رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

فیثاغورث

به نظر میرسه وقتی شخصی آنلاین هست و پس از چند وقت آفلاین میشه (نمایش کامل لیست افراد آنلاین) در پایین تالارها با تاخیر اعلام میکنه که اون شخص آفلاین شده و همچنان اون رو آنلاین نشون میده.

شاید هدف این کار این باشه که افرادی که همان لحظه به آردا میان بفهمن کی چند دقیقه قبل در آردا آنلاین بوده ولی این درست نیست و ممکنه خیلی هارو به اشتباه بندازه و باعث ناراحتی افراد از هم بشه.

لطفا این اشکال رو اصلاح کنین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

ببخشید ساعت سایت برای بنده خراب است مثلا اگر الآن ساعت 15 باشد در سایت 14 است چه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

با عرض اجازت

ببخشید ساعت سایت برای بنده خراب است مثلا اگر الآن ساعت 15 باشد در سایت 14 است چه کنم؟

خراب نیست! :)

سیستم سایت مال ساعت قدیمه! یعنی با شروع سال جدید ساعت سایت یه ساعت جلو نمیاد. همونطوری میمونه. مهر که بیاد با ساعت رسمی یکی میشه دوباره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به نظر میرسه وقتی شخصی آنلاین هست و پس از چند وقت آفلاین میشه (نمایش کامل لیست افراد آنلاین) در پایین تالارها با تاخیر اعلام میکنه که اون شخص آفلاین شده و همچنان اون رو آنلاین نشون میده.

شاید هدف این کار این باشه که افرادی که همان لحظه به آردا میان بفهمن کی چند دقیقه قبل در آردا آنلاین بوده ولی این درست نیست و ممکنه خیلی هارو به اشتباه بندازه و باعث ناراحتی افراد از هم بشه.

لطفا این اشکال رو اصلاح کنین.

هدف اينه كه سر سيستم بيخود شلوغ نشه و نياد هر لحظه هر كس رو چك كنه ببينه آنلاين هست يا نه. اينكار هر 15 دقيقه انجام ميشه تا بار سيستم كم بشه. فكر نميكنم كسي به خاطر چند دقيقه تاخير در نمايش آنلاين بودن از كسي ناراحت بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

می خواهم در صفحه درباره ی من عکسی بگذارم عکس کپی شده پیست نمی شود چه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

می خواهم در صفحه درباره ی من عکسی بگذارم عکس کپی شده پیست نمی شود چه کنم؟

اونجا نميتونيد عكسي پيست كنيد يا آپلود كنيد. بايد عكس رو توي سايتهاي آپلود عكس كه لينك مستقيم ميدن آپلود كنيد و با تگ بذاريد اونجا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

می خواهم آواتارم را عوض کنم. در پروفایل عوض می شود ولی تا بر روی تالارها کلیک می کنم دوباره آواتار قبلی می آید چه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

الان عوض شده من دارم میبینیم.

شما هم احتمالا مرورگرتون داره از کش تصویرو لود میکنه. برای ریست کش ctrl+F5 رو بزنید یا دستی صفحه رو یه بار رفرش کنید.

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

یه مشکلی واس من پسش اومده.

هرکاری میخوام کنم سایت میزنه عملیات شکست خورد و یه ذره حالت گیر مانند پیدا میکنه و3-4 تا سایت فی*** شده هم یه دفعه میان وسط با یه لینک دانلود!ولی وقتی از دوباره میرم میبینم کار انجام شد.مثلا من میخوام یه نمایه بزنم وقتی زدم میگه عملیات شکست خورد.از دوباره میام داحل پروفایلم میبینم بلکه شکست نخورده(!)شادوشنگول تو پروفایلمه!

مشکل چیست؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

یه مشکلی واس من پسش اومده.

هرکاری میخوام کنم سایت میزنه عملیات شکست خورد و یه ذره حالت گیر مانند پیدا میکنه و3-4 تا سایت فی*** شده هم یه دفعه میان وسط با یه لینک دانلود!ولی وقتی از دوباره میرم میبینم کار انجام شد.مثلا من میخوام یه نمایه بزنم وقتی زدم میگه عملیات شکست خورد.از دوباره میام داحل پروفایلم میبینم بلکه شکست نخورده(!)شادوشنگول تو پروفایلمه!

مشکل چیست؟؟

خب این مشکل از طرف سایت نیست. متاسفانه سیستم شما به یک یا چند بدافزار آلوده شده و مشکل از اونجا نشئت گرفته...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

چرا در صفحه اول انجمن نوشته تعداد پست ها 45 ولی در پروفایلم نوشته 46

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

پست حذف شده دارین شما؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

پست حذف شده دارین شما؟

نه فکر نکنم پست حذف شده ندارم [-(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چرا در صفحه اول انجمن نوشته تعداد پست ها 45 ولی در پروفایلم نوشته 46

چون یه پست حذف شده داری؛ اونی که توی پروفایلت نوشته تعداد کل پست هاته و اونی که توی صفحه اول انجمن ها و کنار پست هات نوشته تعداد پست هات منهای پستهای حذف شده.

الان توی پروفایلت نوشته 48 پست و کنار پست هات نوشته 47 تا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

من پست حذف شده دارم ولی هم تو پروفایل هم صفحه اول نوشته 281(بعد از این پست)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

پست های حذف شده دو حالت دارن:

1- حذف دائم

2- عدم نمایش

احتمالا پستای حذف شده تون، به صورت کامل حذف شدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

من با رها دیدم که کاربری نام خود را تغییر داده ولی در پست هایی که ویرایش کرده و قبل از ویرایش نامش بوده اسم قبلی اش درج شده.لطفا این مشکل را رفع کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

یه مشکلی دیگه هم که این سایت داره اینه که اون دسته از کاربرانی که حدود 2 سال هست افلاین اند پاک نمیشن.بعضی وقتا کاربرانی هم هستند که آخرین فعالیتشون سال 87 یعنی 5 سال پیش.

خواهشا رسیدگی کنید.چون اسم این کاربرا مانع تغییر دادن اسم میشن.

ویرایش شده در توسط ٌWitch king

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

ویچ کینگ عزیز ,فکر نکنم هیچ وقت کاربری رو توی اردا پاک کنند.حالا فرقی نمی کنه چه دو سال آفلاین باشه چه ده سال.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

ویچ کینگ عزیز ,فکر نکنم هیچ وقت کاربری رو توی اردا پاک کنند.حالا فرقی نمی کنه چه دو سال آفلاین باشه چه ده سال.

درسته ولی زمانی که مثلا کاربری اسمش اراگورنه و دیگه به اینجا نمیاد و کسی که فعاله و نمیتونه اسمش رو اراگورن بذاره مجبور میشه یه اسمه بی ربط بذاره .خوب چه لزومی داره که اون کابر افلاین وجود داشته باشه؟

اراگورنو مثال زدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

درسته ولی زمانی که مثلا کاربری اسمش اراگورنه و دیگه به اینجا نمیاد و کسی که فعاله و نمیتونه اسمش رو اراگورن بذاره مجبور میشه یه اسمه بی ربط بذاره .خوب چه لزومی داره که اون کابر افلاین وجود داشته باشه؟

اراگورنو مثال زدم.

سلام بر دوست عزیز.

خب اون کاربر شاید روزی برگرده [-(

نمونه اش؛ همین ققنوس آبی خودمون که بعد از تقریبا 6 سال دوباره برگشت و همینطور خیلی های دیگه.

اینه که واسه عضویت،تاریخ انقضا تعیین نشه بهتره.

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

سلام بر دوست عزیز.

خب اون کاربر شاید روزی برگرده [-(

نمونه اش؛ همین ققنوس آبی خودمون که بعد از تقریبا 6 سال دوباره برگشت و همینطور خیلی های دیگه.

اینه که واسه عضویت،تاریخ انقضا تعیین نشه بهتره.

:)

لینک دانلود ها که برای مهمان ها بسته است بیشترشون برای اینکه لینکارو ببینند ثبت نام میکنن و بعد هم دیگه اصلا نمیان.من اینارو میگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با عرض اجازت

من با رها دیدم که کاربری نام خود را تغییر داده ولی در پست هایی که ویرایش کرده و قبل از ویرایش نامش بوده اسم قبلی اش درج شده.لطفا این مشکل را رفع کنید.

این مشکل نیست. اون نوشته موقع ویرایش آپدیت میشه و هر زمان که ویرایش بشه همون اسم رو میذاره. اگه دوباره ویرایش کنه اسم جدید گذاشته میشه.

در مورد حذف کاربران قدیمی هم قبلا نظرمون رو گفتیم. ما سابقه کاربران رو هرگز پاک نمیکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

20 بار تاحالا آواتارم رو عوض کردم اما عوض شد ولی برای 2 دقیقه چرا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...