رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

الوه

سلام ببخشید یک سوال

من چرا میتونم به پست(پاسخ مستقیم به این پست) خودم پاسخ بدم؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ در واقع اینجا همون نقل قول هست

و چرا کسی نخواد حرف خودشو نقل قول کنه؟ :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

دوستان من چند وقته یک مشکل اساسی با فروم پیدا کردم

زمانی که پیغام خصوصی دریافت می کنم گاهی اوقات اون بالا روی ایکونه نامه نشون میده و گاهی اوقات اطلاع نمیده

و یک چیز دیگه بعضی از دوستایی که من باهاشون در فروم ارتباط پیام به پیام دارم وقتی وارد پروفایلشون میشم موقعیت آنلاین رو نشون میده در صورتی که آفلاینن.

چرا؟

در مورد مشکل اولت من چيزي نميدونم. اما مشکل دومت: واسه اينه که از زماني که کسي آفلاين ميشه تا موقعي که آفلاين بودنش نشون داده ميشه ربع ساعت طول ميکشه. طرف 5 دقيقه هست که از فروم رفته اما تو حتا ميتوني اسمشو پايين صفحه ي نخست ببيني. بعد 15 دقيقه ديگه اسمش نيست.

راستی این مورد استثنا داره. در مورد تور صدق نمیکنه.چرا؟

تور از لحظه ای که آفلاین میشه توی پروفایلش میگه که آف شده.

ویرایش شده در توسط LObeLia

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

چرا با اندروید نمیشه اومد تو سایت؟ منظورم اینه که وارد پروفایلت نمیتونی بشی؟

چون خودم چند دفعه امتحان کردم ولی نشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

من خودم چند بار با اندروید اومدم تو فروم ولی به چنین مشکلی بر نخوردم احتمالا مشکل باید از مرورگرت باشه.مرورگرت رو عوض کن رفع میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مشکلی وجود نداره. احتمالا از مرورگرتونه. موقعی که دارید از موبایل استفاده میکنید بهتره با پوسته مخصوص موبایل یا نرم افزار Tapatalk استفاده کنید. توضیحاتش رو اله سار اینجا نوشته:

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=544&view=findpost&p=29270

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

بدون شرح:D

post-1769-0-56270000-1380121461_thumb.jp

راهنمایی: به ساعت ارسال پست ها دقت کنین:D والا تا اونجا که من یادمه اینطوری بود: بیست - بیست و یک - بیست و دو - بیست و سه ... :)) :|

بدشانسی اینکه وقتی خواستم پستمو بنویسم برق خونه یهو رفت.:)) :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

من یک مشکلی دارم وقتی میخام پست بزنم هرچی اینتر میزنم نمیره خط بعد چرا؟داخل پیغام خ هم همین طوریه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من یک مشکلی دارم وقتی میخام پست بزنم هرچی اینتر میزنم نمیره خط بعد چرا؟داخل پیغام خ هم همین طوریه

این مشکل به خاطر اینترنت اکسپلورر جدیده. با یه مرورگر دیگه کار کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

دوستان همین الان یه نگاه به زمان پست ها توی صفحه ی نخست دقت کنین. همه ی پستایی که توی یکی دو سه ساعت پیش زده شدن نوشته مال دیروز الا پست "راداگاست قهوه ای" که زده 22 دقیقه قبل. در صورتی که پست اونم مال سوم مهره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خب خواهر من برای این که الان اندکی از نیمه شب گذشته و وارد چهارم مهر شدیم میزنه "دیروز" !

همون پست راداگاست هم اگر از 60 دقیقه گذر کنه سیستم دیگه دقیقه رو نمینویسه و تاریخ و ساعت دیروز رو میزنه.

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

آهان. پس مشکل سر 60 دقیقه اس.

خودم میدونم وقتی وارد چهارم مهر بشیم میشه دیروز. من فکر کردم پس چرا مال راداگاست رو نزده دیروز که جوابمو گرفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

دوستان یه سوال: تا حالا به صفحه ی پروفایل tulkas Astaldo دقت کردین؟ فرق میکنه با بقیه.

چرا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

دوستان یه سوال: تا حالا به صفحه ی پروفایل tulkas Astaldo دقت کردین؟ فرق میکنه با بقیه.

چرا؟

هه :دی

این چیه؟

https://arda.ir/forum/uploads/bgimages/bgimg-387.jpg

چرا کاستوم بک گراند داره؟! :وی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چرا؟

هه :دی

این چیه؟

https://arda.ir/forum...s/bgimg-387.jpg

چرا کاستوم بک گراند داره؟! :وی

این یه گزینه برای شخصی سازی پروفایل بود. تولکاس تستش کرده بود که ببینیم چطور کار میکنه. چون زیاد کاربردی نبود فعالش نکردیم. الان برای همه فعال شده. میتونید از بخش تنظیمات پروفایل تب "شخصی سازی" رو ببینید. اونجا میتونید یه تصویر با حجم حداکثر 150 کیلوبایت آپلود کنید. یا اینکه آدرس یه تصویر رو از جای دیگه ای از اینترنت بدید. این تصویری که میذارید جای این پس زمینه چوبی در پروفایلتون نشون داده میشه. بهترین حالتش اینه که یه تصویر تکرار شونده رو بذارید و حالت tile رو تیک بزنید تا تکرار بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

این تصویری چند در چند باشه خوبه؟ تا کل صفحه رو بگیره و قسمت پایینی یا کناره ها سفید و خالی نباشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

بعد از اینکه تصویر مورد نظرتو از کامپیوتر یا اینترنت انتخاب کردی برو گزینه تایتل رو تیک بزن تا کل صفحه رو بگیره چون در غیر این صورت به شکل عادی فکر نکنم کل صفحه رو فقط خود عکس بگیره.البته باید عکس مورد نظر از نظر قد و قواره زیاد نحیف نباشه.

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

خب من این تایتل رو تیک زدم اما تصویرم یه دونه بزرگ نشدبلکه چند تا کوچیک شد. میتونید ببینیدش. برای عکسای دسکتاپ لپ تاپ هم اینجوری میشه اما اونجا گزینه ی Full رو داریم که کامل بشه اینجا نداریم. چاره چیست مهندسان؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

خب من این تایتل رو تیک زدم اما تصویرم یه دونه بزرگ نشدبلکه چند تا کوچیک شد. میتونید ببینیدش. برای عکسای دسکتاپ لپ تاپ هم اینجوری میشه اما اونجا گزینه ی Full رو داریم که کامل بشه اینجا نداریم. چاره چیست مهندسان؟

به این خاطره که عکستون کوچیکه. اگه بخواد کل صفحه رو بگیره کیفیت تصویر خیلی پایین میاد. خودتون تصور کنید.

ولی اگه عکس بزرگتری انتخاب کنید که حجمش هم از 150 کیلوبایت کمتر باشه، مشکلتون حل میشه. مثلا پروفایل منو ببینید. تمام صفحه رو گرفته.

{الان حس مهندس بودن بهم دست میده :)) :|}

البته یه اشکالی هم داره. و اون اینکه فقط کناره های عکس دیده میشه. بقیه اش میفته زیر صفحه پروفایل! درحالی که اگه مثل شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک، یه جای مشخص برای کاور اختصاص میدادید (مثل فاصله بین بنر تا آخرین نمایه) بهتر میشد. لااقل یه چیزی از عکس رو میشد ببینیم! :D

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

خب منم واسه اینکه میدونسم فقط گوشه ها ی تصویر معلومن, یه چیزی انتخاب کردم که نیازی به وسط عکس نباشه برای تشخیصش. فقط در همین حد که تداعی کننده ی آردا باشه... که البته این حس به خودم دست میده. شما رو نمیدونم. :))

اتفاقا عکسای بزرگ رو هم انتخاب میکردم که میگفت فایل حجیم است!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Dwarf

دوستان همین الان یه نگاه به زمان پست ها توی صفحه ی نخست دقت کنین. همه ی پستایی که توی یکی دو سه ساعت پیش زده شدن نوشته مال دیروز الا پست "راداگاست قهوه ای" که زده 22 دقیقه قبل. در صورتی که پست اونم مال سوم مهره...

خب خواهر من برای این که الان اندکی از نیمه شب گذشته و وارد چهارم مهر شدیم میزنه "دیروز" !

همون پست راداگاست هم اگر از 60 دقیقه گذر کنه سیستم دیگه دقیقه رو نمینویسه و تاریخ و ساعت دیروز رو میزنه.

آهان. پس مشکل سر 60 دقیقه اس.

خودم میدونم وقتی وارد چهارم مهر بشیم میشه دیروز. من فکر کردم پس چرا مال راداگاست رو نزده دیروز که جوابمو گرفتم.

نه!خانم LObeLia درست میگن!الان که این پستو دادم هنوز از نیمه شب نگذشته و هنوز تو ساعت 23 هستیم ولی الان که یه نگاه به صفحه ی نخست انجمن ها بنداریم میبینیم پستایی رو که از صبح تا دوسه ساعت قبل زدند,زده دیروز.در صورتی که هنوز از ساعت 12 شب نگذشته!ببله..... :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

صفحه ی اصلی اسکریپت تقویم آردا مشکلی داره و درواقع چیزی رو پیدا نمیکنه! که از بازشدن کل صفحه جلوگیری میکنه :/ یادمه صبح درست بودا!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

دوستان به نظرتون بهتر نیست که شرایط عضویت رو سخت تر کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

قبلا این پیشنهاد داده شده و باهاش مخالفت شده. چون هدف سایت جذب مخاطب بیشتره. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

از چه لحاظ میگید سخت ترش کنیم؟ الان چه مشکلی وجود داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

شما سوالایی که موقع عضو شدن در دیگر سایت های آردایی رو میبینی(منظورم سایتای خارجیه) خیلی پیچیده تره و سوالای بیشتری میپرسه و ازین نظر خوبه که هر کس که به سایت سر زد و دلش خواست عضو بشه(که قدمش روی چشم بنده) و از سرزمین میانه اطلاعی نداشت نمیتونه عضو بشه و باید مختصر اطلاعی در این زمینه داشته باشه.اما وقتی الان بخوای عضو سایت بشی دو تا چیز ازت میخواد یک نام کاربری و یک ایمیل !

برای جذب کاربر هم بهتر نیست به این فاکتور توجه کرد که دو تا کاربر فعال از بیست کاربری که صرفا عضو هستند بهتره؟؟؟؟؟!!!!!

مثال: سایت ارون اندومیل .برید قسمت عضویت اون وقت متوجه منظورم میشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...