رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

اله سار

مشکلی از سمت سایت نیست. پس کارهای رایج در این جور موارد رو انجام بدید: کش و کوکی مروگروتون رو پاک کنید. وقتی وارد فروم شدید زبان رو از پایین فروم فارسی و پوسته رو Arda -v1 انتخاب کنید.

احتمالا مشکلتون حل میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

تقريبا تاريخ ثبت نام 1000 نفر از اولين كاربر هاي اين فروم يكي هستش.(8 دي 87) مشكل از كجا بوده ؟ الآن ديگه نميشه درستش كرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

این بخاطر انتقال اطلاعات از آردای قدیم به آردای جدید هست.

مطمئنا همه اونایی که تاریخ عضویتشون 8 دی 87 هست ،در فاصله سالهای 83تا85 عضو شدن که بخاطر برخی مشکلات تاریخ دقیق عضویتشون از بین رفته.همینطور پستهایی که تاریخ زدنشون دیماه 87 هست مربوط به آردای قدیم هستن یعنی 83 تا85

اگه این پستهارو بخونی جواب خیلی از سئوالاتتو پیدا میکنی

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1162&view=findpost&p=20564

https://arda.ir/forum...indpost&p=20567

ویرایش شده در توسط ائارندیل Eärendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

اینو تو تاپیک پیشنهادات هم مطرح کردم اما رفت یکی دو صفحه عقب.

گفتم در چشم باشه تا سریع تر بهش رسیدگی بشه.

یه پیشنهاد برای نسخه موبایل سایت:

اگه این سه پارامتر بهش اضافه بشه بعضی مشکلات رو رفع میکنه:

1-امکان لایک کردن و دیدن امتیاز ها

2-امکان نظر دادن در نمایه ها و دیدن نظرات بقیه

3-مشخص کردن اعلامیه های جدید (در حال حاضر فقط مشخص میکنه چند اعلامیه جدید هست و وقتی واردش میشی باید بشمری! یعنی مجزا نمیکنه اعلامیه های جدید رو)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

اینو تو تاپیک پیشنهادات هم مطرح کردم اما رفت یکی دو صفحه عقب.

گفتم در چشم باشه تا سریع تر بهش رسیدگی بشه.

فعلا روی این تم فعلی امکانش نیست. اما شاید بشه کار دیگه کرد. سیستم عامل موبایلتون چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

آندروید. اما مال همه که قطها آندروید نیست.

شما برای سیمبین ، ویندوز موبایل و ios نیز بفرمایید...

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

آندروید. اما مال همه که قطها آندروید نیست.

شما برای سیمبین ، ویندوز موبایل و ios نیز بفرمایید...

خوب، من سیستم Tapatalk رو برای فروم فعال کردم.

این سیستم برای گوشی های مجهز به سیستم عامل Android و IOS و blackberry اپلیکیشن داره.

متناسب با سیستم عامل موبایلتون اپلیکشین مخصوص رو دانلود کنید. وقتی واردش میشید از همون جعبه جستجوی بالا صفحه، عبارت «ماهاناکسار» یا «arda» رو جستجو کنید:

post-5-0-32633000-1355326038_thumb.png

فروم ما توی نتایج جستجو ظاهر میشه:

post-5-0-75252600-1355325848_thumb.png

اونو انتخاب کنید و با یوزر/پسورد خودتون لاگین کنید، بعد از اون به همه ی امکانات فروم دسترسی دارید:

post-5-0-16545100-1355325960_thumb.png

post-5-0-00090400-1355326425_thumb.png

می تونید امتیاز بدید، نقل قول کنید و تقریبا از همه امکانات فروم استفاده کنید:

post-5-0-62522900-1355326540_thumb.png

الان برای استفاده از سایت با موبایل دوتا انتخاب دارید، یا از تم موبایل استفاده کنید یا از اپلیکیشن. بیشتر از این کاری در این مورد نمیشه کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

من نرم افزار tapatalk forum app رو در ios دارم ولی وقتی arda رو سرچ می کنم چیزی نمیاره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من فروم رو روی زبان فارسی تنظيم كردم؛ اما يهو يه اعلاميه انگيسی برام اومد!

post-1769-0-74731600-1355386430_thumb.pn

چرا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

من نرم افزار tapatalk forum app رو در ios دارم ولی وقتی arda رو سرچ می کنم چیزی نمیاره...

این نتایج جستجوی کلمه «arda» :

post-5-0-26632100-1355417644_thumb.png

اینم نتایج جستجوی کلمه «ماهاناکسار» :

post-5-0-46178900-1355417678_thumb.png

من فروم رو روی زبان فارسی تنظيم كردم؛ اما يهو يه اعلاميه انگيسی برام اومد!

post-1769-0-74731600-1355386430_thumb.pn

چرا؟

فقط همین یکبار بوده یا همیشه اینطوره؟

بعد الان مشکل چیه؟ اون کلمه replied to ؟ یا مشکلی در مورد کار با فروم واستون پیش اومده؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

من مشکلم حل شد.

فقط یه سوال داشتم، توی این سیستم میشه نمایه ها رو هم خوند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

این tapatalk عالیه

اگه کسی نداره از این لینک بگیره (ورژن اندروید )

http://www.mediafire.com/?9naqiaya948v246

از اپتوید گرفتمش

اندروید 2 به بالا رو ساپورت میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

چرا یکی رسیدگی نمی کنه

برید موضوع تاپیک ها رو بخونید و بعد به آخرین پستشون هم نگاه کنید .

به جای اینکه در مورد تاپیک بحث بشه اعضا با هم چت می کنند.

کمتر از یک ساله آردارو به خاطر تاپیک هاش دنبال می کنم و چند روزی هم است که رسما عضو شدم .

اگه اینطور پیش بره سایت ماهیت خودش رو از دست می ده .

حا لا تویکی از تاپیک ها گفتم با موضوع تاپیک خیلی شوخی می کنید . یکی از دوستان نوشت چند ساله اعضا سر موضوعات باهم بحث می کنند دیگه خسته شدند . طبیعی باهم شوخی کنند .

این درست، اما می شه یه تاپیک برای این منظور درست کرد .نه دیگه برن تو هر تاپیکی یکی بگه بقیه باهاش چت کنند. البته اگر راجب موضوع باشه عیب نداره اما واقعا بگم شورش در اومده .

من خودم به خاطر موضوعات آردا اونو تحسین می کردم اما ...

البته اینم بگم اعضای قدیم هم شامل این مورد میشن .

خواهش می کنم ازم دلخور نشید . نمی خوام به کسی بربخوره!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

فقط همین یکبار بوده یا همیشه اینطوره؟

بعد الان مشکل چیه؟ اون کلمه replied to ؟ یا مشکلی در مورد کار با فروم واستون پیش اومده؟!

فقط همين يه بار. بله مشكلم همون يه كلمه انگليسی هست. البته مشكل چندانی نيست، ولی تعجب كردم كه يه اعلاميه اينطوری برام اومد و گفتم شايد يه اتفاقی چيزی افتاده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
چرا یکی رسیدگی نمی کنه برید موضوع تاپیک ها رو بخونید و بعد به آخرین پستشون هم نگاه کنید . به جای اینکه در مورد تاپیک بحث بشه اعضا با هم چت می کنند. کمتر از یک ساله آردارو به خاطر تاپیک هاش دنبال می کنم و چند روزی هم است که رسما عضو شدم . اگه اینطور پیش بره سایت ماهیت خودش رو از دست می ده . حا لا تویکی از تاپیک ها گفتم با موضوع تاپیک خیلی شوخی می کنید . یکی از دوستان نوشت چند ساله اعضا سر موضوعات باهم بحث می کنند دیگه خسته شدند . طبیعی باهم شوخی کنند . این درست، اما می شه یه تاپیک برای این منظور درست کرد .نه دیگه برن تو هر تاپیکی یکی بگه بقیه باهاش چت کنند. البته اگر راجب موضوع باشه عیب نداره اما واقعا بگم شورش در اومده . من خودم به خاطر موضوعات آردا اونو تحسین می کردم اما ... البته اینم بگم اعضای قدیم هم شامل این مورد میشن . خواهش می کنم ازم دلخور نشید . نمی خوام به کسی بربخوره!!!

اینکه بعضی از تاپیکها از موضوع اصلی منحرف شده واقعیتیه که متاسفانه وجود داره. اما چت روم نه! بحثها همیشه پیرامون موضوعات تالکینی بوده و هیچ وقت به بحثهای شخصی و حالت چت گونه نرفته(غیر از تاپیک گفتگوی عمومی اعضا). هدف هاصلی سایت آردا این بوده و هست که آردا یک سایت تخصصی پیرامون موضوعات مرتبط با تالکین باشه. ما این هدف رو همچنان داریم و ادامه اش میدیم اما بدون کمک همه اعضا رسیدن به این هدف ممکن نیست. شوخی های داخل پست ها هم در حد پاورقی هست و هرگز موضوع اصلی رو تحت الشعاع قرار نمیده.

ممنون که این تذکر رو دادید. امیدوارم تلنگری باشه برای اعضا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

به نظرم علت اين كه خيلي از تاپيك ها از مسير منحرف ميشه اين هست كه حوصله‌ي اعضا سر ميره. توي اين فروم يك قسمتي هست به نام "ياران حلقه" . اين قسمت مي تونه اين مشكل رو حل كنه. ولي متاسفانه خيلي از تاپيك هايي كه در اين قسمت زده شده ، مناسب اين قسمت نيستند. بهترين تاپيك توي اين قسمت" گفتگوي عمومي اعضا " هست . به نظرم از اين گونه تاپيك ها بايد در اين قسمت زده بشه. در اين قسمت بايد تاپيك هايي در مورد بحث هاي شخصي زده بشه. ولي خيلي از تاپيك هاي اين قسمت در مورد بحث هاي شخصي نيستند.

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

یکی از مشکلات سایت در رابطه با امضاهاست:

مثلا من میخوام که یه جمله رو وسط صفحه بذارم یا انتهای خط،ولی وقتی که ذخیرۀ تغییرات رو میزنم جمله از ابتدای خط شروع میشه.

دیگه هم اینکه تنوع فونتها کمه و اگه حتی از توی ورد سیستم خودمون هم با فونت خاصی کپی پیست کنیم بازم اون فونت ذخیره نمیشه.

مثلا من میخوام که یه جمله رو وسط صفحه بذارم یا انتهای خط،ولی وقتی که ذخیرۀ تغییرات رو میزنم جمله از ابتدای خط شروع میشه.

دیگه هم اینکه تنوع فونتها کمه و اگه حتی از توی ورد سیستم خودمون هم با فونت خاصی کپی پیست کنیم بازم اون فونت ذخیره نمیشه.

نمیدونم که چطور شد که درست شد.فک کنم اله سار عزیز درستش کرد.چون آن لاین بود.

ممنون

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

چطوری اینکارو می کنید که نمیشه؟ من الان امضای شما رو ویرایش کردم و اون عبارت "Eru Is Bountiful" چپ چین شده! برا اینکار متنی رو که می خواید انتخاب کنید، روی این دکمه: ips_bbcode.png?t=B8DJ5M3 (BBCode مخصوص، سومی از راست در ردیف اول دکمه های ویرایشگر) کلیک کنید و استایل مناسب رو واسه اون متن انتخاب کنید.

در مورد فونتها هم، مسلمه که اینطوره، مرورگرها از تعدای فونت خاص پشتیبانی می کنند که از توی پنجره ی کرکره ای «خط» بالای ویرایشگر قابل دسترسیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

Eru Is Bountiful  

ببینین اینجوری شد اله سار عزیز:استایل سنتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

Eru Is Bountiful  

ببینین اینجوری شد اله سار عزیز:استایل سنتر

الان درسته؟

برای تغییرات بعدی، دقیقا همون کاری که گفتم رو انجام بدید. اون عبارت رو انتخاب کنید، از همون جعبه که گفتم سنتر و انتخاب و تایید کنید. از بقیه دکمه های ویرایشگر استفاده نکنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

الان درسته؟

برای تغییرات بعدی، دقیقا همون کاری که گفتم رو انجام بدید. اون عبارت رو انتخاب کنید، از همون جعبه که گفتم سنتر و انتخاب و تایید کنید. از بقیه دکمه های ویرایشگر استفاده نکنید.

بله الآن درست شد.

چشم

خیلی ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

جدیدا بعضی از تاپیک هایی که من دنبال میکردم (از لیست دنبال شده ها) حذف شدن و اعلامیه های مربوط نمایش داده نمی شن.

همچنین وقتی گزینه دنبال کردن رو انتخاب میکنم اتفاقی نمی افته. مشکل کجاست؟!

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

آقا چرا این تعداد پست چیزی که تو پروفایل هست با چیزی که توی لیست کاربران یا کنار پست هر شخص هست فرق داره ؟! آخه یادمه یه زمانی این مشکل برطرف شد که یکیشون جمع پست ها با پست های حذف شده بود و اون یکی بدون اون ... ( حالا کدوم درسته ؟ )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

همونیه که گفتی. یکیش جمع پستهای موجود و پستهای حذف شده است. مشخصه که اونی که تعدادش کمتره همون پستهای موجوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

خب جانم ، این که مال قبلا بود که یه جا مجموع پستهای موجود و پستهای حذف شده بود و اون یکی پست های موجود ؛ چون من فقط یه پست پاک شده ندارم که اختلاف این دو تا فقط یه پست ـه . بعد اونم برای این پرسیدم که مثلا برای من تعداد پست های توی لیست کاربران بیشتر از پروفایلمه و برای تو پست های توی پروفایلت ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...