رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

eddard stark

با سلام :)

میخواستم از مدیران محترم بخوام که قسمت سرچ در فرهنگنامه رو یه مقدار بهبود ببخشن،مثلا وقتی عبارت حلقه های دورفی رو سرچ میکنیم به دنبال تمام مداخل دارای «های» نگرده و پیدا کردن عین عبارت رو تو اولویت بزاره و اینطور نباشه که بین ۳۰ صفحه به دنبال مدخل مورد نظرمون بگردیم

با تشکر!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با سلام :)

میخواستم از مدیران محترم بخوام که قسمت سرچ در فرهنگنامه رو یه مقدار بهبود ببخشن،مثلا وقتی عبارت حلقه های دورفی رو سرچ میکنیم به دنبال تمام مداخل دارای «های» نگرده و پیدا کردن عین عبارت رو تو اولویت بزاره و اینطور نباشه که بین ۳۰ صفحه به دنبال مدخل مورد نظرمون بگردیم

با تشکر!

سرچ دو حالت داره. یا عین عبارت رو به همون ترتیب و پشت سر هم میاره یا اینکه هر کدوم از کلمات هرجای متن باشن میاره. اگه میخواید عین عبارت رو بگرده باید داخل کوتیشن بذارید. مثلا اینجوری:

"حلقه دورفی"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت جناب اله سار و تری دی مهدی عزیز.

آیا بهتر نیست که مقاله های ترجمه شده ای از دانشنامه آردا رو  که به دستتون رسیده رو به تدریج در فرهنگنامه قرار بدید.چون از زمانی که یادم میاد.کل مدخل های دانشنامه از 2200 تا بالاتر نرفته.بهتر نیست کم کم افزایش پیدا کنه.یا می خوایید همشو یکجا به فرهنگنامه اضافه کنید.؟؟؟؟؟

و پیشنهاد دوم: جناب اله سار توی یه دوره ای تقریبا پیش از سال 87 یعنی دوره اول سایت آردا فعالیت های زیادی توی سایت داشتند که پست های قدیمی ایشون  یادگار این دوره هست.

جناب اله سار , بهتر نیست دوباره فعالیتتون رو در زمینه پست دادن رو دوباره برقرار کنید تا از دانش عمیق شما در زمینه تالکین بهره ببریم؟؟؟؟؟؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت جناب اله سار و تری دی مهدی عزیز.

آیا بهتر نیست که مقاله های ترجمه شده ای از دانشنامه آردا رو  که به دستتون رسیده رو به تدریج در فرهنگنامه قرار بدید.چون از زمانی که یادم میاد.کل مدخل های دانشنامه از 2200 تا بالاتر نرفته.بهتر نیست کم کم افزایش پیدا کنه.یا می خوایید همشو یکجا به فرهنگنامه اضافه کنید.؟؟؟؟؟

و پیشنهاد دوم: جناب اله سار توی یه دوره ای تقریبا پیش از سال 87 یعنی دوره اول سایت آردا فعالیت های زیادی توی سایت داشتند که پست های قدیمی ایشون  یادگار این دوره هست.

جناب اله سار , بهتر نیست دوباره فعالیتتون رو در زمینه پست دادن رو دوباره برقرار کنید تا از دانش عمیق شما در زمینه تالکین بهره ببریم؟؟؟؟؟؟

با تشکر

۱- ترجمه‌ها در دست ویرایش و همسان‌سازی هستند، ویرایش که تموم شد تو سایت بارگذاری می شند.

۲-ممنون از لطفتون، اما بنظر من وضع مباحث همینطور خیلی خوبه و خلائی از هیچ نظر احساس نمی‌شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

راستش سایت خیلییییی عالیه اما من دوس ندارم بخاطر یکسری عیب ها وجهش خراب بشه.مثلا

۱:دیزاین و نمای سایته عالیه اما معمولیه طبیعتا سایت باید عکس متحرک و رنگ و لعاب داشته باشه.مثلا سایتای خارجی خیلی تلگور ورقولن :دی اما سایت ما درکمال عالی بودن فقط در حد مطلوب و طبعا یک سایت خوب بود باید بیش از مطلوب باشه.

بعد از اون پیشنهاد میکنم یکسری امکانات رو بصورت مستقیم بزارین.مثلا ورود یا ثبت نام در سایت.خیلی پیچیدس هزار و یک گزینه باید بزنی تا برسی بهش.یا مثلا فرهنگنامه و معرفی سایت.من به هیچ عنوان جسارت نمیکنم بگم بده اخه خدایی خیلی خوبه منتها نه عالی دیزاینش اشاره میکنم مجددا مطلوبه.

به نظرم چت عمومی رو حذف کنید به دو دلیل:یک سایت یک جورایی میشه چت روم و از اهدافش منحرف میشه و دو ارزش زحمات میاد پایین و ارزش مقالات کم میشه تازه امکان فی***ینگ سایت هم هست حالا نمیگم غیر اخلاقی لکن بالاخره چت رومه و میدونید وزارت حساسیتش زیاد شده رو چت روما.

و در آخر در مورده معما در تاریکی هست نظرتون چیه خودتون پاسخ هارو بررسی کنید و از حالت اتوماتیک در بیاد چون ممکنه بالافرض اشکالات املایی یا مثلا اشاره غیر مستقیم بشه به جواب اما چون اتوماتیکه اشتباه میزنه.

البته این نقصان های جدی نیستن که بخواد لطمه بزنه و باید بگم همه چیه سایت عالیهاز مدیران خیلی خیلی عزیزش تا دایره المعارف گسترده.اگه یک کوچولو تند بود حرفام ببخشید عزیزان قصد بدی نداشتم.

ویرایش شده در توسط dain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

من پیشنهاد خوبی برای فرهنگنامه دارم.

به نظرمن در صفحاتی که توضیحات مربوط به یک شخص یا مکان است عکسی از ایشان را بالای تصویر بگذارید.

می توانیم از همین حالا گروه هایی تشکیل بدهیم و در ضمن سایت های خوبی مانند تالکین گیت اوی هم عکس های عالی ای دارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

من یه پیشنهادی دارم که ممکنه یه کمی کار سختی باشه...میگم چطوره یه اپلیکیشن اندرویدی از سایت بسازید؟؟مثل خیلی از سایت های دیگه...البته نمیدونم شدنیه یا نه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

راستش سایت خیلییییی عالیه اما من دوس ندارم بخاطر یکسری عیب ها وجهش خراب بشه.مثلا

۱:دیزاین و نمای سایته عالیه اما معمولیه طبیعتا سایت باید عکس متحرک و رنگ و لعاب داشته باشه.مثلا سایتای خارجی خیلی تلگور ورقولن :دی اما سایت ما درکمال عالی بودن فقط در حد مطلوب و طبعا یک سایت خوب بود باید بیش از مطلوب باشه.

بعد از اون پیشنهاد میکنم یکسری امکانات رو بصورت مستقیم بزارین.مثلا ورود یا ثبت نام در سایت.خیلی پیچیدس هزار و یک گزینه باید بزنی تا برسی بهش.یا مثلا فرهنگنامه و معرفی سایت.من به هیچ عنوان جسارت نمیکنم بگم بده اخه خدایی خیلی خوبه منتها نه عالی دیزاینش اشاره میکنم مجددا مطلوبه.

به نظرم چت عمومی رو حذف کنید به دو دلیل:یک سایت یک جورایی میشه چت روم و از اهدافش منحرف میشه و دو ارزش زحمات میاد پایین و ارزش مقالات کم میشه تازه امکان فی***ینگ سایت هم هست حالا نمیگم غیر اخلاقی لکن بالاخره چت رومه و میدونید وزارت حساسیتش زیاد شده رو چت روما.

و در آخر در مورده معما در تاریکی هست نظرتون چیه خودتون پاسخ هارو بررسی کنید و از حالت اتوماتیک در بیاد چون ممکنه بالافرض اشکالات املایی یا مثلا اشاره غیر مستقیم بشه به جواب اما چون اتوماتیکه اشتباه میزنه.

البته این نقصان های جدی نیستن که بخواد لطمه بزنه و باید بگم همه چیه سایت عالیهاز مدیران خیلی خیلی عزیزش تا دایره المعارف گسترده.اگه یک کوچولو تند بود حرفام ببخشید عزیزان قصد بدی نداشتم.

سلام دوست عزیز.

من خودم قبلا برای رنگ و لعاب دادن به سایت خیلی پا فشاری میکردم، پیشنهادهای خیلی زیادی هم دادم، اما باید توجه کنیم که در اون صورت سایت سنگین میشه و ممکنه خیلی ها که اینترنت قوی ندارن برای بارگذاری یک صفحه به مشکل بربخورن. اما اگه درحدی که سایت سنگین نشه و مشکلی برای بارگذاری صفحات پیش نیاد، میتونین خودتون دست بکار بشین و یه طرحی درست کنید تا اگه پسند شد اعمال بشه. (چون درحال حاضر طرح دیگه ای برای دیزاین و تم سایت و فروم به ذهن نمیرسه)

درمورد حذف نمایه ها (چت روم) من کاملاً مخالفم! چون اگه نمایه ها حذف بشن بحث های متفرقه و اسپم به تاپیک ها کشیده میشن؛ بعلاوه از نمایه ها میشه خیلی استفاده های مفیدی کرد. هرچند هستن افرادی که بیشتر به نمایه ها میرسن تا تاپیک ها، اما بازم حذف کردن نمایه ها درست نیست چون اونطوری تاپیک ها به حاشیه کشیده میشن. من فکر نکنم اوضاع اونقدر بحرانی بشه که سایت به چت روم تبدیل بشه! درمورد فی***ینگ هم، اگه بحثی پیش بیاد که برخلاف قوانین باشه و باعث بشه سایت فی*** بشه حتما اون نمایه حذف میشه. (من تجربشو زیاد داشتم :d)

معما در تاریکی هم که فعلا تعطیل شده! :( (چرا؟) ولی اگر هم دوباره فعال بشه، بررسی تک به تک جوابها خیلی وقت میخواد و یه نفرو میطلبه که حوصله زیادی داشته باشه :d

من خودم هم یه پیشنهادی داشتم. بنظرم بهتره که امکان ویرایش کردن پستها بدون محدودیت برگردونده بشه. اینطور که من برداشت کردم ویرایش کردن محدود شده تا  کاربری پستی که بحث هایی به دنبال داشته رو ویرایش نکنه و مشکلی پیش نیاد؛ اما برای اینکار یه بند توی قوانین داریم و بنظرم اگه کاربری چنین کاری کرد میشه بهش تذکر یا اخطار داد. بنظرم نیازی نبود که این امکان برای همه حذف بشه؛ یه جورایی مثل سوختن تر و خشک با هم می مونه! :d آخه امکان ویرایش پست ها ضروری بنظر میاد و الان خلأش حس میشه. مثلا شاید پستی که بحثی بدنبال نداشته غلط املایی داشته باشه یا ایراد نگارشی، یا مطلبی به اشتباه نوشته شده باشه و بعد از 24 ساعت دیده بشه و بخواد ویرایش بشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

سلام دوست عزیز.

من خودم قبلا برای رنگ و لعاب دادن به سایت خیلی پا فشاری میکردم، پیشنهادهای خیلی زیادی هم دادم، اما باید توجه کنیم که در اون صورت سایت سنگین میشه و ممکنه خیلی ها که اینترنت قوی ندارن برای بارگذاری یک صفحه به مشکل بربخورن. اما اگه درحدی که سایت سنگین نشه و مشکلی برای بارگذاری صفحات پیش نیاد، میتونین خودتون دست بکار بشین و یه طرحی درست کنید تا اگه پسند شد اعمال بشه. (چون درحال حاضر طرح دیگه ای برای دیزاین و تم سایت و فروم به ذهن نمیرسه)

درمورد حذف نمایه ها (چت روم) من کاملاً مخالفم! چون اگه نمایه ها حذف بشن بحث های متفرقه و اسپم به تاپیک ها کشیده میشن؛ بعلاوه از نمایه ها میشه خیلی استفاده های مفیدی کرد. هرچند هستن افرادی که بیشتر به نمایه ها میرسن تا تاپیک ها، اما بازم حذف کردن نمایه ها درست نیست چون اونطوری تاپیک ها به حاشیه کشیده میشن. من فکر نکنم اوضاع اونقدر بحرانی بشه که سایت به چت روم تبدیل بشه! درمورد فی***ینگ هم، اگه بحثی پیش بیاد که برخلاف قوانین باشه و باعث بشه سایت فی*** بشه حتما اون نمایه حذف میشه. (من تجربشو زیاد داشتم :D)

معما در تاریکی هم که فعلا تعطیل شده! :( (چرا؟) ولی اگر هم دوباره فعال بشه، بررسی تک به تک جوابها خیلی وقت میخواد و یه نفرو میطلبه که حوصله زیادی داشته باشه :D

من خودم هم یه پیشنهادی داشتم. بنظرم بهتره که امکان ویرایش کردن پستها بدون محدودیت برگردونده بشه. اینطور که من برداشت کردم ویرایش کردن محدود شده تا  کاربری پستی که بحث هایی به دنبال داشته رو ویرایش نکنه و مشکلی پیش نیاد؛ اما برای اینکار یه بند توی قوانین داریم و بنظرم اگه کاربری چنین کاری کرد میشه بهش تذکر یا اخطار داد. بنظرم نیازی نبود که این امکان برای همه حذف بشه؛ یه جورایی مثل سوختن تر و خشک با هم می مونه! :D آخه امکان ویرایش پست ها ضروری بنظر میاد و الان خلأش حس میشه. مثلا شاید پستی که بحثی بدنبال نداشته غلط املایی داشته باشه یا ایراد نگارشی، یا مطلبی به اشتباه نوشته شده باشه و بعد از 24 ساعت دیده بشه و بخواد ویرایش بشه...

دوست عزیزم گندالف جان.طبعا فکرایی دارم و در حال مشورت با بعضی از دوستانم هستم.انشاالله بزودی به ادمین های عزیز اراعه میکنم و برای حل مشکلات سرعت میتوان سرور قویتر و یا چندین سرور درست کرد.

یه پیشنهادم اینه که چندین سرور بسازن.ینی سایتی با چند سرور البته جمعیت سایت در حال حاضر زیاد نیست پس مشکلی پیش نمیاد.در رابطه با چت روم.من خودم برای تالکین میام نه سایت حالا نظر با مافوقه.

در رابطه با نظرتون موافقم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

دوستان میشه این تصویر مربوط به معما در تاریکی رو عوض کنید؟

خیلی ها رو دیدم تا وارد آردا شدن و این تصویر رو  دیدن اینجوری شدن ( :| )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

من خودم هم یه پیشنهادی داشتم. بنظرم بهتره که امکان ویرایش کردن پستها بدون محدودیت برگردونده بشه. اینطور که من برداشت کردم ویرایش کردن محدود شده تا  کاربری پستی که بحث هایی به دنبال داشته رو ویرایش نکنه و مشکلی پیش نیاد؛ اما برای اینکار یه بند توی قوانین داریم و بنظرم اگه کاربری چنین کاری کرد میشه بهش تذکر یا اخطار داد. بنظرم نیازی نبود که این امکان برای همه حذف بشه؛ یه جورایی مثل سوختن تر و خشک با هم می مونه! :D آخه امکان ویرایش پست ها ضروری بنظر میاد و الان خلأش حس میشه. مثلا شاید پستی که بحثی بدنبال نداشته غلط املایی داشته باشه یا ایراد نگارشی، یا مطلبی به اشتباه نوشته شده باشه و بعد از 24 ساعت دیده بشه و بخواد ویرایش بشه...

چرا ویرایش بعد از ۲۴ ساعت ضروریه؟ اگر ایرادتون مربوط به غلطهای املایی هست، می تونید بعد از اون مدت پست رو گزارش بدید، دوستان تصحیح می کنند، اگر هم حس می کنید محتوا ایراد داشته، پست جدید بزنید و توضیح بدید که مطلب اشتباه بوده و درستش چیه. این روال درست ماجراست. من یکبار توضیح دادم، مناسب نیست که شما پستی بزنید، دیگران هم روی پست شما چیزی بنویسند، بعد از مدتی نظرتون عوض بشه یا فکر کنید اشتباه پیش اومده و بیاید بجای توضیح همین موضوع،  پست اولیه رو ویرایش کنید.

دوستان میشه این تصویر مربوط به معما در تاریکی رو عوض کنید؟

خیلی ها رو دیدم تا وارد آردا شدن و این تصویر رو  دیدن اینجوری شدن ( :| )

با چی عوضش کنیم؟ پیشنهادتون توی این پست دقیقا چیه؟ کلا اگر فکر می کنید این تصویر، یا هرجای دیگه‌ی سایت، چیزی نا مناسبه، لطفا چیزی که فکر می کنید مناسبه و جایگزین خوبی هست رو بگذارید همینجا، اگر از نظر دوستان مناسب بود، اعمالش کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

باید از جناب اله سار تشکر کنیم که تمامی پیشنهادات را با آغوش باز می پذیرند مخصوصا این آخری را که گفتند تصاویر را بگویید تا عوض کنیم اما باید بگویم مبحث اصلی (که بار ها این تاپیک هم گفته ام ) تصویر معما در تاریکی مطرح نیست مبحث اصلی خود مسابقه است. چرا تعطیل شده و دیگر مسابقه نداریم اگر فردی که سوال ها را طرح می کرده دیگر نمی کند چرا مسئولیت را به کس دیگری نداده اید؟ بار ها هم این را نوشته ام ولی کسی جواب گو نیست.

انتقادی دیگری هم داشتم. در سایت اصلی نوشته به برندگان 10 امتیاز به افراد برگزیده 7 امتیاز و به افراد شرکت کننده 3 امتیاز در سیستم امتیاز دهی فروم می دهید اگر منظور امتیازات گوهر آرکن است که دچار مشکل می شویم. چون ممکن است فردی هم اکنون 10 امتیاز داشته باشد و جزو افراد برتر شود و فردی هم 5 امتیاز داشته باشد و برنده شود و آن وقت که نمی شود هم زمان دو شاه زیر کوه داشته باشیم از قدیم گفته اند دو پادشاه در یک اقلیم نگنجد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

انتقادی دیگری هم داشتم. در سایت اصلی نوشته به برندگان 10 امتیاز به افراد برگزیده 7 امتیاز و به افراد شرکت کننده 3 امتیاز در سیستم امتیاز دهی فروم می دهید اگر منظور امتیازات گوهر آرکن است که دچار مشکل می شویم. چون ممکن است فردی هم اکنون 10 امتیاز داشته باشد و جزو افراد برتر شود و فردی هم 5 امتیاز داشته باشد و برنده شود و آن وقت که نمی شود هم زمان دو شاه زیر کوه داشته باشیم از قدیم گفته اند دو پادشاه در یک اقلیم نگنجد.

انتقاد؟ انتقاد وقتی پیش میاد که از همه ی جوانب یه قضیه اطلاع داشته باشید و مثلا قسمتی از قضیه با تفکر شما همخون نباشه که بخواید دست به انتقاد بزنید، وقتی اطلاعاتی در اختیار ندارید نمیشه انتقادی وارد کنید به قضیه که، در این حالت سوال مطرح میشه برای رفع ابهام نه انتقاد... به هرحال جدای از اینکه امتیاز فعالیت در فروم که به جایزه گوهر آرکن ختم میشه بیشتر جنبه ی تفریحی و هیجانی داره (علت دست به دست شدن گوهر هم همینه)، قبل از اعلام برگزاری رویداد هنری در مورد تمامی مطالب مطرح شده در صفحه ی رویداد در تیم مدیریت بحث و گفتگوهای مفصلی صورت گرفته و تمامی جوانب در نظر گرفته شده؛ برای موردی هم که در بالا ذکر کردید تصمیمی گرفته شده بوده که بهتره بعد از اعلام نتایج باهاش سوپرایز بشید تا از الان بدونید و مزه اش از دست بره ;) شاه زیر کوه بودن بدون استرس و سختی ها و ماجراهای خاص خودش نیست :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

با عرض اجازت

باید از جناب اله سار تشکر کنیم که تمامی پیشنهادات را با آغوش باز می پذیرند مخصوصا این آخری را که گفتند تصاویر را بگویید تا عوض کنیم اما باید بگویم مبحث اصلی (که بار ها این تاپیک هم گفته ام ) تصویر معما در تاریکی مطرح نیست مبحث اصلی خود مسابقه است. چرا تعطیل شده و دیگر مسابقه نداریم اگر فردی که سوال ها را طرح می کرده دیگر نمی کند چرا مسئولیت را به کس دیگری نداده اید؟ بار ها هم این را نوشته ام ولی کسی جواب گو نیست.

مرسی از الوه‌ی عزیز که در مورد بخش دوم پستتون توضیح کافی رو داد، اما در مورد بخش اول و اینکه چرا کسی جوابگو نیست، موضوع اینه که من پست اولیتون در این مورد رو هم دیده بودم، اما لحن پست اونقدر بد و طلبکارانه بود که به سایر دوستان هم توصیه کردم ندیده بگیرنش:

با عرض اجازت

من متعجبم که چرا مدت های مدیدی است که مسابقه معما در تاریکی تعطیل شده کسی ککش هم نمی گزد.

اگر می خواهد برای همیشه حذف شود از صفحه اول برش دارید و اگر می خواهد ادامه پیدا کند تاپیکی با عنوان از سرگیری مسابقه معما در تاریکی باز کنید و بگویید هر کس می خواهد جزو مدیریت و تنظیم سوالات آن شود بیاید و اعلام کند و هر کسی هم کار کرد در بخش گوهر آرکن سه امتیاز به او بدهید و پاسخ مسابقه را در صفحه ای از آرداکوئنتا بگذارید.

اینکه چرا کسی «ککش نمی گزد» و «کسی جوابگو نیست» و «چرا مسئولیت را به کس دیگری نداده اید» و امثال این نه پیشنهاده نه انتقاد! و مهمتر اینکه روش مودبانه و مناسبی برای مطرح کردن یک پیشنهاد هم نیست!

من به دوستان سپرده بودم خصوصی بهتون در این مورد تذکر بدند که اینطوری نوشتن راه خوبی برای گرفتن جواب نیست، اما بنظر می رسه هنوز هم درب شما روی همون پاشنه‌ی قدیمش می چرخه!

بهرحال توصیه‌ی من اینه که کلا در مورد توقع و تصویری که از کلیت ماجرا و سایت، وظایف ما، محدوده‌های جوابگویی ما و چیزهایی از این دست دارید تجدید نظر کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

مرسی از الوه‌ی عزیز که در مورد بخش دوم پستتون توضیح کافی رو داد، اما در مورد بخش اول و اینکه چرا کسی جوابگو نیست، موضوع اینه که من پست اولیتون در این مورد رو هم دیده بودم، اما لحن پست اونقدر بد و طلبکارانه بود که به سایر دوستان هم توصیه کردم ندیده بگیرنش:

اینکه چرا کسی «ککش نمی گزد» و «کسی جوابگو نیست» و «چرا مسئولیت را به کس دیگری نداده اید» و امثال این نه پیشنهاده نه انتقاد! و مهمتر اینکه روش مودبانه و مناسبی برای مطرح کردن یک پیشنهاد هم نیست!

من به دوستان سپرده بودم خصوصی بهتون در این مورد تذکر بدند که اینطوری نوشتن راه خوبی برای گرفتن جواب نیست، اما بنظر می رسه هنوز هم درب شما روی همون پاشنه‌ی قدیمش می چرخه!

بهرحال توصیه‌ی من اینه که کلا در مورد توقع و تصویری که از کلیت ماجرا و سایت، وظایف ما، محدوده‌های جوابگویی ما و چیزهایی از این دست دارید تجدید نظر کنید!

دوست عزیز اله سار باعث ناراحتی نشه ولی این دوستان اصلا قصد توهین  یا بد صحبت کردن ندارند  فقط و فقط دارن پیشنهاد میدن که فلان جا عکسش عوض شه ولی دستوری به شما نمیدن در ضمن بخش اسمی از این تاپیک پیشنهاد ها هستش .

بگذریم ، اقا خواهشا این ایا میدانید های صفحه اصلی اردا رو یکم بروز کنید شما راحت میتونید از تاپیک ایا میدانستید استفاده بکنید

ویرایش شده در توسط شاه تراندویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

به جناب اله سار می گویم که اگر بنده انتقادی کردم به این دلیل بود که نگران و به فکر آردا و پیشرفت آن هستم و نمی توانم ببینم مسابقه ای به این خوبی مدت هاست که تعطیل شده و کسی یادی از آن نمی کند.

این هم که از لحنی تندتر استفاده کردم به این دلیل بود که چند بار در باره ی این موضوع حرف زده بودم اما کسی جوابم را نداده بود و گرنه من همان طوری که می دانید اصلا و ابدا اهل استفاده از لحن نامناسب برای پست ها نیستم و حتی یک اخطار هم ندارم و قصدم توهین به ادمین ها نبوده.

آخر دوستان جواب نمی دهند و شما هم در این پست اخیر خود بازهم جواب ندادید.

من می گویم اگر کمکی از دست ما بر می آید تا این بخش دوباره راه اندازی شود ما پایه ایم.:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

دوست عزیز اله سار باعث ناراحتی نشه ولی این دوستان اصلا قصد توهین  یا بد صحبت کردن ندارند  فقط و فقط دارن پیشنهاد میدن که فلان جا عکسش عوض شه ولی دستوری به شما نمیدن در ضمن بخش اسمی از این تاپیک پیشنهاد ها هستش .

بگذریم ، اقا خواهشا این ایا میدانید های صفحه اصلی اردا رو یکم بروز کنید شما راحت میتونید از تاپیک ایا میدانستید استفاده بکنید

محتوای اون بخش آیا می دانید که توی صفحه‌ی اول سایت، از همین تاپیک برداشته شده که بصورت رندوم با هربار رفرش یکی شون نمایش داده میشه. لیست کاملشون رو می تونید اینجا ببینید:

https://arda.ir/did-you-know/

اگر دوست داشتید، شما یا هر کس دیگه، این صفحه رو با تاپیکی که لینک کردید مقایسه‌ کنید، اگر چیز جدید و مناسبی اضافه بر اون بود، توی یک فایل word برای من بفرستید تا به صفحه‌ی اول اضافه کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

سلام

آردا بعد از نزدیک دو هفته!

ممنون از تلاش همگی دوستان که قالبی تازه و فضایی تازه رو فراهم کردند که انصافا دلپذیره

فقط در مورد رنگ پس زمینه راه نداره کمی روشن تر و بالطبع فانتزی تر شه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام

آردا بعد از نزدیک دو هفته!

ممنون از تلاش همگی دوستان که قالبی تازه و فضایی تازه رو فراهم کردند که انصافا دلپذیره

فقط در مورد رنگ پس زمینه راه نداره کمی روشن تر و بالطبع فانتزی تر شه؟

ممنون

پس زمینه همون پس زمینه سایت هست تا با هم هماهنگ باشن. دو تم روشن دیگه هم داریم که اگه خواستید میتونید استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

آقا چرا دیگه نمایه هارو نمیشه قفل کرد؟

اگه ممکنه این قابلیت رو برگردونید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت و تسلیت به جهت رسیدن ماه محرم

آردا هر چند با این تحولات اخیر خیلی خوب شده اما باز هم می توان پیشنهاداتی داد که بهتر شود.

به نظر من اینکه تمام ارسال های کاربران را بگذاریم روی هم و به عنوان فعالیت آن کاربر حساب کنیم و ندانیم که وی چند پست زده کار درستی نیست، چون معلوم نمی شود که این کاربر اصلا در انجمن ها کاری می کند یا فقط در بخش نمایه اه فعال است. 

مساله بعدی این که خیلی خوب است حالا در سمت چپ سایت برترین مشارکت کنندگان را داریم اما مشکل این است که ملاک سنجش آن به پست های کاربران نیست بلکه به تعداد لایک های وی است!!! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

درود

خسته نباشید همگی

یه پیشنهادکه میدونم قبول نمی کنید ولی خب میگم  شاید فرجی شد

بهتر نبود حالا که کل تالار رو اب وجارو کردین و به روز ش  کردین  این امتیازهای هشدار همه رو هم  صفر می کردین  تا به نوعی با این تغییر و تحولات  همه از نو شروع کنن و نگران این نباشن که به زودی مسدود میشن؟

کلا به  جمیع افراد  صاحب هشدار یه فرصت دوباره جهت امتیاز گرفتن  و امیدوار بودن به اینده  میدادین  خیلی خوب میشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...