رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

LObeLia

انقدر دلم میخواد یه تئاتر آردایی راه بندازیم. البته مجازی نه! واقعی. یعنی میشه؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

انقدر دلم میخواد یه تئاتر آردایی راه بندازیم. البته مجازی نه! واقعی. یعنی میشه؟؟؟؟

ایده بلند پروازانه ایه که همون حد که جذابه مشکل هم هست پیدا کردن یه عده از دوستان که علاقه و استعداد بازیگری و کارگردانی داشته باشند و پیدا کردن وقتی که همه این دوستان بتونن برای تمرین و اجرا یه جا جمع شن و در کنار این ها هزینه دکور و اجاره سالن و درد سر مجوز تقریبا اینو به یه آرزوی دست نیافتنی تبدیل می کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

پر و پا قرص ترین طرفدارها موقع عمل که میشه میکشن کنار. ساده ترین پروژه ای که میشد با بچه های آردا شروع کنیم من مدت ها پیش طرحش رو دادم و با توجه به نیروی کار و استعداد های خوبی که هست انتظار نسبتا بالایی ازش داشتم اما الان با ناامیدی ازش یاد میکنم و اون پروژه فارسی سازی یا نمایشنامه صوتی سیلماریلیون بود.

بنابراین گرچه به قول حمید آرزوی دوری است و البته رویای شیرینی هم هست اما بسیار بسیار مشکل هست دستیابی به اون. و اولین و مهم ترین مشکل همواره نیروی کار بوده و هست.

گرچه این پست رو میشه انتقادی دونست از کاربرانی که تا نیازی به کمکشون پیدا میشه کاری براشون پیش میاد و کنار میکشن اما خطابی هم هست به عزیزان دلسوزی چون شیرین خانم که زیاد امید و سرمایه در این قسمت خرج نکن. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

باور كن من زمان پروژه يا اصلا نبودم يا در غيبت به سر ميبردم! من كه عاشق كاراي هنري ام، اثبات برادريم هم اينكه دارم سيلماريليون رو به تنهايي به نظم در مي آرم، يا تاريخ سرزمين ميانه رو يكه و تنها و مستقل از تيم ترجمه ترجمه ميكنم! بعد از امتحانات هم انشاالله بخش بخش روي سايت ميذارم با متن انگليسي اصلاح شده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اگه میشه لینک مسابقات رو زیر نفیر شاخ گوندور اضافه کنید. اینطوری هی باید بریم تو سایت و برگردیم تا آزمون بدیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یکی از دلایلی که معماها رو توی فروم نذاشتیم و بردیم توی سایت این بود که به هوای اون هم که شده یه سر به سایت بزنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

یکی از دلایلی که معماها رو توی فروم نذاشتیم و بردیم توی سایت این بود که به هوای اون هم که شده یه سر به سایت بزنید.

يعني آمار بازديد اينقدر پايين اومده؟ من كه همش به سايت سر ميزنم.

راستي دو تا مطلب :

1-نرم افزاري مثل همون "تپه تاك"(!) براي جاوا نيست؟ آخه گوشي من جاوا هستش اونطوري مجبور ميشم هي سيمكارتم رو بذارم تو گوشي بابام!

2- چرا فيدهاي RSS با RSS خوان موبايل كامل دريافت نميشه؟ نه با گوشي من، نه با گوشي هيچيك از دوستان!

با تهيت وافره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بحث آمار بازدید نیست. جو حاکم بر سایت جوریه که اعضا بیشتر ترجیح میدن توی فروم حرفشون رو بزنن. فرضا یه خبر رو سایت میره اما همه صحبتهای مروبط به اون خبر توی فروم انجام میشه نه توی کامنتهای اون خبر!

1- نه Tapatalk فقط برای iOS و آندرویید هست.

2- فیدهای خروجی سایت به صورت کامل هست. این نرم افزار RSSخوان هست که تصمیم میگیره اونها رو کامل دریافت کنه یا فقط خلاصه رو بگیره. معمولا نرم افزارهای موبایل برای جلوگیری از افزایش هزینه دیتا اینها رو به صورت خلاصه میگیرن. بعضیهاشون توی تنظیمات این امکان رو میدن که کاربر انتخاب کنه کامل باشه یا نه. به هر حال ایراد از طرف سایت نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

نظرتون چیه نفر دوم و سوم مسابقه هم بالاخره یه چیزی نصیبشون بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

نظرتون چیه نفر دوم و سوم مسابقه هم بالاخره یه چیزی نصیبشون بشه؟

نفرات دوم و سوم معمولا تعدادشون خیلی زیاده اگر بخوایم به همه جایزه بدیم فلسفه جوایز لوث می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

نفرات دوم و سوم معمولا تعدادشون خیلی زیاده اگر بخوایم به همه جایزه بدیم فلسفه جوایز لوث می شه

به نظرمن كاربر shirin كاملا نظرقشنگيو مطرح كردن

جوايزم اصلا لوث نميشن اگه هم نگران لوث شدن جوايز هستيد ميتونيد مثلا به نفردوم و سوم :تاج يا گردن بند بديد اينجوري خيلي جذاب تر هم هستش

اصلا سطح مسابقه بالا ميره

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

اولا من با نظر خانم شيرين مخالفم . همينطور با مورگومير. همينطوري هم دو نفر دو نفر جوايز نفر اول رو ميبرند، با انتخاب نفر دوم و سوم كه نشان جوايز پايين آواتار نصف اعضاي فعال به طرز خنده آوري وجود خواهد داشت ، بعد هركي بياد توي فروم ميگه اينا مثل هابيت ها هي به هم نون قرض ميدن!

ولي يه انتقاد خيلي مهم :

اين مسابقه بيشتر كمك به فروش كتابهاي آقاي عليزادست! خب ممكنه ايشون تو ترجمش زبان مردم نومه نور رو نوشته باشه آدونايي ، يا مثلا آدونائيك . اما كسي كه انگليسي كتاب هارو خونده بنويسه آدوناييك .نبايد سر يه كاف يا ئ و ي رتبه جابجا بشه كه!

يا كلا تشريحي ها حذف بشه يا براشون مصحح بذارين تا مردم مجبور نشن براي مسابقه كلي پول بدن ترجمه عليزاده رو بخرن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...
ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظرم به دلیل اینکه اکثرا کتابهای تالکین رو با ترجمه علیزاده خوندن و باید یه مرجع واحد وجود داشته باشه این موضوع رو کاملا منتقی میدونم.

در مورد سوالات تشریحی هم بنظرم نمیشه نباشه و همه سوالا تستی بشه و تعدادشون هم بنظرم کافیه یعنی همون سه تا.

در مورد معادل سازی اما باهات موافقم ولی مثل اینکه طبق بحثی که شده بود تو این سیستم نمیشه کاریش کرد.

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

اولا من با نظر خانم شيرين مخالفم . همينطور با مورگومير. همينطوري هم دو نفر دو نفر جوايز نفر اول رو ميبرند، با انتخاب نفر دوم و سوم كه نشان جوايز پايين آواتار نصف اعضاي فعال به طرز خنده آوري وجود خواهد داشت ، بعد هركي بياد توي فروم ميگه اينا مثل هابيت ها هي به هم نون قرض ميدن!

ولي يه انتقاد خيلي مهم :

اين مسابقه بيشتر كمك به فروش كتابهاي آقاي عليزادست! خب ممكنه ايشون تو ترجمش زبان مردم نومه نور رو نوشته باشه آدونايي ، يا مثلا آدونائيك . اما كسي كه انگليسي كتاب هارو خونده بنويسه آدوناييك .نبايد سر يه كاف يا ئ و ي رتبه جابجا بشه كه!

يا كلا تشريحي ها حذف بشه يا براشون مصحح بذارين تا مردم مجبور نشن براي مسابقه كلي پول بدن ترجمه عليزاده رو بخرن .

دوست من ..... اين درست كه نفر دوم سوم زياد داريم

ولي من كه نميگم مثلا نفر دوم 6 بار پشت سر هم برنده ميشه پس 6 تا مثلا تاج يه شكل بهش بديد بعد 6 تا ج يه شكل زيراكنتش برق مي زنه... نه..........

منظور من اينه كه اگه نفر دوم 4 تا تاج پشت سر هم گرفت عكس يه تاج مياد زير اكانت ولي وقتي وارد جوايز ميشيم نوشته كه مثلا دارنده 4 تاج همين

نميدونم كجاش مثل نون دادنه هابيتاست ولي بي خيال

بعد مثلا براي هر تاج ميشه 5 تا 6 تا پوينتم به اكانت شخصي كه دوم يا سوم ميشه هم داد

اينم جالبه

اين نظر منه

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

به سیه تیغ:

سیستم مسابقات به این صورته که در سوالاتی که کاربر میخواد جواب تشریحی رو ارسال کنه فقط یک فرم خاص (املای خاص) رو به عنوان صحیح بپذیره. نه حتی چند فرم. بنابراین همونطور که پیام اشاره کرد باید مرجعی واحد برای این کار معرفی بشه و همه موافقیم که اون چاپ روزنه و ترجمه علیزاده باشه و در این انتخاب هیچ گونه برتری چاپ یا انتشاراتی به دیگر نسخ موجود دیده نمیشه.

به مورگومیر و شیرین:

به دلیل تعداد کم سوالات و محاسبه نتیجه به صورت درصد، معمولا یکی دو نفر "اول" داریم و بیش از دو نفر "دوم" همینطور تعدادی هم به عنوان رتبه "سوم". بنابراین اگر قرار باشه به این جمعیت جوایزی تعلق بگیره زیر آواتار اغلب کاربران جایزه ای دیده خواهد شد که

...فلسفه جوایز لوث می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

آقا مهدی تو فرهنگ نامه ی سایت خواهشا یه مطلبی رو هم در مورد آزوگ هتاک بزارید ... خیلی دلم میخواد بیشتر در موردش بدونم....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آزوگ رو قرار بود یکی از دوستان ترجمه کنه اما بد قولی کرد. در اولین فرصت مطلبش رو میذارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آقا مهدی تو فرهنگ نامه ی سایت خواهشا یه مطلبی رو هم در مورد آزوگ هتاک بزارید ... خیلی دلم میخواد بیشتر در موردش بدونم....

مدخل آزوگ رو تور عزیز ترجمه کرده بود اما متاسفانه من فراموش کرده بودم، این مطلب به همراه نقشه ای که بگینز عزیز تهیه کرده به بخش ویژه هابیت اضافه شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هورین

درمورد جوایز، این درسته که اگر به نفرات دوم و سوم هم جایزه بدن سیستم جایزه کمی "لوس" میشه ولی حداقل اسامی نفرات دوم و سوم هر دفعه اعلام بشه.

در مورد نحوه ی مسابقه هم، به نظرم اگر کل سوالات تستی بشه بهتره.

ویرایش شده در توسط هورین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

میدونم که تغییر نام کاربری باعث سردرگمی بقیه کاربرا و مشکلات دیگه میشه اما یعنی اصلا جا نداره یه بار دیگه برای همیشه این فرصت رو بهمون بدین؟ من یه عالمه اسم قشنگ توی ذهنمه.f

بعدشم همه از رو آواتار و اطلاعات پروفایل قابل تشخیصن. هر کسی دوستای خودشو راحت تشخیص میده.

ویرایش شده در توسط shirin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مشکل سر شناسایی دوستان خودمون نیست. شما تا الان 203 تا پست زدی و هرکس به این پستها جواب داده شما رو "شیرین" خطاب کرده. مثلا گفته "من با شیرین موافقم باید اینجوری باشه" یا مثلا "اونی که شیرین گفت از همه بهتره" بعد فرضا شما میای اسمت رو به "مورون" تغییر میدی، نتیجه چی میشه؟ یکی هفته دیگه میاد و تاپیکها رو میخونه و میبینه همه میگن چیزی که شیرین گفته درسته اما "شیرین"ی وجود نداره! دلایل رو مفصل اینجا توضیح دادیم:

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1257

اما همونطور که توی همون تاپیک هم گفتم این فرصت رو یکبار به هر کاربر میدیم که بتونه اسمش رو عوض کنه(تنها یکبار). اونم به شرطی که اسمی که میخواد انتخاب کنه قبلا انتخاب نشده باشه.

نظر من اینه که عوض نشه اما اگه واقعا دوست دارید اسمتون رو عوض کنید توی لیست کاربران بگردید و یه اسمی که انتخاب نشده انتخاب کنید و با پیغام خصوصی به من بگید تا عوضش کنم.

پ.ن:

توجه داشته باشید که این فقط نام نمایشی هست که تغییر میکنه. برای ورود به سایت باید از همون نام کاربری قبلی(shirin) استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

ممنون. دختریم و زیبایی پرست و تنوع طلب دیگه.

دلایل رو خوندم و این پیشنهاد رو دادم. اما خب توی بعضی از پست های کاربرای دیگه , گرچه نام کاربریشون مثلا سائورون بوده اما با نام واقعیشون خطاب شدند. گرچه من بهتر میدونم که بچه ها فقط توی نمایه ها به اسم واقعی خطاب بشن.

ویرایش شده در توسط shirin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

درمورد جوایز، این درسته که اگر به نفرات دوم و سوم هم جایزه بدن سیستم جایزه کمی "لوس" میشه ولی حداقل اسامی نفرات دوم و سوم هر دفعه اعلام بشه.

در مورد نحوه ی مسابقه هم، به نظرم اگر کل سوالات تستی بشه بهتره.

در مورد اعلام نفرات دوم و سوم مساله ای ندارم ولی به دلیل ثابت بودن تعداد سوالا و نبودن نمره منفی نتایج ممکن برای هر مسابقه مقادیر محدودی هستند (100،93،86،80،73،66،60،53،46،40،33،27،20،13،6،0) خوب وقتی به طور مثال اعلام می شه که برنده 100 درصد امتیاز اورده کسی که 86 زده می تونه بفهمه که نفر سومه حالا اعلام کردن همه این افراد به نظرم ضرورتی نداره.

در مورد تستی شدن همه سوالات باز هم به دلیل نبودن نمره منفی سوال تشریحی تنها ابزاریه که برای مقابله با جواب های شانسی داریم.

در ضمن من فرق لوس با لوث رو می دونم:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

و اضافه کنم که خیلی ها هر هفته منتظر سوالات تشریحی هستن چون از چهار گزینه ای آسون تره. (نظر خودمه به اضافه اون خیلی ها! :دی)

به نوعی تنوع سوالات رو بیشتر میکنه و از دید دیگه چرا از این قابلیت سیستم مسابقه استفاده نشه؟!

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

سلام. امکان نداره کاری کنید که توی قسمت ویرایش امضا یا صفحه درباره من هم بشه عکس (توی آردا) آپلود کرد؟ چون عکس هایی که توی سایت های دیگه آپلود می کنیم و لینکش رو توی امضا یا پروفایل می ذاریم ممکنه بعد از یه مدت حذف بشن یا دیگه تصویر رو نشون نده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...