رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

LObeLia

دوست عزیزم این دقیا همون پیشنهادیه که من قبلا دادم. هنوزم رو حرفم هستم اما متاسفانه مخالفت شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

حرف شما متین. منم نگفتم کاربران به اصطلاح غیر فعال جای کسی رو تنگ کردن اصن قدمشون رو تخم چشم بنده (مهدی جان شمشیرتو از رو بستیا )

حرف من اینه که دو تا سوال بیشتر کنید مثلا شخصیت مورد علاقتون کیه یا کدوم فیلم کتاب رو بیشتر دوست دارید و ازین جور چیزا نه اینکه ازش بپرسیم الداریون چندمین شاه نومه نور از زمان ایزیلدور میشه؟

به هر حال ما که کاره ای نیستیم صلاح مملکت خویش والایان دانند ما که آدمی فانی بیش نیستیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سوالهایی که میشه موقع ثبت نام پرسید محدود به اطلاعاتی هست که توی پروفایل نمایش داده میشه. میشه یه سری از اونها رو به صورت فیلدهای اختیاری توی ثبت نام آورد، مثلا کتابهای خوانده شده یا نژاد اما در مورد شخصیت مورد علاقه و ... نه.

مخالفت من در مورد آزمون ورودی ای بود که گفتید هرکس "از سرزمین میانه اطلاعی نداشت نمیتونه عضو بشه و باید مختصر اطلاعی در این زمینه داشته باشه". این پیشنهاد دومتون خوبه و روش فکر میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

این نام کاربری هم داستان داره ها الان یه نفر عضو شده با نام کاربری فین گولفین که قبلا مال کاربر Assisan creed بوده ولی اسم Thorongil که من میخواستم بزارم و قبلا مال همین اسیسن عزیز بوده رو نمیشد گذاشت.یکی مارو روشن کنه الان مغزم در حال دادن ارور میباشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

دلیلش واضحه. اسم Thorongil که شما میخواستی بذاری اولین اسمش بوده. در نتیجه حتی اگه عوض بشه فروم اون اسمو به عنوان یه کاربر محسوبش میکنه و نمیذاره یه کاربر جدید به اون اسم ساخته بشه.

ولی برای اسامی دوم به بعد اینطور نیست. فین گولفین اسم دومش بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

توی صفحه ی پادکست شماره ی 28, کامنت من از کامنتای الوه و گندالف سفید تاریخش زودتره اما مال اون دو تا بالای من اومده. چجوریاس؟ :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

توی صفحه ی پادکست شماره ی 28, کامنت من از کامنتای الوه و گندالف سفید تاریخش زودتره اما مال اون دو تا بالای من اومده. چجوریاس؟ :)

توی کامنت های سایت میشه به صورت تو در تو جواب داد که مقدارش به نظرم روی عمق 3 تنظیم شده

اگه دقت کنید زیر هر کامنت یک دکمه ی پاسخ وجود داره که مخصوص اون کامنت هست و زیر همون کامنت جواب داده میشه تا با کامنت های دیگه تداخل نداشته باشه و یجور انسجام بهتر باشه

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام.مشکلی برای من پیش اومده:

من میخوام فایل های 3gp با حجم کم آپلود کنم.چرا فروم بهم خطا میده؟

خطا شما نمی توانید چنین فایل را آپلود کنید

این جمله هم باید تصحیح بشه و به این صورت در بیاد:

چنین فایلی

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پسوند 3gp جزو پسوندهای مجاز آپلود نیست. فایل رو zip کنید و بعد آپلود کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس سبزبرگ

هروقت می خواهم نظرم رو تایپ کنم وقتی مثلا یک چیز رو اشتباه نوشتم می خوام حذفش کنم مشکلی به وجود میاد

مثلا میره خط بالایی یا می چسبه به خط عقبی لطفا اگه میشه درستش کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

...

دوستان توی پروفایل آر-فارازون یه نگاه بندازید!!! =))

یه مهمان ازشون بازدید کرده. چطور ممکنه؟؟؟؟ =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

کاربری بودند که به دلایلی نام کاربریشون حذف شد. بنابراین سیستم چون نام رو نداره به عنوان مهمان میشناسش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دوست عزیزم این دقیا همون پیشنهادیه که من قبلا دادم. هنوزم رو حرفم هستم اما متاسفانه مخالفت شد.

ما برای وصل کردن اومدیم نه فصل کردن

سخت تر کردن شرایط فقط باعث میشه طرفدارن دو اتیشه بمونن

در صورتی که این یکی از اهداف آرداست نه همش

خیلی از کاربران هستند که یعد از دیدن هابیت،هری پاتر و فیلم یا داستانهای فانتزی از سر کنجکاوی و کسب اطلاعات به آردا میان

بعضی کاربران رو میشناسم که شاید طرفدار سرسخت تالکین یا فانتزی نبودن ولی الان کاربران خوب و مفیدی هستند

الان آردا محیط فرهنگی و گرمی که هم طرفداران تالکین رو راضی نگه میداره و هم کاربران جدید و حتی کاربرانی که شاید طرفدار تالکین نباشد

فرق آردا با اکثر سایت های فانتزی اینه که فقط در حد انجمن طرفداران نمیمونه و در عین تخصصی بودن و داشتن مقالات مفید ،از نظر جنبه های مختلف قدرتمنده

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

هروقت می خواهم نظرم رو تایپ کنم وقتی مثلا یک چیز رو اشتباه نوشتم می خوام حذفش کنم مشکلی به وجود میاد

مثلا میره خط بالایی یا می چسبه به خط عقبی لطفا اگه میشه درستش کنید

ببخشید من پست شما رو الان دیدم.

در حذف پست مشکلی هست یا پاک کردن کاراکتر ها؟! هنگام ادیت متن در کادر پاسخ این مشکل هست یا ویرایش پست بعد از ارسال؟! لطفا بیشتر توضیح بدید. احتمالا مشکل از مرورگر باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

گاهی اوقات گروه نظارت به صورت اشتباه دو اکانت که به هم از نظر اطلاعات شخصی نزدیک اند را برای یک نفر در نظر می گیرند. و اکانت شخص بی اطلاع را مسدود می کنند.

امروز این اتفاق نزدیک بود برای من بییفتد. لطفا رسیدگی کنید

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

گاهی اوقات گروه نظارت به صورت اشتباه دو اکانت که به هم از نظر اطلاعات شخصی نزدیک اند را برای یک نفر در نظر می گیرند. و اکانت شخص بی اطلاع را مسدود می کنند.

ساخت اکانت تکراری به دلیل سوء استفاده های متعددی که قبلا داشتیم ممنوعه.

تیم مدیریت هم حسب وظیفه موارد احتمالی رو بررسی می کنه و درصورت این که مشخص بشه کاربری اکانت تکراری داره با خود کاربر هماهنگ میشه که مایله با کدوم اکانت فعالیت داشته باشه؛ اونوقته که اکانت دوم بسته میشه.

در هیچ مرحله ای ما بر مبنای احتمالات یا بی اطلاع کاربرانمون فعالیت های اکانتشون رو محدود نمیکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

اگه بخواهیم موردی برخورد کنیم واقعا دوستانی که مسئولیت دارن در این مورد(ساختن اکانت های اضافه )بسیار با گذشت و منعطف اند

خودم از نزدیک شاهد یک مورد بودم که اگر در انجمن دیگه ای بود حتما اکانت کاربر برای همیشه توقیف میشد

ولی چون ممکنه بخاطر عدم آشنایی کاربر به قوانین یا بی تجربه بودن اون باشه گذشت کردند

همین مشورت با کاربر، کاری درخور ستایشه که میتونست بصورت اخطار یا اعلان عمومی باشه

این کار (ساختن اکانت های اضافه) ظلمه به کاربران دیگه اس و باید کمی در این زمینه حساس بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
meri

چرا من نمیتونم امتیاز بدم نه مثبت نه منفی وقتی روی ایکون هاشون کلیک میکنم

یه علامت ضربدر زیرش میادو دیگه عمل نمیکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

احتمالا به خاطر اینه که امتیازهای امروزت پرشده

وامروز نمیتونی امتیاز بدی از ساعت 24 به بعد بازم میتونی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
meri

این رو میدونستم.نه اصلا امتیازی ندادم من.شاید از روزی که اومدم اردا سی بار هم نشده که امتیاز داده باشم@-)

دیروز بعد ی هفته یه امتیاز به پست پی جک دادم فقط

ویرایش شده در توسط meri

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اون علامت ضربدر رو نمیدونم :/

اما چندبار صفحه رو رفرش کنید، اصولا باید مشکلتون حل بشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

چرا من نمیتونم امتیاز بدم نه مثبت نه منفی وقتی روی ایکون هاشون کلیک میکنم

یه علامت ضربدر زیرش میادو دیگه عمل نمیکنه

cache و cookie های مرورگر رو پاک کنید و دوباره امتجان کنید.

اگر از ابزار رد شدن از فی*** استفاده می کنید، بدون اون امتحان کنید.

در انتها مرورگرتونو عوض کنید و با یکی دیگه تست کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

من یه منفی گرفتم اما نشون نمیده کجا و توسط کی.=))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

من یه منفی گرفتم اما نشون نمیده کجا و توسط کی. =))

احتمالا تیر غیب بوده شیرین! :((

اینم یه مثبت از طرف من به شما برای اون حادثه غیر مترقبه!

حالا موندم تازگیا پست ندادی چطور منفی گرفتی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...