رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

مهمان

خب توضیح دادم که. باید صفحه رو عوض کنی تا اعلامیه های جدید برات بیان، چون با عوض کردن صفحه، مرورگرت refresh میشه و تا وقتی مرورگرت refresh نشده باشه اعلامیه های جدید رو بهت نشون نمیده.

یه نگاه به توضیحاتی که قبل از پ.ن دادم هم بنداز!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

خب توضیح دادم که. باید صفحه رو عوض کنی تا اعلامیه های جدید برات بیان، چون با عوض کردن صفحه، مرورگرت refresh میشه و تا وقتی مرورگرت refresh نشده باشه اعلامیه های جدید رو بهت نشون نمیده.

یه نگاه به توضیحاتی که قبل از پ.ن دادم هم بنداز!

اخه وقتی تازه اومده بودم اینطوری نبود خیلی راحت اعلامیه ها تو اون صفحه که بودم میومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

یعنی بدون اینکه صفحه رو رفرش کنی یا بری توی یه صفحه دیگه اعلامیه جدید برات میومد؟ نه امکان نداره. باید حتما صفحه رفرش بشه. حتما اون موقع هم صفحه رو رفرش میکردی ولی خودت نمی فهمیدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

مثلا من میرفتم پایین صفحه 5 دقیقه دیگه میومدم بالا مثلا میدیدم 2 نفر به نمایه فلان شخص پاسخ دادن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه تا صفحه عوض نشه اعلامیه ها تغییر نمیکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

باشه تسلیم شدم ولی مطمئنم :Ring:

ویرایش شده در توسط تضاد
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

توی آرشیو دانلود سایت، کتب صوتی، لوتر، بی بی سی اپیزود اسامی فایل ها کامل نیست. من دنبال یه فصل میگردم تا دانلودش کنم اما چون اسامی فایل ها کامل نوشته نشده، نمیتونم پیداش کنم. امکانش هست که اسامیشون به طور کامل درج بشه؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اون نمایشنامه های بی بی سی کل کتاب رو نمیخونه. فقط فصلهای منتخب رو اجرا کردن. ممکنه فصلی که میخواین توش نباشه. احتمالا در تعداد کاراکترهای اسم فایل محدودیت وجود داره که اسامی نصفه اومده. از همون تیکه اول هم میشه اسامی رو فهمید:

The shadow of past

Black riders

Knife in the dark

Ring goes south

Mirror of Galadriel

Breaking of felowship

King of golden hall

Voice of Saruman

two towers

Choice of master samwise

battle of fields of pelenor

Mount Doom

Grey havens

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

میدونستم که کل فصول نیستن و از روی اسامی هم حدس زدم فقط دقت کنین:

the

Knife in the dark

به جای:

A Knife in the dark

گفتم شاید بشه این ها رو اصلاح کرد.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من یه مشکل دارم برای پیوست فایل ها، وقتی فایلی رو آپلود میکنم میگه "خطا IO". مشکل از چیه؟ حجم فایل ها و پسوند ـشون هم مشکلی ندارن. ممنون میشم اگه کمک کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

از اون یکی آپلودره استفاده کن ببین بازم مشکلت پابرجاست یا نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

یه چیزیه میخوام چندهفته بگم، یادم میره :دیــ

چرا تب جوایز وقتی به اکانتمون لاگین میکنیم حذف میشه اون بالا؟

اما وقتی هنوز لاگین نکردیم هستش!!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یه چیزیه میخوام چندهفته بگم، یادم میره :دیــ

چرا تب جوایز وقتی به اکانتمون لاگین میکنیم حذف میشه اون بالا؟

اما وقتی هنوز لاگین نکردیم هستش!!؟

چرا کسی اینو زودتر نگفته بود؟ :دی

درستش کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چرا وقتی توی صفحه درباره من عکسی می ذاریم، بعد از مدتی به جای عکس، URL عکس رو نشون میده؟ نمیشه برای جلوگیری کاری کرد؟ یادمه یه عکسی رو گذاشته بودم که مدت ها خودش رو نشون میداد (نه URL ـش رو).

به آدرس سایت بستگی داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
َAragorn

سلام. کادر جستجو که بالا سمت چپ عکس کادر هست یه کمی جلوی عکس رو میگیره. نمی تونید یه ذره جابجاش کنید؟

ویرایش شده در توسط َAragorn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
َAragorn

سلام. یه مشکلی هست که شاید ریز باشه ولی مهمه. وقتی فروم رو تو یه تب باز می کنیم نوشته تالار های شورای ماهاناکسار ولی توی عکس کادر Arda-V1 نوشته تالار های شورای ماهانکسار. کدومشون درسته؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

سلام. کادر جستجو که بالا سمت چپ عکس کادر هست یه کمی جلوی عکس رو میگیره. نمی تونید یه ذره جابجاش کنید؟

امکانش نیست.

سلام. یه مشکلی هست که شاید ریز باشه ولی مهمه. وقتی فروم رو تو یه تب باز می کنیم نوشته تالار های شورای ماهاناکسار ولی توی عکس کادر Arda-V1 نوشته تالار های شورای ماهانکسار. کدومشون درسته؟؟؟

خیلی فرقی نمی کنند، دو تلفظ متفاوت از یه کلمه هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

چرا وقتی توی صفحه درباره من عکسی می ذاریم، بعد از مدتی به جای عکس، URL عکس رو نشون میده؟ نمیشه برای جلوگیری کاری کرد؟ یادمه یه عکسی رو گذاشته بودم که مدت ها خودش رو نشون میداد (نه URL ـش رو).

به آدرس سایت بستگی داره؟

برای اغلب کاربران داره کار میکنه.

کافیه از تگ ایمیج برای این کار استفاده کنید و اگر دکمه براتون کار نکرد (در برخی مرورگر ها) عبارت تگ رو خودتون به لینک اضافه کنید. نباید مشکلی باشه. برای مثال:

[img=https://arda.ir/forum/public/style_images/nature/arda.logo.gif]

من خودم هم امتحان کردم و تصویر رو نشون داد. به این صورت:

arda.logo.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

یه سوال اساسی

توی قسمت تغییر تصویر شخصی نوشتید حجم تصویر باید کمتر از 50Kb باشد. تصویری با اندازه 200px یا بیشتر توصیه می شود

اما چرا اتوماتیک عکس رو به 150 تبدیل میکنه که :دیــ

کلا دوتاشو یکی کنید تا اشتباه پیش نیاد، من بر اساس تجربه خودم اندازه رو تنظیم میکنم. چون خودمون Resize کنیم، کیفیتش بیشتر میشه!

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یعنی چی دوتاش رو یکی کنید؟ یکی در مورد حجم هست و یکی در مورد ابعاد. حجم باید کمتر 50 کیلوبایت باشه. گفته شده تصویر بزرگتر از 200 پیکسل باشه تا وقتی ریسایز میشه کیفیت مناسب باشه. حالا اینکه شما خودت میتونی با کیفیت بهتر ریسایز کنی حرف دیگه است اما این ابزار برای کسانی که حوصله درگیر شدن با این مسائل رو ندارن بهتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

یه مشکل: جدیدا یکی در میون (تقریبی گفتم :دی) که صفحات فروم رو باز میکنم، صفحات فی***شده هستن. تا قبل از این به صورت مهمان که میومدم مشکلی نداشتن.

مشکل بعدیم اینه که گاهی اوقات که میخوام پستی رو لایک کنم یا امتیازاتش رو ببینم، باید دو سه باری کلیک کنم وگرنه اتفاقی نمیفته.

لطفا این دوتا مشکل رو بررسی کنید. ممنون

برای اغلب کاربران داره کار میکنه.

کافیه از تگ ایمیج برای این کار استفاده کنید و اگر دکمه براتون کار نکرد (در برخی مرورگر ها) عبارت تگ رو خودتون به لینک اضافه کنید. نباید مشکلی باشه. برای مثال:

[img=https://arda.ir/forum/public/style_images/nature/arda.logo.gif]

من خودم هم امتحان کردم و تصویر رو نشون داد. به این صورت:

arda.logo.gif

امتحان کردم، بی فایده بود، باز هم URL عکس رو میذاره! :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

مرورگرت رو عوض کن گندالف جان.

در ضمن الوه توی پستت گفتی یه سوال اساسی اما سوالی مطرح نکردی. فقط پیشنهاد دادی.!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

دوستان من چند وقته یک مشکل اساسی با فروم پیدا کردم

زمانی که پیغام خصوصی دریافت می کنم گاهی اوقات اون بالا روی ایکونه نامه نشون میده و گاهی اوقات اطلاع نمیده

و یک چیز دیگه بعضی از دوستایی که من باهاشون در فروم ارتباط پیام به پیام دارم وقتی وارد پروفایلشون میشم موقعیت آنلاین رو نشون میده در صورتی که آفلاینن.

چرا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

مرورگرت رو عوض کن گندالف جان.

با دوتا مرورگر (کروم و فایرفاکس) اومدم، ولی توی جفتشون اینطوریه! :?

میگم قبلا که به صورت مهمان میومدم درست بود ولی الان که log in میشم اینطوری شده! یه نکته دیگه اینکه جفت مرورگرم آخرین نسخه اند، و مطمئنا کاربرهای دیگه ای هم هستن که این نسخه رو دارن، ولی چرا جز من (و البته الندیل) برای کس دیگه ای این مشکل پیش نیومده؟ ویروس اکانته؟ :دی

{البته الان با کروم اومدم و ZenMate رو روش نصب کردم و مشکلی ندارم، ولی کلی پرسیدم}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

سلام ببخشید یک سوال

من چرا میتونم به پست(پاسخ مستقیم به این پست) خودم پاسخ بدم؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...