رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

anonymous

خب تو قسمت ویرایش مشخصات میتونی توی قسمت دوستان گزینه ی "تایید درخواست دوستی قبل از نمایش در پروفایل" رو فعال کنی اون موقع تو هم همین جوری میشی:)

همون اول که مشخصاتت رو وارد میکردی هم البته اگه دقت میکردی میتونستی این کارو بکنی!:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چرا وقتی توی پروفایل یه نفر میرم نوشته "آنلاین اخرین فعالیت 2 دقیقه قبل" ولی اسمش پایین صفحه نیست؟ مگه قبلا بعد از یه ربع آفلاین نشون نمیداد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

لیست پایین صفحه هر 15 دقیقه یکبار آپدیت میشه. حالا ممکنه زمان آپدیت شدن بیافته توی اون 2 دقیقه ای که شخص آفلاین شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اینی که میگم دقیقا مشکل نیست، اشکال ترجمه هست و نمیدونم اشکال ترجمه رو کجا باید بگم :دی

یک دقیقه با 1 دقیقه فرقش چیه؟ :پی

اینجوری منظورمه

post-1139-0-40559100-1370292003_thumb.jp

به نظرم یک دقیقه ی قبل باید "لحظاتی پیش" باشه یا به قولی "a Few Moment Ago" :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این مورد جزو بسته ی زبانی فروم نیست. توی کد افزونه شمسی ساز هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

یک اشتباه لپی در قسمت تاریخچه نام نمایشی: "تغییر تاریخ" یا "تاریخ تغییر"؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Eowyn

ببخشید. من یک سوال خیلی ابتدایی در رابطه با استفاده ار امکانات سایت دارم. بهم نخندید لطفا".

چه جوری میشه کامنتهایی که تو فروم گذاشته میشه رو به روز دنبال کرد. یعنی مثل آخرین تاپیکهای ارسالی که کنار صفحه اصلی تالار میاد و میشه تازه ها رو دنبال کرد از کجا می شه فهمید که الان جدیدترین نظرات تو کدوم تاپیک نوشته شده؟ از همین صفحه اول تالارها؟

من اغلب از همه بحثها تو فروم جا می مونم چون بعد از دو روز میام می بینم تو یکی از تاپیکها عجب بحثی در جریان بوده و من روحم هم خبردار نشده. یک چیزی شبیه پستهای خوانده نشده یا اخرین پستهای ارسالی کجا داریم؟

ببخشید. نمی دونم این سوالو باید همینجا می پرسیدم؟

فکر نکنم راهش دکمه " دنبال کردن این تاپیک" باشه.

ویرایش شده در توسط Lady Eowyn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

ببخشید. من یک سوال خیلی ابتدایی در رابطه با استفاده ار امکانات سایت دارم. بهم نخندید لطفا".

چه جوری میشه کامنتهایی که تو فروم گذاشته میشه رو به روز دنبال کرد. یعنی مثل آخرین تاپیکهای ارسالی که کنار صفحه اصلی تالار میاد و میشه تازه ها رو دنبال کرد از کجا می شه فهمید که الان جدیدترین نظرات تو کدوم تاپیک نوشته شده؟ از همین صفحه اول تالارها؟

من اغلب از همه بحثها تو فروم جا می مونم چون بعد از دو روز میام می بینم تو یکی از تاپیکها عجب بحثی در جریان بوده و من روحم هم خبردار نشده. یک چیزی شبیه پستهای خوانده نشده یا اخرین پستهای ارسالی کجا داریم؟

ببخشید. نمی دونم این سوالو باید همینجا می پرسیدم؟

فکر نکنم راهش دکمه " دنبال کردن این تاپیک" باشه.

با سلام.از بالای صفحه آخرین ارسال های انجمن رو انتخاب کنید و از منوی کناری گزینه تالار هارو انتخاب کنید تا بتونید جدید ترین پست هارو ببینید.موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

دکمه "آخرین ارسال های انجمن" رو توی نوار منوی فروم(کنار دکمه دسترسی سریع) بزنید. اونجا میتونید آخرین پستهای ارسالی رو ببینید. از ستون سمت راست میتونید انتخاب کنید که مطالبی که هنوز نخوندید رو نمایش بده. توجه کنید که نوع محتوا روی "تالارها" باشه. اگه از قسمت پروفایل و نمایه ها اون دکمه رو بزنید میره روی بخش "اعضا" و آخرین اعضای ثبت نام کرده رو نشون میده.

با کلیک روی دایره پر رنگ کنار هر تاپیک میتونید به آخرین پست خوانده نشده برید.

اگه تعداد پستهای نخونده تون زیاده از پایین فروم همه تاپیکها رو به صورت خوانده شده علامت بزنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Eowyn

با سلام.از بالای صفحه آخرین ارسال های انجمن رو انتخاب کنید و از منوی کناری گزینه تالار هارو انتخاب کنید تا بتونید جدید ترین پست هارو ببینید.موفق باشید.

واقعا" ممنون. چطور من اینو تا حالا ندیده بودم؟

گفتم بهم نخندید برای همین بود. :)

همچنین ممنونم تری دی مهدی.

ویرایش شده در توسط Lady Eowyn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

از شانس منه دیگه. تقریبا نصفش رو تایپ کرده بودم که دیدم دوتا پاسخ جدید ارسال شده. :) :دی

در مورد "دنبال کردن این تاپیک" که سوال کردید و دوستان یادشون رفت جواب بدن، اگه اون گزینه رو فعال کنید با هر پستی که در اون تاپیک گذاشته بشه شما یک اعلامیه جدید دریافت می کنید؛ درست مثل نمایه ها. پیشنهاد میکنم تاپیکی رو دنبال نکنید، چون می تونید راحت از گزینه "آخرین ارسال های انجمن" همون پست ها رو بخونید. در ضمن از اون نمادی که سمت چپ "آخرین ارسال های انجمن" هست، می تونید با انتخاب "انجمن"، "بروزرسانی ها نمایه" جدیدترین نمایه های ارسال شده رو ببینید.

راستی، در جواب اینکه میگید امیدوارم بهم نخندید، توجهتون رو به بند 16 قوانین جلب میکنم. (اسمایل اند بی جنبه بازی بعد از برای اولین بار خوندن قوانین :دی)

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Eowyn

ممنونم گندالف عزیز. البته من چون این امکان رو نمی دونستم خیلی از تاپیکها رو با فعال کردن " دنبال کردن تاپیک " پیگیری می کردم.

خوبه. ظاهرا" اینجا هر جور سوالی بپرسیم کسی حق نداره بهمون بخنده. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim
ظاهرا" اینجا هر جور سوالی بپرسیم کسی حق نداره بهمون بخنده. :)
پرسیدن عیب نیست؛ندانستن عیب است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرمانروای تاریکی

1-چرا فقط وضعیت هشدار خودمو که زیر عکس(هم تو پروفایل و هم تو تالار ها)میاد میتونم ببینم؟

2-اگه نوار هشدار پر بشه چی میشه؟فکر کنم کاربر مسدود میشه درسته؟

3-چه کسایی میتونن از این نوع هشدار ها بدن؟همه ی ناظران یا فقط مدیران؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

1- هرکس فقط میتونه وضعیت هشدارهای خودش رو ببینه. غیر از مدیران و ناظران که میتونن مال همه رو ببینن.

2- مسدود شدن با توجه به قوانینی که در آخر صفحه قوانین تالار اومده انجام میشه. بسته به نوع تخلف شخص میتونه با گرفتن 5 یا 3 و یا حتی 1 اخطار مسدود بشه. اون نوار برای 15 درجه اخطار جا داره و خیلی زودتر از اونکه پر بشه افراد مسدود میشن.

3- هم ناظران و هم مدیران میتونن اخطار بدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

چرا وقتی معما در تاریکی رو انجام میدی جواب های درستش نمیان؟

من خودمو کشتم ولی تو صفحه همچین چیزی پیدا نکردم.

ویرایش شده در توسط تضاد
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این سیستم قابلیت نمایش پاسخ های درست و غلط رو نداره. تنها اطلاعاتی که میتونه به کاربر بده تعداد پاسخ های صحیح و نتیجه به درصد هست.

کلید سوالات رو پس از اعلام نتایج هر مسابقه در تاپیک مربوطه حمید میذاره. میتونید از اونجا بفهمید اشتباهاتتون چی بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

میشه بپرسم چرا اینقدر دیر صفحه ی انجمن بالا میاد

واسه هر بار 10دقیقه وقت میبره سایت مشکلی داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

میشه بپرسم چرا اینقدر دیر صفحه ی انجمن بالا میاد

واسه هر بار 10دقیقه وقت میبره سایت مشکلی داره؟

مشکلی از سمت ما و سرور و فروم نیست. ایراد از سمت خودشماست.

این نمونه تست سرعت فروم از یک سرور اروپایی:

post-5-0-79749400-1370974286_thumb.jpg

پی نوشت: کس دیگه ای هم چنین مشکلی داره؟ با توجه به وضع فعلی اینترنت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

راستش من فکر کردم با وجود این که فقط سر آردا گیر میکنم مشکل از سمت خودم باشه ولی حالا که شما پرسیدین من هم اخیراً با کل سایت -نه فقط فروم- مشکل داشتم. بعضی روزها -مثلاً دیروز- اصلاً بالا نیومد! فایرفاکس خیلی تقلا کرد و آخر سر گفت که سایت پاسخ نمیده و از این دست خطاها!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

راستش من فکر کردم با وجود این که فقط سر آردا گیر میکنم مشکل از سمت خودم باشه ولی حالا که شما پرسیدین من هم اخیراً با کل سایت -نه فقط فروم- مشکل داشتم. بعضی روزها -مثلاً دیروز- اصلاً بالا نیومد! فایرفاکس خیلی تقلا کرد و آخر سر گفت که سایت پاسخ نمیده و از این دست خطاها!

الان لاگهای سرور این چند روز رو چک کردم و همه چیز طبیعی بنظر میومد، از بیرون ایران هم سایت رو همه جوره پینگ کردم و افت سرعتی نبود. احتمال زیاد اون مدل مشکل بخاطر استفاده از سرویسهای گوگل توی سایته. مثل آمارگیر گوگل و امثال اون. چون روی کلیه مسیرهای منتهی به دامنه های گوگل محدودیت سرعتی اعمال میشه روی اینجا هم اثر می گذاره.

برای این یکی دو هفته یکم تغییر میدم، امیدوارم بهتر بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

سلام

ببخشید من یه مشکلی داشتم وقتی اوایل وارد سایت شده بودم صفحه اعلامیه ها به درستی کار میکرد مثلا الان من وقتی توی این صفحه هستم ممکنه چند تا کامنت تو یه نمایه زده بشه ولی صفحه اعلامیه ها هیچی نشون نمیده ولی وقتی به یک صفحه دیگه میرم یه دفعه میبینم 10 تا کامنت زدن تو یه نمایه برای همین من بعضی وقت ها جا میمونم این مشکله منه یا همه؟

امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اعلامیه تنها برای نمایه هایی میاد که شما توش کامنت گذاشته باشید. این مواردی که میگید اعلامیه نمیاد مربوط به چه نمایه ای هست؟ شما توش کامنت گذاشتید؟

تنظیمات اعلامیه ها اینجاست. چک کنید شاید اعلامیه ها رو غیرفعال کردید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

نه منظورش رو اشتباه فهمیدی مهدی. میگه توی نمایه ای کامنت گذاشته ولی تا وقتی یه صفحه جدید رو باز نکنه، اعلامیه اش نمیاد. خب دلیلش هم اینه که باید صفحه رو بروز کنی تا اعلامیه های جدید رو نشون بده. یا از رفرش صفحه (ctrl+f5) استفاده کن یا به صفحه جدید برو. صفحه جدید خودش رفرش میکنه.

پ.ن: اینکه 10 تا اعلامیه جدید یهو میاد هم مشکل فنی نیست، بلکه به فعالیت دوستان بستگی داره! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای
.

پ.ن: اینکه 10 تا اعلامیه جدید یهو میاد هم مشکل فنی نیست، بلکه به فعالیت دوستان بستگی داره! :دی

نه برادر منظورم این بود که مثلا تو یه صفحه هستم اعلامیه ای برام نیومده ولی صفحه رو عوض میکنم(5 ثانیه طول میکشه) 10 تا اعلامیه میان که توی اون مدتی که من تو یه تایپک بودم زده شده ولی من وقتی که داخل تایپک یا یه پروفایل بودم اون اعلامیه ها برام نمیان حتما باید صفه رو عوض کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...