رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

3DMahdi

نه امکانش نیست. فایلها فقط در پست و پیغام خصوصی پیوست میشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
fallkon

نمیدونم جواب میدین ولی اگه بخش خرید اینترنتی رو اضافه کنین حتما فروش داره مثلا من خودم کتاب های هابیت و سیلماریلیون رو فارسی و کتابیش رو میخوام چون چشمم در اومد از بس نشستم سیلماریلیون رو تو دیکشنری ترجمه کردم. مثلا الان که آقایه علیزاده این کتاب رو ترجمه کرده و به چاپ رسونده من تو شهرخودم شاید نتونم تهیش کنم و اینطوری راحت تر میشه که این کتاب رو سفارس بدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

میگم این نژاد ها که جریانشون درست نشد که. هنوز هم مایار هست. و والار. قرار بود "ر" رو بردارین که.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

میگم این نژاد ها که جریانشون درست نشد که. هنوز هم مایار هست. و والار. قرار بود "ر" رو بردارین که.

«کار امروز را به فردا میافکن» که میگن واسه همین موقع هاست. اون روز فرصت نداشتم و گفتم فرداش انجام میدم اما فرداش فراموش کردم.

الان درست شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

نمیدونم جواب میدین ولی اگه بخش خرید اینترنتی رو اضافه کنین حتما فروش داره مثلا من خودم کتاب های هابیت و سیلماریلیون رو فارسی و کتابیش رو میخوام چون چشمم در اومد از بس نشستم سیلماریلیون رو تو دیکشنری ترجمه کردم...

فروشگاه های اینترنتی کتاب که اغلب دارن و میتونی از اونجا تهیه شون کنی.

اما در مورد خرید اینترنتی از خود سایت به قول مهدی خود روزنه تمایلی به این امر نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

میدونین الان نژادمون چطوری نوشته شده؟؟؟؟

ما

یا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

میدونین الان نژادمون چطوری نوشته شده؟؟؟؟

ما

یا

یعنی چی؟ توی دو خط نشون میده؟

برای من که درسته. از چه مرورگری استفاده میکنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

آره. تو دو تا خط نشون میده. با Chrome میام. مال شما رو نگاه کردم درست نوشته اما هر کی نژادش مایا هست اینطوریه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

منم از کروم استفاده میکنم اما مشکلی نمیبینم. یه بار دیگه اون فیلد رو نوشتم. ببینید درست میشه.

احتمالا مشکل از طرف سیستم شماست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

نه. درست نشد. توی پستایی که میزنم زیر عکسم درست نوشته اما تو صفحه ی پروفایلم نه.

البته مشکلی ام نیست. اما ضایعه اس:

ما

یا

!!!!...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

من هم با کروم و هم با فایرفاکس تست کردم مشکلی نداشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar
ارسال شده در (ویرایش شده)

راست میگه شیرین!

اینجا تو تالارها نه، تو صفحه پروفایل شیرین این جوری جدا نوشته شده!

ویرایش: ای وای ببخشید، منظورم لوبلیا بود! یکم سخته تا عادت کنیم! :)

ویرایش شده در توسط turambar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

نه فقط من. مال حمید آقا هم که مایا هستند همینجوریه.

.

.

. طوری که نیست. همه منو میشناسن.

میگم نمیشه کاری کرد که وقتی کسی بهمون مثبت یا منفی میده, اعلامیه اش واسمون بیاد؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط LObeLia

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

نه فقط من. مال حمید آقا هم که مایا هستند همینجوریه.

.

.

. طوری که نیست. همه منو میشناسن.

میگم نمیشه کاری کرد که وقتی کسی بهمون مثبت یا منفی میده, اعلامیه اش واسمون بیاد؟؟؟؟

من هم دیدم نمیدونم چرا اینجوری شده براتون!

این قابلیت قبلا وجود داشت پس احتمالا الآن هم میشه اما از وقتی که گزینۀ Reputation اومده دیگه نیازی به اعلام کردن در نمایه نیست کافیه شما امتیازاتت رو به خاطر داشته باشین و هر بار که تغییری درشون ایجاد شد برین به گزینۀ Reputation پروفایلتون و چک کنین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

مهدی اینا دروغ میگن هیچی نشده! :دی پس چرا هرچی من توی پروفایل و کنار پستا رو نگاه میکنم مایا تو یه خط نوشته؟ اگه دوربین مخفیه بگید دور هم بخندیم :دی

اون وقت به نظرتون اعلامیه هامون زیاد نمیشن؟ بعدشم اینطوری ممکنه خدایی نکرده یه اتفاق بد بیفته که نمیگم. برای همین به نظرم حتی Reputation هم نباید می بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

نه. درست میگن. من هم عبارت "مایا" رو در پروفایل های دوستان در دوخط میبینم. با کروم هم میام. هرچی هست مشکل از همین کرومه...

ویرایش:

با فایرفاکس درست نشون میده.

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اوه شرمنده، راست میگفتید. با کروم اینطوری نشون میده. آخه مرورگر قحطیه؟ :دی مثلا نمایه ها رو هم با اپرا برعکس نشون میده. فکر کنم اینم مثل اون باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مشکل درست نشون ندادن "مایا" از طرف سایت نیست. مشکل از مرورگره. من با کروم 27 مشکلی ندارم و درست میبینم. شاید نسخه شما متفاوته یا اینکه یه مسئله دیگه باعث این نا سازگاری شده.

اعلامیه برای امتیازها وجود نداره. اون موردی رو هم که رضایی میگه مربوط به زمانیه که ما سیستم لایک داشتیم(نه مثبت و منفی). لایک اعلامیه داشت اما امتیازها نداره.

همونطور که رضایی گفت اون تب امتیازات که توی پروفایل هست برای اینکار مناسبه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

الان گفتين Reputation يادم افتاد ؛ بهتر نيست اين بخش هم مثل بقيه ى بخشهاى پروفايل اسامى ـش فارسى بشه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرمانروای تاریکی

منم یه پیشنهاد دارم.این که تعداد اعضای فعال رو هم نشون بدید یعنی وقتی یک مدت(مثلا یک هفته)از آخرین موقعی که آنلاین بودن از لیست اعضای فعال خارج بشن.

چون تعداد اعضا زیاده و حدودا دوهزار تا عضو داریم ولی فکر نکنم اعضای فعال به دویست نفر هم برسن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

یه انتقاد :دی

من الان یه سوال در مورد فروم یا سایت دارم باید کجا بپرسم؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

در مورد اعضای فعال:

فروم همچین قابلیتی نداره. شاید بشه افزونه ای براش پیدا کرد اما مزیتی توش نمیبینم. اگه یه هفته توی فروم باشید متوجه میشید که کی فعاله و کی نیست.

به لگولاس:

چه سوالی؟ سوالات رو توی همون مشکلات سایت بپرسید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

من یه انتقاد دارم.

چرا انقدر تند تند تاپیک تایید میکنین؟؟؟؟ اینجوری نمیتونیم به همشون رسیدگی کنیم. تا میای راجع به یکی تحقیق کنی یه تاپیک جدید میاد که نمیدونی به کدوم جواب بدی . من ازین روند راضی نیستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب وقتی تاپیکی صلاحیت تایید رو داره نمیشه تاییدش نکرد!

نمیشه یه تاپیک رو 2 هفته نگه داریم تا تاپیکهای دیگه پست بخوره و بعد تاییدش کنیم! همه که توی همه تاپیکها شرکت نمیکنن. ممکنه کسی تو تاپیکهای جدیدی که شما توش پست میزنی شرکت نکنه اما توی تاپیکی که هنوز تایید نشده بخواد شرکت بکنه. نمیشه بهش بگیم تو یه مدت صبر کن چون بقیه سرشون شلوغه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرمانروای تاریکی

به نظرم بهتره تو بخش امتیازات به جای این که امتیازات جداگانه نمایش داده بشن فقط نشون داده بشه که هر فرد چند امتیاز به کاربر داده.مثلا نفر اول 10 امتیاز مثبت داده و 2 امتیاز منفی و نفر دوم5 امتیاز مثبت داده و....این طوری جالب میشه که بدونیم از هر کاربر چند امتیاز گرفتیم.

بعد یک بخشی برای هر پست اضافه کنید تا اونجا بتونیم امتیازات اون پست رو جداگانه ببینیم.

ویرایش شده در توسط فرمانروای تاریکی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...