیم !!

که در اینصورت نه تنها کاریمون ندارن بلکه تا اخر عمرمون هم تامین میشیم :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

آقا چه خبره اینجا. :D :D این حرف ها چیه :D :D

باید خیلی هم خوشحال باشید که پیتر جکسون داره فیلمو می سازه. :x :D :x :D :D :x

فکر کنید اگه یکی دیگه فیلمو می ساخت چی میشد :ymapplause: L-)

:x :x :x :D

کی قراراه جای بارد بازی کنه؟ نکنه شخصیتش حذف بشه؟ :x :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

این پیشنهاد, جالب تر و پخته تر !!

بله بله پیشنهادهای من همیشه پخته بوده منتها هیچ کس منو جدی نمی گیره...من دارم اینجا تلف میشم...حیف می شم. :x

پی نویس : فقط میمونه اینکه بعد از قتل کجا فرار کنیم !؟ اگه بریم کشورهای اروپای غربی...

به به...من و شما باید یه گروهک تروریستی تشکیل بدیم...مطمئنا" موفق می شیم... :D

یعنی الانه که حراستی ها بیان بهمون گیر بدن... :x

آقا چه خبره اینجا. :x :D این حرف ها چیه :x :x

باید خیلی هم خوشحال باشید که پیتر جکسون داره فیلمو می سازه. :D :x :x :D :x :D

فکر کنید اگه یکی دیگه فیلمو می ساخت چی میشد :ymapplause: L-)

:D :D :D :D

کی قراراه جای بارد بازی کنه؟ نکنه شخصیتش حذف بشه؟ :D :D

ااااااااا...نکن اون موها رو برادر من!!!من کندم به کجا رسیدم؟؟؟

ریلکس ریلکس ریلکس تر...یه نفس عمیق بکش تا سکته نکردی... :x

خب...

اولندش واسه چی باید خوشحال باشیم؟؟؟فیلم شونصد دفعه به تاخیر افتاده...آخه این چه کارگردانیه که یه نخود از مدیریت زمان حالیش نیست؟؟

دومندش از پیتر بهتراشم هستن...من به شخصه استیون اسپیلبرگو ترجیح می دم... :D

سومندش نمی دونم...از این پیتر جکسون هیچی بعید نیست!اگه بارد یا حتی تراندویلو حذف کنه من ذره ای تعجب نمی کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

اولین اینکه به کارگردانی که در عرض سه سال 3جایزه اسکار رو برنده و 4 بار نامزد اسکار و......... جایزه دیگه می شه توهین نکنید :D :D :D

فیلم رو باید کسی بسازه که سالهاست طرفدار و خواننده ی کارهای تالکینه. پیتر جکسون از بچگی خواننده کارهای تالکین بوده. اسپیلبرگ نه حوصلش رو داره نه چیزی از تالکین میدونه. بهترین گزینه همین پیتره :x :D :D

:x :x :x :x :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :x :x :D :x :x :D :D :D :x :x X( X( X( X( X( X( X( X( X(

فیلم به تاخیر بیوفته با نیوفته زمان اکرانش همون دسامبر 2012 است پس برای شما چه فرقی میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ymapplause: L-)

شخصیت تراندویل هستش و حذف نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST
اولین اینکه به کارگردانی که در عرض سه سال 3جایزه اسکار رو برنده .. .

یعنی توی سه سال به طور متوالی سه بار برنده ی بهترین کارگردانی اسکار شده !؟ فکر نمیکنم این درست باشه از منبعی که خودم باشم !! چرا که از سال 2001 دارم مراسم رو مستقیم میبینم . خاطرم نیست کسی سه بار پشت سر هم اسکار کارگردانی گرفته باشه حتی با منطق اسکار هم سازگار نیست . اسکار پیش از 6000 رای دهنده داره و توی بخش های تخصصی فقط افراد اون کتگوری رای میدن . برای نمونه کارگردان رو فقط کارگردان ها انتخاب میکنن . حالا ممکنه جکسون لیاقت اینکه برای هر سه تا کار ارباب حلقه ها اسکار بگیره رو داشته باشه ولی مسلما بهش نمیدن چرا که رای دهنده فرضا سر فیلم اول میگه و میدونه البته !! که از اونجایی که ساخت سه گانه داره عالی پیش میره و جکسون برای دو فیلم بعدی هم کاندید اسکار میشه پس بهتر امسال جایزه به یکی دیگه برسه و منتظر هر سه تا کار بشیم و .. .

اسپیلبرگ نه حوصلش رو داره نه چیزی از تالکین میدونه .. .

اینکه در مورد تالکین چیزی نمیدونه نظر خیلی خیلی خامی . ولی در حال حاضر کسایی مثل اسپیلبرگ و لوکاس و کامرون که کارگردان های کلاسیک و صاحب سبک هستن سعی میکنن تهیه کنندگی کنن و اگرم کاری رو به کارگردانی خودشون بدن بیرون واس فیلمنامش اقتباسی نباشه و به نوعی ایده ی تازه ای داشته باشه " این نظر شخصی خودم !! "

برای کارهایی در ابعاد ارباب حلقه ها, یکی از بهترین کارگردان ها ریدلی اسکات که گفته میشه هر وقت کمپانی با فیلم سازی در ابعاد وسیع روبرو هستش میره سراغش !! قلمرو بهشت, گلادیاتور, پیکره ی دروغ و رابین هود رو ببینین .. .

با کمترین صرف هزینه و امکانات بهترین ها رو خلق می کنه .. .

پی نویس : هنوز کسی یادش نرفته که جکسون سر اخرین لوکیشن فیلم کینک کونک, خوابش بد !! و دستارش کار رو تماما فیلم برداری کرد !! البته این رو همینطوری برای شوخی گفتم هر چند واقعیت !! پیتر هم کارگردان خوبی البته در مورد کارهایی مثل سه گانه خیلی ها میتونستن نمونه ی پیتر اینطوری رشد کنن !! گاهی وقت ها شما هوش و ذکاوت و استعداد داری ولی فضا برات نیست !!

در مقابل این فضا برای پیتر بود و اونم قاپیدش .. .

از اینا گذشته, من نمیدونستم هابیت قرار 2 قسمتی ساخته بشه !؟ جالب .. .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

عجب نطقی بود الی جان :ymapplause:

عالی بود ، همیشه برام سوال بود که چرا ارباب حلقه ها که زمان ساختش یکی بوده در سه قسمت متفاوت انقدر اختلاف جایزه دارند . 4تا اولی 2تا دومی و 11 تااااااااااا سومی..... دلیل که آوردی خوب بود....

الی جان !

کدوم یک از کارای ریدلی پرفروش بوده ... نه که نبوده ولی هیچ کدوم فروش معرکه ای نسبت به ارباب حلقه ها نداشتن ..

همین رابین هود که با 200 تا هزینه فروشش 300 و اندی بیشتر نشد ، مقایسه شود با آلیس که با 200 تا بودجه فروشش از یک میلیارد گذشت!

چرا کمپانی ها برای هابیت باید برن پی اون؟

جدی پیتر تو صحنه آخر نبود ؟

خب چرا صبر نکردن از خواب بیدار بشه بعد فیلم برداری کنند ؟ شرمنده ولی مگه خرس قطبی بود که 6 ماه قرار باشه بخوابه؟ L-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST
کدوم یک از کارای ریدلی پرفروش بوده ... نه که نبوده ولی هیچ کدوم فروش معرکه ای نسبت به ارباب حلقه ها نداشتن ..

همین رابین هود که با 200 تا هزینه فروشش 300 و اندی بیشتر نشد ، مقایسه شود با آلیس که با 200 تا بودجه فروشش از یک میلیارد گذشت!

چرا کمپانی ها برای هابیت باید برن پی اون ؟

متوجه ی منظور من نشدی . اصلا منظورم این نیست که ریدلی اسکات مناسب تر از پیتر جکسون . منظورم اینه که اگه دنبال کارگردان صاحب سبک میگردین خیلی بهتراش داره همین الان توی هالیوود کار میکنن .. .

در مورد فروش هم فکر نمیکنم منطق درستی باشه !!

اینطوری باشه واس اسکار بهترین فیلم سال رو میدادیم به ترنسفورمرس و اواتار !!

در مورد کارگردانی هم, من قبول دارم که کارگردانی خیلی خیلی مهم !! اما, حتی یه کارگردان بدون بیس داستانی قوی و یه گروه متخصص از فیلم بردار گرفته تا تدوین و ... چی کار میتونه بکنه !؟

همه ی اینا کنار هم فیلم رو فیلم میکنه. " کلاسیک میکنه "

جدی پیتر تو صحنه آخر نبود ؟

خب چرا صبر نکردن از خواب بیدار بشه بعد فیلم برداری کنند ؟ شرمنده ولی مگه خرس قطبی بود که 6 ماه قرار باشه بخوابه ؟

فیلم هایی که بودجه ی زیادی دارن معمولا بیمه هستن !! بیمه های قوی هم میشن حتی گاهی لوکیشن به لوکیشن !! از طرفی بازیگرای رده ی الف هم قرار دادهای دقیقی دارن که معمولا تغییرات جزیی اونم به طور استثنا توش داده میشه.

من, مسیول دپارتمان حقوقی هستم فرضا !! همه چیز رو هماهنگ میکنیم از کوچکترین تا بزرگترین جزییات سر یک روز مشخص و توی یک ساعت مشخص !! از پشت صحنه تااااااااا بازیگرا و .. . بقیش رو دیگه خودت متوجه ی منظورم شدی .. .

پی نویس : دوره ای که بازیگر با کمپانی قراردادهای چند ساله میبست و مجبور میشد حتما 10 تا فیلم برای کمپانی بازی کنه تموم شد !! الان بازیگرا سلطنت می کنن !! فضای تبلیغاتی امریکا هم هر روز توقعشون رو بالا میبره !!

33 میلیون, تاکید میکنم 33 میلیون عکس از مایلی سایرز توی گوگل هست !! خدایا برای چی !؟ قدرت تبلیغات .. .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

من منظورم این بود

2001 نامزد بهترین فیلم نامزد بهترین کاگردانی نامزد بهترین فیلمنامه

2002 نامزد بهترین فیلم

2003 برنده بهترین فیلم برنده بهترین کارگردانی برنده بهترین فیلمنامه

حالا مجموعا می شه 4 نامزدی و 3 اسکار

حرفی که درمورد لوکاس و نمی دونم کامرون و... زدی هیچ ربطی به حرف من نداشت. من گفتم کسی باید فیلم رو بسازه که از طرفدار های قدیمی و خواننده های کارهای تالکین بوده باشه.

تازه جواب خودتم دادی (( اگرم کاری رو به کارگردانی خودشون بدن بیرون واس فیلمنامش اقتباسی نباشه))

پس اسپیلبرگ هیچ وقت گزینه مناسی نیست.

((از اونجایی که ساخت سه گانه داره عالی پیش میره و جکسون برای دو فیلم بعدی هم کاندید اسکار میشه پس بهتر امسال جایزه به یکی دیگه برسه و منتظر هر سه تا کار بشیم و .. .))

این حرف بسیار غیر منطقی بود و همچین چیزی نیست :ymapplause: L-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

کل مطالب اخیر یه چیز دات که بخوام جواب بدم:اسپیلبرگ رو در سطح جکسون نکنید لطفا.کارگردانی اسپیلبرگ تو این جور کار ها ،بیشتر خنده داره.بهترین فیلماش اونایی بودن که با فضاس فانتزی ارتباطی نداشته اند.

کلا با این مردک از خود راضی حال نمیکنم.

لوکاس هم ذهنش برای شاخت همچین فضایی آماده نیست به نظرم.لوکاس شناسنامه استار وارزه ولی بعید که ارباب حلقه ها ساز بتونه بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich
کارگردانی اسپیلبرگ تو این جور کار ها ،بیشتر خنده داره.بهترین فیلماش اونایی بودن که با فضاس فانتزی ارتباطی نداشته اند.

E.T و (برخورد نزدیک از نوع سوم) رو فراموش کردی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

نه ولی هیچ کدوم(به نظر من ) به اندازه مونیخ و فهرست شیندلر فیلمای مهمی نیستن.ای تی هم نه به خاطر فضای فانتزیش،که به خاطر محبتی که بین انسانها و اون ایحاد میکنه دلنشین میشه.

یا گندی که مثلا تو پروژه هوش مثنوعی زد و یه عمر تفکرات کوبریک رو به فنا داد با اون پایان بندی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich
نه ولی هیچ کدوم(به نظر من ) به اندازه مونیخ و فهرست شیندلر فیلمای مهمی نیستن.ای تی هم نه به خاطر فضای فانتزیش،که به خاطر محبتی که بین انسانها و اون ایحاد میکنه دلنشین میشه.

یا گندی که مثلا تو پروژه هوش مثنوعی زد و یه عمر تفکرات کوبریک رو به فنا داد با اون پایان بندی.

فهرست شیندلر واقعا یه شاهکاره. البته نجات سرباز رایان هم هست :ymapplause: L-) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
اولین اینکه به کارگردانی که در عرض سه سال 3جایزه اسکار رو برنده و 4 بار نامزد اسکار و......... جایزه دیگه می شه توهین نکنید :x :x :x

فیلم رو باید کسی بسازه که سالهاست طرفدار و خواننده ی کارهای تالکینه. پیتر جکسون از بچگی خواننده کارهای تالکین بوده. اسپیلبرگ نه حوصلش رو داره نه چیزی از تالکین میدونه. بهترین گزینه همین پیتره :x :D :D

:x :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :x :x :D :x :x :D :D :D :x :x X( X( X( X( X( X( X( X( X( :D :D :D

فیلم به تاخیر بیوفته با نیوفته زمان اکرانش همون دسامبر 2012 است پس برای شما چه فرقی میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ymapplause: L-)

اولندش که من توهین نکردم!

دومندش حالا چرا می زنی؟؟؟ببخشید خب منم نظرمو گفتم فقط...کار بدی کردم که این جوری واسه من قاطی می کنی؟ :x

بعدشم به نظر من طرفدار یه داستان یا نویسنده بودن هیچ ربطی به کارگردانی موفق یه فیلم نداره مهم تجربه ست و ذوق هنری و از این جور چیزا...

شخصیت تراندویل هستش و حذف نشده

نه تو رو خدا...بیا...فقط همینمون مونده... :x اگه هستش پس چرا هنوز هیشکی واسه نقشش معرفی نشده؟

کلا با این مردک از خود راضی حال نمیکنم.

چرااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟کجاش از خود راضیه؟به نظر من که خیلی خوبه... :D\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

از بین بازیگرایی که می شناسید دوست دارید کدومشون نقش بارد رو بازی کنن؟

من خودم می گم دنیل دی-لوئیس :D L-) :ymapplause:

البته لیام نیسون بد نیست :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز ,توی لیست بازیگران فیلم هابیت توی سایتimdb برای نقش سائورون هیچ کس نوشته نشده .کسی از دوستان خبر داره که نقش سائورون رو کی می خواد بازی کنه ؟آیا باز هم سالا بیکر نقش سائورون رو ایفا خواهد کرد؟امیدوارم کاراکتر سائورون باز هم مثل سه گانه توی دو گانه هابیت هم حضور داشته باشه.چون اگر سائورون توی فیلم نباشه یه جورایی فیلم لنگ میشه. یادم میاد یه بار یه مصاحبه ای از پیتر جکسون خوندم که گفته بود قراره این دفعه در فیلم هابیت به شخصیت سائورون بیشتر از سه گانه پرداخت بشه ! کسی چیزی میدونه؟

الندیل پسر آماندیل , رهبر نومه نوری های جلای وطن کرده به سمت خطه میانی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

فکر نمیکنم سائورون جایی در هابیت داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

واسه نقش بارد...خب من خیلی دوست دارم Josh Holloway نقششو بازی کنه البته زیاد تجربه ی سینمایی نداره ولی تو همین کارای محدودی که ازش دیدم خصوصا" سریال Lost به نظرم بازیگر قابل قبولی اومد.

ووووووااااااااااااااای تورو خداااااااااااااا! :ymapplause: امیدوارم این David Tennant شایعه باشه!!!!آخه خیلی ریغوئه...عین کرم خاکی می مونه!تازه اصلا" به بابای لگولاس نمی خوره اورلاندو بلوم هیکلش بفهمی نفهمی از این درشت تره ها...من نمی دونم بلوم تو این فیلم بازی می کنه یا نه ولی احیانا" بازی کنه و دیویدم باباش باشه و کنار هم وایستن تو فیلم خیلی مضحک می شه... L-)

ولی من فکر می کنم سائورون تو فیلم باشه...آخه اصلا" بدون سائورون که باحال نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

نه بابا جاش هالووی به درد فیلم های تاریخی نمی خوره ( منظورم از تاریخی...)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

چرا نمی خوره؟!موهاش که همین جوریش بلنده و بدجوری میاد بهش!با یه کم گریم و اینا درست می شه...اگه موهاشم رنگ کنه که چه بهتر... :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...