رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

مهمان

اونی كه توی پروفايله، مجموع پست های حذف شده و حذف نشده است. اونی كه كنار پست ها و در صفحه برترين كاربران سايت نشون ميده، تعداد پست های حذف نشده است. مثلاً من جمعاً 990 تا پست و 2 تا پست حذف شده دارم كه ميشه 988 تا پست باقی مونده.

ویرایش شده در توسط گندالف ‌سفید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

1.

من چند وقته که وقتی میام تو فروم میرم توی لیست مخفی ها. وقت هم که دوباره لاگ اوت-لاگین میکنم، درست میشه ولی دفعه ی بعد دوباره مخفی ام میکنه

2.

توی این تاپیک عکس هایی که توی پست من هست پاک شده. از اونجایی که خودم امکان ویرایش ندارم و این تاپیک هم یه جورایی مهم به حساب میاد، لطفا یکی از مدیران زحمتشو بکشه

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1037&st=0&p=14927&#entry14927

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

وقتی میخوای وارد بشی به جای اینکه همون اول نام کاربری و رمزعبورتو بزنی روی کلمه ی ورود کلیک کن صفحه اش که باز شد اون پایین نوشته مرا به یادآور و زیرش نوشته ورود به صورت عضو مخفی. احتمالا اون تیک خورده. تیکشو بردار.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

خب من اینکار رو میکردم، با این وجود بازهم به مشکل بر میخوردم. الان کوکی های مرورگرم رو پاک کردم و مثل اینکه درست شده.

ممنون :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

2.

توی این تاپیک عکس هایی که توی پست من هست پاک شده. از اونجایی که خودم امکان ویرایش ندارم و این تاپیک هم یه جورایی مهم به حساب میاد، لطفا یکی از مدیران زحمتشو بکشه

https://arda.ir/forum...927

ممنون که اطلاع دادی. عکسها رو توی خود فروم آپلود کردم که دیگه مشکلی براشون پیش نیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

ببخشيد من يه سؤال دارم. چرا من هرچي مي گردم تاپيك "در مورد آواتار خود توضيح دهيد" رو پيدا نمي كنم؟

ويرايش: پيداش كردم. جاش عوض شده بود.

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

اگه امضاء کسی رو نادیده بگیری میتونی برش گردونی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اگه امضاء کسی رو نادیده بگیری میتونی برش گردونی؟

آره

توی بخش مدیریت کاربران نادیده گرفته شده میتونی حذفش کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

چرا هر کس نژاد "دورف" یا "اژدها" رو انتخاب کنه ، برای نژاد اون فرد نوشته میشه "دورف ، اژدها" ؟!

ویرایش شده در توسط Elrond

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چرا هر کس نژاد "دورف" یا "اژدها" رو انتخاب کنه ، برای نژاد اون فرد نوشته میشه "دورف ، اژدها" ؟!

ممنون که اطلاع دادی، تصحیح شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

یه سوال دارم(مشکل نیست ولی تاپیک مناسب همینه):

اگه کسی وارد صفحۀ معما درتاریکی بشه و سوالا رو بخونه و حفظ کنه تا بعدا بره و جوابشون رو در بیاره و دکمۀ پایان رو فشار نده، براش مشکلی پیش میاد؟ یعنی اینجوری راحت میشه تقلب کرد دیگه و ماکسیمم امتیازات رو گرفت!

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

امکانش که وجود داره اما ما مبنا رو بر صداقت اعضا گذاشتیم. از روز اول هم گفتیم که معماها جنبه رقابتی نداره، جهت شادابی فروم هست و اینکه اعضا تشویق به خوندن کتاب بشن. زمان مسابقه انقدر هست که شخص بتونه توی همون زمان به کتاب رجوع کنه و جوابها رو به دست بیاره.

به شخصه فکر نمیکنم برنده شدن در معماها ارزش تقلب کردن رو داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

به نظر من اطلاعات نژادِ پروفایل هر کاربر اصلاح شدن میخواد:

نژادهای والا و مایا به صورت جمع به کار رفتن. فکر میکنم صحیحش صورت مفردش باشه مثلا ما میگیم نژادِ انسان و نه نژادِ انسان ها.

دیگه اینکه ای کاش نژاد نومه نور هم اضافه میشد.

یه نظر شخصی هم داشتم: به جای نیمه الف، "نیم الف" رو به کار ببریم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

والا و مایا رو درست میکنم اما نومه نور که نژاد نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

1.

چرا سایت قبل/بعد از نیمه شب داون میشه ؟ دو شبه که اینجوریه.

2.

اون مشکلی که من بالاتر گفتم موقتی حل شد و الان دوباره برگشته به حالت اول. من هر چقدر که خودم رو از توی لیست مخفی ها برمیدارم بعد از بکی دوبار تغییر مسیر از صفحه ی اول دوباره مخفی میشم. یکی میتونه کمکم کنه که بتونم راحت مثل بقیه نامخفی باشم ؟ اینجوری خوشم نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

کاربر torombar درست می گن یک دو روزی هستش که سایت شبا بالا نمیاد منم این مشکلو دارم

جریان چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

1.

چرا سایت قبل/بعد از نیمه شب داون میشه ؟ دو شبه که اینجوریه.

2.

اون مشکلی که من بالاتر گفتم موقتی حل شد و الان دوباره برگشته به حالت اول. من هر چقدر که خودم رو از توی لیست مخفی ها برمیدارم بعد از بکی دوبار تغییر مسیر از صفحه ی اول دوباره مخفی میشم. یکی میتونه کمکم کنه که بتونم راحت مثل بقیه نامخفی باشم ؟ اینجوری خوشم نمیاد

مقدار زیادی از مشکل دسترسی به سایت بر می گرده به وضع فعلی اینترنت. این یکی دو روز بصورت اتفاقی و در بازه های زمانی مختلف دسترسی به بعضی از رنج IP های میزبانی شده در خارج از کشور محدود شده بود. علاوه بر اون هم دیشب و هم امروز چند دقیقه ای در دیتا سنتر اروپاییمون مشکل داشتیم. بهرصورت مشکل دائمی یا مهمی نیست.

برای مشکل دوم هم کوکی ها و کَش مرورگرتون رو پاک کنید، احتمالا درست میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

چرا توی لیست دوستان بعضی از کاربرها یه فضا خالی در سمت چپ بالای صفحه وجود داره؟ یا فقط برای من اینطور نمایش داده میشه؟

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چی شد؟ کسی نمیدونه برای چی اینطوریه؟

اینم یه نمونه که از پروفایل خودمه (بالا سمت چپ):

post-1769-0-55724100-1370084835_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این مشکل نیست. یه ذره صفحه مرورگر رو کوچیکتر یا بزرگتر بکنی درست میشه. فروم بر اساس اندازه صفحه مرورگر تشخیص میده که چند نفر رو توی هر سطر نشون بده. توی سطر اول Armin the dark lord هست و چون اسمش طولانیه نظم سزر اول رو به هم زده. اگه دقت کنی ستون اول سمت راست درسته و همه توی یه خط هستن اما ستونهای سوم به بعد توی سطر اول مقداری به سمت چپ رفتن و به همین خاطر آواتار کس دیگه ای توی انتهای سطر اول جا نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

میگم چرا بعضی از کاربرایی که دیگه فعالیت نمیکنن مث ققنوس آبی تاریخ عضویتشون با تاریخ آخرین فعالیتشون یکیه؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فعالیت این افراد مال قبل از سال 85 هست. وقتی تغییرات در سال 87 داده شد تاریخ عضویت و آخرین فعالیت اونها در روند تغییرات از دست رفت و تاریخ روز تغییرات به عنوان تاریخ عضویت و آخرین فعالیتشون ثبت شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

فعالیت این افراد مال قبل از سال 85 هست. وقتی تغییرات در سال 87 داده شد تاریخ عضویت و آخرین فعالیت اونها در روند تغییرات از دست رفت و تاریخ روز تغییرات به عنوان تاریخ عضویت و آخرین فعالیتشون ثبت شد.

مگه ELI بعد از 87 فعالیت نداشته؟آخه مال اونم اینجوریه!

؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ELI توی فروم جدید(بعد از آبان 91) فعالیت نداشته. کلا هر سیستمی فقط لاگهای خودش رو میشناسه. بعد از هر تغییر کلی توی سایت این لاگها پاک میشه و اینجور آمارها از نو آمارگیری میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

سوال:

چه طوریه که وقتی من یه نفر رو به لیست دوستانم اضافه می کنم بعد برام دو تا اعلامیه میاد که:

- Legolas شما را به لیست دوستان خود اضافه کرد.

- Legolas پیشنهاد دوستی شما رو پذیرفت.

اما وقتی کسی من رو به لیست دوستانش اضافه می کنه فقط یه اعلامیه این طوری واسم میاد:

- Legolas شما را به لیست دوستان خود اضافه کرد.

منظورم اینه که چرا وقتی من کسی رو به لیست دوستانم اضافه می کنم طرف مقابل پیشنهاد دوستی من رو قبول می کنه تا من برم تو لیستش ولی برای من همچین قابلیتی نیست و بقیه مستقیم میرن به لیستم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...