رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

3DMahdi

مشکلی نیست که ما بتونیم درستش کنیم. اینو خود شرکت برنامه نویسش باید درست بکنه. برچسب های فارسی درست نمایش داده نمیشه. تو فایرفاکس درسته، تو کروم سر و ته نشون داده میشه و توی IE به صورت آینه ای!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

من یک سوال دارم که اصلا راهشو پیدا نمی کنم!

چه جوری می تونم تو فروم یک عکس رو بزرگ کنم. مثلا ت.ت چه جوری عکس تام بامبادیل رو اونقدر بزرگ کرده؟ من هر کاری می کنم عکس در یک اندازه ی معینی همیشه باقی میمونه! لطفا راهنمایی کیند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این کار رو با دکمه "تصویر" در ردیف دوم ویرایشگر انجام میدن.

از این روش فقط و فقط برای قرار دادن تصاویر کوچیک و به تعداد کم استفاده میشه. تصاویر بزرگ رو توی فروم آپلود میکنیم تا هم نظم صفحه بهم نخوره و هم سرعت لود شدن صفحه کم نشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

لطفاً يه كدوم از مديران، بيان و بگن كه سايت با كدوم مرورگر و كدوم نسخه‌ش همخوونی بيشتری داره. من با هرمرورگری كه ميام تو فروم، باز با يه مشكل مواجه می‌شم. ممنون.

ویرایش شده در توسط گند‌الف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فایرفاکس بیشترین سازگاری رو با فروم داره. ترجیحا از آخرین نسخه اش استفاده بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

فایرفاکس بیشترین سازگاری رو با فروم داره. ترجیحا از آخرین نسخه اش استفاده بشه.

من آخرين نسخه‌ی فايرفاكس رو دارم؛ درحالی كه برچسب‌ها رو برعكس (كله‌پا!) نشون می‌ده. چی‌كار كنم الان؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من تو فایرفاکس 12 برچسبها رو درست میبینم. 13 رو هنوز نصب نکردم.

کلا این برچسبها مشکل داره. با اونا زیاد کاری نداشته باشید. اینا فقط برای دسته بندی تاپیکهاست تا از صفحه اصلی فروم بشه تاپیکهایی که در یک زمینه هستن رو پیدا کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

امروز ظهر سایت و فروم واسم باز نمیشد ، مشکل از طرف شما یا سرور بوده؟

یا من؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

امروز ظهر سایت و فروم واسم باز نمیشد ، مشکل از طرف شما یا سرور بوده؟

یا من؟

برای همه اين‌جوری بوده. مال منم خطا می‌داد. به يكی ديگه از بچه‌ها هم پيامک دادم و اونم گفت كه برای منم باز نمی‌كنه. شايد خود مديران از عمد سايت رو بستن تا يه كارهای خصوصی (چی بوده؛ ناقلا؟! :دی) انجام بدن. شايد هم غيرعمدی بوده؛ ولی مشكل از طرف مرورگر يا سيستمت نبوده؛ چرا كه الان تونستی بيای تو سايت!

ویرایش شده در توسط گندالف خ.س

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

برای همه اين‌جوری بوده. مال منم خطا می‌داد. به يكی ديگه از بچه‌ها هم پيامک دادم و اونم گفت كه برای منم باز نمی‌كنه. شايد خود مديران از عمد سايت رو بستن تا يه كارهای خصوصی (چی بوده؛ ناقلا؟! :دی) انجام بدن. شايد هم غيرعمدی بوده؛ ولی مشكل از طرف مرورگر يا سيستمت نبوده؛ چرا كه الان تونستی بيای تو سايت!

این که ربطی نداره یعنی چون اون وقت نتونستم بیام و الان تونستم پس مشکل از من نبود ؟!!

من بعضی وقت ها بوده که به دلایلی از طرف سیستم خودم نتونستم سایتی رو باز کنم ولی این دفعه رو خودم هم احتمال می دادم مشکل از طرف من نباشه

ویرایش شده در توسط Legoolas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چیز خاصی نبوده. مشکل از سرور بوده و برطرف شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

آقا من می خوام این آواتارم رو تغییر بدم ، ولی هر کاری مثل کم کردن حجم یا ... می کنم نمی شه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

حجم تصویر باید کمتر از 50کیلوبایت باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

نمیشه ؛ حتی 36 کیلوبایت بود ولی نشد ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

شايد پسوندش نامناسبه يا سايزش زياده. برات می‌نويسه شكست تغيير تصوير شخصی؟

ویرایش شده در توسط گندالف خ.س

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

آره . پسوندش *.jpg و سایزشم درسته .

پ.ن : هیچ عکسی ، حتی عکس قبلی نمی شه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

آپلود هم نمی شه و باید مشکل از سرور باشه :

خطا مشکل مربوط به سرور هنگام آپلود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب همونطور که میدونید داریم روند بازنگری مطالب فروم رو انجام میدیم تا فروم منظم بشه و هر چیزی بره سر جای خودش. پس از این به بعد هرگونه مشکلی که با سایت یا فروم دارید توی تاپیک "مشکلات سایت" بزنید. اینجا رو هم بذارید برای پیشنهادات و انتقادات.

همچنین اشتباهات تایپی رو هم با پیغام خصوصی بگید.

به الروند:

آواتاری رو که میخوای بذاری با پیغام خصوصی به من بده تا برات بذارم

ویرایش:

امروز یه مشکلی برای سرور به وجود اومد و سایت و فروم برای چند دقیقه ای در دسترس نبود. الان متوجه شدم که بعد از اون سیستم آپلود دچار اخلال شده و نمیشه آواتار رو تغییر داد یا فایلی رو پیوست کرد. از موضوع اطلاع داریم و در صدد برطرف کردنش هستیم.

لطفا تا برطرف شدن مشکل شکیبا باشید.

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مشکل آپلود آواتار و فایلهای پیوستی برطرف شد. اگه مشکلی دیدید با پیغام خصوصی اطلاع بدید.

پ.ن:

لطفا فایلهای حجیم رو روی سرور فروم آپلود نکنید و سعی کنید اونا رو در سایتهای مخصوص آپلود قرار بدید و لینکش رو اینجا بذارید.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

در زیر توضیحات برخی از انجمن ها تعدادی مشکل ویرایشی وجود داره.لطفا برطرف کنید:

مربوط به طرفداران:

در این بخش , از آثار نقاشی و هنر دیجیتالی گرفته , تا اشعار مربوط به دنیای تالکین خود , و رابطهای شما از این دنیا را در معرض تماشا بگذارید و درباره اش تبادل نظر کنید , آثار مختلف تبادل کنید , و یا آواتار و امضای خود را تست نمایید

انجمن اخبار:ویرگول ها:

آخرین اخبار داخلی سایت و تالارها, قوانین , خبرهای جلسات و غیره

همچنین تعدادی انجمن دیگر هم مشکل ویرگول فارسی رو دارن.

همچنین در پایان توضیحات بهتره که نقطه قرار داده بشه.

گذشته از این ها بعضی جاها نیاز هست که همزه قرار داده شه یا اینکه دو عبارت مثل این "درباب" به "در باب"(فاصله گذاری)(انجمن داستان های سرزمین میانه) تغییر کنن.

انجمن زیر نیاز به ویرایش دستوری داره:

سینمای تالکین:

بحث درباره فیلم ها , کارتون ها و سایر آثاری در این زمینه که از روی آثار تالکین ساخته شده اند, و نیز سه گانه بزرگ پیتر جکسون(سایر آثاری که)

و بهتره که توضیحات زیر تک تک انجمن ها بررسی بشه.

من خودم بررسی میکنم:دی:

حلقه سرنوشت

در اینجا میتوانید پیشنهادات سرنوشت سازی برای بهتر شدن سایت آردا دهید و ایرادات آنرا گوشزد نمایید

و همچنین ایرادات آن را...

شورای خردمندان

در این مکان در باره نکته های ویژه و نامشخص دنیای تالکین بحث بررسی می شود

درباره ی - بحث و بررسی

کتابخانه های آردا

کتابخانه ها مکانی است برای بحث و جمع آوری اطلاعات در زمینه کتابهای تالکین و تاریخچه های سرزمین میانه و حوادثی که در آن رخ داد

کتابخانه های آردا - زمینه ی

موسیقی

بحث در مورد موسیقی های فیلم ارباب حلقه ها, یا موسیقی های مربوط به دنیای تالکین

ویرگول زائد

نظرسنجی ها

نظرسنجی های مرتبط با دنیای تالکین؛ در مورد شخصیها، مکانها، داستانها و ...

شخصیت ها

مربوط به طرفداران

در این بخش , از آثار نقاشی و هنر دیجیتالی گرفته , تا اشعار مربوط به دنیای تالکین خود , و رابطهای شما از این دنیا را در معرض تماشا بگذارید و درباره اش تبادل نظر کنید , آثار مختلف تبادل کنید , و یا آواتار و امضای خود را تست نمایید

ویرگول دوم زائد - رابطه ی - در مورد آثار مختلف تبادل نظر کنبد(آثار مختلف تبادل کنید)

ممنون

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

این قسمت آخرین فعالیت مشکل داره ؟!چون مثلا آخرین فعالیت آرون و الوه ، دی 87 و تیر 88 ه ؛ ولی تو این تاپیک پستی با تاریخ خرداد 89 زده شده !

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=554

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

این قسمت آخرین فعالیت مشکل داره ؟!چون مثلا آخرین فعالیت آرون و الوه ، دی 87 و تیر 88 ه ؛ ولی تو این تاپیک پستی با تاریخ خرداد 89 زده شده !

https://arda.ir/forum...p?showtopic=554

نه؛ هيچ مشكلی نداره. اون يه تاريخ الكيه و به اين دليله كه از اعضای قديمی سايت هستن و قبل از تغييرات بزرگ سايت مربوط به سال 1387 يا 1390 عضو شدن و سيستم هم چنين كاری برای اين‌گونه اعضا انجام می‌ده. تاريخ عضويتشون رو هم 8 دی 87 نشون می‌ده كه تاريخی اشتباه‌ست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

نه؛ هيچ مشكلی نداره. اون يه تاريخ الكيه و به اين دليله كه از اعضای قديمی سايت هستن و قبل از تغييرات بزرگ سايت مربوط به سال 1387 يا 1390 عضو شدن و سيستم هم چنين كاری برای اين‌گونه اعضا انجام می‌ده. تاريخ عضويتشون رو هم 8 دی 87 نشون می‌ده كه تاريخی اشتباه‌ست.

گفتم آخرین فعالیت ، نه تاریخ عضویت ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

گفتم آخرین فعالیت ، نه تاریخ عضویت ...

می‌دونم. هردوی اون تاريخ‌ها، تاريخ‌های اشتباه هستن كه برای همه‌ی اعضای خيلی قديمی سايت زده می‌شن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

می‌دونم. هردوی اون تاريخ‌ها، تاريخ‌های اشتباه هستن كه برای همه‌ی اعضای خيلی قديمی سايت زده می‌شن.

خب الوه یا لگولاس چی ؟! اونا که مثل بقیه 8 دی 87 نیستن ...

ویرایش شده در توسط Elrond

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...