رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

eddard stark

بلگ کوتالیون:

متوجه نشدم. این پیشنهاد بود یا چی؟ هر کدوم از ناظران در زمانی که انتخاب شدن خیلی فعال بودن و بعد از چند سال به دلیل مشکلات مجبور شدن کمتر بیان. اله ماکیل هم ممکنه دو سال دیگه نتونه مثل الان فعالیت بکنه ولی تا هر زمان که بتونه به ما کمک بکنه ازش ممنونیم. به فراخور زمان و نیازی که احساس بکنیم افراد جدید به تیم مدیریت اضافه میشن.

منظور من این بود که بهتره به جای ادمین هایی که دیگه فعالیت ندارن از بچه های فعال سایت که قدرت مدیریت و اطلاعات بالایی دارن استفاده بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

منظور من این بود که بهتره به جای ادمین هایی که دیگه فعالیت ندارن از بچه های فعال سایت که قدرت مدیریت و اطلاعات بالایی دارن استفاده بشه

فکر نمیکنم به هیچ وجه کار درستی باشه که "به جای"ناظر های قدیم فروم کسایی دیگه انتخاب بشن.بالاخره یه زمانی که سن خود من بهش نمیرسه واسه سایت و فروم زحمت کشیدن و حالا ممکنه الان به دلیل مشغله نتونن بیان ولی بالاخره یه روز بر میگردن.الانم که ناظرینی که فعال هستن دارن فروم رو بدون مشکل اداره میکنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

آقا من فقط نظر خودمو بگم کلا به نظرم حذف اکانت کسی کار درستی نیست حالا اون شخص هر کی میخواد باشه چه مدیری که دیگه فعالیتی نداره چه کاربری که هیچ فعالیتی نداشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

فارازون:

ممنون بابت پیشنهاد. بررسیش میکنیم.

بلگ کوتالیون:

متوجه نشدم. این پیشنهاد بود یا چی؟ هر کدوم از ناظران در زمانی که انتخاب شدن خیلی فعال بودن و بعد از چند سال به دلیل مشکلات مجبور شدن کمتر بیان. اله ماکیل هم ممکنه دو سال دیگه نتونه مثل الان فعالیت بکنه ولی تا هر زمان که بتونه به ما کمک بکنه ازش ممنونیم. به فراخور زمان و نیازی که احساس بکنیم افراد جدید به تیم مدیریت اضافه میشن.

مهدی جان با عرض شرمندگی

دقیقا دلیل و مبنای انتخاب یک کاربر به عنوان ناظر چیه؟ البته در شایستگی و توانایی هیچ کدوم از ادمین ها شکی نیست...ولی خب فقط برای مثال میگم شاید کاربری مثل R-FAARAZON با توجه به سابقه و فعالیتشون می تونستن از ادمین ها باشن.مسئله دیگه اینکه(کنجکاوی من رو می بخشید) چه زمانی تصمیم به اضافه کردن یک نفر به تیم نظارت می گیرید؟هر وقت یک کاربر مثل اله ماکیل عزیز پیدا بشه یا هروقت نیاز به ورود یک فرد جدید احساس بشه؟(یا هر دو)

امیدوارم سوالم نابجا نباشه;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

آقا امین عزیز

سوال بنده از آقا مهدی بود و ربطی به سلایق و علایق شخصی شما یا هر کس دیگه ای نداشت.آوردن اسم شما هم فقط برای مثال زدن بود که اگر رنجیده خاطر شدید من معذرت می خوام و امیدوارم عفو کنید.اله ماکیل هم دوست ماست و اتفاقا به نظر من انتخاب ایشون خیلی هم به جا و پسندیده بوده.لطفا اگر چیز دیگه ای هست در پ خ.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

یک نگاهی به این تصویر بندازید:post-3408-0-48271600-1434353708_thumb.pn

همینطور که مشاهده میکنید نوشته که جایزه گوهر آرکن فقط یکبار و اونم فقط به یک نفر داده شده.درحالی که تا حالا 5 کاربر موفق به کسب این جایزه شدند.میدونم اوایل هم در این مورد بحث شده ولی خواهشا در این مورد تجدید نظر کنید.چون بالاخره بدست آوردن این جایزه چندان هم آسون نیست و زحمت و برنامه ریزی میخواد.پس شایسته نیست که در لیست جوایز به همه کاربرای برنده اشاره نشه و فقط به یک نفر اشاره بشه.میدونم این خودش باعث ایجاد حس رقابت میشه ولی من نمیگم زیر آواتار کاربرا نشان آرکن باشه یا زیر آواتار اشاره ای به گوهر آرکن بشه.من میگم بهتره حداقل نام کاربرا در لیست جوایز موجود باشه مثل همه جوایز.با تشکر

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

یک نگاهی به این تصویر بندازید:post-3408-0-48271600-1434353708_thumb.pn

همینطور که مشاهده میکنید نوشته که جایزه گوهر آرکن فقط یکبار و اونم فقط به یک نفر داده شده.درحالی که تا حالا 5 کاربر موفق به کسب این جایزه شدند.میدونم اوایل هم در این مورد بحث شده ولی خواهشا در این مورد تجدید نظر کنید.چون بالاخره بدست آوردن این جایزه چندان هم آسون نیست و زحمت و برنامه ریزی میخواد.پس شایسته نیست که در لیست جوایز به همه کاربرای برنده اشاره نشه و فقط به یک نفر اشاره بشه.میدونم این خودش باعث ایجاد حس رقابت میشه ولی من نمیگم زیر آواتار کاربرا نشان آرکن باشه یا زیر آواتار اشاره ای به گوهر آرکن بشه.من میگم بهتره حداقل نام کاربرا در لیست جوایز موجود باشه مثل همه جوایز.با تشکر

ممنونم کینگ.

در اسرع وقت به پیشنهادتون رسیدگی میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

نمیشه یه ویکی رو ایجاد کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

نمیشه یه ویکی رو ایجاد کرد؟

ویکی برای اطلاعات فروم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

ویکی برای اطلاعات فروم؟

نه مثل لوترویکی که مقاله داره. مثل والیمار

http://lotr.wikia.com/wiki/Main_Page

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ما خودمون فرهنگنامه رو داریم و نیازی به ویکی نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

ما خودمون فرهنگنامه رو داریم و نیازی به ویکی نیست.

خوب اونطوری مشارکت بیشتره و یه ویکی فارسی برای آردا داریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mithrandil

با درود

به نظر من این مسابقه معما در تاریکی رو بهتر کنید جوری که کاربر نخواد اطلاعات وارد کنه

همون چند گزینه ایی بهترین حالت بود

چرا که شاید به خاطر یک اشتباه تایپی کسی فکر کنه واقعا اشتباه پاسخ داده در صورتی که شاید درست گفته

مثلا تو یه کتاب نوشته ؛فیانور؛ تو یه کتاب نوشته ؛فءانور؛ یا ؛مانوی؛ و ؛مانوه؛

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ali.ghorbani

سلام

اگه میشه فرهنگ نامه هاتونو برا اساس حروف الفبا مرتب کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

چند وقت پیش داشتم در سایت دمنتور گشت می زدم برایشان افسوس خوردم که چرا این سایت که شاخص ترین سایت طرفداری هری پاتر است از فرط بی خبری فقط خبر از بازیگران هری پاتر در سایت می گذراند با خود گفتم نکند آردا هم بعد از اتمام سه گانه هابیت هم این طور شود؟

حالا با دیدن این اخبار نمی دانم چه بگویم.؟ آخر حضور بلانشت در جشنواره و بازی فریمن در فیلم های مارول چه ربطی به ما دارد؟ حالا مرگ کریستوفر لی مرحوم یک چیزی.

ممکن است به من جواب بدهید: ما همیشه اخبار بازیگران را روی سایت می گذاریم. اگر واقعا این طور است چرا زمانی که در بحبوحه اخبار هابیت سه بودید از قرارداد کامبرباچ با مارول چیزی ننوشتید؟

لطفا به اخبار تالکین برسید نه بازیگران.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ali.ghorbani

خوشحال میشم خبرهای تالکینی رو برامون بفرستید تا توی اخبار بذاریم

فرهنگنامه فهرست الفبایی فارسی و انگلیسی داره

ممنون

شرمندم به خاطر کم توجّهیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

سلام!

اگه متوجه شده باشید تعداد پست های درج شده در زیر آواتار برخی افراد با تعداد پست هایشان که در پروفایلشان درج شده فرق داره که این تفاوت ناشی از حذف تعدادی از پست های اون ها توسط ناظرین محترم هستش.به نطرم اگه تعدادشون در هر دوجا یکسان باشه بهتره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

به نظر من حالا که صفحه اینستاگرام آردا باز شده( البته من خودم با داشتن صفحه ای در این سایت برای اشخاصی که می خواهند وقت بگذارانند مخالفم اما یک سایت فرق دارد) می توانید از تصاویر و بعضی کلیپ های کوتاه موجود در بخش آثار اعضا استفاده کنید تا دوستان دوباره دست به کار شوند و اثر به جای بگذارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...