رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

3DMahdi

این قسمت آخرین فعالیت مشکل داره ؟!چون مثلا آخرین فعالیت آرون و الوه ، دی 87 و تیر 88 ه ؛ ولی تو این تاپیک پستی با تاریخ خرداد 89 زده شده !

https://arda.ir/forum...p?showtopic=554

این به این دلیله که این افراد بعد از تغییرات فروم در سال 90 وارد سایت نشدن و فعالیتشون تو فروم جدید ثبت نشده. به همین دلیل تاریخ آخرین فعالیتشون همون تاریخ ثبت نامشونه. الوه سال 88 ثبت نام کرده. البته بانو آرون بنیانگذار آردا بوده اما تاریخ ثبت نام افرادی که تو دوران اول آردا بودن همه دی ماه 87 زده شده چون تاریخ عضویت اعضا در دیتابیس قدیم از دست رفته بود و همه این حسابهای کاربری در بازگشایی سایت در سال 87 دوباره ایجاد شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

راستی ساعت سایت چرا یک ساعت عقبه ؟! مثلا تو لیست آنلاین ها رو ببین ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این سومین باره تو این تاپیک دارم به این سوال جواب میدم!

مشکل از شمسی ساز فروم هست که یه باگ داره و ساعت تابستانی فروم رو غیر فعال میکنه. تا زمانی که اله سار نیاد و این افزونه رو آپدیت نکنه در 6 ماهه اول سال این مشکل وجود داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

آخه من که نمی تونم 128 تا پست رو بخونم تا ببینم این سوال پرسیده شده یا نه : دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

تو پست های قدیمی خیلی با این شکلک روبرو شدیم post-1567-0-09160200-1343044149_thumb.jp و دلیلش هم سر تغییرات فروم بود.

ولی الان خیلی آزار دهنده اس که همین مشکل رو الان هم داشته باشیم! {مثلا این تاپیکhttps://arda.ir/forum...t=0} مشکل هم اینجاست که وقتی بخواییم تصویری از سیستمون روی فروم بذاریم باید به صورت بند انگشتی گذاشته بشه و عکسایی که بزرگ بخوان نمایش داده بشن {با این ابزارpost-1567-0-91851400-1343044665_thumb.jp} باید از سروری بجز آردا آپلود شده باشن گذاشته شه.

نمیشه کاری کرد که این لینک رو از اردا هم قبول کنه؟

ویرایش شده در توسط baggins

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ابزار گذاشتن تصویر در پستها فقط لینکهای مستقیم رو قبول میکنه. الان اون پستی که مثال زدی میخواد بره و این تصویر رو باز بکنه:

http://up98.org/uplo...u5orng9h2xh.jpg

اما از اونجا که این آپلود سنتر دارای محدودیت پهنای باند هست الان نمیتونه این عکس رو نشون بده(این مشکل اکثر آپلودسنترهای ایرانی هست)

فایلهای پیوستی فروم لینک مستقیم ندارن. دلیلش هم اینه که فروم اول نگاه میکنه که آیا شما اجازه دسترسی به این پیوست رو داری یا نه و بعد تصویر رو نشون میده. مثلا حتی اگه من به لینک تصویری که شما در یک پیغام خصوصی به یه نفر دیگه پیوست کردی دسترسی پیدا کنم، فروم این اجازه رو نمیده که ببینمش. برای همین نمیشه تصاویر پیوستی رو با این ابزار نشون داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

جديداً مرورگر من صفحات فروم (قابل توجه كه گفتم صفحات فروم؛ نه صفحات اينترنت!) رو باز نمی‌كنه و خطا می‌ده؛ اگر هم بخواد كه باز بشه، بايد مدت طولانی رو منتظر بمونم (با وجود اين كه سرعت اينترنتم 1 مگابايت بر ثانيه‌ست). اين مشكل هم فقط شامل حال آردا می‌شه و هيچ سايت ديگه‌ای چنين مشكلی نداره.

مشكل از كجاست؟ برای رفعش چی‌كار كنم؟

ویرایش شده در توسط گندالف سفید‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

منم موقعی که از ف ی ل ت ر شکن استفاده می کنم این مشکلو دارم ولی فکر نکنم ایراد از سایت باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

آقا چرا زمان نمایش لیست آنلاین ها 1 ساعت از ساعت رسمی عقب تره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

آقا چرا زمان نمایش لیست آنلاین ها 1 ساعت از ساعت رسمی عقب تره؟

راستی ساعت سایت چرا یک ساعت عقبه ؟! مثلا تو لیست آنلاین ها رو ببین ...

این سومین باره تو این تاپیک دارم به این سوال جواب میدم!

مشکل از شمسی ساز فروم هست که یه باگ داره و ساعت تابستانی فروم رو غیر فعال میکنه. تا زمانی که اله سار نیاد و این افزونه رو آپدیت نکنه در 6 ماهه اول سال این مشکل وجود داره.

به مهدی : نشد چهار بار ، چون که من جواب دادم : دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

شد چهار بار! :دی

پست 128 رو بخون

ویرایش:

گویا نشد ۴ بار! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

نمی دونم فقط برای من اینطوره یا نه ولی تگ تاپیک ها که زیر عنوان تاپیک هستش سروته هست.

مثلا همین تاپیک سوالات ارباب حلقه ها

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=566&hl=&fromsearch=1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نمی دونم فقط برای من اینطوره یا نه ولی تگ تاپیک ها که زیر عنوان تاپیک هستش سروته هست.

مثلا همین تاپیک سوالات ارباب حلقه ها

https://arda.ir/forum...l=&fromsearch=1

اینجا توضیح دادم:

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=544&view=findpost&p=23427

درست کردنش دست ما نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چرا بعضی وقتا بعضی از اعضای آنلاین رو آفلاین نشون میده؟ قابل توجه که آخرین فعالیتشون رو نوشته "2 دقیقه قبل"!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خیلی ساده است. چون 2 دقیقه قبل بودن و الان نیستن. مثلا من این پست رو میزنم و صفحه رو میبندم و دیگه آنلاین نیستم. تو که میری میبینی من 2 دقیقه قبل پست زدم اما آفلاینم. مشکلی نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

نه؛ منظورم یه چیز دیگه است!

مثلاً خود من آنلاین بودم و داشتم پروفایلم رو نگاه می کردم؛ ولی با کمال تعجب دیدم نوشته «آفلاین»!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

راستی، امروز که خواستم با اکانتم بیام تو آردا، اوایل هی پیغام میداد که نام کاربری یا کلمه عبور رو اشتباه وارد کردی و بعد از شیش ساعت، پیغامش رو عوض کرد و نوشت که اکانتت به طور خودکار تا یه ربع دیگه باز میشه.

قضیه چی بود؟ مسدودِ چندساعتی شده بودم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پسوردت رو اشتباه وارد میکردی. چندبار که پسورد اشتباه وارد بشه اکانت به صورت خودکار یک ربع قفل میشه. این یه روش امنیتیه که کسی نتونه با امتحان کردن پسوردهای متفاوت به پسورد اکانتتون دست پیدا کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

سلام

نمیدونم این مشکل من هستش یا مشکل همه ولی کسی که توی پستش از کلمات انگلیسی استفاده بکنه ترتیب پستش بهم میخوره وکلمات جابجا میشن

استفاده نمیکنن تا ترتیب جملاتشون موقع تایپ بهم نخوره home چون اکثر بچه ها هم از دکمه

........................................................................................................

یه سوال دیگه اینکه اگه بخوایم برای سایت خبر بفرستیم باید برای کی بفرستیم چون اخبار صفحه اصلی سایت به روز نیست بر خلاف اخباری که داخل تاپیکا گذاشته میشه

همچنین اینکه خبر حتما باید به صورت ترجمه شده باشه؟

ویرایش شده در توسط گلورفیندل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

توی پست اول این تاپیک گفتیم:

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1037

یکبار دیگه با دکمه پایین تالار زبان فارسی رو انتخاب کنید تا متنها درست نشون داده بشه. الان این جمله ای رو که شما نوشتید من برعکس میبینم. اگه اینکار رو بکنید نیازی نیست که موقع تایپ کار خاصی بکنید. به صورت عادی تایپ کنید تا درست نشون داده بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

یه سوال دیگه اینکه اگه بخوایم برای سایت خبر بفرستیم باید برای کی بفرستیم چون اخبار صفحه اصلی سایت به روز نیست بر خلاف اخباری که داخل تاپیکا گذاشته میشه

اخبار رو می تونی در تاپیک های مربوطه بذاری؛ برای مثال، اخبار و تصاویر جدید فیلم هابیت جاشون توی تاپیک "فیلم هابیت" ـه.

البته بعضی از اخبار هستن که تاپیک مناسبی براشون وجود نداره. اینا رو یا به مدیران بده تا یه جایی پیدا کنن و بذارن، یا خودت یه تاپیک جدید درست کن و این اخبار رو بذار اونجا.

حتماً هم لازم نیست ترجمه شده باشن؛ مگر این که بخوای توی یه تاپیک جدید و مجزا قرارشون بدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام

نمیدونم این مشکل من هستش یا مشکل همه ولی کسی که توی پستش از کلمات انگلیسی استفاده بکنه ترتیب پستش بهم میخوره وکلمات جابجا میشن

استفاده نمیکنن تا ترتیب جملاتشون موقع تایپ بهم نخوره home چون اکثر بچه ها هم از دکمه

........................................................................................................

پستت رو ویرایش کردی و متوجه سوال دوم نشدم. سوال اول رو در بالا جواب دادم.

اخبار رو باید با پیغام خصوصی به من بدید تا تو صفحه اصلی بذارم. بهتره که اخبار اول تو سایت قرار بگیره و بعد تو فروم اطلاع رسانی بشه.

اگه خبرها ترجمه شده باشن بهتره و اول خبر هم مینویسیم که شما اون خبر رو ارسال کردید اما اگه انگلیسی باشه مجبور میشم خودم ترجمه کنم که با توجه به اینکه این روزها مشغله ام زیاده ممکنه یکم گذاشتنش طول بکشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

یک سوال

چرا این درجه هشدار واسه کاربرا، اینجا یعنی من، نشون داده میشه و کار نمیکنه؟

خب اصلا نباید باشه که :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

یک سوال

چرا این درجه هشدار واسه کاربرا، اینجا یعنی من، نشون داده میشه و کار نمیکنه؟

خب اصلا نباید باشه که :دی

اون درجه هشدار رو اعضا فقط كنار اسم خودشون می تونن ببينن. (يعنی الان كنار اسم تو چنين چيزی نوشته نشده.)

كاربردش هم نشون دادن مقدار اخطارهای كسب شده يه عضو+دليل أخذ اون اخطاره. مثلاً الان برای من، نصف اون نواره پر شده. :دی (يه بار هم برای يه هفته مسدود شدم!! :دی)

اگه برای تو هيچی پر نشده، يعنی هيچ اخطاری نگرفتی تا حالا. :D

پ.ن: ببخشيد اگه تند تند جوابت رو ميدم و وقت نمی ذارم تا اسمت به عنوان كسی كه فلان تاپيک رو بروز كرده، توی فروم بدرخشه! :دی

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

یه سوال، چرا تگ ها توی فروم 180 درجه چرخش دارن؟ :D

توی Firefox و Google Chrome هم برعکسه

البته این عکس مال FF هست

هردومرورگر هم آخرین نسخه هستن...

post-1139-0-75990000-1348662923_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...