رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

gildor

یه پیشنهاد داشتم:

حداقل امتیاز برای این‌که هر پست محبوب بشه رو، 20 تایی بزارین. به نظرم نتیجۀ بهتری می ده و منطقی‌تره.

سخت گیریه ! اعتماد به نفس آدم پایین میاد که :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

به نظر من همان طور که هر پستی 10 امتیاز بگیرد پست محبوب است هر پستی که 10 منفی داشته باشد را پست منفور بنامید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

من یه کم حرفای دلمو بزنم و برم :) :

1.سایت به نظرم باید یه انجمن داستان نویسی داشته باشه، جهت پیشرفت اعضا. فن فیکشن نمی تونه باعث پیشرفت بشه:) یه کمی رسیدگی کنین:|

2.سایت یه جور محیط بسته اس به نظرم. یه زندان تالکینی. فعالیت تو زمینه های دیگه کمه. درسته سایت تخصصیه، اما باید فعالیت تو زمینه های دیگه هر چند غیر تخصصی تر، اما برابر با بحث های تالکینی فروم باشه.

3.عاغا خیلی فعالین دمتون گرم:| ینی اعضا چرا هیچ فعالیتی ندارن؟:|

در انتها از نفیر شاخ گاندور و آردا کوئنتا تشکر می کنم که بهترین محصولات اینترنتی ای هستن که تا به حال دیدم. اصن با پادکست خیلی حال می کنم:| دمتون گرم

+تو رو خدا یه کم رسیدگی. انجمن داستان نویسی خیلی مهمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

1)خیلی بهتره این رسیدگی از جانب خود کاربران باشه وگرنه اطلاع رسانی مدیران نمیتونه علت تام باشه خیلی بهتره چشم ما به انتظار حرکت مدیران نباشه خودمون کاری رو شروع کنیم و اگه نیاز بود مدیران تذکر میدن مسلما اگه ایده خوبی باشه اونام استقبال میکنند .دوستانی مثل بارادیل و تور فن فیکشن های قابل قبولی رو نوشتند و تاپیکی برای داستان هاشون در نظر بگیرن دوستان دیگه هم میتونن فانتزی های از مارتین،شان،لوییس و هرکسی که علاقه دارند رو بنویسند و در براش یه تاپیک در نظر بگیرن.یا برای آردا کوئنتا بفرستند تا بعد از داوری و در صورت نیاز اصلاحات لازم در مجله قرار بگیره

2) منظور از این فعالیت ها چیه؟بی زحمت توضیح بیشتری بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

1)خیلی بهتره این رسیدگی از جانب خود کاربران باشه وگرنه اطلاع رسانی مدیران نمیتونه علت تام باشه خیلی بهتره چشم ما به انتظار حرکت مدیران نباشه خودمون کاری رو شروع کنیم و اگه نیاز بود مدیران تذکر میدن مسلما اگه ایده خوبی باشه اونام استقبال میکنند .دوستانی مثل بارادیل و تور فن فیکشن های قابل قبولی رو نوشتند و تاپیکی برای داستان هاشون در نظر بگیرن دوستان دیگه هم میتونن فانتزی های از مارتین،شان،لوییس و هرکسی که علاقه دارند رو بنویسند و در براش یه تاپیک در نظر بگیرن.یا برای آردا کوئنتا بفرستند تا بعد از داوری و در صورت نیاز اصلاحات لازم در مجله قرار بگیره

2) منظور از این فعالیت ها چیه؟بی زحمت توضیح بیشتری بدید

خب فکر کنم بهتره یه تالار برای داستان نویسی زده شه، چون ملت اینجا به اندازه ی کافی فن فیکشن نوشتن. البته توهین نمی کنما، اما دیگه زیادی شد فم فیکشن ها:) یه کم داستان نویسی آزاد هم خوبه ها:)

منظوم کلا فعالیت تو انجمن هائه. سایت راکده. انتظار فعالیت بیشتری داشتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

شما تاپیک داستانتونو فعلا در قسمت مربوط به طرفداران بزنید فکر نکنم نیازی به ایجاد یک تالار جدید باشه

آردا 10 سال سابقه فعالیت داره و سایتی تخصصیه.خیلی از گفتنی ها گفته شده. در کنار اون نمیشه در اینجا از هر دری سخنی گفت اگه 2 پست تخصصی باشه خیلی بهتر از 1000 پست غیر تخصصیه

در ثانی الان تیم ترجمه،پادکست و مجله آردا کوئنتا فعال اند بجز ترجمه های آزاد دوستان .فکر نکنم سایت چندان راکد هم باشه

در کنار اون نمایه ها در دسترس هستند برای ارتباط بیشتر و گفتن سخنانی که در تاپیک ها مجالش نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

شما تاپیک داستانتونو فعلا در قسمت مربوط به طرفداران بزنید فکر نکنم نیازی به ایجاد یک تالار جدید باشه

آردا 10 سال سابقه فعالیت داره و سایتی تخصصیه.خیلی از گفتنی ها گفته شده. در کنار اون نمیشه در اینجا از هر دری سخنی گفت اگه 2 پست تخصصی باشه خیلی بهتر از 1000 پست غیر تخصصیه

در ثانی الان تیم ترجمه،پادکست و مجله آردا کوئنتا فعال اند بجز ترجمه های آزاد دوستان .فکر نکنم سایت چندان راکد هم باشه

در کنار اون نمایه ها در دسترس هستند برای ارتباط بیشتر و گفتن سخنانی که در تاپیک ها مجالش نیست

من نگفتم سایت غیرفعاله:) در واقع فعالیتی مث پادکست تو سایتای دیگه ردخور نداره و واقعا محشره کارتون

انجمن راکده:) بحث توش کم انجام می شه و این چیزیه که انجمن می خواد. تاپیک های بحث برانگیز، نه تاپیکی که ملت از بی حوصلگی و بی حرف بودن ندونن چی بگن

اون تالار رو هم برای وقتی گفتم که داستان نویس ها زیاد بشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

بحث های روتین مثل هابیت و... یا نارنیا یا بحث در مورد کتاب های دیگه ی فانتزی وموضوعات دیگه انجام میشه، البته قبول دارم به اون صورت داغ و جنجال برانگیز نیستند

البته این موقتیه با نزدیک شدن به اکران هابیت دوباره روزهای شلوغی رو در پیش خواهیم داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

میخواستم بگم میشه برای سایت اردا یک اپ تهیه کرد برای اندروید و ios و از طریق اون به سایت دسترسی داشت و انتشار اون در مکان هایی مثل کافه بازار و .. باعث جذب مخاطب به سایت اردا هم میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

میخواستم بگم میشه برای سایت اردا یک اپ تهیه کرد برای اندروید و ios و از طریق اون به سایت دسترسی داشت و انتشار اون در مکان هایی مثل کافه بازار و .. باعث جذب مخاطب به سایت اردا هم میشه.

منظورتون یه نسخه آفلاین از سایته؟ امکانش وجود نداره. دیتابیس فعلی سایت شاید نزدیک 100 مگ باشه(بدون عکسها) و همچین برنامه ای با همچین حجمی اصلا معقول نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

نه فکر میکنم منظور دوستمون ساخت یه نرم افزار از سایت بود که بتونیم راحت تر به سایت بیایم مث نرم افزار های ف.ب که چرخش در سایت رو راحت میکنه... اگه دیده باشید...

این پیشنهاد خوبیه من در نظر داشتم که بگمش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یه مدت دنبالش بودیم اما کسی رو پیدا نکردیم که بتونه برامون بنویسه. اگه بخوایم خودمون هم بنویسیم چیز با کیفیتی در نمیاد. اگه کسی رو سراغ دارید که میتونه همچین کاری بکنه به ما لینک بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

منظورتون یه نسخه آفلاین از سایته؟ امکانش وجود نداره. دیتابیس فعلی سایت شاید نزدیک 100 مگ باشه(بدون عکسها) و همچین برنامه ای با همچین حجمی اصلا معقول نیست.

نه منظورم نرم افزاری که از طریق اون بشه مستقیم وارد سایت شد. حتی میشه کاری کرد که وقتی کسی به اینترنت متصل میشه در نوار اعلامیه گوشی اخرین خبر ها و.. بروز شده سایت هشدار داده بشه که با ورود به نرم افزار بشه اونو نگاه کرد. حجم نرم افزار هم در حدود 2-3 مگ بیشتر نمیشه.

ویرایش شده در توسط گیلدور اینگلوریون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه منظورم نرم افزاری که از طریق اون بشه مستقیم وارد سایت شد. حتی میشه کاری کرد که وقتی کسی به اینترنت متصل میشه در نوار اعلامیه گوشی اخرین خبر ها و.. بروز شده سایت هشدار داده بشه که با ورود به نرم افزار بشه اونو نگاه کرد. حجم نرم افزار هم در حدود 2-3 مگ بیشتر نمیشه.

اگه فقط براي فروم بخوايد كه نرم افزار tapatalk وجود داره و ما هم براي فروم خودمون فعالش كرديم. هم براي اندرويد و هم ios وجود داره و ميتونيد دانلود كنيد. توش آردا رو سرچ كنيد فروم رو پيدا ميكنيد و اين قابليتهايي رو كه ميخوايد داره و كار كردن باهاش هم خيلي راحته. اما ساختن نرم افزاري كه بشه قسمتهاي مختلف سايت رو هم باهاش ديد خيلي كار داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

اگه فقط براي فروم بخوايد كه نرم افزار tapatalk وجود داره و ما هم براي فروم خودمون فعالش كرديم. هم براي اندرويد و هم ios وجود داره و ميتونيد دانلود كنيد. توش آردا رو سرچ كنيد فروم رو پيدا ميكنيد و اين قابليتهايي رو كه ميخوايد داره و كار كردن باهاش هم خيلي راحته. اما ساختن نرم افزاري كه بشه قسمتهاي مختلف سايت رو هم باهاش ديد خيلي كار داره.

بله تقریبا همچین نرم افزاری رو میگفتم ولی اگه مختص خود اردا باشه وتوی مارکت ها عرضه بشه باعث جذب مخاطب هم میشه و همچنین به صفحه اصلی سایت هم دسترسی داره.

میشه برای قسمت پست ها(در پروفایل شما) یک زیرمجموعه درست کنید که در اون پست های محبوب اون شخص رو نشون بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

حالا که صحبتش شد من یه سوالی داشتم. نمیشه یه کاری کنید که Tapatalk نمایه ها و کامنت هاش رو هم نشون بده؟ چون الان برای من (ios) توی بخش notification فقط پیغام خصوصی ها رو نشون میده!

البته اگه اصلا Tapatalk از نمایه های IPBoard پشتیبانی کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

میشه برای قسمت پست ها(در پروفایل شما) یک زیرمجموعه درست کنید که در اون پست های محبوب اون شخص رو نشون بده.

نميشه همچين امكاني رو اضافه كرد. همچين چيزي تو سيستم تعريف نشده

حالا که صحبتش شد من یه سوالی داشتم. نمیشه یه کاری کنید که Tapatalk نمایه ها و کامنت هاش رو هم نشون بده؟ چون الان برای من (ios) توی بخش notification فقط پیغام خصوصی ها رو نشون میده!

البته اگه اصلا Tapatalk از نمایه های IPBoard پشتیبانی کنه!

نه خود Tapatalk از نمایه های IPBoard پشتیبانی نميكنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

سلام

به نظرم 1 مشکل کوچولو که بهش برخوردم

این بود که وقتی میخوایم عکسی رو تو پروفایل خودمون همون قسمت درباره من قرار بدیم باید URL عکسو بزاریم به نظرم کاش بهتر بود عکسی رو از خودمون اپلود کنیم

تو قسمت ویرایش امضا هم همینطوره

یه مشکل دیگه هم که فک میکنم هست اینه که وقتی با یکی داریم چت میکنیم تو بخش پیغام خصوصی یا تو نمایه باید تند تند ریفرش کنیم تا پیام ظاهر شه

میگم نمیشه یه کار کرد وقتی طرف پیام ارسال کرد در همون لحظه ظاهر شه بدون ریفرش کردن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این دو مورد از محدودیت های سیستم فروم هست و نمیشه همچین کاری کرد.

مورد دوم که اصلا کحلی از اعراب نداره. پیغام خصوصی با چت متفاوته. کارکرد اونها به عنوان چت نیست و برای همین همچین امکانی درش گنجانده نشده. اصلا بعضی از سیستم ها اسم این قابلیت رو offline message میذارن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

آره منم دوست داشتم سیستم فروم یه کم سریع تر باشه و اصلاع رسانی ها بدون نیاز به رفرش کردن اعلام بشه اینطور آدم عصبانی می شه.....

نمیشه براش کاری کرد؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

میشه در بخش ویژه نامه ی هابیت در سایت نام دیگر افراد را هم بنویسید مثل بئورن،الروند،بارد، تراندویل و..

همچنین مکان ها رو هم اضافه کنید و در مورد اونها توضیح بدید مثل ریوندل و کوه های مه الود و .... البته میدونم در این موارد توضیح ها در بخش فرهنگنامه هست ولی همون ها رو به بخش ویژه نامه ی هابیت هم منتقل کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

میشه در بخش ویژه نامه ی هابیت در سایت نام دیگر افراد را هم بنویسید مثل بئورن،الروند،بارد، تراندویل و..

همچنین مکان ها رو هم اضافه کنید و در مورد اونها توضیح بدید مثل ریوندل و کوه های مه الود و .... البته میدونم در این موارد توضیح ها در بخش فرهنگنامه هست ولی همون ها رو به بخش ویژه نامه ی هابیت هم منتقل کنید

اتفاقا مطالبش تهيه شده اما فرصت نشده كه اضافه كنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...