رفتن به مطلب
Elrond

تاپیک مخصوص بحث درباره فیلم هابیت [خطر لو رفتن فیلم]

Recommended Posts

K I N G

یه موردی ذهنم رو مشغول کرده.

اگه به تصاویر دقت کنید متوجه میشید که تورین با عصا داره راه میره.

شاید تورین رو یه بار هم اول فیلم ضربه فنی خواهند کرد.

post-3408-0-45105500-1415697818_thumb.pn post-3408-0-52175700-1415697823_thumb.pn

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

فکر نمیکنم اون عصا باشه به نظرمیاد بخشی از لباسشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

فکر نمیکنم اون عصا باشه به نظرمیاد بخشی از لباسشه

نه بابا شاید تو تصاویر قشنگ مشخص نشه ولی اگه تریلر رو ببینید متوجه میشید.

فکر کنم یکم هم پاش میلنگه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

نمیدونم بعد از این همه مدت نظرم در مورد اکستندد برهوت رو باید اینجا بگم یا نه.

من توضیحات دوستان رو فرصت نشد همه رو مطالعه کنم اما میدونم چیا گفتن و جوابشون رو هم مکررا گفتم و اونا هم میدونن من چی میخوام بگم! =:)

نتیجه که روی نظرات دوستان بحثی ندارم. اقتضائات سینما و قوانین و چارچوب های تئاتر و سینما و فیلمنامه و اقتباس و ... بگذریم.

صحنه های اکستندد رو دیدم:

1- بئورن:

بئورن در اکستندد خیلی به کتاب نزدیک شد. بعد از اون هیجانات اولیه فیلم یکی از انتقادات من این بود که شیب فیلم اول خیلی تنده. بئورن خیلی زود میگذره و فیلم عجله میکنه. اما مطمئن بودم این ریتم تند در اکستندد درست میشه و همین هم شد. بئورن در اکستندد خیلی دلنشین و عالی شد. خصوصا طنزش خیلی خوب دراومده بود کلی با اون دیوونه بازی های دورف ها خندیدم! استایل دوالین وقتی یکی گنده تر از خودشو میبینه مرور کنید! :|

2- ویچ کینگ:

مشکلی نمیبینم. فیلم میخواد بگه اینا به اشتباه فکر میکردند ویچ کینگ مرده، درصورتیکه هیچ مردی نمیتونه بکشش. این عبارت احتمالا در قسمت سوم تحقق پیدا میکنه و ویچ کینگ وارد نبرد بشه. صددرصد توی دولگولدور. سائورون اونا رو احضار میکنه و اونا با ابهت ظاهر میشن، این صحنه رو مطمئنم خیلی دوست خواهم داشت چون حوادث در دولگولدور در کتاب هم مشابه بود و من چنین صحنه ای رو تصور میکردم که نزگول وارد دولگولدور بشن. با دیدن تریلر هابیت 3 کلا خیلی به جکسون امیدوار شدم... :)

3- میرکوود

میرکوود طبق انتظارم خوب کش اومد، طولانی و خسته کننده، سرگیجه آور و ترسناک. معضلات بومبور رو هم تجربه کردیم که خیلی خوب شد. میرکوود هم خوب بود.

4- دولگولدور

بله. صحنه ای که میگید زیاد نسبت به فیلم اصلی تغییر کرده. درسته. و بنظرم در سمت و سوی تالکینی تغییر پیدا کرده.

اولا که بگم خیلی خوب در نسخه سینمایی تاثیر تراین رو حذف کرده بودند از فیلم. فکر نمیکردم اکستندد اینطوری باشه.

دوما حضور تراین، بیماریش و حمله ـش به گندالف خیلی خوب حس ترحم رو نسبت بهش به بیننده القا میکنه. بازیش عالی بود و خلاصه به شخصه خیلی دلم براش سوخت واقعا صحنه خوبی بود.

نکته بعدی در مورد حلقه دورف هاست که دیالوگی طرفدار پسند بود که پیتر به فیلم اضافه کرد. ادم با دیدن این صحنه ها افتخار میکنه که تالکین خون ـه.

نکته آخر کشته شدن تراین به دست سائورون به اون نحو هست. که واقعا...واقعا خباثت سائورون در اون صحنه عالی به نمایش در میاد. که جان جنبندگان براش ذره ای اهمیت نداره و به اون سادگی تراین رو از بین میبره که نشون میده سائورون واقعا با کسی شوخی نداره. در مقابل گندالف که تراین رو پشتش پناه داده یک سمبل ترحم و مهربانی در مقابل نماینده مورگوت هست. اون صحنه اشک من دراومد از عظمت دنیای تالکین...لحظه رویارویی گندالف و سائورون با وجود تراین جذاب تر و بهتر بود. کلا دولگولدور نسخه اکستندد رو خیلی میپسندم و دوستش دارم چون خیلی نزدیک شد به فضای کتاب بنظرم...

5- آزانول بیزار:

صحنه هایی بدیع و زیبایی رو از نبرد درآورده بودند احسنت...کیف کردم...:|

6- شهر دریاچه:

صحنه طبیعی کردنشون رو خیلی پسندیدم :D

سوتی ها:

ببینید اسمش روشه. سوتی. یعنی قابل اغماضه واقعا و برای من هیچ موقع در حد و اندازه ای نیستن که خللی در دیدنم یا لذتی که از فیلم میبرم ایجاد کنه. فراموش نکنید که ارباب حلقه ها با بیش از 200 سوتی قابل دیدن بالاترین تعداد گاف رو بین فیلما داره حالا ما 10 تا تو هابیت پیدا کردیم! :|

البته قبول دارم یکم غلظتشون بیشتره. مثلا گریم تراین و برخی دیالوگ ها و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

سوتی ها:

ببینید اسمش روشه. سوتی. یعنی قابل اغماضه واقعا و برای من هیچ موقع در حد و اندازه ای نیستن که خللی در دیدنم یا لذتی که از فیلم میبرم ایجاد کنه. فراموش نکنید که ارباب حلقه ها با بیش از 200 سوتی قابل دیدن بالاترین تعداد گاف رو بین فیلما داره حالا ما 10 تا تو هابیت پیدا کردیم! :)

البته قبول دارم یکم غلظتشون بیشتره. مثلا گریم تراین و برخی دیالوگ ها و...

یه سوتی دیگه.

درتصویر اول میبینیم که تراین جوان چشم نداره ولی در تصویر دوم می بینیم که تراین پیر چشم داره!

نمیدونم اسم اینو سوتی بذاریم یا تغییر حالت فیزیکی تراین.

چون اگه قرار بود چشم داشته باشه پس چرا تو هابیت1 چشم نداره و اگر قرار بود یک چشم باشه اونوقت چرا تو هابیت 2،دو چشم سالم داره!؟

post-3408-0-48110900-1416154184_thumb.pn

post-3408-0-33046800-1416154218_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

اسپویلرهای زیادی از فیلم سوم در سایت حلقه ی یگانه درباره ی فیلم سوم منتشر شده که جالبترین اسپویلرش اینه که جواب دوستان عجولی رو میده که بدون دیدن فیلم سوم و تمام شدن سه گانه از قضیه ی اینکه چرا گندالف سایرون رو نکشت شکایت کردند!

با توجه به متن خبر در سایت در فیلم سوم گالادریل با سایرون به زبان سیاه (بلک اسپیچ) صحبت میکنن و دلیل زنده نگه داشتن گندالف برملا میشه که سایرون میخواسته ببینه سه حلقه ی قدرت الفی هم اکنون در دست چه کسانیست و کیا به کمک گندالف میان و...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

دوستان این موجود در کل چیه ؟! گابلین ، اورکه ، تروله ؟! اصلا چی هست ؟! تو سایت سرزمین تاریکی خوندم که امکان داره یه اولوگ-های باشه ! از گرافیکشم خوشم نمیاد . بیش از حد کارتونیه !

_[tag22][21-17-12].JPG]

راستی تو همون سایت هم خوندم که ترول های برفی هم در فیلم حضور دارند ، حالا در کل من هیچ اطلاعی در مورد ترول های برفی ندارم ، ولی به نظرم جالب میاد :دی !

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

دوستان این موجود در کل چیه ؟! گابلین ، اورکه ، تروله ؟! اصلا چی هست ؟! تو سایت سرزمین تاریکی خوندم که امکان داره یه اولوگ-های باشه ! از گرافیکشم خوشم نمیاد . بیش از حد کارتونیه !

_[tag22][21-17-12].JPG]

راستی تو همون سایت هم خوندم که ترول های برفی هم در فیلم حضور دارند ، حالا در کل من هیچ اطلاعی در مورد ترول های برفی ندارم ، ولی به نظرم جالب میاد :دی !

اگه توی صحنه های بعد این صحنه و اون صحنه ی ترول های منجنیق دار نگاه کنید ( خود ترول ها نه ، اونایی که جلوشون وا می ایستند) میبینید که از لحاظ اندازه و جثه یه چیزین بین ترول و ارک... واسه همین اکثرا حدس می زنن اینا یه جور دو رگه ی ارک-ترول هستن که احتمالشم زیاده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

دوستان من مدتی نبودم و نمیدونم این بحث شده یا نه... ولی میخواستم نظر خودم رو بگم...

به نظرم سه تا کار رو پیتر نباید بکنه... اول اینکه اسماگ نباید تو نیم ساعت اول بمیره چون به هر حال از شخصیت های اصلی حساب میشه و باید کمی بیشتر زنده بمونه... دوم اینکه بءورن نباید حذف بشه(همونطوری که در تریلر نبود!) چون حضورش تو قسمت دوم بیهوده جلوافتاده میشه و سوم اینکه نباید جلوه های ویژه همونایی باشه که تو تریلر دیدیم! چون مثلا سپاه هایی که تو تریلر دیدیم به خاطر استفاده بیش از حد سی جی خیلی کارتونی به نظر میامدن...(که فکر کنم مشکل این اخری برطرف شده!)

ببخشید اگه صحبت هام تخصصی نبود به هر حال من واسه بحث کردن با شما تو این مباحث خیلی بی تجربه و بی سوادم. ..اما خوب خواستم نظراتم رو بگم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

آقا این چه وضعشه؟

گالادریل از کجا این همه نیرو آورد؟! اون هم در مقابل سارومان و گندالف؟

سائرون رو یه جوری به موردور شوت کرد که انگار ساائرون نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
simple hobbit

اسپویلرهای زیادی از فیلم سوم در سایت حلقه ی یگانه درباره ی فیلم سوم منتشر شده که جالبترین اسپویلرش اینه که جواب دوستان عجولی رو میده که بدون دیدن فیلم سوم و تمام شدن سه گانه از قضیه ی اینکه چرا گندالف سایرون رو نکشت شکایت کردند!

با توجه به متن خبر در سایت در فیلم سوم گالادریل با سایرون به زبان سیاه (بلک اسپیچ) صحبت میکنن و دلیل زنده نگه داشتن گندالف برملا میشه که سایرون میخواسته ببینه سه حلقه ی قدرت الفی هم اکنون در دست چه کسانیست و کیا به کمک گندالف میان و...!

خب این درست ولی یه مشکلی هست تو کلیپی که از دول گالدور منتشر شده به صراحت می بینیم که گندالف حلقه ی ناریا رو به دست داره و وقتی گالادریا گرفتتش این حلقه کاملا تو دست گندالف مشخصه و دستکشی هم نپوشیده بود که بگیم زیرش پنهان شده وو دقیقا همون حلقه ای هست که سه گانه یی ارباب حلقه ها هم داشت خب همون طور که میدونید این یکی از سه حلقه ی اصلی الف ها بود که سیردان کشتی ساز بهش داده بود خب چرا سائرون اونو از دست گندالف نکند؟ اصلا فرض کنیم هم ندید (که اگه این طوری باشه واقعا این قضیه چشم بزرگ زیر سوال میره) آیا وجود حلقه رو حس نکرد!!!

به نظرم این تغییر در داستن این اشتباه رو به وجود اورده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

خب این درست ولی یه مشکلی هست تو کلیپی که از دول گالدور منتشر شده به صراحت می بینیم که گندالف حلقه ی ناریا رو به دست داره و وقتی گالادریا گرفتتش این حلقه کاملا تو دست گندالف مشخصه و دستکشی هم نپوشیده بود که بگیم زیرش پنهان شده وو دقیقا همون حلقه ای هست که سه گانه یی ارباب حلقه ها هم داشت خب همون طور که میدونید این یکی از سه حلقه ی اصلی الف ها بود که سیردان کشتی ساز بهش داده بود خب چرا سائرون اونو از دست گندالف نکند؟ اصلا فرض کنیم هم ندید (که اگه این طوری باشه واقعا این قضیه چشم بزرگ زیر سوال میره) آیا وجود حلقه رو حس نکرد!!!

درست قبل از اینکه گالادریل وارد عمل بشه یکی از خادمان سایرون همان که قرار بود نقش آزوگ گریم شده را بازی کنه آن گاندولف را از قفس در میاره و میخواد حلقه را بکنه که گالادریل میاد و وارد عمل میشه!

دوستان من مدتی نبودم و نمیدونم این بحث شده یا نه... ولی میخواستم نظر خودم رو بگم...

به نظرم سه تا کار رو پیتر نباید بکنه... اول اینکه اسماگ نباید تو نیم ساعت اول بمیره چون به هر حال از شخصیت های اصلی حساب میشه و باید کمی بیشتر زنده بمونه... دوم اینکه بءورن نباید حذف بشه(همونطوری که در تریلر نبود!) چون حضورش تو قسمت دوم بیهوده جلوافتاده میشه و سوم اینکه نباید جلوه های ویژه همونایی باشه که تو تریلر دیدیم! چون مثلا سپاه هایی که تو تریلر دیدیم به خاطر استفاده بیش از حد سی جی خیلی کارتونی به نظر میامدن...(که فکر کنم مشکل این اخری برطرف شده!)

ببخشید اگه صحبت هام تخصصی نبود به هر حال من واسه بحث کردن با شما تو این مباحث خیلی بی تجربه و بی سوادم. ..اما خوب خواستم نظراتم رو بگم...

اسماگ در همان 15 دقیقه اول میمیره و کل زمانی که بءورن در فیلم حضور داره 10 ثانیه هم نمیشه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

درست قبل از اینکه گالادریل وارد عمل بشه یکی از خادمان سایرون همان که قرار بود نقش آزوگ گریم شده را بازی کنه آن گاندولف را از قفس در میاره و میخواد حلقه را بکنه که گالادریل میاد و وارد عمل میشه!

خوب چه کاریه اگه میخواستند همون اول از دست گندالف حلقه رو در میاوردند و انقدر هم لفتش نمی دادند که یکی بیاد نذاره!

اسماگ در همان 15 دقیقه اول میمیره و کل زمانی که بءورن در فیلم حضور داره 10 ثانیه هم نمیشه!!

10 ثانیه؟!

شاید در نسخه اکستندد بیشتر باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

خوب چه کاریه اگه میخواستند همون اول از دست گندالف حلقه رو در میاوردند و انقدر هم لفتش نمی دادند که یکی بیاد نذاره!

10 ثانیه؟!

شاید در نسخه اکستندد بیشتر باشه.

من خودم فیلمو ندیدیم از یکی از آشنا ها که دیده پرسیدم دقیقا نمیدانم چرا لفتش دادن

اما در مورد 10 ثانیه کمتر از 10 ثانیه هستش حضورش و 100% در اکستندد حضور پررنگتری داره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

در فیلم دوم انگشتری در دست گندالف نیست! گالادریل با ورودش و بیرون آوردن گندالف از قفس انگشتر گیردانو در دستش میکنه تا تلف نشه! ... لطفا با دقت فیلمها رو ببینید و قبل از دیدن فیلم سوم راجع به این چیزها قضاوت نکنید.

بءورن در فیلم سوم همون اندازه ای نقش داره که در کتاب هست! هر چند در اکستندد صحنه ای رو خواهیم دید که بءورن تورینو به دست میگیره و از صحنه ی نبرد دورش میکنه که در نسخه ی سینماییش نیست.

ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

همچنین در نسخه سینمایی مراسم تدفین تورین و دفن شدن آرکن استون و شمشیرش همراهش هیچ کدام نشان داده نمیشه!!

و در کل اواخر فیلم روند خیلی تندی داره و سریع همه چیز تمام میشه!

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

بءورن در فیلم سوم همون اندازه ای نقش داره که در کتاب هست! هر چند در اکستندد صحنه ای رو خواهیم دید که بءورن تورینو به دست میگیره و از صحنه ی نبرد دورش میکنه که در نسخه ی سینماییش نیست.

در کتاب یک هو ظاهر میشه و اورک کشی رو شروع میکنه و بعد ثورینو از صحنه ی نبرد دورش میکنه.

که اگه قسمت ثورین رو حذف کنیم تو نسخه سینمایی،خود نبرد بئرون حداقل باید 1.5 دقیقه ای باشه.

به هر حال دارم کیفیت پرده ای شو دانلود میکنم تا امشب همه چیز مشخص میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
simple hobbit

در فیلم دوم انگشتری در دست گندالف نیست! گالادریل با ورودش و بیرون آوردن گندالف از قفس انگشتر گیردانو در دستش میکنه تا تلف نشه! ... لطفا با دقت فیلمها رو ببینید و قبل از دیدن فیلم سوم راجع به این چیزها قضاوت نکنید.

پس یعنی اینجا حلقه رو گالادریل دسته گندالف کرده؟!!!

91692996277557865017.jpg

همچنین در نسخه سینمایی مراسم تدفین تورین و دفن شدن آرکن استون و شمشیرش همراهش هیچ کدام نشان داده نمیشه!!

و در کل اواخر فیلم روند خیلی تندی داره و سریع همه چیز تمام میشه!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عجیبه والا تو دو قسمت قبل کلی چیزم به داستان اضافه کرده بودن حتی تو سفری غیر منتظره کلی طول کشید تا ماجراجویی شروع بشه تو این یکی حتی بخش های اصلی رو نشون نمیده!!! مگه تورین یه دورف معمولی بود که بگیم خب حالا مرد که مرد! امیدوارم حداقل نشون داده باشن کی پادشاه زیر کوه میشه.

باید حتما برم دانلودش کنم ببینم چه خبره واقعا.

ویرایش شده در توسط simple hobbit

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

پس یعنی اینجا حلقه رو گالادریل دسته گندالف کرده؟!!!

91692996277557865017.jpg

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عجیبه والا تو دو قسمت قبل کلی چیزم به داستان اضافه کرده بودن حتی تو سفری غیر منتظره کلی طول کشید تا ماجراجویی شروع بشه تو این یکی حتی بخش های اصلی رو نشون نمیده!!! مگه تورین یه دورف معمولی بود که بگیم خب حالا مرد که مرد! امیدوارم حداقل نشون داده باشن کی پادشاه زیر کوه میشه.

باید حتما برم دانلودش کنم ببینم چه خبره واقعا.

نه متاسفانه نشان نمیده!! حتی نشان نمیده که آرکن استون چه بلایی سرش آمد و به دست کی رسید چون دفن شدنش را نشان نمیده! نشان هم نمیده کی پادشاه میشه! میگم اواخر فیلم خیلی سریع همه چی تمام میشه و به نظرم پیتر میتوانست 144 دقیقه را راحتت همان 180 دقیقه بکنه نسخه سینمایی را چون خیلی چیزها را نشان نداد!

آخر فیلم طوری هستش که انگار دنبال پیتر جکسون کردن و میخواسته با تمام سرعت فیلمو به پایان برسانه به سرعت تمام میشه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil

اگه این جوری تمام بشه خیلی بده

144دقیقه برای آخرین فیلم سرزمین میانه خیلی کمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

عزیزان بنده فیلم را دیدم و به چند نقطه اشاره میکنم.

فیلم از همون جایی شروع شد که فیلم قبلی تموم شده بود و شروعش روند عالی داشت و ترس و وحشت از اسماگ رو به مخاطب به خوبی انتقال میداد.کشته شدن اسماگ هم که واقعا عالی بود.

اما صحنه های نبرد که متوسط بود

کلا همه چی درهم.نه نشون داد که جنگ چطور تموم شد نه نشون دار چی بر سر آرکن اومد و نه عاقبت تائوریل معلوم شد.

بئرون و عقابها رو فقط چند ثانیه ای نشون داد.

دولگولدور هم بسیار بد بود نزگولها انگار ربات بودند و اون عظمت ارباب حلقه ها رو نداشتند کلا اینو بگم که هر موضوعی ناقص موند‌.

اون دیالوگ سارومان هم هیچی بود چون بعد از رفتن سائرون هیچی راجب شورای سفید و سائرون مطرح نشد.

از قدیم گفتند فیلمو با زیرنویس نبین !! من هم همین اشتباه رو در مورد برهوت اسماگ کردم. بدون زیرنویس و بدون اینکه بفهمی تو فیلمه چی می گذره اصلا کیف نمیده ! و من بعد از اینکه برهوت اسماگ رو با زیرنویس فارسی تماشا کردم متوجه ی اشتباهم شدم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

از قدیم گفتند فیلمو با زیرنویس نبین !! من هم همین اشتباه رو در مورد برهوت اسماگ کردم. بدون زیرنویس و بدون اینکه بفهمی تو فیلمه چی می گذره اصلا کیف نمیده ! و من بعد از اینکه برهوت اسماگ رو با زیرنویس فارسی تماشا کردم متوجه ی اشتباهم شدم !

شاید تو عاقبت تائوریل چیزی متوجه نشم ولی در مورد بقیه صدق نمیکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

نه در مورد گرفتن کلید چیزی نشون نداد. وقتی گندالف تراین رو میبینه بهش میگه اونا رو داده به تورین.

مهمونی ای در شهر دریاچه وجود نداره.

وارد دیل نمیشن و اون عکسها مال نبرد پنج سپاهه. اما چندتا صحنه کوتاه کنار اره بور هست. چیز خاصی نیستن و پیدا کردن راه یه ذره طولانی تر شده.

من كه يادم نمياد تو قسمت سوم فيلم ثورين پاش به ديل رسيده باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

دوستان تو بازگشت پادشاه هم پیتر هیچوقت مراسم تدفین شاه تئودن رو نشون نداد ودر اون اصلا نگفت که کی محافظ روحان میشه ! فقط خواستم بگم که سر خودتون رو با این ایرادات درد نیارید ! بلایی هم که به سر گوهر آرکن پیش اومد هم اینه که در کتاب همراه با تورین دفن میشه! و این رو مطمئنا در نسخه ی اکستند خواهیم دید ;)

نه متاسفانه نشان نمیده!! حتی نشان نمیده که آرکن استون چه بلایی سرش آمد و به دست کی رسید چون دفن شدنش را نشان نمیده! نشان هم نمیده کی پادشاه میشه! میگم اواخر فیلم خیلی سریع همه چی تمام میشه و به نظرم پیتر میتوانست 144 دقیقه را راحتت همان 180 دقیقه بکنه نسخه سینمایی را چون خیلی چیزها را نشان نداد!

آخر فیلم طوری هستش که انگار دنبال پیتر جکسون کردن و میخواسته با تمام سرعت فیلمو به پایان برسانه به سرعت تمام میشه!!

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...