رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

مونت آو سائرون

من نمی دونم روابطتون با دانشنامه ی والیمار چه جوریه؟! اما جاش توی لیست همکاران آردا یک نموری همچین خالی می زنه... اگر باهم صحبتی راجب همکاری نکردین، سریع تر اقدام کنید...

واقعا حیفه دو تا پایگاه درجه یک که از لحاظ مضمون کاسه کوزه ی همن، توی این دنیای مجازی دست همو ول کنن هر کی سیه خودش! ( بی نهایت احساسی و مضخرف)

درست نیست دیگه!...

واقعا چشمم که به این همه پیشنهادات اجرا شده توی این تاپیک می خوره، عن غریبه که اشکم دربیاد! بس که خوشحال میشم. دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من نمی دونم روابطتون با دانشنامه ی والیمار چه جوریه؟! اما جاش توی لیست همکاران آردا یک نموری همچین خالی می زنه... اگر باهم صحبتی راجب همکاری نکردین، سریع تر اقدام کنید...

واقعا حیفه دو تا پایگاه درجه یک که از لحاظ مضمون کاسه کوزه ی همن، توی این دنیای مجازی دست همو ول کنن هر کی سیه خودش! ( بی نهایت احساسی و مضخرف)

درست نیست دیگه!...

واقعا چشمم که به این همه پیشنهادات اجرا شده توی این تاپیک می خوره، عن غریبه که اشکم دربیاد! بس که خوشحال میشم. دی

تو جلسه ای که چند ماه پیش داشتیم باهاشون صحبت شد. قرار شد اگه والیمار خواست کارش رو ادامه بده بیاد و با ما ادغام بشه(به جای اینکه خودش فروم جدید بزنه) اما فعلا که فعالیت خاصی نکردن.

تولکاس بیشتر در جریانه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

برای رفتن از صفحه 1 به 50 در يه تاپيک صدصفحه ای بايد چيكار كرد؟ غير از اينكه سه تا سه تا صفحه رو به جلو برد كه خيلی وقت گيره!

و به نظرم با وجود يه باكس كوچيک محل تايپ در كنار شماره صفحات برای به پرش به صفحه مورد نظر، خيلی كار آسون تر ميشه.

همينطور پست های 641 و 644 انتظار چشم مديران رو ميكشن‌! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

برای رفتن از صفحه 1 به 50 در يه تاپيک صدصفحه ای بايد چيكار كرد؟ غير از اينكه سه تا سه تا صفحه رو به جلو برد كه خيلی وقت گيره!

و به نظرم با وجود يه باكس كوچيک محل تايپ در كنار شماره صفحات برای به پرش به صفحه مورد نظر، خيلی كار آسون تر ميشه.

همينطور پست های 641 و 644 انتظار چشم مديران رو ميكشن‌! :دی

این دکمه هست. روی "صفحه" در کنار دکمه های قبلی و بعدی کلیک کنی یه کادر باز میشه تا شماره صفحه مورد نظر رو وارد کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

چرا روز شمار دوم فعال نميشه؟

روز شمار براي اكران هابيت : برهوت اسماگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چرا روز شمار دوم فعال نميشه؟

روز شمار براي اكران هابيت : برهوت اسماگ

فعلا زوده. هنوز خیلیها فیلم اول رو ندیدن. روزشمار فیلم دوم رو چندماه دیگه میذاریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

پیشنهادی داشتم:

برای کاربرانی که تازه ثبت نام میکنن و عضو میشن،موقع ثبت نام بهشون هشدار داده بشه که اسم کاربریشون قابل تغییر نیست یا فقط یک بار میشه که تغییرش داد و این موضوع در تاپیک اطلاعات اولیه برای تازه واردین یا تاپیک مرتبط دیگه ای هم مطرح بشه.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پیشنهادی داشتم:

برای کاربرانی که تازه ثبت نام میکنن و عضو میشن،موقع ثبت نام بهشون هشدار داده بشه که اسم کاربریشون قابل تغییر نیست یا فقط یک بار میشه که تغییرش داد و این موضوع در تاپیک اطلاعات اولیه برای تازه واردین یا تاپیک مرتبط دیگه ای هم مطرح بشه.

ممنون

مگه بقیه سایتها اجازه تغییر نام کاربری رو میدن که افراد فکر کنن اینجا هم میتونن تغییرش بدن؟

به هر حال یه جمله به آخر بند 6 قوانین اضافه کردم تا موقع ثبت نام بخونن.

تاپیک اطلاعات اولیه فایده ای نداره چون همه اونو بعد از ثبت نام میخونن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

یه پیشنهاد داشتم این که خیلی خوبه اگه یه بازنگری در اسم تاپیک ها بشه و اسم تاپیک ها از نظرهای مختلف نگارشی و املایی ویرایش فنی و تخصصی بشه. بنظرم با اینکار فروم منظم تر و بهتر از قبل خواهد شد و فکر میکنم برای کاربران نیز خوشایند تر خواهد بود. من اسم تاپیک خاصی رو ذکر نمیکنم اما فکر میکنم اگه به عنوان مثال یه نگاهی به اینجا بندازین چند تا از این اشتباه ها رو خواهید دید. با سپاس.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

؟

امکانش هست از مقدار حجم آپلودی ـمون که در پیغام خصوصی استفاده کردیم مطلع بشیم؟ {الان کل حجم آپلودی تو فروم مشخص ـه}

چون حجم مکالمات زیاده، منم نمیتونم تک تک ـشون رو چک کنم تا اقدام به حذف فایل های آپلود شده بکنم. و هم نمیخوام پیغام ها رو پاک کنم.

ویرایش شده در توسط baggins

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

دیدم 12 ساعته که کسی جواب نداده، گفتم از اندک چیزی که میدونم بگم شاید کمکی کرد. برای اینکار میتونی به قسمت مدیریت پیوست بری. اونجا جلوی هر فایل پیوستی نوشته که کجا قرار داره. اون وقت میتونی اونایی که جلوشون نوشته "پیغام خصوصی‏"‏ رو حذف کنی یا حجم هاشون رو جمع بزنی. فکر نکنم غیر از این راه دیگه ای وجود داشته باشه.:‏)‏

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

اگه ميشه اين سيستم امتياز دهي رو اصلاح كنيد.

يه جوري باشه كه وقتي مثبت ميديم ، بتونيم مثبت رو پس بگيريم و همينطور بر عكس ، وقتي منفي ميديم ، بتونيم منفي رو به مثبت تبديل كنيم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

همچین قابلیتی در سیستم پیش بینی نشده و کاری از دست ما ساخته نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

من يه سؤال داشتم

چطوري ميشه دو تا پست پشت سر هم ولي جدا از هم زد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چرا میخواید پستهای پشت سر هم بزنید؟

مخصوصا این قابلیت رو فعال کردیم که از پستهای متوالی جلوگیری بشه. زدن پستهای متوالی خلاف قوانین فروم هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

با سلام !!

خوب راستش می خواستم بگم که یا بهتر بگم بحث کنیم سر این موضوع که یه قسمت برای سایت درست کنیم که توش مقالات انگلیسی باشه و احتیاجی به ترجمه شون نباشه !!

البته دوستانی که دست به ترجمه هستند می تونند از ارشیو مقالات انگلیسی مقالاتی رو انتخاب کنند و بعد اون رو ترجمه کنند !

این جوری به نظرم خیلی بهتر می شه چون دوستان مقالاتی انگلیسی رو دارند و نمی تونند ترجمه کننده با این کار مقاله رو به سایت می دن و اعضای مترجم هم اگه خواستند که حتما می خوام اون رو ترجمه می کنند :دی

نظرتون چیه ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

من يه پيشنهاد دارم.

واسه سايت و همچنين فروم ، آمار بازديد بذاريد. تعداد نفرات آنلاين كه توي فروم نشون داده ميشه ، حالا اگه تعداد بازديد روزانه ، هفتگي و ماهانه هم نشون داده بشه خيلي خوب ميشه.

فروم دوتا مشكل خيلي كوچيك هم داره كه بد نيست برطرف بشه.

يكي اين كه وقتي توي نظر سنجي راي ميديم و بعدش نظرمون رو كه حذف ميكنيم ، پيغام ميده : "نظر شما حذف شذ" يعني "شد" رو مي نويسه" شذ"

دوميش هم اين كه قسمت مربوط به تغيير آواتار مشكل داره ، اگه ميشه اين مشكل رو برطرف كنيد.

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

ای بابا، به اينا جواب بديد ديگه، منتظرن :دی بعد كه من جواب ميدم، ميگيد مگه تو مديری؟ :دی

1. كجا می نويسه "شذ"؟ ولی من "شد" می بينم! شايد هم تازه درستش كردن؛ ولی درست شده.

2. آواتاری كه ميخوای انتخاب كنی، مشكل داره. بايد مشخصاتی كه نوشته رو رعايت كنی. برو از قسمت edit ، گزينه resize رو انتخاب كن و سايزش رو كم كن.

ببخشيد؛ نتونستم جلوی خودم رو بگيرم :دی

آخه بنده خدا منتظر بود :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

ای بابا، به اينا جواب بديد ديگه، منتظرن :دی بعد كه من جواب ميدم، ميگيد مگه تو مديری؟ :دی

1. كجا می نويسه "شذ"؟ ولی من "شد" می بينم! شايد هم تازه درستش كردن؛ ولی درست شده.

2. آواتاری كه ميخوای انتخاب كنی، مشكل داره. بايد مشخصاتی كه نوشته رو رعايت كنی. برو از قسمت edit ، گزينه resize رو انتخاب كن و سايزش رو كم كن.

ببخشيد؛ نتونستم جلوی خودم رو بگيرم :دی

آخه بنده خدا منتظر بود :دی

گندالف جان ممنون از پاسخت.

اون مورد اول رو چك كردم ، مشكل برطرف شده بود. قبلا مي نوشت "شذ" ، ولي حالا مثل اين كه اصلاحش كردند.

در مورد دوم هم منظورم رو درست متوجه نشدي.

منظور من از مشكل ، مربوط به عكس زير هستش.

post-1961-0-01767000-1359128107_thumb.jp

اون دكمه‌ي مربوط به Browse درست نشون داده نميشه. البته شايد هم واسه من اينجوريه.

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اون غلط املایی رو همون روز درست کردم

این مورد دوم هم از مرورگر شما ناشی میشه. برای من درست نشون میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

سه پیشنهاد:

1. بهتره در قسمت سخن روز سخنانی از کتاب هابیت هم متناسب با شخصیت هایی که در دسترس هست انتخاب بشه.
  2. در قسمت تقویم تاریخ تولد بازیگر های هابیت و وقایع مربوط به سفر گروه هم اضافه بشه.
  3. در اطلس سرزمین میانه مسیر گروه تورین از شایر تا تنها کوه قرار بگیره.

باتشکر

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

یه چیزی در این مورد بگم، قرار نیست که جوابگوهای این تاپیک فقط مدیران باشند، یعنی اگر فکر می کنید می تونید مشکل دوستان رو حل کنید (مثل همین پست شما)، صبر نکنید و اینکارو بکنید.

ما هم پیشاپیش ممنونیم.

سه پیشنهاد:

1. بهتره در قسمت سخن روز سخنانی از کتاب هابیت هم متناسب با شخصیت هایی که در دسترس هست انتخاب بشه.
  2. در قسمت تقویم تاریخ تولد بازیگر های هابیت و وقایع مربوط به سفر گروه هم اضافه بشه.
  3. در اطلس سرزمین میانه مسیر گروه تورین از شایر تا تنها کوه قرار بگیره.

باتشکر

1-سخنان رو انتخاب کنید (شما، یا کلا هرکدوم از دوستان که فکر می کنه در این مورد ایده ای داره)، توی یک فایل ورد برای مهدی عزیز بفرستید تا ایشون هم نظر بدند، بعد من به اون قسمت اضافه ش می کنم.

2-در مورد وقایع مربوطه هم همینطور، جداشون کنید، با تاریخ میلادی مطابقت بدید و بر همون اساس تنظیمش کنید (یعنی هر واقعه درچه روزی از تقویم میلادیه) و برای من بفرستید. اما در مود تاریخ تولد بازیگرهای هابیت، اون می مونه برای بعد از تمام شدن سه گانه.

3- مهدی عزیز این پیشنهاد رو چند روز پیش مطرح کرد، اما دراین مورد کمی مشکلات تکنیکی هست. من دارم روش کار می کنم، ببینم چطور میشه.

مرسی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

آقا راستی قضیه این جشنواره وب ایران چیه ؟ چون به نظرم آردا ظرفیت رفتن به بخش فرهنگی یا ... رو داره .

2-در مورد وقایع مربوطه هم همینطور، جداشون کنید، با تاریخ میلادی مطابقت بدید و بر همون اساس تنظیمش کنید (یعنی هر واقعه درچه روزی از تقویم میلادیه) و برای من بفرستید. اما در مود تاریخ تولد بازیگرهای هابیت، اون می مونه برای بعد از تمام شدن سه گانه.

اله سار جان بهتر نیست این تقویم فقط مخصوص وقایع آردا باشه و مسائل مربوط به فیلم توی این تاپیک بحث بشه ؟ :

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1227&st=0

پ.ن : جدا از این بحث ، اصلا روزای تقویم بر اساس چه منبعیه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

آقا راستی قضیه این جشنواره وب ایران چیه ؟ چون به نظرم آردا ظرفیت رفتن به بخش فرهنگی یا ... رو داره .

اله سار جان بهتر نیست این تقویم فقط مخصوص وقایع آردا باشه و مسائل مربوط به فیلم توی این تاپیک بحث بشه ؟ :

https://arda.ir/forum...topic=1227&st=0

پ.ن : جدا از این بحث ، اصلا روزای تقویم بر اساس چه منبعیه ؟!

در مورد جشنواره، معذوریت هایی وجود داره که من (ما) فعلا تمایلی به شرکت ندارم (یم)، اما مرسی بابت پیشنهاد.

در مورد تقویم، در نسخه های ابتدایی آردا (سال 83-84 مثلا) برای تولد بازیگرها یا برای اتفاقات سرزمین میانه، پستهایی توی بخش خبر زده می شد، که برای پرهیز از اون پستها این تقویم رو طراحی کردم.

اضافه شدن تولد بازیگرها هم از نظر من مشکلی ندارند، اما در کل اگر دوستان مخالف شکل فعلیش باشند می تونم سر فرصت اونها رو حذف کنم.

قبلا در مورد اون تقویم کمی توضیح داده بودم، اما بطور خلاصه مناسبتهای مهم 3 کتاب رو بر پایه ی تلفیقی از تقویم شایر (هابیتی) و تقویم امیلادریس تنظیم کردم که نتیجه اینی هست که می بینید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

يه پيشنهاد هم من داشتم: نميشه برای آرشيو دانلود (مثل پادكست) يه نوار پخش آنلاين برای فايل های صوتی اش گذاشت تا قبل دانلود بدنيم چی رو می خواييم دانلود كنيم؟

اينو من خيلی وقت پيش مطرح كرده بودم، ولی اون موقع امكانش نبود. حالا كه با ساختن پادكست امكان ساخت نوار پخش آنلاين وجود داره، برای فايل های صوتی آرشيو دانلود هم ميتونه وجود داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...