رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

رضائی.استل

خب حتما از اين 62 تا ، 52 تاش مال قبل از ساعتي بوده كه انجمن بسته شده ، و 10 تاش مال بعد از اين بوده كه انجمن باز شده . پس اون 52 تا پاك شده هرچند اعلاميه اش واست اومده

همین الآن من 25 تا اعلامیه دارم، اما فقط 10 تای اخیر رو می تونم ببینم. اگه یازدهمی بیاد، اون یکی که قبلا دهمی بوده رو نمی تونم ببینم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

توی سایت جدید اشتباهاتی وجود داره. بعضی هاشون اشتباهات نگارشی هستن مثل رعایت نکردن فاصله بین عبارات و کلمات. بعضی هاشون هم اشتباه در لینک ها هستن. مثلا صفحه پادکست لینک داده شده به صفحه مسابقات.

هیچی همین دیگه. :(

همین الآن من 25 تا اعلامیه دارم، اما فقط 10 تای اخیر رو می تونم ببینم. اگه یازدهمی بیاد، اون یکی که قبلا دهمی بوده رو نمی تونم ببینم.

ولی من این مشکلو ندارم. :| :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

نمیدونم باید تو پیشنهادات میدادم یا اینجا .. اما به نظرم یک مشکله!

وقتی من مثلا نود تا اعلامیه دارم (امشب داشتم این نود رو!) وقتی با پوسته اصلیم .. وقتی میزنم اعلامیه هارو دهتاشو می بینم .. بعد میزنم نمایش همه ولی متاسفانه اصولا با این پوسته هیچ وقت خوانده شده یا نشدرو نشون نمیده

اما تو پوسته IP تو نمایش همه خوانده نشده هارو bold میکنه ... اما مشکلم اینه که وقتی من زدم ده تارو دیدم باید اون دهتای اول رو خوانده شده بزنه نه همرو

اگه این مشکل رفع بشه خیلی خوب میشه واقعا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

نمیدونم باید تو پیشنهادات میدادم یا اینجا .. اما به نظرم یک مشکله!

وقتی من مثلا نود تا اعلامیه دارم (امشب داشتم این نود رو!) وقتی با پوسته اصلیم .. وقتی میزنم اعلامیه هارو دهتاشو می بینم .. بعد میزنم نمایش همه ولی متاسفانه اصولا با این پوسته هیچ وقت خوانده شده یا نشدرو نشون نمیده

اما تو پوسته IP تو نمایش همه خوانده نشده هارو bold میکنه ... اما مشکلم اینه که وقتی من زدم ده تارو دیدم باید اون دهتای اول رو خوانده شده بزنه نه همرو

اگه این مشکل رفع بشه خیلی خوب میشه واقعا

باید روی آیکون نمایه کلیک راست کنی و توی New Tab بقیه اعلامیه ها رو نگاه کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

هر چی می بینم تو سایت مشکلی نیست.

ولی دانلود ها یکم جای پرتی است لطفا دم دست بزارینش .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

بعضی اوقات سایت برام باز نمیشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

بنظرم به خاطر تغییرات جدید باشه. یکمی طول میکشه تا به حالت اوتوماتیک در بیاد برای همه. این مشکل منم بود و حل شد.

بهتره چندین بار به صورت دستی وارد کنین تا کم کم برطرف بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

از آدرس جدید استفاده میکنی یا قدیمی؟ اروری میده؟

هر چی می بینم تو سایت مشکلی نیست.

ولی دانلود ها یکم جای پرتی است لطفا دم دست بزارینش .

توی منو هست، همینطور توی سایدبار صفحات در بخش مطالب پر بازدید. توی صفحه اول سعی شده تمرکز رو محتوای تولید شده در سایت باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

منم گاهی این مشکلو دارم .. وقتی انجمن رو می زنم صفه خالی میاری یکی دو بار ریفرش می کنم تا بیاد

البته فککنم مشکل از مرورگر باشه چون باگوشی این مشکل وجوود نداره

شما مرورگرتون چیه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

هر دوتا ! فرقی نمیکنه. اروری هم نمیده ! البته مثل اینکه دیگه درست شده ! چون دیگه اینجوری نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

توی منو هست، همینطور توی سایدبار صفحات در بخش مطالب پر بازدید. توی صفحه اول سعی شده تمرکز رو محتوای تولید شده در سایت باشه.

حرف شما هم متینه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت وزین آردا

یه مشکلی پیش اومده .در صفحه اصلی سایت , گالری تصاویر, بخش نقاشی های هنرمندان مختلف از دنیای تالکین ,در دسترس نیست .وانگار حذف شده. وقتی اون بخش رو سرچ می کنم.جواب صفحه موجود نیست میاد.

لطفا رسیدگی کنید.

با تشکر

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اون بخش عمدا از دسترس خارج شده. تمام اون تصاویر مشمول قانون کپی رایت میشن و قرار دادنشون بدون اجازه هنرمند درست نیست. میخوایم مواردی رو که ناقض قانون کپی رایت هستند از سایت پاک کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

ممنون از جوابت مهدی

ولی اگر این طوری باشه باید بقیه گالری ها رو هم برداریم!!!!!!!!!!!!!!!!!! چون اونا هم بدون رعایت قانون کپی رایت توی سایت هستند .

اینطور نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه بقیه مشکلی ندارن. بخشیشون ساخته خود اعضای سایته و بخشیش عکسهای خانوادگی تالکین و اشیاء و پشت صحنه های فیلمهاست که کپی رایت ندارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

ممنون مهدی

ولی ای کاش این مشکل رو یه جوری حل کنید.تا بازم اون نقاشی ها در سایت قرار بگیره. اون بخش از سایت خیلی جالب وجذاب بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

ببخشید فکر کنم این تاپیک https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1661 به وسیله بانوی سفید روهان ایجاد شده!پ

ولی نوشته شروع شده توسط thor!پست اولم مال اونه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

حدس من اینه:

تور یه پست گذاشته

بعد بانوی سپید روهان یک تاپیک ایجاد کرده

و بعد ناظران چون دیدن پست تور به اون تاپیک میخوره به اونجا انتقالش دادن و چون از نظر زمانی قبل از پست بانوی روهان بوده پس میشه پست اول

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

به خاطر انتقال پست این مشکل به وجود اومده و کاریش هم نمیشه کرد چون سیستم، به تاریخ پست ها نگاه میکنه و نام ایجاد کننده هر تاپیک رو به نام اولین کاربری که در اون پست داده میشناسه. بعد از ایجاد اون تاپیک پستی در اون مورد که زودتر ارسال شده بود منتقل شد و باعث شد که بشه پست اول. الان یه ویرایش کردم که بنظرم قضیه روشن تر میشه.

فارازون: ثور! @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

بعضی موقع ها تو بخش اعلامیه ها میزنه:گندالف سپید(مثلا)تاپیک 1 ارسال کرده است<_< بی زحمت یه توضیحی بدید ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این اعلامیه ها مروبط به تاپیکهایی هستند که تایید نشدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

سلام. خسته نباشید.

جدیدا دوتا مشکل هست که واسم پیش اومد. یکی اینکه پیغام هایی که به چند نفر میدیم رو قبلا اگه یادتون باشه کنارش مینوشت ارسال به x و nنفر دیگر. اما الان فقط مینویسه ارسال به x. چرا؟!

دومیش اینکه وقتی قبلا یکیو به عنوان دوست اضافه میکردیم چه طرف گزینه تایید درخواست دوستی قبل از نمایش در پروفایل رو تیک زده بود و چه نزده بود، برامون اعلامیه میومد که به لیست دوستاتون اضافه شد. اما الان فقط درصورتی که طرف اون گزینه رو تیک زده باشه و درخواستو قبول کنه اعلامیه میاد...

یه سوال دیگه هم دارم که زیاد به مشکلات سایت شبیه نیست ولی همینجا میپرسم.

توی یکی از انجمن هایی که پوسته اش مثل پوسته انجمن ماست دیدم که برای بخش نمایه ها ادیتور و شکلک گذاشتن. ( انجمن آی تی رسان )

به یکی از مدیرانمون گفتم و گفتند چون ورژن فروم اونا فرق میکنه. میخواستم بپرسم یعنی فرومشون آپدیته ولی ما نه؟! و نمیشه فروم ما رو هم آپدیت کرد؟!

ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

سلام

ببخشید نمیدونم فقط برای من این مشکل هست یا عمومیه

ولی گاهی اوقات صفحه اصلا باز نمیشه!

یا کلا سیاه میشه!

یا پیغام خطا میده و سرعت رو هم بسیار پایین میاره

دلیلش چیه؟

مشکل از مرورگر وسیستم منه؟

یا مثلا توی نمایه ها وقتی میزنی جواب دادن اصلا تغیری نمیکنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...