رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

Nienor Niniel

سلام

با صلاحدید مدیرا بهتر نیست یه سیستمی اضافه بشه که کاربرا رو از لحاظ امتیازاتشون رتبه بندی کنه.

مثل برترین کاربران سایت (از لحاظ تعداد پستاشون) یا برترین کاربران روز.

خب یکم هم احساس رقابت ایجاد میشه.شاید بعضیا توانایی فعالیت دارن اما حوصله شو نداشته باشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سلام

با صلاحدید مدیرا بهتر نیست یه سیستمی اضافه بشه که کاربرا رو از لحاظ امتیازاتشون رتبه بندی کنه.

مثل برترین کاربران سایت (از لحاظ تعداد پستاشون) یا برترین کاربران روز.

خب یکم هم احساس رقابت ایجاد میشه.شاید بعضیا توانایی فعالیت دارن اما حوصله شو نداشته باشن.

منظورتون 20 ارسال کننده برتر امروز و برترین ارسال کنندگان هست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

بله.منظورم سیستمی شبیه ایناست بر حسب امتیاز کاربرا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

بله.منظورم سیستمی شبیه ایناست بر حسب امتیاز کاربرا

مثل اینکه سیستم فروم قرار هست آپدیت بشه. احتمالا بعد از آپدیت این امکان هم اضافه میشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

مثل اینکه سیستم فروم قرار هست آپدیت بشه. احتمالا بعد از آپدیت این امکان هم اضافه میشه !

بعید میدونم اپدیت شه چون اگه اینجوری بشه فاتحه فروم خوانده میشه....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
NGNG

سلام

اخیراً تاپیکی طرح شده است که کاربرانی که مسدود یا جریمه می شوند، همراه با ذکر جرمش به اعلان عموم میرسد.

فکر نمی کنم لازم باشد همه بفهمند یک کاربر بخاطر فحاشی یا یک کاربر بخاطر یک پیام خصوصی نامتعارف مسدود می شود؛

به نظرم بهتر است به جای ذکر دلیل مسدودیت، شماره بندی که به موجب آن با کاربر برخورد می شود را قید کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

کاش میشد که مدیران محترم حجم مجاز برای آواتار رو افزایش بدن چون واقعا 50 کیلوبایت کمه!

پ.ن:البته این پیشنهاد رو امیر هم چندوقت پیش داد و هیچ واکنشی از سوی مدیران محترم ندیدیم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
NGNG

به نظر من اتفاقا لازمه تا بقیه اون دلیل رو بدون که تو ی پستاشون بهم بی احترامی نکن ودر اخر فاتحه فروم نخونن....

واسه نوشتن اسموشن هم اختارهای لازم به کاربر خاطی داده میشه اما گوش نمیده...

همینطور ذکر ماده ای که به موجب آن برخورد می شود، باعث ترغیب در مطالعه قوانین می شود.

قصد ما ایجاد ارعاب نیست، اجرای قانون است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

همینطور ذکر ماده ای که به موجب آن برخورد می شود، باعث ترغیب در مطالعه قوانین می شود.

قصد ما ایجاد ارعاب نیست، اجرای قانون است.

عرض ادب

اقا چه ربطی داره؟ مثل این میمونه که کسی یه جرمی مرتکب میشه بعد باهاش کاری نداشته باشن و ولش کنن و منطقشون این باشه که اگه این کارو کنیم بقیه اونو بیشتر انجام میدن؟؟؟؟؟

همین روال فروم بسیار هم عالیه و واسش خیلی فکر شده...

ویرایش شده در توسط شاه تراندویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایلواتار

سلام

بنده بسیار شرمسارم و واقعاً عذرخواهی می نماییم ولی آیا امکان دارد اقدامی در جهت غلط های املایی بنمایید چرا که برخی بسیار عذاب اور و دور از ذهن اند به گونه ای که باید بسیار توجه نمود تا به معنی دست یافت و در کل از فرهیختگانی چون اساتید آردا نیز بعید و دور مینماید و وجه خوبی ندارد فَلِذا تقاضا دارم امکان تصحیح را توسط دیگر کاربران قرار دهید و یا نظارت را کمی مصرانه تر نمایید چرا که کادر نظارت محترم شاید بدلیل مشغولیت فراوان و یا عدم خواست سخت گیری زیاد بر کاربران بر این امر مهم اصرار خاصی نمی ورزند به گونه ای که بنده بار ها بر سواد خود ظنین گشته و در لغت نامه به دنبال معنی لغات مذکور گشته ام .سپاس گزار خواهم بود رسیدگی بفرمایید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

سلام

بنده بسیار شرمسارم و واقعاً عذرخواهی می نماییم ولی آیا امکان دارد اقدامی در جهت غلط های املایی بنمایید چرا که برخی بسیار عذاب اور و دور از ذهن اند به گونه ای که باید بسیار توجه نمود تا به معنی دست یافت و در کل از فرهیختگانی چون اساتید آردا نیز بعید و دور مینماید و وجه خوبی ندارد فَلِذا تقاضا دارم امکان تصحیح را توسط دیگر کاربران قرار دهید و یا نظارت را کمی مصرانه تر نمایید چرا که کادر نظارت محترم شاید بدلیل مشغولیت فراوان و یا عدم خواست سخت گیری زیاد بر کاربران بر این امر مهم اصرار خاصی نمی ورزند به گونه ای که بنده بار ها بر سواد خود ظنین گشته و در لغت نامه به دنبال معنی لغات مذکور گشته ام .سپاس گزار خواهم بود رسیدگی بفرمایید.

سلام. در صورتی که مشکلی در پست ها یا موارد دیگه در فروم وجود داشته باشه میتونید با استفاده از دکمه گزارش اون ها رو به ما اطلاع بدید تا بهشون رسیدگی بشه. ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
White Gandolf

به نظرم بهتره در مورد اعضا يكم بيشتر اطلاعات قرار داده شه مثلا اگه يكي مسدود شد روي پروفايلش يه علامت مثلا مسدود بزاريد كه مشخص بشه كيا هنوز فعاليت دارن و كيا مسدود شدن و يا اينكه اصلا اكانت هاي مسدود شده يه قبلي رو حذف كنين اينجوري براي سايت هم بهتره

يه پيشنهاد ديگه هم دارم بهتر نيس توي بخش نمايه ها هم از هشتگ استفاده كنين؟.....اينطوري محيطش جذاب تر ميشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

به نظرم بهتره در مورد اعضا يكم بيشتر اطلاعات قرار داده شه مثلا اگه يكي مسدود شد روي پروفايلش يه علامت مثلا مسدود بزاريد كه مشخص بشه كيا هنوز فعاليت دارن و كيا مسدود شدن و يا اينكه اصلا اكانت هاي مسدود شده يه قبلي رو حذف كنين اينجوري براي سايت هم بهتره

حذف که معقولانه نیست ولی در مورد اون علامت برای خودمم سواله چون بعضی از کاربران که بن شدند (مثل) گروه کاربریشون به Banned تغییر کرده ولی بعضی‌ها (مثل) همچنان Members هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
NGNG

عرض ادب

اقا چه ربطی داره؟ مثل این میمونه که کسی یه جرمی مرتکب میشه بعد باهاش کاری نداشته باشن و ولش کنن و منطقشون این باشه که اگه این کارو کنیم بقیه اونو بیشتر انجام میدن؟؟؟؟؟

همین روال فروم بسیار هم عالیه و واسش خیلی فکر شده...

متوجه نمی شوم موردی که اشاره کردید چه ارتباطی با عرایض حقیر داشت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
NGNG

من نظر شخصیم را گفتم. از قدیم گفتن صلاح مملکت را خسروان دانند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

الان سایت آردا اولین فستیوالشو برگذار کرده و استقبال خوبی شده.

نمیشه تو بازه های زمانی دیگه هم تو خود فروم چنین برنامه هایی باشه؟

منظورم اینه که هرچند وقت یکبار همونطور که نظرسنجی گذاشته میشه ی سری مسابقات کوچیکی هم گذاشته باشه.درسته الان دوئل آردایی هستش و قبلا معما در تاریکی و... بوده اما فکر نمیکنم تا الان مسابقاتی با موضوع فن آرت ها،فن فیکشن،شعر،تم،والپیپر،کاریکاتور و...بوده باشه.

البته من نظرمو گفتم و مشخصه اگرم مدیران موافقت داشته باشه خود کاربرا باید آستین بالا بزنن

سایت و فروم چه فرقی دارن؟

اگه استقبال از فستیوال خوب باشه قصد داریم دوره ای برگزارش کنیم. اینجوری جامع تر و سازماندهی شده تر است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

سلام

من چند وقت پیش یه سایت خارجی رو دیدم و اینجا هم معرفی کردم که تلفظ یه سری از اسمای موجود تو کتابا رو گذاشته بودن اما بازم تعداد زیادی نبود

البته نمیدونم امکان عملی شدنش هست یا نه اما پیشنهادم اینه که این کار روی فرهنگنامه عملی بشه.(شایدم از قبل رو این فکر شده و من خبر ندارم)

اگه بشه واقعا فرهنگنامه خیلی عالی میشه که کنار کلمه ها گزینه شنیدن اون اسم هم باشه.مخصوصا اسامی موجود تو سیلماریلیون که تو فیلما هم شنیده نشده.تو فرومم هستن دوستانی که به تلفظ مسلطن و صداشونم خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

اینی که گفتین توی سایت تالکین گیت وی هم همینطوریه وفایل صوتی صدای تلفظ هر یک از اسامی شخصیت ها در متن مقاله ها موجود هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...