رفتن به مطلب
پرنسس ایووین

سوالات ارباب حلقه ها

Recommended Posts

Lord of the ring - Sauron

در کل منظور من از بازگشت ملکور

اینه که اگه سرزمین میانه بخواد تا ابد تو صلح باشه یکم ناجور میشه پس باید بدی هم در کنار خوبی باشه

اما اگه ملکور برگرده چه فازی میده

:D)

البته اگه بزارن :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

طبق پیشگویی ملکور قدرتمندتر از گذشته بر میگرده و سپاه بزرگش در نبرد نبردها(داگور داگورات) شکست میخوره و توسط تورین تورامبار کشته میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
طبق پیشگویی ملکور قدرتمندتر از گذشته بر میگرده و سپاه بزرگش در نبرد نبردها(داگور داگورات) شکست میخوره و توسط تورین تورامبار کشته میشه.

اگه پیشگویی درست باشه بلاخره ملکور نابود میشه

پس چه کسی راه اونو ادامه می ده

نمیشه گفت که سیاهی کاملا نابود میشه

خدا رو چه دیدی شاید من راهشو ادامه بدم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به حق چیزای ندیده! :D

بابا سائرون جان ، تو مردی ، دیگه هیچکی دوست نداره ، الان از یه پشه هم کمتری ، تو دنیای سایه ها میتونی غاز بچرونی! :D

تالکین عزیز هم عروج کرده بهشت ، و تا وقتی تو هم پیشش نرفتی :D .........نمتونی بفهمی ادامه داستان چی میشه!! :D

البته اگه واست سخت نباشه! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ا راست می گی ؟

تا حالا فکر می کردم شماها مردید :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بعد از مرگ ملکور پلیدی به کل از بین میره و موسیقی دوم آینور نواخته میشه و آردا با شکوه تر از قبل میشه.

برات متاسفم اون موقع جایی برای تو نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یس!

همین الانم جایی نداره به جز در خاطره ها!

اگه قرار باشه بدی برگرده ، همون بهتر که یه لایقش بیاد ، ملکور بزرگ ، که قابل احترامه و جنگیدن در مقابلش افتخار داره! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ملکور که از رهبر ما سائورون شکست خورد اونم نه 1 بار - 2 بار

بازم بیاد شکستش می دیم

زنده باد سائورون کبیر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

:D) :D :D) اگه به داستان تخیلیه که معلوم نیس از کجا در آوردیش ، منم بلدم پز الکی بدم ، :D

اگه نمیدونی بدون ((تو تخیلات من)) پایان داستان لوتر اینجوریه>>>>>> بانو آرون میره جلوی دروازه سیاه ، وقتی سخنگوی سائرون میاد بیرون ، قبل این که حرف

بزنه طلسمش میکنه و اون دود میشه ، ارتش موردور میترسه و دروازه سیاه رو میبنده ، بانو آرون هم یه آبشار اسبی را میندازه و بعد شکسته شدن دروازه سیاه تمام

موردور رو سیل میبره ، بعد از باراد دور بالا میره و شمشیرش رو تو چشم سائرون میکنه و اون رو میکشه ، بعد حلقه رو میکنه تو دستش و میشه سرور تمام

سرزمین میانه. :D

داستان من از تخیلات تو به واقعیت نزدیکتره ، سائرون با ملکور بجنگه!!!! :D :D :D :) :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه فکر کردی من کم میارم سخت در اشتباهی

:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آقا چه خبره؟ دارید از بحث منحرف میشید. در چهارچوب تاپیک حرکت کنید و تخیلاتتون رو وارد اینجا نکنید. اونا جاش تو قسمت "مربوط به طرفداران"ه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ببخشید ، مهدی جان ، ولی من نمی خواستم باعث اختشاش بشم ، مگه این جا در مورد سوال ها نیست ، خوب پس لطفا یکی به من جواب بده :

آیا امکانش هست سائرون که داغون شده برگرده ؟

امکانش هست که با ملکور دشمن بشه ؟ یعنی جرعات این کار رو داره ؟

میتونه اون رو شکست بده؟؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

جواب سوالات:

خیر

خیر-خیر

خیر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

چه واضح و روشن :D

حالا سائرون میشینه سر جاش و انقدر در مقابل ملکور کور کوری نمیخونه :) :D :) :) :)

ولی فکر کنم حسابی اعصاب مهدی رو خورد کردیم :) :D

همین روزهاست که عذرمون رو بخواد :D :D :D :D

میگم سائرون ، اگه خواست بر علیه ما کاری بکنه ، ناراحت نشو ، من در کنارتم ولی زیاد انتظار نداشته باش. :D :D :D :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا ببین

من دارم کتاب های رو که خوندم باز خوانی می کنم شاید بتونم راهی برای بازگشت خودم پیدا کنم

100% تالکین یه راه گذاشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

چقدر امیدواری پسر ، من هنوز 100 % واقف نشدم که شوهرم مرده ، اونوقت تو از بازگشت حرف میزنی؟؟؟ :D)

به پیر به پیغمبر اگه بازم ادامه بدی ، خود سائرون میاد تو خابت بهت میگه (( امیییییییییییییییییررررر ، بیخییییییییییییییییییال)) ( البته با صدای ترسناک بخونش) :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اقايون محترم:با هر دو نفرم:لطفا اسپم نزنيد.حداقل تو شوراي خردمندان اسپم نزنيد.

دفعه آخره كه خواهش ميكنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

من یک سوال بپرسم !؟ باید این رو همون روزی که عضو شدم میپرسیدم !! نمیدونم چرا فراموش کرده بودم .

شما, ترجمه ها رو مطالعه کردید و همچنین اثار اورجینال رو .. .

در ترجمه ها ممیزی و سانسور هم هست !؟ حالا به هر نحوی . و سوال دیگم در این ارتباط اینه که کلا تالکین برای به تصویر کشیدن علاقه و جاذبه و دافعه مربوط به اون از قلم سحرامیزش استفاده میکرده یا در انتها برای نشون دادن شدت علاقه و تحت تاثیر قراردادن مخاطبش رو به تصویر سازی از تماس فیزیکی هم میاورده !؟ یکم فلسفی شد . ببخشید .. .

کلا, ترجمه ها ممیزی و سانسور دارن یا نه !؟ البته منظور ترجمه های رضا علیزاده هست ..

ممنونم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

نه خيلي.اتفاقا ادبيات تالكين تقريبا نيازي به مميزي نداره.اگه هم باشه به اون چيزي كه تو فكر ميكني مربوط نيست.يه سري گير هاي وزارت ارشاد در مورد دين و اين حرفا ممكنه باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

ممنونم , راستی رفتم دنبال کتاب های " آنتوني هوروويتس " به نظرم جالبن :D

شما حتما بارها و بارها کارهای تالکین رو مطالعه کردید و حتما شده برای تغییر و تنوع هم شده برید سراغ کتاب های دیگه .. .

سوالم اینه . چه کتاب های دیگه ای رو پیشنهاد میکنین که عطش یه طرفدار کارهای تالکین رو هم سیراب کنه و همون جذابیت و کشش رو هم داشته باشه !؟

کلا تاپیکی اینجا هست که توش در مورد دیگر کارهای فانتزی یا هر چیزی که بشه بهش لقب داد بحث شده باشه !؟

ممنون :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

این قانون 10 دقیه داره میره رو اعصاب من :D

میخواستم بگم, شما اینطور که مشخص در دسته ی کاربرای سطح بالای سایت دسته بندی میشین بنابراین میخواستم خواهشی کنم

در مورد فروشگاه که الان به سرنوشت ملکور دچار شده !! میشه من لیست محصولات رو داشته باشم !؟ من دی اس الم, دانلود کتاب ها و موسیقی متن و سایر مواردی که زحمت کشیدید و در سایت اصلی قرار دادید برام میسر اما جدا میخوام بدونم محصولات فروشگاه چیه !؟ مثلا یه تیشرت که روش نوشته باشه " I LOVE TOLKIEN " یا فیلم ها با کیفیت بالا بالا بالا " الان از نردبوم می افتم !! " . نه حالا, جدا از شوخی .. .

میشه من لیست محصولات رو کامل داشته باشم !؟ ممنونم :D

پ ن : واقعیت اینه که که من دنبال چیزی نمیرم نمیرم نمیرم, حالا که میرم .. . گرفتین منظورم رو که !؟ :D

دوباره احساس میکنم برگشتم به 7 سالگیم که با هری پاتر اشنا شدم ولی این بار حسش قوی تر چون دنیای تالکین سنگین تر . منم دارم خودم رو میکشم تا بیشتر بیشتر بدونم !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

ايده فروشگاه سايت،مربوط به زماني بود كه سايت فعاليتش معلق نشده بود!سايت بين سالهاي 85 تا اول 88 فعاليت نميكرد.وخب ايده فروشگاه مال قسمت اول سايته!:دي

ايده خيلي خوبي بود ولي خب نشد كه روش كار بكنيم.ميشه دوباره راه اندازيش كرد فقط اگه يك آدم پايه و مسوول پيدا بشه:دي

در مورد كتاباي كاروان:من كه چند تاشو نام بردم.غير از اونا هم كلا بگم كه من داستان هاي كاروان رو خيلي كم پيش ميومد كه بخونم ولي نقد هاش رو خيلي ميپسنديدم.به عنوان مثال اديسه بامداد(كه فكر كنم كلا چاپش قبل از تعطيلي ،لغو شد ) و يا وصيت نامه ققنوس و يا چرا بايد كلاسيك ها را خواند؟ و امثالهم رو دوست داشتم.راستي:مرد بي وطن با ترجمه شهرابي رو حتما حتما و باز هم حتما از يكي از اين فروشگاه هاي كاروان تهيه كن(البته اصلا فانتزي نيست ها!اتو بيوگرافيه تقريبا!:دي)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

مرد بی وطن, باشه ممنونم . میرم سراغش .. .

بازم ممنون برای راهنمایی ها :D

فعلا :D

پ ن : اگه فروم یک گزینه ی تشکر داشت خیلی خوب میشد !! اونوقت میشد از اعضا تشکر کرد :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بچه ها ، تو این مدتی که تونستم از شما و کتابخونه آردا یه سری اطلاعات جور کردم و به یه سوال باحال رسیدم !!

اطلاعات مسئله :

گندالف یه مایاره / سائرون یه مایاره / بالروگ در / ویچ کینگ خادم سائرونه/ ویچ کینگ دوبار گندالف رو شکست داده

مسئله :

گندالف در نبرد با بالروگ پیروز میشه => بنابر این از او قویتره

بالروگ همسطح سائرون بوده => بنابر این گندالف از او هم قویتره

ویچ کینگ ( خادم سائرون به راحتی گندالف رو شکست میده (( هم در میناس تریت و هم در ودرتاپ))=> پس ویچ کینگ از گاندلف هم قویتره

نتیجه کلی : ویچ کینگ از ارباب خودش سائرون هم قویتره

اطلاعات جدید ========> آراگورن ویچ کینگ و 4 نزگول دیگر رو در ودرتاپ فراری میده

نتیجه جدید => آراگورن از ویچ کینگ هم قویتره

رده بندی قدرت.

آراگورن

^

ویچ کینگ

^

گندالف

^

سائرون/بالروگ

نظرتون در مورد این طبقه بندی قدرت چیه؟ دوست دارید تمام شخصیت ها رو با کمک هم اینجوری طبقه بندی کنیم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
بچه ها ، تو این مدتی که تونستم از شما و کتابخونه آردا یه سری اطلاعات جور کردم و به یه سوال باحال رسیدم !!

اطلاعات مسئله :

گندالف یه مایاره / سائرون یه مایاره / بالروگ در / ویچ کینگ خادم سائرونه/ ویچ کینگ دوبار گندالف رو شکست داده

مسئله :

گندالف در نبرد با بالروگ پیروز میشه => بنابر این از او قویتره

بالروگ همسطح سائرون بوده => بنابر این گندالف از او هم قویتره

ویچ کینگ ( خادم سائرون به راحتی گندالف رو شکست میده (( هم در میناس تریت و هم در ودرتاپ))=> پس ویچ کینگ از گاندلف هم قویتره

نتیجه کلی : ویچ کینگ از ارباب خودش سائرون هم قویتره

اطلاعات جدید ========> آراگورن ویچ کینگ و 4 نزگول دیگر رو در ودرتاپ فراری میده

نتیجه جدید => آراگورن از ویچ کینگ هم قویتره

رده بندی قدرت.

آراگورن

^

ویچ کینگ

^

گندالف

^

سائرون/بالروگ

نظرتون در مورد این طبقه بندی قدرت چیه؟ دوست دارید تمام شخصیت ها رو با کمک هم اینجوری طبقه بندی کنیم ؟

به ترتیب جوابا:

بالروگ تا بالروگ فرق می کنه

گوتموگ از سائورون برتر بوده

وقتی هر 9 نفر باشن کسی یارای مقاومت نداره

در ضمن قدرت که به این چیزا نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...