رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

تور

سلام. خسته نباشید.

جدیدا دوتا مشکل هست که واسم پیش اومد. یکی اینکه پیغام هایی که به چند نفر میدیم رو قبلا اگه یادتون باشه کنارش مینوشت ارسال به x و nنفر دیگر. اما الان فقط مینویسه ارسال به x. چرا؟!

دومیش اینکه وقتی قبلا یکیو به عنوان دوست اضافه میکردیم چه طرف گزینه تایید درخواست دوستی قبل از نمایش در پروفایل رو تیک زده بود و چه نزده بود، برامون اعلامیه میومد که به لیست دوستاتون اضافه شد. اما الان فقط درصورتی که طرف اون گزینه رو تیک زده باشه و درخواستو قبول کنه اعلامیه میاد...

یه سوال دیگه هم دارم که زیاد به مشکلات سایت شبیه نیست ولی همینجا میپرسم.

توی یکی از انجمن هایی که پوسته اش مثل پوسته انجمن ماست دیدم که برای بخش نمایه ها ادیتور و شکلک گذاشتن. ( انجمن آی تی رسان )

به یکی از مدیرانمون گفتم و گفتند چون ورژن فروم اونا فرق میکنه. میخواستم بپرسم یعنی فرومشون آپدیته ولی ما نه؟! و نمیشه فروم ما رو هم آپدیت کرد؟!

ممنون.

مورد اول و دومی که گفتی رو نمیدونم چون برای خودم اتفاق نیوفتاده. الان برای من مثل قبل نشون میده و تفاوتی نکرده.

سیستم رو که میشه هر ماه اینجوری آپدیت کرد اما پشت سر هم آپدیت کردن مشکلات زیادی به همراه داره، بهتره صبر کنیم تا نسخه اصلی و بالاتر بیاد بعد مستقیم به اون ورژن آپدیت کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

دوتاسوال دقیقا ستاره ها درون پروفایل هرکاربری بر چه اساسی پنج ستاره یا سه ستاره هستند؟مگه هتله :دی

یک سوال دیگه هر کاربر ستاره ها خودشو دقیقا همونطوری که بقیه می بینند می بینه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دوتاسوال دقیقا ستاره ها درون پروفایل هرکاربری بر چه اساسی پنج ستاره یا سه ستاره هستند؟مگه هتله :دی

یک سوال دیگه هر کاربر ستاره ها خودشو دقیقا همونطوری که بقیه می بینند می بینه؟

این ستاره ها امتیازیه که دوستان به پروفایل شما میدن

و اون چیزی که الان شما مشاهده میکنی میانگین امتیازاتیه که به پروفایله شما داده شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

کاش یه فکری هم به حال اسم کاربری بکنید که از یه اسم دوبار استفاده نشه، مثلا راداگاست قهوه ای و Radagast the brown.

این ستاره ها امتیازیه که دوستان به پروفایل شما میدن

و اون چیزی که الان شما مشاهده میکنی میانگین امتیازاتیه که به پروفایله شما داده شده

این امتیازات چطور داده میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور
ارسال شده در (ویرایش شده)

خب این دوتا اسم از نظر سرور سایت زمین تا آسمون فرق دارن! <_<

و این که ما واقعا محدودیت اسم داریم برای همین بهتره که خودمون بیشتر محدودش نکنیم.

داخل پروفایل هر کاربری که برید کنار آواتارش پنج تا ستاره هست که میتونید بهش از یک تا پنج امتیاز بدید البته بهتره که این امتیاز در راستای سنجش پروفایل اون کاربر و وضعیت ظاهری و سطح اطلاعاتی که در اختیار میذاره باشه.

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON
ارسال شده در (ویرایش شده)

مبنای خاصی برای این امتیاز وجود نداره

ممکنه برمبنای رفاقت باشه یا جذابیت پروفایل،محبوبیت یا سطح اطلاعات کاربر و....

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

توی تنظیمات اعلـامیه ها، این گزینه ی موبایل هم قرار داره که به دلخواه خودمون میتونیم از اتفاقی که مثلـا توی نمایه یا تاپیکی میفته یا پیغام خصوصی برامون ارسال میشه از طریق موبایل با خبر بشیم. اما من هیچوقت یادم نمیاد توی سایت جایی شماره موبایل از من خواسته باشند.:(( اگه این قسمت راه بیفته من ازش استقابل میکنم. چیز جالبیه. اینجوری حتا اگر آنلـاین نباشیم ولی کسی کار واجبی باهامون داشه باشه اعلـامیه اش برای گوشیمون میاد و ما سریعا خودمونو برای پاسخ گویی میرسونیم.:دی

خیلی شده که شخصا خودم کار واجبی با کسی داشتم و مجبور شدم روزها صبر کنم برای گرفتن جواب...

اما اینکه ممکنه دیگه خیلی موبایلمون اعلـامیه براش بیاد و اعصاب خورد کن بشه دیگه دست خودمونه که کدوم گزینه هارو برای موبایل فعال و غیر فعال کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

توی تنظیمات اعلـامیه ها، این گزینه ی موبایل هم قرار داره که به دلخواه خودمون میتونیم از اتفاقی که مثلـا توی نمایه یا تاپیکی میفته یا پیغام خصوصی برامون ارسال میشه از طریق موبایل با خبر بشیم. اما من هیچوقت یادم نمیاد توی سایت جایی شماره موبایل از من خواسته باشند. :(( اگه این قسمت راه بیفته من ازش استقابل میکنم. چیز جالبیه. اینجوری حتا اگر آنلـاین نباشیم ولی کسی کار واجبی باهامون داشه باشه اعلـامیه اش برای گوشیمون میاد و ما سریعا خودمونو برای پاسخ گویی میرسونیم.:دی

خیلی شده که شخصا خودم کار واجبی با کسی داشتم و مجبور شدم روزها صبر کنم برای گرفتن جواب...

اما اینکه ممکنه دیگه خیلی موبایلمون اعلـامیه براش بیاد و اعصاب خورد کن بشه دیگه دست خودمونه که کدوم گزینه هارو برای موبایل فعال و غیر فعال کنیم.

اون قسمت مربوط به اپ آیفونِ، احتیاج به نصب اپلیکیشن مخصوصش و دسترسی به اینترنت داره. تقریبا چیزی شبیه Tapatalk که روی فروم فعاله. و اینطور نیست که سرویس ارسال نوتیفیکیشن به شماره ای خاص درش تعبیه شده باشه.

چون امکان استفاده‌ش به شکلی که از اسمش برداشت میشه ممکن نیست، فعلا غیرفعالش کردم تا دوباره سوتفاهم پیش نیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Solmaz

میبخشید قبلا وقتی به پستی امتیاز میدادم همون موقع امتیاز وارد میشد اما الان وقتی امتیاز رو وارد میکنم صفحه دوباره لود میشه تا امتیاز رو اضافه کنه و برای من که سرعتم کمه واقعا امتیاز دادن ( حداقل امتیازهای پشت سر هم )سخت میشه و بعضی وقتها از امتیاز دادن صرف نظر میکنم: دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

میبخشید قبلا وقتی به پستی امتیاز میدادم همون موقع امتیاز وارد میشد اما الان وقتی امتیاز رو وارد میکنم صفحه دوباره لود میشه تا امتیاز رو اضافه کنه و برای من که سرعتم کمه واقعا امتیاز دادن ( حداقل امتیازهای پشت سر هم )سخت میشه و بعضی وقتها از امتیاز دادن صرف نظر میکنم: دی

الان هم به همون شکل سابقه. ایراد احتمالا از سمت سیستم شماست. با یک مرورگر دیگه امتحان کنید، یا کش و کوکی های مرورگر فعلیتون رو پاک کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

ببخشد بعضی از نمایه ها رو وقتی میخوای باز کنی کامنتهای قبلیشو ببینی نمایه سفید باز میشه چرا؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

ببخشد بعضی از نمایه ها رو وقتی میخوای باز کنی کامنتهای قبلیشو ببینی نمایه سفید باز میشه چرا؟!

کمی دقیق تر؟! نمایه های ثابتی اینطور می شند؟ یا رندوم این اتفاق براتون میوفته؟ همیشه اینطوره یا گاهی اوقات؟ همون موقع مرورگر دیگه ای رو تست کردید؟ مشکل سرعت نت ندارید؟

بصورت سردستی این چیزی که شما توصیف کردید معمولا مربوط به لود نشدن جاوااسکریپت های فروم هست که بخاطر مشکلات در سرعت اینترنت یا پکت-لاست پیش میاد.

اگر بشکل مداوم و بصورت ثابت با این مشکل درگیرید، آدرس دقیق تر بدید برسی کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

کمی دقیق تر؟! نمایه های ثابتی اینطور می شند؟ یا رندوم این اتفاق براتون میوفته؟ همیشه اینطوره یا گاهی اوقات؟ همون موقع مرورگر دیگه ای رو تست کردید؟ مشکل سرعت نت ندارید؟

بصورت سردستی این چیزی که شما توصیف کردید معمولا مربوط به لود نشدن جاوااسکریپت های فروم هست که بخاطر مشکلات در سرعت اینترنت یا پکت-لاست پیش میاد.

اگر بشکل مداوم و بصورت ثابت با این مشکل درگیرید، آدرس دقیق تر بدید برسی کنم.

نه همیشه اینطور نیست بعضی اوقاتم پیش میاد مثل آخرین نمایه کاربر ادلهارن که گویا فقط برای منم پیش نیومده

https://arda.ir/forum/index.php?showuser=2470

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

نه همیشه اینطور نیست بعضی اوقاتم پیش میاد مثل آخرین نمایه کاربر ادلهارن که گویا فقط برای منم پیش نیومده

https://arda.ir/forum...p?showuser=2470

گویا موقع ثبت بعضی از نظرها اطلاعات درست در دیتابیس ذخیره نشده یا خراب ذخیره شده. معمولا بخاطر قطع ارتباط بین سرور و سیستم فرستنده اون نظر اینطور میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

سلام به مدیران عزیز. راستش دوبار برام پیش اومده که میخوام وارد سایت بشم ولی میگه نام کاربری شما اشتباه است. اگه ممکنه یه راهنمایی بکنید. مرسی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام به مدیران عزیز. راستش دوبار برام پیش اومده که میخوام وارد سایت بشم ولی میگه نام کاربری شما اشتباه است. اگه ممکنه یه راهنمایی بکنید. مرسی.

مواقعی که این مشکل پیش میاد از سیستم دیگه ای استفاده میکنید؟ مشکل میتونه از تفاوت حروف ک و ی فارسی و عربی در کیبوردهای مختلف باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

واسه منم خیلی پیش اومده ولی در اخر فهمیدم که یه اشتباه کردم!پس احتمالا شما هم تو رمز یا نام کاربری یه اشتباهی کردین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فیثاغورث

من فکر میکنم پیام ها کمی کند به مخاطب ارسال میشود وقتی پیامی به من میرسد میبینم مال 1 دقیقه ی گذشته بوده حالا نمیدونم این مشکل فقط مختص منه یا عموما همین طوریه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

یک دقیقه ی قبل کمترین فاصله زمانیه که توی فروم وجود داره، یعنی وقتی پیامی ارسال بشه ( چه اعلامیه و چه پست و چه کامنت یا پیغام خصوصی ) ، اگه شما حتی یک ثانیه بعد هم اونو ببینید باز هم می نویسه یک دقیقه ی قبل و برای همه اینطوریه.

اگر هم دیرتر ببینیدش که خب می نویسه 2 دقیقه ی قبل یا ... .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

ببخشید تو قسمت نظر سنجی ها چند تا تاپبک خیلی خوب و جالب هست که قفله ...امکان باز کردنش وجود نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ببخشید تو قسمت نظر سنجی ها چند تا تاپبک خیلی خوب و جالب هست که قفله ...امکان باز کردنش وجود نداره؟

اونها مال زماني هستند كه نظرسنجي تو سايت گذاشته ميشد(نه فروم) براي بيشتر اونها تاپيك جداگانه براي بحث وجود داره و اين تاپيكها صرفا براي اينه كه نتايج رو نشون بده بعد از تغيير سيستم ساخته و قفل شدن. براي نظر دادن به تاپيك بحث اون نظرسنجي بايد بريد(تاپيكهايي كه عنوانشون با شماره نظرسنجي شروع نميشن)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

مشکل چینش هست در سایت. خصوصا اگر متن انگلیسی باشه بینش. مثلا:

در انگلیسی سیب را apple میگویند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

مشکل چینش هست در سایت. خصوصا اگر متن انگلیسی باشه بینش. مثلا:

در انگلیسی سیب را apple میگویند.

این مشکلیه که خودم هم باهاش دست به گریبان بودم . راه حلش اینه که یه بار زبان فروم رو به انگلیسی و سپس به فارسی تغییر دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

آقا یه چیزی...

قبلا ها اینجور نبود فککنم..

زمان سایت چرا یک ساعت زود رو نشون میده!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

آقا یه چیزی...

قبلا ها اینجور نبود فککنم..

زمان سایت چرا یک ساعت زود رو نشون میده!؟

برای اینکه ساعت ها یه ساعت رفتن جلو دیگه!فک کنم قبلا هم یکی از مدیران گفته بود که سیستم ساعتش نمیره جلو!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...