رفتن به مطلب
Elrond

تاپیک مخصوص بحث درباره فیلم هابیت [خطر لو رفتن فیلم]

Recommended Posts

K I N G

الوه اولا من که فقط روی کیفیت پرده ای فیلم‌ نظرم رو‌ نمیگم.هم در تریلر و هم در تبلیغ های تلویزیونی که منتشر شده،کاملا مشخصه که جلوه های ویژش چه طوریه.دوما من چندین ساله که کیفیت پرده ای‌ و باکیفیت فیلمهارو دیدم و به شکل تجربی مقایسشون کردم و فهمیدم که جلوه های ویژه به کیفیت ربطی نداره(البته با کیفیت ۴۸فریم ندیدم و نمیتونم هم ببینم چون امکانش برای ما نیست،مگر اینکه در سینما ببینیم).و میدونم اگر شما هم فیلم رو ببینید،با ما موافق خواهید بود.

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the witch-king of angmar

جلوه های ویژه هر وقت نسخه با کیفیت فیلم اومد معلوم می شه از چندتا تریلر و تبلیغ نمی شع فهمید. اگر هابیت جلوه های ویژه بدی داشت جزو 10 نامزد دریافت اسکار جلوه های ویژه نمی شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

جلوه های ویژه هر وقت نسخه با کیفیت فیلم اومد معلوم می شه از چندتا تریلر و تبلیغ نمی شع فهمید. اگر هابیت جلوه های ویژه بدی داشت جزو 10 نامزد دریافت اسکار جلوه های ویژه نمی شد

من نگفتم از چنتا تبلیغ فهمیدم،گفتم در آنها هم مشخص است.و همچنین نگفتم جلوه های ویژه بدی داره،اگه پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید خواهید دید که گفتم در بین فیلم های هم دوره خودش اونطور که باید نتونسته دیگر فیلم ها رو جلو بزنه و ما رو راضی کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

اگه من بخوام با این کیفیت پایین روی جلوه های ویژه نظر بدم مثل اینه که با چشمان ضعیف و بدون عینک بخوام یه متن کتاب با فونت ریز رو بخونم و به کتاب بدوبیراه بگم و بگم بدرد نمیخوره و تایپش (بروزن جلوه های ویژه) خرابه یا ضعیفه! اینجا من به واسطه ی چشمان ضعیفم دارم اطلاعات اشتباه دریافت میکنم و روی این اطلاعات اشتباه حق هیچ اظهارنظری رو نباید به خودم بدم و اگه بیام حرفی بزنم اینطوری فکر نکنم از طرف عقل باشه...

دوست خوب من خودم فیلم رو هنوز ندیدم و تا وقتی با کیفیت خوب ( فکر نمیکنم تا عالیش دووم بیارم! :دی) نبینم راجع به این مسائل نظر نمیدم. ولی با این حرفتونم که حتما باید توی سینمای آی مکس تریدی فول کیفیت فیلم و دید و نظر داد یکم مشکل دارم...

البته شکی نیست که توی اون شرایط و امکانات ، یه فیلم بهترین کیفیت خودشو به نمایش میذاره ولی حرف من اینه که چرا تقریبا همه ی کسایی که یه فیلمی مثل مثلا خود لوتر رو توی همین تلویزیون های معمولی خونگی یا صفحه مانیتورشون دیدن، هیچوقت نگفتن انیمیشن فیلم کارتونیه یا ارکا غیر طبیعین یا ...

درحالی که من از هر 5 نفر که فیلم هابیت رو میبینن، از تقریبا 3 نفرشون این حرف ور میشنوم...! من هم خودم تفاوت کیفیت فیلم هابیت رو در هم مانیتور، هر تلویزیون های باکفیت بزرگ و با حجم فیلم بالا تجربه کردم و تفاوتشونو دیدم، ولی بازم وفتی لوتر رو میبینم، باز حس طبیعی بودن فضا و وحشت واقعی از ارک ها و نزگول رو خیلی طبیعی تر و عمیق تر تجربه می کنم... به قول دوستان از همون حس هاست که تقریبا هر بیننده ای تجربه میکنه ولی چون متخصص کار نیست نمی تونه خوب توضیحش بده...!

از نظر شخص من، این قضیه رو دیگه نمیشه با کیفیت تلویزیون و این صحبتا توجیه کرد و برای دفاع از هابیت بهونه تراشید... (همونطور که گفتم منم از طرفدارای وحشتناک هابیت هستم! ولی باز به نظرم رسید این حرفا یکم جانبدارانه هستن همین.... )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

الوه اولا من که فقط روی کیفیت پرده ای فیلم‌ نظرم رو‌ نمیگم.هم در تریلر و هم در تبلیغ های تلویزیونی که منتشر شده،کاملا مشخصه که جلوه های ویژش چه طوریه.دوما من چندین ساله که کیفیت پرده ای‌ و باکیفیت فیلمهارو دیدم و به شکل تجربی مقایسشون کردم و فهمیدم که جلوه های ویژه به کیفیت ربطی نداره(البته با کیفیت ۴۸فریم ندیدم و نمیتونم هم ببینم چون امکانش برای ما نیست،مگر اینکه در سینما ببینیم).و میدونم اگر شما هم فیلم رو ببینید،با ما موافق خواهید بود.

اون همه پست رو من واسه خودم نوشتم؟ اون نقل قول واسه خودم بود؟ بخونیدش لطفا و بهانه ای نیارید که فلان بود و فلان نبود و من به چیزی دسترسی ندارم یا دارم. همه ی اینها 3بعدی با کیفیت اصلی و 48 فریمی بوده؟ خیر! پس به سان همون مثالم وقتی به هردلیلی (که مهم نیست چی باشه) نشه عینک مناسب خودمون تهیه کنیم و متن رو بخونیم، آیا این مشکل کتاب هست؟ خیر، این مشکل ربطی به کتاب نداره و حق ندارم بگم این کتاب بد هست، خوب نیست، به اندازه ی کتاب های دیگه که قبلا خوندم خوب نیست و کلا هرجور انتقاد یا نظری رو نمیتونم بگم چون ابزار دریافتیم درست و کامل نیست! این بحث واقعا پیش پا افتاده هست و اگه بخواین واقعا بخونیدش کاملا قابل درکه، اگرم نمیخواید این قضیه منطقی رو قبولش کنید خب دیگه بحث چیز دیگریست...

کل مسئولین جلوه های ویژه، دوستان اینجا و خیلی های دیگه در بیرون دارن میگن کیفیت و میزان فریم در تشخیص و نمایش جلوه های ویژه اهمیت داره، وقتی من نمیتونم اونطوری ببینمش یعنی نمیتونم اون جلوه های ویژه ی مد نظر سازنده رو مشاهده کنم و مشکل اون فیلم نیست.

دوست خوب من خودم فیلم رو هنوز ندیدم و تا وقتی با کیفیت خوب ( فکر نمیکنم تا عالیش دووم بیارم! :دی) نبینم راجع به این مسائل نظر نمیدم. ولی با این حرفتونم که حتما باید توی سینمای آی مکس تریدی فول کیفیت فیلم و دید و نظر داد یکم مشکل دارم...

البته شکی نیست که توی اون شرایط و امکانات ، یه فیلم بهترین کیفیت خودشو به نمایش میذاره ولی حرف من اینه که چرا تقریبا همه ی کسایی که یه فیلمی مثل مثلا خود لوتر رو توی همین تلویزیون های معمولی خونگی یا صفحه مانیتورشون دیدن، هیچوقت نگفتن انیمیشن فیلم کارتونیه یا ارکا غیر طبیعین یا ...

درحالی که من از هر 5 نفر که فیلم هابیت رو میبینن، از تقریبا 3 نفرشون این حرف ور میشنوم...! من هم خودم تفاوت کیفیت فیلم هابیت رو در هم مانیتور، هر تلویزیون های باکفیت بزرگ و با حجم فیلم بالا تجربه کردم و تفاوتشونو دیدم، ولی بازم وفتی لوتر رو میبینم، باز حس طبیعی بودن فضا و وحشت واقعی از ارک ها و نزگول رو خیلی طبیعی تر و عمیق تر تجربه می کنم... به قول دوستان از همون حس هاست که تقریبا هر بیننده ای تجربه میکنه ولی چون متخصص کار نیست نمی تونه خوب توضیحش بده...!

از نظر شخص من، این قضیه رو دیگه نمیشه با کیفیت تلویزیون و این صحبتا توجیه کرد و برای دفاع از هابیت بهونه تراشید... (همونطور که گفتم منم از طرفدارای وحشتناک هابیت هستم! ولی باز به نظرم رسید این حرفا یکم جانبدارانه هستن همین.... )

واقعا بحث ها رو میخونید دوست عزیز؟ لوتر با تکنولوژی هابیت درست شده؟ مثل اون 48 فریمی هست؟ لطفا بحث های انجام شده رو بخونید، کمی منطق رو بیدار کنید و بعدا پست بدید :|

+ این قضیه 48 فریم و سه بعدی بهانه تراشیدن نیست، حرف شما بهانه تراشیدن هست! هابیت میگه با 3بعدی و 48 فریم شما میتونید منو ببینید، من با اون تکنولوژی ساخته شدم و اگه به هردلیلی نمیتونید به من ربطی نداره تکنولوژی شما پایینه، مشکل خود شماست و برید حلش کنید و من در حد توانم جوری میزارم که شما ببینید اما در این پروسه کاهش کیفیت و فریم مشکلاتی میاد که تقصیر خودتونه که نمیتونید 48 فریم ببینید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

واقعا بحث ها رو میخونید دوست عزیز؟ لوتر با تکنولوژی هابیت درست شده؟ مثل اون 48 فریمی هست؟ لطفا بحث های انجام شده رو بخونید، کمی منطق رو بیدار کنید و بعدا پست بدید :|

+ این قضیه 48 فریم و سه بعدی بهانه تراشیدن نیست، حرف شما بهانه تراشیدن هست! هابیت میگه با 3بعدی و 48 فریم شما میتونید منو ببینید، من با اون تکنولوژی ساخته شدم و اگه به هردلیلی نمیتونید به من ربطی نداره تکنولوژی شما پایینه، مشکل خود شماست و برید حلش کنید و من در حد توانم جوری میزارم که شما ببینید اما در این پروسه کاهش کیفیت و فریم مشکلاتی میاد که تقصیر خودتونه که نمیتونید 48 فریم ببینید!

واقعا نمیدونم کدوم صحبت من خارج از منطق بود که شما با این لحن جواب میدید... اون فناوری 48 فریم مال سینماست نه تلویزیون... وقتی میان یک فیلم رو به صورت بلوری و دیسک دی وی دی هم عرضه می کنن و بعد همون فیلم ها میاد روی اینترنت برای دانلود، پس فقط به قول شما نمیگن: "مشکل خود شماست! یا منو با 48 فریم ببینید یا به درک!! تقصیر خودتونه!" بلکه مشکل اوناست که نتونستن بیننده های تلویزیونی و اینترنتی فیلم رو هم راضی نگه دارن وگرنه فقط باید توی سینماهای فوق کیفیت آی مکس نمایش میدادن و بس...این وظیفه ی شخص سازنده ی فیلمه که وقتی خودش فیلم رو به صورت بلوری و دیسک هم ارائه میده ، فکری به حال به قول خودتون "کاهش کیفیت" فیلمش انجام بده... این صحبت 48 فریم اصلا بهانه ی منطقی نیست...

به علاوه همننطور که گفتم ، لوتر فقط یک مثال بود.... خیلی فیلم های فانتزی طبیعی هم زمان با هابیت درست شدن که توی تلویزیون هم به طبیعی سینماست و اینچیزا رو بهانه نمیکنن...

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

اون همه پست رو من واسه خودم نوشتم؟ اون نقل قول واسه خودم بود؟ بخونیدش لطفا و بهانه ای نیارید که فلان بود و فلان نبود و من به چیزی دسترسی ندارم یا دارم. همه ی اینها 3بعدی با کیفیت اصلی و 48 فریمی بوده؟ خیر! پس به سان همون مثالم وقتی به هردلیلی (که مهم نیست چی باشه) نشه عینک مناسب خودمون تهیه کنیم و متن رو بخونیم، آیا این مشکل کتاب هست؟ خیر، این مشکل ربطی به کتاب نداره و حق ندارم بگم این کتاب بد هست، خوب نیست، به اندازه ی کتاب های دیگه که قبلا خوندم خوب نیست و کلا هرجور انتقاد یا نظری رو نمیتونم بگم چون ابزار دریافتیم درست و کامل نیست! این بحث واقعا پیش پا افتاده هست و اگه بخواین واقعا بخونیدش کاملا قابل درکه، اگرم نمیخواید این قضیه منطقی رو قبولش کنید خب دیگه بحث چیز دیگریست...

کل مسئولین جلوه های ویژه، دوستان اینجا و خیلی های دیگه در بیرون دارن میگن کیفیت و میزان فریم در تشخیص و نمایش جلوه های ویژه اهمیت داره، وقتی من نمیتونم اونطوری ببینمش یعنی نمیتونم اون جلوه های ویژه ی مد نظر سازنده رو مشاهده کنم و مشکل اون فیلم نیست.

شما انتظار این رو نداشته باشین که همه باید تحت تأثیر صحبتهای شما قرار بگیرن.منم دیگه والا خسته شدم ازبس جواب شما و دوستانتون رو دادم و دیگه نمیخوام تکرار کنم.پس لطف کنید اول پست های من‌ رو من رو بخونید که اشاره کردم اول فیلم بعد نظر.

با msa-dino هم کاملا موافقم.قسمتی از پاسخ های من رو ایشون دادند.

امیدوار بودم حداقل به نظرات این دوستمون هم احترام بذارید که متاسفانه این کار رو هم نکردید.

امیدوارم بعد از دیدن فیلم متوجه بشید و دیگه تعصب نگه ندارید.و خواهش هم میکنم دیگه بحث رو بیشتر از این کشش ندیم‌ همین جا تمومش کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baradil soldier of dale

آقا كوتاه بيايين ديگه خواهشا ... ديگه از اين جا به بعد تكراري شده همه حرفا ... هيچ وقت به خاطر احساستون دنبال منطق و استدلال نباشيد و سعي هم نكنيد سليقه ي بقيه رو با بحث و منطق زير سوال ببريد ... احساس هيچ وقت به عقل و استدلال نياز نداره :|

خودم امروز فيلم رو با كيفيت پرده ديدم و لذت بردم ... چرا؟ ... چون بار آخري بود كه به سرزمين ميانه رفتم ... درسته كه يه جاهاييش مثل قدرت گالادريل رو اعصاب بود ولي اون لذت فيلم به همه ي اين نقص هاي جزئي چربيد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

من فقط به عرض msa_dino برسونم كه كى گفته 48 فريم فقط تو سينما هست من به شخصه همين الان فيلم هابيت 2 با 48 فريم رو تو لب تاپم دارم حجمش هم تقريباً 10 gb هست

پس خواهشاً نگيد فقط تو سينما اين امكانات وجود داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

من فقط به عرض msa_dino برسونم كه كى گفته 48 فريم فقط تو سينما هست من به شخصه همين الان فيلم هابيت 2 با 48 فريم رو تو لب تاپم دارم حجمش هم تقريباً 10 gb هست

پس خواهشاً نگيد فقط تو سينما اين امكانات وجود داره

بنده که تا بحال ندیده ام جایی فیلم برای دانلود به صورت 48 فریم بر ثانیه گذاشته باشن و به علاوه 10 گیگابایت اونقدر ها که تصور میکنید فیلم پرحجمی نیست ( به عنوان مثال نسخه سه بعدی که خودم از هابیت 2 دانلود کردم 15 گیگابایت بود و هابیت 1 فول اچ دیم 14 گیگ بود و باز هم پرحجم ترش هست ولی هیچ جایی از توضیحات اینکودر فیلم ندیدم به 48 فریم اشاره داشته باشه) ولی در هر حال اگه صحبتی که کردین درست باشه ، بازم به نفع صحبتای من حرف زدین! چون اگه اونطور که شما میگید واقعا فناوری تماشای 48 فریم فیلم توی تی وی خانگی باشه و بازم فیلم ازون کیفیت و طبیعی بودن که خیلی ها انتظارشو دارن دور باشه، دیگه جای بهانه های اینطوری باقی نمیمونه... ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

بنده که تا بحال ندیده ام جایی فیلم برای دانلود به صورت 48 فریم بر ثانیه گذاشته باشن و به علاوه 10 گیگابایت اونقدر ها که تصور میکنید فیلم پرحجمی نیست ( به عنوان مثال نسخه سه بعدی که خودم از هابیت 2 دانلود کردم 15 گیگابایت بود و هابیت 1 فول اچ دیم 14 گیگ بود و باز هم پرحجم ترش هست ولی هیچ جایی از توضیحات اینکودر فیلم ندیدم به 48 فریم اشاره داشته باشه) ولی در هر حال اگه صحبتی که کردین درست باشه ، بازم به نفع صحبتای من حرف زدین! چون اگه اونطور که شما میگید واقعا فناوری تماشای 48 فریم فیلم توی تی وی خانگی باشه و بازم فیلم ازون کیفیت و طبیعی بودن که خیلی ها انتظارشو دارن دور باشه، دیگه جای بهانه های اینطوری باقی نمیمونه...

خوب شما نديديد دليل بر اين نميشه كه وجود نداره,اينم لينك دانلود هابيت 2 با 48 فريم

http://kickass.so/the-hobbit-the-desolation-of-smaug-hfr-48fps-ita-eng-ac3-bdrip-1080p-x264-zmachine-t9727456.html

البته اين سايت تورنت هست من نميدونم تو ايران فيلتره يا نه

من نگفتم چون 10 gb هست يعنى خيلى زياده , اگه از حجم زياد حرف ميزنيد بنده هابيت 2 رو باحجم 64 gb دارم

من كار ندارم به نفع صحبت هاى شما حرف زدم يا نه,شما گفتيد 48 فريم مال سينما هست ومال تلوزيون نيست ولى من بهتون ميگم مال تلوزيون هم هست شما هر وقت فيلم رو به صورت 48 فريم و با كيفيت حد اقل نه پرده اى ديديد اون وقت بگید cgi ي فيلم 48 فريمى مثل cgi ى فيلم 24 فريمى بد هست , كه مطمىنم چنين حرفى رو نخواهيد زد چون فیلم 48فريمى واقعا چیز ديگه اى هست

ویرایش شده در توسط الوه
افزودن لینک به تگ کد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

خوب شما نديديد دليل بر اين نميشه كه وجود نداره,اينم لينك دانلود هابيت 2 با 48 فريم

http://kickass.so/the-hobbit-the-desolation-of-smaug-hfr-48fps-ita-eng-ac3-bdrip-1080p-x264-zmachine-t9727456.html

البته اين سايت تورنت هست من نميدونم تو ايران فيلتره يا نه

من نگفتم چون 10 gb هست يعنى خيلى زياده , اگه از حجم زياد حرف ميزنيد بنده هابيت 2 رو باحجم 64 gb دارم

من كار ندارم به نفع صحبت هاى شما حرف زدم يا نه,شما گفتيد 48 فريم مال سينما هست ومال تلوزيون نيست ولى من بهتون ميگم مال تلوزيون هم هست شما هر وقت فيلم رو به صورت 48 فريم و با كيفيت حد اقل نه پرده اى ديديد اون وقت بگید cgi ي فيلم 48 فريمى مثل cgi ى فيلم 24 فريمى بد هست , كه مطمىنم چنين حرفى رو نخواهيد زد چون فیلم 48فريمى واقعا چیز ديگه اى هست

خب 64 گیگ که میشه همون دیسک بلوری من هم گفتم که حجم های بالاتر هم هست. و کیفیت و رنگ و لعاب بهتری هم داره که خود من هم شخصا با همین کیفیت بلوری فیلم دوم رو تماشا کردم و نه با کیفیت پرده ای! ولی بازم حرکات سی جی در بعضی صحنه ها مصنوعی بنظر میاد. اصولا و تا جایی که من اطلاع دارم، اینکودر های سایت هایی ازین دست فیلم رو از روی دیسک های بلوری تبدیل به فایل های mkv یا ... می کنن. الان که یک سرچ روی نت کردم دیدم چندجا نوشته بودن اصلا امکان ضبط و پخش فیلم سه بعدی 48 فریم بر ثانیه برروی دیسک بلوری نیست. و ازون جایی که برای اولین بار از شما دارم این قضیه رو می شنوم و اینکه زیاد اعتمادی به اطلاعات انکودر روی یک سایت فخیمی مثل کیک اس نیست! (دی) پیشنهاد میدم دوستایی که اطلاعات فنیشون در این باره بیشتره لطفا یکم واسه ما این قضیه رو روشن تر کنن... ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نسخه های 48 فریم رسمی هنوز منتشر نشدن. استانداردهای لازم برای پخش کننده های بلو-ری با این فریم ریت هنوز به تکامل نرسیده و برای همین هیچ کدوم از نسخه های هابیت 48 فریمی نیستن.

اینی که شما دارید یا 24 فریم هست یا اینکه به صورت نرم افزاری 48 فریم شبیه سازی شده. مثل تریلرهایی که بود و اصلا کیفیت 48 فریم واقعی رو ندارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

نسخه های 48 فریم رسمی هنوز منتشر نشدن. استانداردهای لازم برای پخش کننده های بلو-ری با این فریم ریت هنوز به تکامل نرسیده و برای همین هیچ کدوم از نسخه های هابیت 48 فریمی نیستن.

اینی که شما دارید یا 24 فریم هست یا اینکه به صورت نرم افزاری 48 فریم شبیه سازی شده. مثل تریلرهایی که بود و اصلا کیفیت 48 فریم واقعی رو ندارن.

ببخشيد ها ولى اون قدر پرت نيستم كه تفاوت 24 فريمى و 48 فريمى رو نفهمم ، درسته شايد به طور رسمى پخش نشده ولى بالاخره تو اين سايت به صورت غير قانونى يا هرچى ... براى دانلود هست تو دى وى دى هم نيست كه بگين حتماً 24 فريمى بوده اون قدر ميدونم كه حتى با نرم افزار هم نميشه اون قدر به 48 فريم نزديك كرد

اگه شك دارين گواهم لينكى هست كه گذاشتم بريد و دانلودش كنيد و حالشو ببريد :دى

ویرایش شده در توسط Moji

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
ببخشيد ها ولى اون قدر پرت نيستم كه تفاوت 24 فريمى و 48 فريمى رو نفهمم ، درسته شايد به طور رسمى پخش نشده ولى بالاخره تو اين سايت به صورت غير قانونى يا هرچى ... براى دانلود هست تو دى وى دى هم نيست كه بگين حتماً 24 فريمى بوده اون قدر ميدونم كه حتى با نرم افزار هم نميشه اون قدر به 48 فريم نزديك كرد اگه شك دارين گواهم لينكى هست كه گذاشتم بريد و دانلودش كنيد و حالشو ببريد :دى

دوست عزیز کامنت خود انکودر رو در همون سایت ببینید:

ZMachine95 • 22 Oct 2014, 10:06

it's from a normal 23.976 blu-ray.. it's a reconversion.. not a fake

خود انکودر داره میگه نسخه 24 فریمی رو تبدیل کرده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

پس شايد ميشه 24 فريم رو به 48 فريم تبديل كرد

تازه گفته fake نيست

شما دانلودش كنين ، ميفهمين كه خيلى با نسخه ى عاديش فرق مى كنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

سلام...خوب وقتی تاپیک رو افتتاح کردین ممنونم.

با یه مقایسه ساده تریلر و فیلمی که طی همین هفته با کیفیت پرده ای دانلود کردم ودیدم ، میشه به این نتیجه رسید که وارنر ها سر این قسمت آخر حسابی واسه فروش بیشتر حریص شده بودن ، آخه مقایسه تریلر و فیلم نشون میده نسخه ی اسکتندد هابیت نبرد پنج سپاه به نظر من حداقل باید بیست دقیقه صحنه اضافه داشته باشه...پس وارنر ها باید حسابی روی تمام مراحل فروش فیلم در سطوح کیفیتی و مقدار زمان و صحنه های فیلم برنامه ریزی کرده باشن.

اگه بخوام درباره اینکه هابیت اسکاری چیزی دریافت می کنه یا نه هم بحث کنم به شخصه باید بگم با وجود علاقه زیادی که به این فیلم دارم اما دلیل و ویژگی خاصی تو این فیلم برای تحت تاثیر قرار دادن داوران و گرفتن اسکار نمی بینم...صادقانه بگم فکر نکنم هابیت توی این بخش به توفیق چندانی دست پیدا کنه.

با توجه به اینکه تیم کمپانی وارنر و پیتر جکسون اکران فیلم رو اینقدر جلو انداختن ، انتظار یه شگفتی نسبی و بازگشت به دوران سه گانه ی ارباب حلقه ها رو داشتم که متاسفانه اینطور نشد ، فیلم رو دوبار دیدم و بعضی صحنه هاش رو هم چند بار ولی واقعیتشو بگم اون طور که می خواستم تو دلم ننشست انگار تغییراتی که توی داستان و وقایع داده شده بود اونقدر ها جالب نبودن ( البته به جز موارد خاص مثل شیوه ی شکار اسماگ و روش کنترل آزوگ بر نیروی هاش در نبرد ، با اون وسیله عجیب ) اینو هم بگم که با حرف زدن با چند تا از دوستام که فیلم رو هم دیدن ، به این نتیجه رسیدم که اونا هم همین نظر رو دارن.

به نظر میرسه پیتر جکسون سعی در ایجاد یه خلاقیت و تغییر رو داشته که بیننده ی بیشتری رو جذب فیلم کنه ، که فکر نکنم به هدفش رسیده باشه.

توی نمایش خوصوصیات و حالات بعضی شخصیت هایی که تو دو قسمت قبلی نبودن کارشون نسبتا خوب بود ( مثلا سائرون و خادمانش در دولگولدور و همینطور داین پسر عموی ثورین ).

اگه بخوام منطقی باشم جلوه های ویژه نبرد پنج سپاه نه خوب بودن و نه بد ولی انتظار بیشتری رو از این فیلم به عنوان آخرین اثر اقتباس شده از داستان های تالکین توسط پیتر جکسون داشتم...اصلا خداحافظی خوبی نبود.

ویرایش شده در توسط DAIN ll IRONFOOT

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

ولى من هنوز به بردن اسكار توسط هاوارد شور براى موسيقى متن فيلم اميدوارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

تیکه هایی از فیلم رو با کیفیت پرده ای تو خونه ی یکی از آشنایانم دیدم.

نحوه ی کشته شدن اسماگ از نظر من هم خلاقانه بود هم بسیار عجیب و غیرمنطقی ! بارد کمان رو به دور بین انداخته و می خواد تیر بندازه :والا بسیار عجیب بود، یک احساس ناخوشایندی بهم دست داد! ولی از طرفی دیگر الحق که درامش تو این قسمت خوب گرفته بود، از نحوه ی کشته شدن اسماگ هم کمی خنده ام گرفته

حالا امیدوارم کیفیت دی وی دی اسکرینش زودتر بیاد تا بهتر بتونیم در مورد فیلمه قضاوت کنیم. راستی از اون مبارزه ی شورای سپید با نزگول هم اصلا خوشم نیومد، انتظار داشتم بهتر از اونی که تو کلیپ ها دیده بودم باشه ولی اینطور نبود متاسفانه، بسیار شبیه بازی کامپیوتری شده بود ! :|

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
simple hobbit

نحوه ی کشته شدن اسماگ از نظر من هم خلاقانه بود هم بسیار عجیب و غیرمنطقی ! بارد کمان رو به دور بین انداخته و می خواد تیر بندازه :والا بسیار عجیب بود، یک احساس ناخوشایندی بهم دست داد! ولی از طرفی دیگر الحق که درامش تو این قسمت خوب گرفته بود، از نحوه ی کشته شدن اسماگ هم کمی خنده ام گرفته

حالا امیدوارم کیفیت دی وی دی اسکرینش زودتر بیاد تا بهتر بتونیم در مورد فیلمه قضاوت کنیم. راستی از اون مبارزه ی شورای سپید با نزگول هم اصلا خوشم نیومد، انتظار داشتم بهتر از اونی که تو کلیپ ها دیده بودم باشه ولی اینطور نبود متاسفانه، بسیار شبیه بازی کامپیوتری شده بود ! :|

کشتنش که خدایی خوب دراومده بود البته اینکه اسماگ اخر سر دقیقا میفته رو الفرید و ارباب شهر دریاچه یه جوری بود

اوف جنگ نزگول ها که واقعا بازی کامپیوتری بود کامول هی خونش کم میشد بعد از دوباره میومد با یه شمشیر نابود میشد دوباره میومد از همه بدترش صحنه ای که نزگول ها توسط سائرون دوباره تو یه صف زنده میشن و بعد یهو شمشیرا و اسلحه هاشون یهو میاد دستشون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

ولى من هنوز به بردن اسكار توسط هاوارد شور براى موسيقى متن فيلم اميدوارم

چون واقعاً موسيقى هاش منو تو حس مى برد

مشکل همینجاست رفیق...

تمام فیلم رو دوست داریم....موزیکش....بازیگراش....اتفاقاش....همه ی همش واسمون جالب و دوست داشتنیه.

اونقدر که به حریف های اکران شده ی قدری که داره توجه نمی کنیم...همه چیز این فیلم از نظر احساسات ما عالیه و شایستگی اسکار رو داره ولی با نهایت تاسف باید بگم این عشق و علاقه به هابیت نبرد پنج سپاه تو ذهن داوران و منتقدان کوبنده و سوزنده ی سینمایی وجود نداره...هابیت با احساسات ما اسکار رو داره ولی با منطق نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

نحوه ی کشته شدن اسماگ از نظر من هم خلاقانه بود هم بسیار عجیب و غیرمنطقی ! بارد کمان رو به دور بین انداخته و می خواد تیر بندازه :والا بسیار عجیب بود، یک احساس ناخوشایندی بهم دست داد! ولی از طرفی دیگر الحق که درامش تو این قسمت خوب گرفته بود، از نحوه ی کشته شدن اسماگ هم کمی خنده ام گرفته.

نه دیگه انصافا این تیکش خوب بود ،همکاریه پدر و پسر هم که عالی بود.اگه یکی دو‌ ثانیه دیرتر،تیر رو رها می کرد که دیگه کلا داستان عوض میشد:وی

در مورد دولگولدور:ولی کاش ادامه حرف سارومان رو نشون میداد(سائرون رو به من بسپورید).

نمیدونم چرا همه چی رو واسه نسخه اکستندد گذاشتند.باید یه ۷ماهی صبر کنیم تا بفهمیم قضیه چی بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

مشکل همینجاست رفیق...

تمام فیلم رو دوست داریم....موزیکش....بازیگراش....اتفاقاش....همه ی همش واسمون جالب و دوست داشتنیه.

اونقدر که به حریف های اکران شده ی قدری که داره توجه نمی کنیم...همه چیز این فیلم از نظر احساسات ما عالیه و شایستگی اسکار رو داره ولی با نهایت تاسف باید بگم این عشق و علاقه به هابیت نبرد پنج سپاه تو ذهن داوران و منتقدان کوبنده و سوزنده ی سینمایی وجود نداره...هابیت با احساسات ما اسکار رو داره ولی با منطق نه.

اره درست ميگين

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
simple hobbit

تو لینک زیر به نکات خوبی در مورد یه سری اشتباهات هابیت 3 اشاره میکنه البته من همه ی چیزایی رو که میگه قبول ندارم شاید یکی از دوستان یکی رو قبول داشته باشه که من نداشته باشم یا همشو قبول داشته باشه:

https://www.youtube.com/watch?v=8-JI6aunYMc

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح لینک و افزودن به تگ کد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...