رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

Fladrif Skinbark

به شهریار:

کارکرد نژاد چیز دیگه ایه. ما میخواستیم یه دسته بندی منظم برای نژادها داشته باشیم که مختص دنیای تالکین باشه. بئورن یا شلوب یا اونگولیانت جز این دسته نیستن چون تنها موجودات شناخته شده نژاد خودشون هستن. برای اینها فیلد عنوان کاربری وجود داره. اون member که بالای اسم شما هست بعد از اینکه 30 پست بدید از پروفایلتون قابل تغییره و هر چیزی میتونید بذارید. میتونه اسماگ باشه یا بئورن باشه یا هرچیز دیگه و میتونه اصلا ربطی به آردا نداشته باشه.

ممنون که یکی از سوالایی که برام پیش اومده بود جواب دادی که راجع به تنظیم عنوان کاربری بود :|

این قضیه که میگی یه باگ داره اونم این که مثلا کسی که شلوبه و حالا عنوان کاربریشم انتخاب کرده، بازم مجبوره از بین نژاد ها یکیو انتخاب کنه دیگه. مثلا طرف شلوبه نژادش انسانه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مشکلی نیست. بگید چه نژادهایی اضافه بشه تا اضافه کنم.

ائارندیل:

تعداد شغلها خیلی زیاده و به نظرم بهتره آزاد باشه. خیلی از شغلها ممکنه به نظر ما نرسه. مثلا شاید یکی بخواد دیده بان آتشگاه آمون دین باشه! :دی

مرسی. سر فرصت با نژادهای جدیدی که پیشنهاد میدید اضافه میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fladrif Skinbark

راستش من هنوز کامل نژادارو نمیشناسم اما تا جایی که پراکنده دیدم و شنیدم با اطلاعات ناقصم فعلا اینا تو ذهنمه:

اسکین چینجر - ترول - وارگ - عنکبوت

نمیدونم هرکدوم نژادشون اسم خاصتری داره یا نه ولی اون موجودات هوشمند (سخنگو) یی رو گفتم که تو هابیت بهشون بخوردم تا اینجا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
king.nezgul

من فقط یک پیشنهاد دارم اونم اینه که مقاله های سایت رو با تصویر و توضیحات بیشتر نمایش بدید مثل سایت سیاه بیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Uchiha Aref

سلام و خسته نباشید به خاطر سایت فروم خوبتون

من تازه عضو شدم و البته مدت ها قبل به عنوان مهمان به سایت سر میزدم که امروز بالاخره عضو شدم :|

به نظرم اگر به روال سایر انجمن ها مدال هایی رو برای تقدیر از کاربرانی که مثلا در زمینه ی ترجمه یا ایجاد بخش های جدید به درد بخور و یا پست های مفید در طولانی مدت فعالیت می کنند رو بدید(مثل همین

بخش جوایز ) هم کاربران بیشتر فعالیت می کنند و هم به نوعی از زحماتشون تشکر میشه و باعث میشه که به ادامه فعالیت دلگرم بشن.

موفق باشید :|

ویرایش شده در توسط Uchiha Aref

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

الانم یه سری جوایز هست...مثلا همین گوهر ارکن که امتیازیه!

هرکسی فعالیت داشته باشه و در فعالیت های جانبی فروم شرکت داشته باشه امتیاز میگیره و شانسش برا گرفتن جایزه بیشتر میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

دوستان اگه ممکنه در یک بخش جداگانه،یک یا چند لینک سالم از همه ی قسمت های هابیت( از اون لینک هایی که نیازی به عضویت و کاربر ویژه شدن و $ نداشته باشه)بذارید خیلی خوب میشه

حد اقل وقتی یه نفر میخواد دانلود کنه دو ساعت بیخود توی صفحه های پشت سر هم نمیگرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

بهترین جایی که میتونی دانلود کنی تاینی موویز هست.

در رابطه با $ هم به نظر من 4 تومن بده و خودتو خلاص کن. ارزش اینو داره که به قول خودت نخوای دو ساعت بیخود وقتت رو توی اینترنت هدر بدی.

در رابطه با یوزر و پسورد مشترک هم باید بگم که بنده به انسانی بودن این کار شک دارم، وگرنه خودم اولین نفری بودم که بهت یوزر و پسورد میدادم @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

کاملا باهات موافقم تئودن@-)

اما مسئله به هیچ وجه $ نیست.مسئله دلزده شدن از یک سایته که نه سر داره نه ته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

یکی از خوبی های فروم اینه که میگه از اخرین باری که به سایت سرزدی چن تا پست تو چن تا تاپیک زده شده ولی میخواستم بدونم امکانش هست که بتونیم بفهمیم این پستا تو کدوم تاپیک ها زده شدن تا راحت تر اونا رو دنبال کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

یکی از خوبی های فروم اینه که میگه از اخرین باری که به سایت سرزدی چن تا پست تو چن تا تاپیک زده شده ولی میخواستم بدونم امکانش هست که بتونیم بفهمیم این پستا تو کدوم تاپیک ها زده شدن تا راحت تر اونا رو دنبال کنیم؟

با کلیک روی آخرین ارسال های انجمن میتونی به راحتی از آخرین ارسالهای فروم با خبر بشی. @-)

post-3408-0-27369800-1422273371_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

راستش من ۹۰ درصد اوقات با گوشی میام تو سایت و یه بار از سر اشتباه پوسته مخصوص موبایل رو انتخاب کردم و همچین گزینه ای تو اون حالت نداره ولی انگار مجبورم کوکی های مرورگرمو پاک کنم چون واقعا این حالت مسخره س

ویرایش شده در توسط تولکاس آستالدو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

آرم کنار هر تالـار اگر قرمزه یعنی پست هایی در تاپیک های مربوط به اون تالـار زده شدند که شما نخوندید. و اگر سیاه بودند یعنی که تمام پست های داخل اون تالـار رو خوندید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

سلام. یه سوال خدمت مدیران محترم سایت داشتم. آیا با انجمن تالکین و به صورت جهانی در ارتباط هستین؟ انتقادات و پیشنهادات و پیشرفت هاتون رو میبینن؟ میتونین پیشرفتهاتون رو در زمینه بهتر کردن کارهاشون به گوششون برسونین. بنظرم به صورت فردی نمیشه اما به نمایندگی از یک سایت پر طرفدار ممکنه حرفهاتون شنیده بشه. اینطور نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

سلام 1 پيشنهاد دارم:

اول تو گالري تصاوير بخشي به نام سلاح هاي دورفي و الفي ايجاد کنيد.

ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

درود فراوان

یه پیشنهاد دیگه

میشه تو بخش آرشیو موسیقی یه گزینه واسه دانلود تمام موسیقی ها قرار بدین؟

یکی یکی خیلی سخت میشه :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

برای دانلود یک جای تمام آهنگ ها میتونید به این طریق عمل کنید :

دانلود منیجر (IDM) رو باز کنید. از منوی File گزینه ی Add batch download رو انتخاب کنید. پنجره ی batch download باز میشه. در نوار address این URL رو وارد کنید و ok رو بزنید :

https://arda.ir/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=*

با این کار دانلود منیجر به جای * (asterisk) در انتهای لینک بالا، اعداد 1 تا 1000 رو قرار میده. در واقع 1000 تا لینک میسازه و سپس این لینک ها رو یک به یک بررسی میکنه. چون لینک ها مستقیم نیستند، کار بررسی این 1000 تا ممکنه یکم طول بکشه (حداکثر 1 ساعت). بعد از اینکه همه ی لینک ها بررسی شدند و نوع تمام لینک ها مشخص شد، لینک ها رو بر اساس نوع فایل مرتب کنید (روی سربرگ File کلیک کنید) و تیک اونهایی که MP3 نیستند رو بردارید. جلوی بعضی از لینک ها ممکنه Error نوشته بشه. ارور به این معنی هست که چنین لینکی اصلا وجود نداره. بعدش ok رو بزنید. یه پنجره ی کوچک باز میشه و از شما میپرسه که لینک ها در کدام queue قرار بگیرند. پیشنهاد من این هست که حتما یک queue جدید ایجاد کنید و لینک ها رو در اون قرار بدید. queue رو که انتخاب کردید، ok رو بزنید. بعدش در سمت چپ پنجره ی IDM روی queue که لینک ها رو در اونجا قرار داد راست کلیک کنید و start now رو بزنید. تمامی لینک ها یک به یک دانلود میشند.

از این قابلیت IDM خیلی جاها میشه استفاده کرد.

امیدوارم مفید بوده باشه @};-

خب تیودن جان ممنون از راهنماییتون

مشکلی که هست اینه که کارایی رو که گفیتن رو انجام دادم ولی

تو IDM حدود 100 تا لینک اوورد واسم ولی من کل310 موسیقی متن رو میخوام :-h

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

اقا یک نظر در مورد سایت:زیادی تاپیک ها باعث سردرگمی کاربرا میشن اون تاپیک هایی که کاربردی ندارن بهتر نیست حذف بشن عایا؟؟؟

ویرایش شده در توسط شاه تراندویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Anna

اقا یک نظر در مورد سایت:زیادی تاپیک ها باعث سردرگمی کاربرا میشن اون تاپیک هایی که کاربردی ندارن بهتر نیست حذف بشن عایا؟؟؟

یه تاپیک چرا باید حذف بشه یا چرا باید بی کاربرد تلقی بشه وقتی یه کاربر تازه کار میتونه با خوندنشون اطلاعات کسب کنه؟!

به نظر من هیچ تاپیکی نباید حذف بشه...هرکدومشون ارزش خاص خودشونو دارن.

بنظرمن بعضی تاپیک ها موضوعاتی شبیه به هم دارن که میشه یک تاپیک حسابشون کرد... (منظورم حذف نیست؛ منظورم ادغامه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...