رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

Capitan
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

آقا من یه چیزی که میخوام بگم مزبوط به سایت هست ولی شاید نه داخل سایت!میشه یه صفحه تو اینستاگرام واسه اردا باز کنید ؟!قبلا فکر کنم کاربر تولکاس آستالدو این کارو کرد که بعد صفحه اش رو از حالت آردایی دراورد و شخصی اش کرد.الان هم کاربر Sheyda یه صفحه داره به اسم middleearth.1892 که مال سایت بسیار خوب خودشه.یعنی سایت http://www.middleearth.mihanblog.com/ در واقع الان اصلا صفحه ای برای سایت ما تو اینستاگرام وجود نداره!

ویرایش شده در توسط Capitan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

سلام

آقا من یه چیزی که میخوام بگم مزبوط به سایت هست ولی شاید نه داخل سایت!میشه یه صفحه تو اینستاگرام واسه اردا باز کنید ؟!قبلا فکر کنم کاربر تولکاس آستالدو این کارو کرد که بعد صفحه اش رو از حالت آردایی دراورد و شخصی اش کرد.الان هم کاربر Sheyda یه صفحه داره به اسم middleearth.1892 که مال سایت بسیار خوب خودشه.یعنی سایت http://www.middleearth.mihanblog.com/ در واقع الان اصلا صفحه ای برای سایت ما تو اینستاگرام وجود نداره!

من قبلا در مورد صفحه فیسبوک اینجا شنیدم ولی نمیدونم هنوز هست یا نه.ولی اینستاگرام خیلی بهتره و راحتتره.البته بعضی سایتا گروه هایی تو لاین و اینا هم دارن ولی فکرنکنم اینجا این کار انجام بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

من قبلا در مورد صفحه فیسبوک اینجا شنیدم ولی نمیدونم هنوز هست یا نه.ولی اینستاگرام خیلی بهتره و راحتتره.البته بعضی سایتا گروه هایی تو لاین و اینا هم دارن ولی فکرنکنم اینجا این کار انجام بشه

اونا رو بیخیال!;)

الان اینستاگرام تو بورسه و همه توش اند!و همه ی سایت ها دارن تو اینستا صفحه می زنن.ما هم باید داشته باشیم .بابا ناسلامتی آردا بزرگترین سایت فانتزی ایرانه:)

(حداقل در حد سایت های طرفدران)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

اونا رو بیخیال!:D

الان اینستاگرام تو بورسه و همه توش اند!و همه ی سایت ها دارن تو اینستا صفحه می زنن.ما هم باید داشته باشیم .بابا ناسلامتی آردا بزرگترین سایت فانتزی ایرانه:)

(حداقل در حد سایت های طرفدران)

بله خب من به شخصه کاملا موافقم.ولی بسته به نظر مدیراست.

من خودم تو یه فروم دیگه بودم و برای اونجا پیج اینستا زدم.خودمم یکی از ادمیناش شدم.جدا از اونکه فالورای اینستاگرام تو چند ماه سه برابر اعضای اصلی شد ;) خود سایت هم تعداد اعضاش رفت بالا...بر حال نظر خیلی خوبی دادین.امیدوارم مدیرا موافقت کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

خودمون هم میتونیم یه پیج بزنیم و از اطلاعات و عکسای سایت (همراه با لینک مستقیم و تبلیغ سایت) استفاده کنیم، اینجوری چندین پیج درست میشه و افراد بیشتری با سایت آشنا میشن.

مدیر ها اجازه میدن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ما مشکلی بابت ایجاد پیج در اینستاگرام نداریم. اینکه تا حالا نداشتیم به این دلیل بوده که فرصت رسیدگی بهش رو نداریم. میتونید به صورت آزمایشی چند نفر جمع بشید و یه پیج برای سایت درست بکنید و توش فعالیت کنید تا ببینیم چطور پیش میره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

درود

میخواستم بپرسم که آیا میشه آکونت هایی رو که بیشتر از یک سال یعنی 12 ماه بلا استفاده اند و کسی هم ازش استفاده نکرده رو برای مرحله اول پاکسازی فرومتون حذف کنین؟ الان اعضای جدید واسه پیدا کردن اسم مورد نظرشون ممکنه به دلیل تکراری بودن با آکونتی که چند ساله که به آردا سر هم نزده با مشکل رو به رو بشن. پس اگر امکانش هست پیشنهاد میکنم که آکونت های کهنه و بلا استفاده حذف بشن. تا جا برای نامهای جدید و اعضای جدید باز بشه. البته این کار هرساله لازمه. مثل پاکسازی تاپیکهای غیر ضروری و ادغامشون و...

با سپاس از مدیران و اعضا

ویرایش شده در توسط Armando

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

اینکه نخواین سابقه کاربرانی که دیگه فعال نیستند رو حذف کنین،قابل درکه اما اعضایی هستند که تاریخ آخرین بازدیدشون در فاصله حتی کمتر از یک ساعت از عضویتشونه،و هیچ سابقه ای شامل پست،نمایه،پسندیدن و ... ندارند.(و اصلا هم تعدادشون کم نیست!فقط حدود 20 نفر با این شرایط داریم که اسمشون شامل aragorn میشه) پاک کردن این اعضا هیچ سابقه ای رو از بین نمیبره که اگر بخوان برگردن بهش نیاز داشته باشن(حتی اگه فرض کنیم که هنوز نام کاربریشون رو به خاطر دارند!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

عضویت ملزوم فعالیت نیست و همینطور برعکس .

خیلیا واسه دریافت مطالبی که قابل دانلود هستند یا قابل دیدن ،مجبور به عضو شدن میشن ؛ حالا اگر اکانتشون غیر فعال و حذف بشه اگه خواستن دوباره مطلبی رو دریافت کنند باید دوباره عضو بشن که اینجوری اصلا جالب نیست .

حتی ممکنه بعدا فعالیت در فروم هم داشته باشن

:)

دقیقا همین افراد منظورم هستند، و به احتمال 99% مطمئنم که شخصی که در تاریخ 3 آذر 91 در ساعت 16:26 عضو شده و آخرین بازدیدش 16:53 همون روزه برای دسترسی به لینکهای سایت یه اکانت جدید میسازه و سراغ اکانت قبلیش نمیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

چطور با این درصد بالا اطمینان دارید اون شخص فقط با این نیت ثبت نام کرده و مطمئن هستید دیگه فعالیتی نداره؟ شاید یک نفر در سایت ثبت نام میکنه، یکم توی سایت میگرده و بعد مثلا تا یکی دو هفته یا بیشتر نمیاد سراغش و بعدش کم کم توی سایت بیشتر جستجو میکنه و با محیط آشنا میشه و فعالیت میکنه. با چه چیزی میخواید رفتار کاربر رو بسنجید؟ ...

1)اینکه اون شخص دیگه فعالیتی نداره و حتی یکبار هم بعد از اون مدت به سایت سر نزده رو من نمیگم، ساعت آخرین بازدیدش میگه.(مگر اینکه اون ساعت قابل اعتماد نباشه که دیگه حرفی باقی نمیمونه)

2)بحث من در مورد کاربرایی نیست که چند هفته یا چند ماهه که سر نزدن؛ در مورد کاربرایی گفتم که حداقل یه سال از عدم فعالیتشون میگذره.

3)ویژگی مهم کسایی که من با اطمینان در موردشون حرف زدم این بود که زمان بین عضویت و آخرین بازدیدشون ناچیزه.(چند دقیقه یا چند ساعت)،که شامل شما(یا خودم که یه ماه بدون پست و ... تو سایت میچرخیدم) نمیشه.

4)و اینکه اون افراد هیچ فعالیتی نداشتن که بخوان مدعیش باشن، و یک اسم خالی(که به قول شما میشه با املای دیگه‌ای نوشتش) حقی براشون ایجاد نمیکنه که در صورت بازگشت احتمالی بعد از سالها، طلب کنن.

5)این موضوع که میشه با تغییر زبان و ... بیشمار جایگشت از اسمهای آردایی ساخت درسته،اما هم برای خود کاربرا و هم برای زیبایی خود فروم بهتره که کاربرایی که پست دارن اسمهای بهتری داشته باشن تا کاربرایی که هیچگونه فعالیتی ندارند(منظور از اسم بهتر اسم فاقد * ، _ و... است!)

پ.ن.درصد اطمینانم در مورد آینده‌ی اون کاربرا بود، نه نیتشون :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

در تصدیق سخنان الوه بگم که منم بعد عضویتم به مدت یه هفته اصن سایت نیومدم ...

و میاد مثلا Elwe رو انتخاب میکنه یا میاد الوه سینگولو رو انتخاب میکنه و یا اصلا میاد مینویسه Elve...

یا اصلا همون اسم ، دقیقش رو بنویسه و آخرش یه عدد بزاره. مث من :) (اشاره به حرفای میتینگ اخیر :دی)

ویرایش شده در توسط Elendil322

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

ساعت درسته دقیق هست اما نشونگر هیچی نیست! خوبه خودم رو مثال زدم که یه گردش کوچیک داشتم و کلا دیگه برای یه مدت نه آنلاین شدم با نام کاربریم و نه فعالیت کردم! (در مورد چیزی که توی گزینه ی سوم اشاره کردید) در اون بین یادمه برای 2 ماه فکر کنم حتی نام کاربریمو استفاده نکردم و توی فروم تقریبا آن نشدم (اون زمان هم توی صفحه ی اصلی سایت میشد ثبت نام کرد و هم توی فروم و هرقسمت باید جدا لاگین می کردی) و هرچی بازدید در اون بین بود، به صورت مهمان بود! به نظر شما اکانت من باید پاک میشد؟ شما میتونید بگید اون شخص هیچوقت نمیخواد آنلاین بشه و فعالیت کنه؟ چرا فعالیت نکردن باید نهایتش پاک شدن نام کاربری باشه؟ اون بازه ی 2ماهه برای من ممکنه مثلا برای کسی 2دقیقه باشه، برای یکی بیشتر باشه و هیچ تضمین 100% وجود نداره که کسی نمیخواد از اکانتش استفاده کنه. یه مثال رو هم الندیل در این مورد گفت و تا وقتی ابزاری برای نشون دادن دقیق آینده کشف نشه یا کشف نکنید نمیشه هیچ تضمین 100%ـی داد که چه اتفاقی قراره بیوفته.

بحث ما در مورد مدعی بودن و حق داشتن نیست که! صرف اینکه حق یه تعریفه و چیزی که از نظر شما ممکنه حق باشه، از نظر یکی دیگه میتونه حق نباشه (و هیچ نظری هم الزاما برتری نداره)؛ نام های موجود در دنیای تالکین محدود هستن و 10 نفر حتی بخوان فعال هم باشن نمیتونن اسم الوه رو انتخاب کنن (و باید به مدلی که توی پست قبلی گفتم جلو برن) و باید چیزهای دیگه رو بردارن و ما نام های کاربری رو هم هرچقدر پاک کنیم بازم با این موضوع مواجه خواهیم بود و حالا بیایم مثلا مسابقه بزاریم هرکی فعال تره میتونه اسم الوه رو داشته باشه و بقیه نمیتونن داشته باشن؟ این درسته به نظر شما؟ حالا شما به جای مسابقه دارید میگید کسی که فعالیت نکرده و صورت مسئله دیگه متفاوت نیست و همین مشکل پیش میاد. تعریف ساده ای وجود داره، هرکسی میتونه یه نام کاربری برای خودش انتخاب کنه و اگه کسی زودتر یک نام کاربری رو انتخاب کرد، خب زودتر انتخاب کرده و قضیه تموم هست، مگه نام کاربری برای هرشخص Unique هست (مثلا شماره ملی هست) که بگیم این نام کاربری الوه برای آقای فلان فلانی هست که شاید در آینده بخواد عضو بشه یا نام کاربریش رو تغییر بده و برای اون جاش رو رزرو کنیم؟ توی فروم میشه به شکل های مختلف نام کاربری رو انتخاب کرد و اونقدر آزادی توی کاراکترها هست که مشکلی پیش نیاد و با تغییرات توی اسم و میزان فعالیت حقی (یا هرچیزی که مطابق این کلمه میدونید) رو از نظر ما در انتخاب یه نام کاربری برای کسی ایجاد نمیکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

من هم تابستان گذشته این پیشنهاد رو داده بودم و اونزمان هم مخالفت شد.پارسال کاربر ققنوس آبی رو مثال میزدند چرا که بعد چندین سال دوباره برگشته بود.

ولی هستند کاربرهایی که هفت ساله آنلاین نشدند ولی نمیشه حذفشون کرد چون شاید روزی برگردند.شاید یکی رفته سرباز یا داره واسه کنکور آماده میشه یا اصلا به اینترنت دسترسی نداره.آیا اونها روزی برنمیگردند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

کینگ عزیز:فرمایش شما متینه اما منظور من این کاربران نبودند.کاربری که تنها نشانش تو سایت یه اسم در لیست اعضاست میتونه در صورت بازگشت با اسم جدیدی فعالیت کنه، چون نه با اسم قبلی کاری کرده و نه کسی میشناستش.

جناب مهدی:حرفتون رو قبول دارم،ولی نتیجه ای که میشه ازش گرفت اینه که این مشکل با این روش حل نمیشه،نه اینکه مشکلی وجود نداره.یا اینکه اساسا مشکل در حدی نیست که لازم باشه حلش کنیم.

در کل من نه اصراری رو این قضیه داشتم و نه فرقی به حال من میکنه که اصراری داشته باشم، یه پیشنهاد دادم که اشکالاتی بهش وارد شد و منم بهشون پاسخ دادم.نمیدونم تو این چند ساعتی که نبودم چرا حساسیت این موضوع اینقدر بالا رفت :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

تاپیک صندلی داغ ادامه داده نمیشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

امروز با انتخاب جناب اله ماکیل به عنوان یکی از ادمین های سایت،یک مسأله ای واسم پیش اومد اونم اینکه در لیست ادمین های سایت خیلی از این دوستان به دلایل مختلفی مثل درس،تأهل و ... دیگه حتی در بحث های سایت هم شرکتی ندارن چه برسه بخوان وظایفشون به عنوان ادمین رو انجام بدن.

به نظرم بهتره در آینده با انتخاب هایی مثل انتخاب امروز اله ماکیل به عنوان یکی از ادمین های سایت برای بهتر شدن فروم قدمی رو برداشته باشیم

ویرایش شده در توسط بلگ کوتالیون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...