رفتن به مطلب
Elrond

تاپیک مخصوص بحث درباره فیلم هابیت [خطر لو رفتن فیلم]

Recommended Posts

K I N G

من اتفاقا اگه کارگردان فیلم بودم تا حد ممکن سعی میکردم از انیمیشنی شدن فیلم جلوگیری کنم. مثل ارباب حلقه ها گریم های سنگین اجرا میکردم یا مکان هارو با ماکت اجرا میکردم و تصویر برداری میکردم. دوست داشتم یه ذره فیلمو جدی تر کنم، یا فضاشو حماسی تر کنم توی خیلی جاها. چون به نظرم تاثیر گریم سنگین خیلی بیشتر از یه چهره ی انیمیشنیه.

کاملا موافقم گریم یه چیز دیگست متلا این عکس ها رو ببینین و باهم مقایسه کنید.

ارباب حلقه ها:post-3408-0-63715900-1420534768_thumb.pn post-3408-0-34554000-1420534779_thumb.pn post-3408-0-00424900-1420534790_thumb.pn post-3408-0-23559200-1420534800_thumb.pn post-3408-0-59664100-1420534810_thumb.pn

هابیت:post-3408-0-25744800-1420534815_thumb.pn post-3408-0-48750800-1420534821_thumb.pn post-3408-0-86584100-1420534828_thumb.pn post-3408-0-74742400-1420534835_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

من الان فیلم رو دیدم و تنها چیزی که میتونه حالتم رو توصیف کنه اینه: :|

نمیدونم،شاید چون فیلم آخره، شاید چون بیشتر از همه ی 5 فیلم ازش شنیده بودم، یا شاید چون اولین فیلمی بود که میدونستم کجا و چجوری قراره تموم بشه، ولی احساسی دارم که برای هیچکدوم از فیلمها نداشتم. :|

از سکانس کشته شدن اسماگ اونقدر خوشم اومد که همون لحظه گفتم بعد فیلم میام و یه متن غرا راجع بهش مینویسم،(شاید به خاطر نقش ویژه ی اینجانب برام جذاب بود!)اما بعد از سکانسهایی مثل انفجار قدرت گالادریل،کرمهای زمینخوار(چی بودن اونا؟!) یا مبارزه‌ی بیش از حد سینماییِ آزوگ و تورین، شور و شوقم کم شد.یه چیز دیگه که خیلی آزارم میده نقش کم و منفعل گندالف در سیر داستان بود،شاید ناخودآگاه با بازگشت شاه مقایسه کرده باشم.برای رعایت انصاف اینو هم بگم که از شروع نبرد پنج سپاه خیلی خوشم اومد.

فکر میکنم باید به اندازه ی فیلم وقت بذارم و بحثهای این تاپیک رو بخونم.

:|

ویرایش شده در توسط Bain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

بحثها رو خوندم،البته بیشتر درون گروهی بود تا راجع به فیلم! :دی

خودم کلی حرف دارم راجع به فیلم(هم خوبیها،هم بدیها)،ولی الان یه سریشو که حتما باید بگم تا سبک شم رو میگم. :|

1-تا قبل از اینکه فیلم رو ببینم میگفتم چجوری بعضی ها از فیلم بد میگن،وقتی پیتر جکسون فیلم رو ساخته و ازون بالاتر فیلمی از آرداست،چجوری میتونه خوب نباشه؟اما الان درکشون میکنم. این سرخوردگی(حداقل برای من) ازینه که بعضی از تصوراتی که از فیلم داشتم برآورده نشده.فیلمی بود که برخلاف قبلیها با دیدگاه "چی باید میشد" نگاه کردم،نه "چیزی که هست"

2-چیزی که اصلا درک نمیکنم دلیل اینهمه پرداختن به آلفرده.ما تو فیلم قبلی به اندازه‌ی کافی فهمیدیم که آدم مزخرفیه.دیشب حساب کردم که تو حدود 9 سکانس،تقریبا 244 ثانیه به خود آلفرد پرداخته میشه(به غیر از جاهایی که به عنوان یه نقش فرعی مثل دیده بان دیل یا مواظبت از بیلبو حضور داره)،یعنی 4 دقیقه! :| :| من فکر میکردم قراره تحولی چیزی رخ بده،که نداد...

3-من حس میکردم گندالف شده یه پیرمردی که هیچکی به حرفش گوش نمیده !درسته گندالف سپیدی نیست که یک تنه میناس تریت رو رهبری کنه اما انقدر هم خاکستری نیست! باز لااقل یه پروانه بهش میدادن که پروازش بده.

4-احتمالا در فاصله ی هابیت و ارباب حلقه ها یه شهابسنگ به سرزمین میانه خورده که این همه گونه ی جانوری نابود شدن! :D از یه طرف اون همه ترول و ارک جورواجور،

post-3582-0-31063800-1420710872_thumb.jppost-3582-0-86132300-1420710895_thumb.pnpost-3582-0-22111600-1420710916_thumb.pn

از یه طرف اون کرمهای ناشناخته که کلا منطق داستان رو زیر سوال میبرن!

موضوع مهم تر اون کرم ها هستن واقعا اگه ارتش سائورون همچین کرم های داشته بود دیگه همه قلعه ها و شهرهای دنیا رو میتونست راحت باهاشون بگیره مثلا توی جنگ میناس تریت توی بازگشت شاه راحت می تونست با اون کرم ها یه سوراخ توی شهر ایجاد کنه بعد ارک ها راحت بریزن داخل !! اونوقت دیگه گروند کیلو چنده ؟؟؟

در کنار اینها(و یه سری چیزایی که نگفتم!،مثل سرعت زیاد آخر فیلم و ادامه ی نبرد) بعضی قسمتهای فوق العاده زیبا هم تو فیلم وجود داره.از 10 دقیقه اول فیلم، تا ورود دورفها به نبرد و شروع نبرد پنج سپاه و ... تا بدرقه ی بیلبو.که اگه بخوام همشو بگم کلی طول میکشه.

پ.ن.1:بعضی از این موارد احتمالا تو نسخه ی اکستندد درست میشن،حداقل امیدوارم!

پ.ن.2:همه ی این موارد برای من فیلم رو از عالی بودن خارج میکنه،نه اینکه بگم فیلم بدیه.همون چیزی که تو 1 گفتم.

ویرایش شده در توسط Bain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil

سکانس دولگولدور واقعا مسخره بود گالادریل جوری سائرون رو شوت کرد انگار توپ فوتباله!!درسته که گالادریل قدرتمنده ولی سائرون یک مایا هست.

ارک ها ، مبارزه تورین با آزوگ و لگولاس با بولگ و بیشتر صحنه های جنگ غیرواقعی بود،با این همه پیشرفت تکنولوژی از زمان ارباب حلفه ها تا الان انتظار میرفت جلوه های ویژه خیلی بهتر باشه ولی...

ولی از شروع جنگ و رسیدن بیلبو به حراجی خونش خوشم اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
simple hobbit

سکانس دولگولدور واقعا مسخره بود گالادریل جوری سائرون رو شوت کرد انگار توپ فوتباله!!درسته که گالادریل قدرتمنده ولی سائرون یک مایا هست.

ارک ها ، مبارزه تورین با آزوگ و لگولاس با بولگ و بیشتر صحنه های جنگ غیرواقعی بود،با این همه پیشرفت تکنولوژی از زمان ارباب حلفه ها تا الان انتظار میرفت جلوه های ویژه خیلی بهتر باشه ولی...

ولی از شروع جنگ و رسیدن بیلبو به حراجی خونش خوشم اومد

در مورد دول گالدور دقیقا باید منتظر نسخه ی اکستند باشیم

اما جنگ ازوگ و تورین جالب اینجاست که منطقی بود و دو نفر پارکور باز حرفه ای اگه روی یخ باشن میتونن دقیقا همین کارو بکنن چون در مورد فیلم قبل نقد شدیدی به صحنه ی بشکه های از بند رفته شده بود که کلا فیزیک رو زیرسوال برده بود و امکان نداشت با اون شیب و حرکت تند اب بتونن بشکه ها سالم برسن به مقصد ولی در مورد نبرد ازوگ و تورین تو این بخش مشکل فیلم قبل حل شده و درکنار هیجان این تیکه سعی شده منطقی هم دربیاد در کل شما هم نظر خودتونو دارید و محترمه و من فقط گفتم تا اطلاع پیدا کنین.

نبرد لگولاس و و بولگ رو که متاسفانه تنها بخش تو کل نبردهای 6 فیلم بود که منو به خنده در اورد مخصوصا رو اجر راه رفتن لگولاس که البته چون سبکه و الفه امکان پذیر هست ولی کلا نمی دونم چرا سر این صحنه و صحنه ای که یه ترول با کله میزنه به دیوار و یا ترول هایی که با 3 تا 4 تیر میمیرن خندم می گرفت خودم بعد از این خنده ها ناراحت میشدم که چرا تو هیچ کدوم از 5 فیلم ها سر صحنه های مبارزه هیچ وقت نخندیدم ولی سر این یکی مدام خندم میگرفت شده بود مثل فیلم های چینی و هندی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بابا این ماجرای دولگلدور رو ول کنین، من هم قبول دارم که واقعا بد کار شده بود :دی ولی الحق که فیلم بسیار زیبا و جذابی بود!! کار تحسین برانگیز جکسون در اونجایی ست که سعی کرده فیلمه رو به کتاب بیشتر نزدیکر تر بکنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
simple hobbit

بابا این ماجرای دولگلدور رو ول کنین، من هم قبول دارم که واقعا بد کار شده بود :دی ولی الحق که فیلم بسیار زیبا و جذابی بود!! کار تحسین برانگیز جکسون در اونجایی ست که سعی کرده فیلمه رو به کتاب بیشتر نزدیکر تر بکنه!

اه پس اون موقع عدم رضایتتون به خاطر دیدن نسخه ی پرده ای بود که دوستان دیگه هم بهتون هی میگفتن.

اره از یه جهات عالی بود مخصوصا سادگی بیلبو و داشتن اون یه تیکه بلوط از خونه ی بئورن و اون صحنه که یهو تورین بهش حمله میکنه و میگه تو دست چیه نشون بده ولی بیلبو با همون سادگیش دستشو باز میکنه و اون خنده ی تورین واقعا بازی همه ی بازیگرا در حد ارباب حلقه ها بود حتی به نظرم مارتین فریمن انرژی بیشتری نسبت به الیجا وود داشت که البته تو کتاب هم بیلبو از فرودو تو جنگ جسورتره.

واقعا مارتین فریمن عالی بود حتی صحنه ی خداحافظیش با دورف ها و اون دیالوگی رو با ناراحتی میگه و تا اخرش نمیگه چقدر عمیق بازی کرد ریچارد ارمیتژ هم همینطور و اون خنده ها و دیوانگی هاش.

ولی خب دیگه فیلم ضعف هایی هم داشت که واسه من یکی رضایت بخش نبود و بیشتر شبیه یه بازی کامپیوتری بود مثل shadow of mordor .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

اه پس اون موقع عدم رضایتتون به خاطر دیدن نسخه ی پرده ای بود که دوستان دیگه هم بهتون هی میگفتن.

اره از یه جهات عالی بود مخصوصا سادگی بیلبو و داشتن اون یه تیکه بلوط از خونه ی بئورن و اون صحنه که یهو تورین بهش حمله میکنه و میگه تو دست چیه نشون بده ولی بیلبو با همون سادگیش دستشو باز میکنه و اون خنده ی تورین واقعا بازی همه ی بازیگرا در حد ارباب حلقه ها بود حتی به نظرم مارتین فریمن انرژی بیشتری نسبت به الیجا وود داشت که البته تو کتاب هم بیلبو از فرودو تو جنگ جسورتره.

واقعا مارتین فریمن عالی بود حتی صحنه ی خداحافظیش با دورف ها و اون دیالوگی رو با ناراحتی میگه و تا اخرش نمیگه چقدر عمیق بازی کرد ریچارد ارمیتژ هم همینطور و اون خنده ها و دیوانگی هاش.

ولی خب دیگه فیلم ضعف هایی هم داشت که واسه من یکی رضایت بخش نبود و بیشتر شبیه یه بازی کامپیوتری بود مثل shadow of mordor .

واسه من که از بس بازی بازیگران و همینطور درام عالی و لحظات بسیار جذاب و شیرین دیگری که در سرتاسر فیلم سرازیر بود ضعف جلوه های ویژه اش اصلا به چشمم نمیومد!

به جز نبرد دالگلدور!! :دی

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil

کار تحسین برانگیز جکسون در اونجایی ست که سعی کرده فیلمه رو به کتاب بیشتر نزدیکر تر بکنه!

ولی فیلم سوم خیلی از کتاب دور شده اگه به کتاب نزدیک شده بود به نظر من فیلم خیلی بهتری میشد، قسمت هایی توی کتاب بود که من خیلی منتظر دیدنشون توی فیلم بودم.

در کل خوب بود، یه فیلم از سرزمین میانه که بد نمیشه :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیلبو

انتظار بیشتری از فیلم بود ولی عالی بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

ولی فیلم سوم خیلی از کتاب دور شده اگه به کتاب نزدیک شده بود به نظر من فیلم خیلی بهتری میشد، قسمت هایی توی کتاب بود که من خیلی منتظر دیدنشون توی فیلم بودم.

در کل خوب بود، یه فیلم از سرزمین میانه که بد نمیشه :|

نه از نظر من به منبعش وفادار تره، شاید درست باشه به وفاداری یک سفر غیرمنتظره نباشه، ولی در مقابل برهوت اسماگ بسیار نزدیکتر به کتابش کرده بودند. من هم خیلی دوست داشتم بسیاری از صحنه ها رو ببینم ، ولی یک چیزی رو می دونم و اونم اینکه این صحنه به معنای این نیست که هیچوقت نخواهمشون دید، بلکه به زودی و با اومدن نسخه ی اکستند همه ی آن صحنه ها رو خواهم دید.

ولی خیلی دوست داشتم که رفتن بیلبو به غار گابلین ها و برداشتن طلاهایی که دورفها در اونجا دفن کرده بودند رو در همین نسخه ببینم ولی حیف که نشونش ندادن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil

فکر نکنم صحنه هایی که همه انتطار دیدنشون رو داشتن بشه توی اکستندد دید

اکستندد فقط30دقیقه س

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

فکر نکنم صحنه هایی که همه انتطار دیدنشون رو داشتن بشه توی اکستندد دید

اکستندد فقط30دقیقه س

خب مطمئنا نمیشه که همه ی صحنه ها رو به فیلم پیاده کرد. ولی خب 30 دقیقه هم برای نشون دادن صحنه هایی که در نسخه ی سینما نشون داده نشده و در اکستند نمایش داده خواهند شد زمان زیادیه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست

سلام

من نفهمیدم این تائوریل را چرا به داستان اضافه کردند ، کاملا معلوم بود داستان این تائوریل به کجا ختم می شه ؟

یک حضور مثبت از تائوریل درهابیت دیده نشده اصلا باداستان هم خونی نداره ، کیلی را در فیلم هابیت شیفته و دلداده تائریل نشان دادند شیفتگی که با یک نگاه شروع می شه و با مسخره بازی تمام می شه ،

اصلا در داستان تالکین هیچ سخنی از این تائوریله نشده بود و باید هدفی پشت این ماجرا بوده باشه !

و حتا حرکت این دو را بدون هیچ آشنایی که از هم داشته باشند و افکار و سلیقه های یکدیگر رابدونن عشق خوانده شده ! و همان حرکت زشت هالیوودی اجرا شده .

من خودم که سال ها پیش کتاب هابیت را خوندم اونقدر لذت بردم که نگویید مرگ تورین و کیلی وفیلی که در کتاب چنان بر من تاثیر گذاشت که نگویید برخی از شعرهای کتاب را هنوزم از حفظم .

فیلم هابیت 3 بازهم به پای ارباب حلقه ها هرگز نرسید دلیلشم شاید استفاده از جلوههای بسیار رایانه ای بود حتی دویدن اسب هم رایانه ای بود یک برگشت به ارباب حلقه ها و استفاده از تکنیک های آن خیلی خوب می شد که استفاده می کردند .فکر نکنم دیگه فیلمی مثل ارباب حلقها ساخته بشه خود پیتر جکسون هم دیگه نمی تونه چنین فیلمی بسازه .

راستش داستان اون کرم ها که درون کوهها بیرون می آمدند چه بود من که نفهمیدم ؟

فیلم بجز نکاتی که گفتم خوب بود ولی دیگر هابیت به پایان رسید . شاید باید مدت ده سال دیگه منتظر بمونیم تاشاید فیلمی از داستانها تالکین ساخته بشه . خدا کنه زودتر این ماجرا رخ بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
jiro

سلام

در کل فیلم خوبی بود.

اما همچنان باید منتظر نسخه اکستندد بود تا ببینبم ایا بعضی از ابهامات فیلم بر طرف میشه یا خیر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

جناب راداگاست شما میاید از یه طرف میگید وجود تائوریل بی هدفه تو فیلم بعد دو خط پایینتر میگید حتما یه هدفی پشت خلق همچین شخصیتیه و سخن خودتون رو نقض میکنین.درسته که از خلق شخصیت تائوریل هدفی بوده اما نه اون هدف مدنظر شما بلکه کمبود عنصر عشق در فیلم و کم بودن نقش زنان در داستان که اگه شخصیت زن در داستان وجود داشت به اندازه کافی جکسون سعی میکرد اونو بزرگ جلوه بده مث گالادریل تا داستان مردونه جلوه نکنه ولی وقتی یه شخصیت زن اصلی تو داستان هست، جکسون تا حدودی مجبور به ایجاد یه زن جدید تو داستانه هرچند سرنوشتش زیاد معلوم نشد و باید منتظر نسخه اکستندد موند.

یه جا از حرفاتون هم گفتید رابطه ای که با نگاه اغاز بشه عشق نیست!!! اگه درست گفته باشم شما یه جا اشاره کردید عشق واقعی مخصوص ایرانیاست!!! خب ما کم عشق تو ادبیات داستانیمون داشتیم که اینجوری شروع شده به خصوص عشق های مشهور.

در مورد((آن حرکت زشت هالیوودی)) و ((مسخره))ای که فرمودید هم باید بگم اینکار تو کشور ما نکوهیده است البته در ملأ عام در حالیکه جز رسوم بسیاری از فرهنگ هاست که دو عاشق بعد به هم رسیدن حالا میخواد عقد باشه یا هرچی این کار رو بکنن و تو فرهنگ مسیحیت به عنوان یه دین الهی هم حتی وقتی خطبه عقد جاری شد کشیش از عروس و داماد میخواد این کار رو انجام بدن و این فیلم قالبا در کشورهایی با این فرهنگ اکران میشه نه کشور ما و کسی هم باهاش مشکل نداره تو اون کشور ها.

در مورد بخش اخر سخنانتون هم باید بگم شما که لوتر و هابیت رو خوندید;آیا انتظار ارباب حلقه های دیگری رو از داستانی که اساسا برای کودکان نوشته شده داشتید؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

البته اون صحنه رو هم با این صحنه مقایسه کنید، مطمئنا این دو سکانس ربطی بهم دیگر دارند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

یه مشکلی که من با سکانس نبرد آزوگ و تورین داشتم(و احتمالا کسایی که مثل من زیاد انیمیشن میبینن هم داشته باشن) اینه که به شدت منو یاد صحنه های زیر از عصر یخبندان میندازه.

post-3582-0-05015500-1420910823_thumb.jp

و جایی که آزوگ چشاشو باز میکنه:

post-3582-0-96249400-1420910856_thumb.jp

مشکل مشابهی هم در پرش لگولاس از روی سنگها داشتم،یاد پرش تایلانگ از روی سنگهای در حال سقوط در kung fu panda افتادم. :|

----------------

در مورد پ.ن.1 بالا:عکس سمت چپ ، بیفور تو سکانس بدرقه‌ی بیلبو ه.که به نظر میرسه تبری تو جمجمه‌اش نیست.دوباره که اون سکانسو دیدم به نظرم اومد پیتر جکسون خیلی با دقت سعی کرده نمای کلوز چهره‌شو نشون نده!

post-3582-0-26478100-1420911344_thumb.pn

به عنوان مورد 16:هم بیلبو و هم بوفور(بازیگرانشون البته!) تو مصاحبه ها از دیالوگی گفتن که موقع فرار بیلبو برای بردن آرکن استون رخ میده.احتمالا باید منتظر این هم باشیم.قطعا تجدید خاطره‌ی خوبی با گفتگوشون در "سفر غیرمنتظره" هم خواهد بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

یه مشکلی که من با سکانس نبرد آزوگ و تورین داشتم(و احتمالا کسایی که مثل من زیاد انیمیشن میبینن هم داشته باشن) اینه که به شدت منو یاد صحنه های زیر از عصر یخبندان میندازه.

post-3582-0-05015500-1420910823_thumb.jp

و جایی که آزوگ چشاشو باز میکنه:

post-3582-0-96249400-1420910856_thumb.jp

مشکل مشابهی هم در پرش لگولاس از روی سنگها داشتم،یاد پرش تایلانگ از روی سنگهای در حال سقوط در kung fu panda افتادم. :|

----------------

نه دیگه فکر نکنم جکسون از یه انیمیشن الهام گرفته باشه، جکسون و چه به الهام گرفتن از یه فیلمای دیگه !! :/ بنظرم فقط تشابه هستش، نه چیز بیشتر از اون!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

نه دیگه فکر نکنم جکسون از یه انیمیشن الهام گرفته باشه، جکسون و چه به الهام گرفتن از یه فیلمای دیگه !! :/ بنظرم فقط تشابه هستش، نه چیز بیشتر از اون!

من هم همچین جسارتی نکردم! :دی

همونطور که گفتم این قضیه مشکل من با این قسمت بود،که باعث شد حس و حال یکی از حساسترین سکانسهای این فیلم برام از بین بره.

البته در مورد قسمت لگولاس به نظرم زیاده روی شده بود،باز نه اینکه از انیمیشن الهام گرفته باشه، ولی بیش از حد فانتزی بود.

چون تشابه جالبی بود گفتم که اشاره کنم بهش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

وقتی بعد از دیدن فیلم دوباره تریلر رو نگاه کردم به این نتیجه رسیدم که احتمالا 240 دقیقه‌ی جدید هم تو نسخه‌ی اکستندد داریم! :دی نصف صحنه های نفسگیر تریلر تو فیلم نبود.

امروز یه مقاله پیدا کردم راجع به چیزهایی که قطعا تو اکستندد خواهیم دید، و با خوندنش بیش از پیش به اکستندد امیدوار شدم(قابل ذکره که بعد از تماشای دوباره ی فیلم بالاخره احساساتی شدم و موضعم به شدت پست قبلی نیست!)قسمتهای خوبش رو میارم اینجا:

1-صحنه های بیشتر در شهر دریاچه:با اینکه شروع فوق‌العاده ای برای فیلم بود ولی این قسمتهارو ندیدیم:

...

پ.ن.1:بازیگر نقش بیفور گفته بود که اتقاق جالبی در رابطه با ناتوانی بیفور در تکلم به زبانهای غیر دورفی میافته.احتمالا حادثه ای در نبرد باعث خروج تبر از جمجمه اش میشه! :دی

پ.ن.2:ببخشید که پست اینقدر طولانی شد! :|

البته نمی خوام ضد حال بزنم ولی در مورد صحنه ها و دیالوگ های تریلر زیاد امیدی نداشته باشید :| چون همون طور که برای فیلم های قبلی هم دیدیم یه سری از همین دیالوگ ها و صحنه ها رو فقط برای تریلر تهیه می کنن و در هیچ نسخه ای (اعم از سینمایی یا اکستندد) هم نمیاد!

k9rxk0x8u1j139mor79w.jpg

این عکس درست نیست چون بر طبق خود تیتراژ پایانی هابیت ۳ بازیگر بولگ John Tui هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...