رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

Elendil322

در قسمت اطلس سرزمین میانه میشه وقایع فیلم هابیت رو هم بذارین؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

سلام خسته نباشيد ببخشيد در بخش دانلود ها آهنگ ها همه جدا جدا هستن اگر امکانش باشه که يه فابل هم براي دانلود بزاريد که آهنگ ها رو سر جمع داشته باشه مثلا ياران حلقه،دوبرج و... که با يه کليک تمام آهنگ هاشون دانلود بشه شايد براي بعضي کاربران راحت تر شه مثلا من خودم به کسي گفتم آهنگ ها رو برام از آردا دانلود کنه ولي نزديک بود منو بکشه چون مي يگفت همش جدا جداس و رفته بود از سايت ديگه اي دانلود کرده بود که نزديک بود من بکشمش :P

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

در قسمت اطلس سرزمین میانه میشه وقایع فیلم هابیت رو هم بذارین؟؟؟

اطلس سرزمین میانه سایت با کمک APIهای گوگل مپ تهیه شده. به دلیل یه سری مسائل فنی و تحریمهای گوگل فعلا اینکار امکان پذیر نیست.

سلام خسته نباشيد ببخشيد در بخش دانلود ها آهنگ ها همه جدا جدا هستن اگر امکانش باشه که يه فابل هم براي دانلود بزاريد که آهنگ ها رو سر جمع داشته باشه مثلا ياران حلقه،دوبرج و... که با يه کليک تمام آهنگ هاشون دانلود بشه شايد براي بعضي کاربران راحت تر شه مثلا من خودم به کسي گفتم آهنگ ها رو برام از آردا دانلود کنه ولي نزديک بود منو بکشه چون مي يگفت همش جدا جداس و رفته بود از سايت ديگه اي دانلود کرده بود که نزديک بود من بکشمش :P

با تشکر

فکر نمیکنم ضرورتی داشته باشه. اینجوری یه مزیت داره اونم اینکه دسترسی به هر آهنگ وجود داره. تمام لینکها مستقیم هستن و قابلیت Resume داره و هر کس بخواد همه رو یکجا دانلود بکنه میتونه از IDM استفاده کنه و اونها رو توی صف دانلود بذاره تا همه پشت سر هم دانلود بشن. برای اطلاعات بیشتر میتونید اینجا رو ببینید:

http://www.internetdownloadmanager.com/support/idm-scheduler/idm_queues.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

یک سوال دارم و یک انتقاد/پیشنهاد/مشکل یا هرچی که شما اسمش رو بذارید :پی

سوالم: پایین صفحه که نوشته علامت زدن به عنوان خوانده شده، وقتی روش کلیک می کنیم دوتا گزینه میاد، یکی "تالارها" و یکی "همه". فرق این دوتا چیه؟

انتقادم: حجم 50 کیلوبایت برای آواتار خیلی کمه، هر تصویری رو که ریسایز می کنیم {میکنم} تا برای آواتار بذارم، کیفیتش خیلی کم میشه و مهم تر از اون اینکه حتی اگه تصویری با حجم کمتر از 50 کیلوبایت ولی با کیفیت و سایز مناسب داشته باشیم ولی برای آواتار انتخاب کنیم، خودِ فروم کیفیت تصویر رو کم میکنه! امکانش نیست حجم آواتار رو به حداکثر 100 کیلوبایت افزایش بدید؟

ممنون:?

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

سلام. یه پیشنهاد برای ساخت زیرانجمن به ذهنم رسید

در حال حاضر توی فروم آردا، هیچ زیرانجمنی نداریم. ولی توی فروم های دیگه برای هر انجمن یا اغلب انجمن ها چندتا زیرانجمن داریم.

ما هم می تونیم برای انجمن هامون زیرانجمن بسازیم. اینطوری فروم نظر بیشتری هم میگیره.

مثلا برای انجمن ادبیات فانتزی، یه زیرانجمن به اسم دنیای جادویی بسازیم و تاپیکهای طلسم ها یا جادو چیست و جادوگر کیست و ... رو به این زیرانجمن انتقال بدیم، یه زیرانجمن هم بسازیم به اسم آثار فانتزی نویسنده های دیگر و تاپیکهای نغمه یخ و آتش و دیوید گمل و هری پاتر و ... رو به این زیرانجمن ببریم. تاپیکهای باقی مونده مثل تاپیک دلیل ماندگار ماندن فانتزی یا جهان های موازی و ... رو هم به یه زیرانجمن دیگه منتقل کنیم. اینطوری وقتی اعضا انجمن ادبیات فانتزی رو باز میکنن، دیگه سر در گم نمیشن.

البته زیرانجمن مشکلاتی رو هم داره. ممکنه زیرانجمن توی بخش یاران حلقه باشه، ولی تاپیکهایی توش باشن که ماهیت اخبار داشته باشن. ولی این بهتر از اینه که تاپیکهای این زیرانجمن توی انجمن های مختلف پراکنده باشن...

الان ما یه انجمن داریم برای رول پلینگ... توش یه تاپیک هست که قوانین رو گذاشته و ماهیت اخبار داره. ولی توی انجمن اخبار نیست! مشکلی هم پیش نیومده. اگه یه انجمن بسازیم برای پادکست و توش تاپیک های با ماهیت اخبار یا ... رو کنار هم بذاریم، مشکل چندانی پیش نمیاد

برای مثال فروم دمنتور رو ببینید:

http://forum.dementor.ir

توی دوتا از انجمن هاشون، زیرانجمن دارن. حتی ممکنه توی یکی از زیرانجمن ها تاپیکی باشه که قوانین رو گفته باشه، درحالی که این تاپیک باید توی انجمن قوانین باشه، ولی توی زیرانجمنِ انجمنِ فعالیت های جانبی قرار داره!

در این مورد فکر نکنم چندان اشکالی وجود داشته باشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

ببخشید یه سوال دارم ازتون میدونم این جا جاش نیست ولی خب نوشتم...

ا چرا چند تا مثبت میدیم میگه تا فردا نمیتونیم بدیم؟؟

بهتر نیست برداشته شه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

ببخشید چرا روز شمار هابیت اونجوری شده؟چهار هزارو خورده ای روز؟؟؟؟؟برای من اینطوریه یا کلا؟

با تشکر:?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

الان که گفتی به شک افتادم و رفتم دیدی زدم و الان واسه من قشنگ همون 88 روز و خورده ای ساعت و دقیقس :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

ببخشید چرا روز شمار هابیت اونجوری شده؟چهار هزارو خورده ای روز؟؟؟؟؟برای من اینطوریه یا کلا؟

با تشکر :?

احتمالا تاريخ كامپيوتر شما تنظيم نيست. اين اسكريپت بر اساس تاريخ كامپيوتر كاربر عمل ميكنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

اوه بله ببخشید :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

ببخشید نمیشه یه قسمت گذاشت که بفهمیم مثلا ما توی این تاپیک پست گذاشتیم؟برای آدمای کم حواسی مثل من عالی میشه :?

ممنون

ویرایش شده در توسط white witch

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

از طریق لینک زیر نه تنها میتونید بفهمید که خودتون پست دادید یا نه، بلکه میبینید هر کاربر در اون تاپیک چند پست داده!

برای این لینک کلید خاصی در صفحه موجود نیست بنابراین برای هر تاپیک باید لینک زیر رو در آدرس بار کپی کنید و شماره هر تاپیک رو (که در آخر لینک هر تاپیک به صورت شماره تاپیک=showtopic مشخصه) در قسمت ستاره دار وارد کنید.

https://arda.ir/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=who&t=***&k=bb2fe024f8a71424996db6d9af08c1fc&settingNewSkin=2

برای مثال در مورد تاپیک سوالات ارباب حلقه ها:

https://arda.ir/forum...ettingNewSkin=2

این لینک در خیلی از موارد میتونه بهتون کمک کنه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ببخشید نمیشه یه قسمت گذاشت که بفهمیم مثلا ما توی این تاپیک پست گذاشتیم؟برای آدمای کم حواسی مثل من عالی میشه :?

ممنون

علاوه بر این موردی که تور گفت توی پروفایلتون(یا پروفایل هر کس دیگه ای) میتونید روی گزینه "نمایش همه ارسالها" کلیک کنید. اونجا در ستون کناری میتونید مشخص کنید که تاپیکها رو نشون بده یا پستها. مثلا در مورد شما میشه اینجا:

https://arda.ir/forum/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&mid=1863

غیر از این مورد هم وقتی دارید توی تالارها میگردید اگه علامت t_read_dot.png کنار تاپیکی باشه یعنی شما توش پست زدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

من یه پیشنهاد دارم:همون طور که راداگاست قهوه ای گفت یهتر نیست این محدودیت مثبت دادن رو بردارید؟ واقعا این چند روزه منو کلا فه کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

نه، محدودیت مثبت/منفی چیز خیلی خوبیه، برای جلوگیری از سوء استفاده خیلی خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

بله درست محدودیت چیز خوبیه ولی بهتر نیست تعدادشو ببرید بالا من امروز کلا پنج تا لایک نزدم دیگه نمیتونم به نظرم بهتر یکم محدودیتو کم کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

شما از اولین مثبتی که میدید تا 24 ساعت بعد فقط 50 تا میتونید بدین. اگه امروز 5 تا زدین 45 تای قبلیشو توی 24 ساعت قبل یادت رفته گویا...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بله درست محدودیت چیز خوبیه ولی بهتر نیست تعدادشو ببرید بالا من امروز کلا پنج تا لایک نزدم دیگه نمیتونم به نظرم بهتر یکم محدودیتو کم کنید

شما در هر بازه 24 ساعته(نه از 12 شب تا 12 شب فردا) میتونید 30 امتیاز مثبت و 30 امتیاز منفی بدید. لاگ سیستم رو چک کردم و مشکلی نبود. شما از دیروز تا الان 30تا مثبت رو دادید.

این محدودیت هم به نظرمون لازمه چون مواردی دیده شده که یک نفر شروع کرده به همه پستهای یه نفر دیگه منفی داده یا با یه اکانت تکراری شروع کرده به مثبت دادن به همه پستهای خودش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

قبلا 50 تا بود. حالا انگار تغییر کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

پیرو پیشنهاد لگولاس فکر می کنم اگه یه قسمت آرشیو داشته باشیم تا تاپیک هایی که خیلی وقت است پست نمی خورند ، به اونجا منتقل بشه اون وقت جا برای تاپیک های جدید و یا مشابه برای کاربرای جدید باز می شه.

اینجوری بحث هایی که قبلا خاک می خوردند توسط افرادجدید دوباره برای کسانی که تازه واردن مجددا شروع میشه !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

پیشنهاد لگولاس و امیر خیلی خوبه. به منظم تر شدن مطالب خیلی کمک میکنه. من خیلی موافقم.( چقدر خیلی!) :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این تاپیکهای سوالات تقریبا 90 درصد مربوط به سوالهایی میشه که تو یه پست به جواب میرسه. یعنی بحثی روش انجام نمیشه. اونهایی که به بحث جدی کشیده شده از تاپیکهای سوالات تفکیک شده و برای خودشون تاپیک مستقلی هستن. بقیه هم ارزش ندارن تاپیک مستقل بشن چون با حداکثر دو پست به جواب میرسن. یه سری دیگه از پستها هم هست که طرف میاد 10تا سوال رو تو یه پست میزنه که هیچ ارتباطی به هم ندارن. اینها رو نمیشه تفکیک کرد. در کل این تاپیکها برای کسانیه که دارن کتاب رو میخونن و یه سری سوال براشون پیش میاد.

به امیر:

خب چه کاریه؟ تو همون تاپیکهای قدیمی بحث رو پیگیری کنید. نمیشه الان یه تاپیک جدید بزنیم برای موضوعی که قبلا براش تاپیک بوده. بعد مثلا یکی 6 ماه دیگه عضو میشه و میگه این تاپیک بحثش خوابیده و من میخوام یه تاپیک جدید بزنم با همین موضوع تا کاربران جدیدتر توش بحث کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...